خرید نهال در نقنه ✔️ قیمت نهال میوه + نهالستان نقنه

به دلیل قرارگیری ایستگاه هواشناسی در نزدیکی شهر نقنه این شهر در سطح استان چهارمحال و بختیاری شناخته شده است، به علت ارتفاع بسیار زیاد شهر نقنه از سطح دریا از این مناطق به عنوان بام ایران نام برده می‌شود. در گزارش‌های هواشناسی نشان داده است شهر نقنه جزو سردسیرترین مناطق استان چهارمحال و بختیاری است و به دلیل بارش سالانه به میزان ۳۶۰ میلیمتری شرایط بسیار مناسبی برای کاشت ارقام نهال میوه در اراضی این شهر ایجاد شده است در این نوشتار قصد داریم که به سیر تا پیاز کشاورزی و باغداری در شهر نقنه بپردازیم.

از کاشت تا برداشت همراه شما هستیم

آدرس دفتر مرکزی : میاندواب خیابان ۲۴ متری نرسیده به مسجد فاطمه زهرا (س) شرکت برتر نهال

آدرس گلخانه : شهرستان میاندوآب، کمربندی شمالی، میدان ولایت، اتوبان ولایت

ساعات پشتیبانی : 24 ساعته

خرید نهال در نقنه

اکثر شهرهای استان چهارمحال و بختیاری به دلیل وجود منابع طبیعی بسیار زیبا و جذاب به مناطق توریستی تبدیل شده‌اند، وجود اراضی پهناور در شهر نقنه کشاورزی و باغداری در این شهر به وفور مشاهده می‌شود. به همین علت خرید نهال یکی از مسائل پراهمیت در شهر نقنه محسوب می‌شود. وجود یک نهالستان معتبر و نوین در این شهر و شهرهای همجوار آن جزو نیازهای اصلی مردم  است. در این مقاله به نام و آدرس نهالستان‌های معتبری که اهالی شهر نقنه بتوانند از خدمات آن بهره‌مند شوند پرداخته‌ایم.

بیشتر بخوانید: خرید نهال در شهرکرد

نهالستان نقنه

معمولاً در شهرها و استان‌هایی که بخش اراضی طویلی دارند خرید و فروش نهال بسیار انجام می‌شود با آن که در شهر نقنه بیش‌تر اراضی به بخش ساخت و ساز تبدیل گردیده است اما خوشبختانه همچنان بسیاری از اهالی در امور باغداری و کشاورزی فعال هستند. در استان‌های پرجمعیت کشور نهالستان‌های متعددی احداث شده است تا نیاز باغداران رفع شود یکی از راه‌هایی که شما باغداران می‌توانید از معتبر و سوابق نهالستان مد نظر خود آگاه شوید مراجعه به آدرس وب سایت نهالستان است با سرچ در گوگل می‌توانید آدرس سایت تمام نهالستان‌های کشور را به دست آورید.

باغداری در نقنه

شهر نقنه از نظر اقلیمی از شرایط نیمه مرطوب زمستان‌های بسیار سرد و تابستان‌های معتدل برخوردار است. ارتفاع بسیار زیاد این شهر از سطح دریا، بارش باران طولانی و نرمال و نبود گرمای طولانی مدت از عواملی است که بستر ایده آل را جهت کاشت ارقام نهال میوه ایجاد نموده است. برای کاشت نهال میوه در این شهر باید ابتدا از شرایط اقلیمی و جغرافیای منطقه اطلاع پیدا کنید و سپس پس از آزمایش‌ خاک و نهال و طی مراحل پراهمیت نسبت به کاشت نهال میوه اقدام کنید تا در مدت کوتاهی از یک باغ با تراز تجاری بالا بهره‌مند شوید.

نهال فروشی در نقنه

سازمان جهاد کشاورزی پس از بررسی منبع آب نهالستان، مساحت نهالستان، نحوه پرورش و نگهداری ارقام نهال و نحوه پیوند زدن پایه‌های نهال و موارد بسیار دیگر و پس از تایید تمامی موارد مجموعه را از وجود مجوز برخوردار می‌کند.  اگر اطلاعات کافی در زمینه سوابق و تنوع ارقام نهال نهالستان‌ها نداشتید می‌توانید از طریق وب سایت متعلق به آن‌ها از ریز جزئیات نهالستان اطلاعات مفیدی به دست آورید.

