خرید نهال در منج ✔️ قیمت نهال میوه + نهالستان منج

یکی از بخش‌های چهارگانه شهرستان‌ استان چهارمحال بختیاری که شهرستان لردگان نام دارد منج است، این منطقه از سمت شمال با بخش ارمند شهرستان خان میرزا، از سمت جنوب شهرستان بویراحمد و از سمت شرق به بخش مرکزی شهرستان لردگان و در آخر از غرب هم با بخش مرکزی شهرستان ایذه همجوار است، شهرستان منج جزو مناطق گردشگری استان چهارمحال و بختیاری است که سالانه مسافران بسیاری برای دیدن مناطق جذاب و دیدنی شهر منج به استان چهارمحال و بختیاری سفر می‌کند.

از کاشت تا برداشت همراه شما هستیم

آدرس دفتر مرکزی : میاندواب خیابان ۲۴ متری نرسیده به مسجد فاطمه زهرا (س) شرکت برتر نهال

آدرس گلخانه : شهرستان میاندوآب، کمربندی شمالی، میدان ولایت، اتوبان ولایت

ساعات پشتیبانی : 24 ساعته

خرید نهال در منج

در سال ۱۳۸۰ وزارت کشور بخش مرکزی منفک و منج را به یک بخش مستقل تبدیل کرد، طبق آمار سال ۱۳۹۵ شهر منج دارای ۲۰۰۰ جمعیت بوده است که بیش‌تر اهالی این منطقه مشغول به کشاورزی و دامپروری هستند، به دلیل گسترش کشاورزی و باغداری در شهر منج تقاضای نهال افزایش یافته است و باغداران این منطقه به دنبال خرید ارقام نهال با کیفیت و مقاوم بالا هستند.

بیشتر بخوانید: خرید نهال در شهرکرد

نهالستان منج

بسیاری از نهالستان‌هایی که در استان چهارمحال و بختیاری و شهرهای آن احداث می‌شوند بسیار پرفروش و پررونق هستند. بسیاری از اهالی این مناطق از طریق کشاورزی و دامداری درآمد زایی می‌کنند، به همین علت راه‌اندازی یک نهالستان بزرگ در این مناطق با درآمد خوبی همراه خواهد بود، اگر برای خرید نهال در شهر منچ با مشکل نبود نهالستان معتبر روبرو شدید می‌توانید از طریق امکان خرید اینترنتی نهالستان برتر نهال استفاده کنید و بسیار راحت محصولات خود را درب منزل تحویل بگیرید.

باغداری در منج

برای اینکه ببتوانید یک باغداری پر درآمدی داشته باشید باید در یک منطقه‌ای که بارش باران و برف نرمال و زیاد باشد باغ را احداث کنید، شهر منج یکی از شهرهای بسیار پربارش استان چهارمحال و بختیاری است که محل مناسبی برای احداث باغ و کشت ارقام نهال است، چنانچه برای احداث باغ در شهر منج با مشکلاتی روبرو بودید می‌توانید به نهالستان برتر نهال سر بزنید تا با استفاده از راهنمایی‌های کارشناسان این مرکز اطلاعات مفید و لازمی را کسب نمایید.

نهال فروشی در منج

امروزه نهالستان‌های بسیاری در سطح کشور راه‌اندازی شده‌اند که ارقام نهال میوه بسیار با کیفیت و مرغوبی را پرورش می‌دهند، برای اینکه یک نهالستان بخواهد در شهر منج استان چهار محال و بختیاری  فعالیت کند باید از سازمان جهاد کشاورزی مجوز مربوطه را دریافت کند، این سازمان پس از تأیید کردن اصالت نهال و کیفیت آن‌ها و سپس  بررسی قیمت محصولات مجوز فعالیت و تضمین نامه اصالت نهال را تایید می‌کند، مهم‌ترین عامل در فروش بیش‌تر ارقام نهال در اين منطقه وجود باغات و باغداران فراوان است.

فروش نهال در منج

تمام مراکز و فروشندگان به دنبال آن هستند که فروش بیش‌تری را تجربه کنند و کسب درآمد خوبی داشته باشند، فروش نهال در مناطقی که باغداری کشاورزی در آن رونق داشته باشند و این دو شغل جزو مشاغل اصلی باشد می‌تواند با سوددهی فراوانی روبرو باشد، به عنوان مثال در شهرهایی که در آن بیش‌تر مشاغل صنعتی هستند احداث نهالستان با فروش خوبی همراه نخواهد بود.

قیمت نهال در منج

با توجه به آشفتگی در بازار و هرج و مرج، قیمت‌ ارقام نهال میوه در چند سال اخیر دچار افزایش شده است اما این افزایش قیمت به نسبت دیگر اقلام کمتر است، در صورتی که در زمان خرید از نهالستان به صورت عمده نهال خريداری کنيد، از تخفیف ویژه‌ی برخوردار خواهید شد، برای اینکه قبل از خرید از قیمت ارقام نهال مورد نظر خود اطلاع پیدا کنید می‌توانید به سایت معتبر کاتالوگ قیمت نهالستان برتر نهال رجوع کنید که در این بخش لینک سایت درج می‌شود.

خرید نهال میوه در منج

انواع نهال میوه منج در نهالستان برتر نهال با بهترین کیفیت به مشتریان عزیز ارائه می‌گردد، برای اینکه بتوانید خرید ارقام نهال میوه‌ها را با بهترین نژاد و کیفیت تجربه کنید به آدرس سایت نهالستان برتر نهال رجوع کنید، از مهم‌ترین عواملی که در زمان فروش نهال موثر و مورد توجه قرار می‌گیرد قیمت نهال میوه است.

برای شهر منج ارقام زیر را پیشنهاد می کنیم.

نوع نهال ارقام نهال
نهال سیب نهال سیب گلدن، نهال سیب استارکینگ، نهال سیب گلاب و …….
نهال گلابی نهال گلابی بیروتی، نهال گلابی ویلیام دوشیز
نهال به نهال به شاهرودی، نهال به آمریکایی، نهال به کوزه‌ای
نهال آلو نهال آلو قطره طلا، نهال آلو کهربا، نهال آلو شرابی
نهال فندق نهال فندق نگرت، نهال فندق گردوی، نهال فندق قره باغ
نهال گیلاس نهال گیلاس نوبل، نهال گیلاس شیشه‌ای، نهال گیلاس استار
نهال پسته نهال پسته اکبری،  نهال پسته پایه ممتاز، نهال پسته کله قوچی
نهال خرمالو نهال خرمالو ژاپنی، نهال خرمالو موزی، نهال خرمالو گوجه‌ای
نهال آلبالو نهال آلبالو استار، نهال آلبالو گیسی، نهال آلبالو اسرائیلی
نهال گل محمدی نهال گل محمدی دیم، نهال گل محمدی بدون خار، نهال گل محندی خار دار
نهال گوجه نهال گوجه بری
نهال گوجه سبز نهال گوجه سبز دبه‌ای ،نهال گوجه سبز سلطانی ، نهال گوجه سبز زود رس
نهال سنجد نهال سنجد حاج رحیمی، نهال سنجد غزل، نهال سنجد محلی
نهال زینتی اقاقیا، بید خشک ، بید مجنون
نهال بلوبری نهال بلوبری نلسون،  نهال بلوبری دوک، نهال بلوبری کراپ
نهال انگور نهال انگور عسگری، نهال انگور شاهانی ۲ ، نهال انگور یاقوتی
نهال ازگیل نهال ازگیل ژاپنی، نهال ازگیل جنگلی، نهال ازگیل قرمز
نهال انار نهال انار گره بان، نهال انار سیاه شیرازی ، نهال انار سیاه بدون پر
نهال زغال اخته نهال زغال اخته محلی، نهال زغال اخته فومینا،  نهال زغال اخته سیاه
نهال شلیل نهال شلیل سان گلد، نهال شلیل سفید شیشه‌ای، نهال شلیل قرمز بهاره
نهال هلو نهال هلو مخملی، نهال هلو ردتاپ، نهال هلو داوودی
نهال عناب نهال عناب ژاپنی، نهال عناب ارمنی
نهال زرد آلو نهال زردآلو خورشتی، نهال زردآلو نادری نهال زردآلو بخارا
نهال زیتون نهال زیتون کنسروالیا، نهال زیتون سیاه، نهال زیتون مانزالیا
نهال توت نهال توت موزی سیاه، نهال توت شاه توت ، نهال توت موزی سفید
نهال تمشک نهال تمشک ویلسون، نهال تمشک ماموت
نهال زرشک نهال زرشک قرمز، نهال زرشک پلویی، نهال زرشک بیرجند

خرید نهال بادام در منج

به دلیل آب و هوای بی‌نظیر در شهرمنج این محل بسیار برای کشت ارقام نهال بادام مناسب است، برای کاشت نهال بادام در شهر منج می‌توانید از ارقام نهال بادام مامایی، نهال بادام فرانیس، نهال بادام شاهرودی و نهال بادام شکوفه استفاده کنید، در استان چهارمحال و بختیاری نهالستان‌های بسیاری وجود دارند که ارقام نهال بادام را با بالاترین کیفیت و منصفانه‌ترین قیمت عرضه می‌کنند.

کلام آخر

زمین و دشت‌های شهر منج یک محل مناسب برای احداث باغ و کشاورزی است باغاتی که در این شهر راه‌اندازی شده‌اند پس از گذشت چند سال محصولات بسیار با کیفیت را به صورت انبوه تولید می‌کنند اگر قصد خرید ارقام نهال گردو را دارید می‌توانید به صفحه خرید نهال گردو در شهر منج مراجعه کنید.

مقالات مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
ارتباط با برترنهال