فروش نهال در نقنه

مهم‌ترین خدماتی که یک نهالستان باید برای خریداران خود ارائه دهند شناسنامه دار بودن  نهال‌ها، گارانتی ۵ ساله و تضمین نامه بازگشت کالا است در صورتی که در زمان خرید نهال از یکی از موارد مورد گفته شده برخوردار نبود باید به اصالت کالا شک و حدالامکان از خرید آن صرف نظر کرد، اما با انتخاب یک نهالستان معتبر و دارای سابقه طولانی خرید ارقام نهال را می‌توان بدون هیچگونه نگرانی انجام داد و از کیفیت  و پر بازده بودن و تولید محصولات با کیفیت آن بهره‌مند شوید.

قیمت نهال در نقنه

یکی از پر اهمیت‌ترین مسائل در هنگام خرید و فروش قیمت است که هم برای خریدار و هم برای فروشنده از اهمیت بالایی برخوردار است در فروش تمامی کالاها افرادی سودجو و فرصت طلب وجود دارند که با جایگزین کردن اقلام با کیفیت به جای اقلام بی‌کیفیت از قیمت‌های دو برابری و ناعادلانه استفاده می‌کنند. یکی از راه‌هایی که نهالستان برتر نهال برای رفع این مشکل ایجاد کرده است تاسیس سایت کاتالوگ قیمت است که در این بخش لینک وب سایت درج شده است.

خرید نهال میوه در نقنه

شهر نقنه جزو شهرهایی است که تولید و پرورش نهال در آن به وفور انجام می‌شود، به دلیل تنوع بالای این محصولات در این شهر قیمت نهال میوه منصفانه و متعادل‌تر به نسبت دیگر شهرها است. در مجموعه بزرگ برتر نهال انواع نهال میوه شهر نقنه با نوین‌ترین سیستم‌ نگهداری و پرورش داده می‌شوند،  برای خرید نهال میوه این منطقه می‌توانید به سایت نهالستان برتر نهال مراجعه کنید و از خدمات اینترنتی این مرکز بهره‌مند شوید.

برای شهر نقنه ارقام زیر را پیشنهاد می کنیم.

نوع نهال ارقام نهال
نهال سیب نهال سیب گلدن، نهال سیب استارکینگ، نهال سیب گلاب و نهال سیب فوجی
نهال گلابی نهال گلابی بیروتی، نهال گلابی ویلیام دوشیز، نهال گلابی بوره بوتس
نهال به نهال به آناناسی، نهال به محلی، نهال به آمریکایی
نهال آلو نهال آلو قطره طلا، نهال آلو شایرو، نهال آلو قرمز خورشتی
نهال فندق نهال فندق بارسلونا، نهال فند ق توندا، نهال فندق نخجوان
نهال گیلاس نهال گیلاس نوبل، نهال گیلاس شیشه‌ای، نهال گیلاس بارلت
نهال پسته نهال پسته اوحدی،  نهال پسته پایه ممتاز، نهال پسته کله قوچی
نهال خرمالو نهال خرمالو ژاپنی، نهال خرمالو موزی، نهال خرمالو ایورکا
نهال آلبالو نهال آلبالو خوشه‌ای مورلو، نهال آلبالو گیسی، نهال آلبالو اسرائیلی
نهال گل محمدی نهال گل محمدی دیم، نهال گل محمدی بدون خار، نهال گل محندی خار دار
نهال گوجه نهال گوجه بری
نهال گوجه سبز نهال گوجه سبز شهریار ،نهال گوجه سبز مراغه، نهال گوجه سبز نخجوان
نهال سنجد نهال سنجد حاج رحیمی، نهال سنجد غزل، نهال سنجد محلی
نهال زینتی اقاقیا، بید خشک ، بید مجنون
نهال بلوبری نهال بلوبری نلسون،  نهال بلوبری دوک، نهال بلوبری کراپ
نهال انگور نهال انگور عسگری، نهال انگور لعل، نهال انگور قزیل اوزوم
نهال ازگیل نهال ازگیل ژاپنی، نهال ازگیل جنگلی، نهال ازگیل قرمز
نهال انار نهال انار پوست سیاه، نهال انار سفید، نهال انار رباب
نهال زغال اخته نهال زغال اخته محلی، نهال زغال اخته فومینا،  نهال زغال اخته سیاه
نهال شلیل نهال شلیل سان گلد، نهال شلیل سفید شیشه‌ای، نهال شلیل قرمز بهاره
نهال هلو نهال هلو مخملی، نهال هلو ردتاپ، نهال هلو دماوندی،
نهال عناب نهال عناب ژاپنی، نهال عناب ارمنی
نهال زرد آلو نهال زردآلو خورشتی، نهال زردآلو نادری نهال زردآلو بخارا
نهال زیتون نهال زیتون ماری، نهال زیتون سیاه، نهال زیتون اسپانیایی
نهال توت نهال توت موزی سیاه، نهال توت شاه توت ، نهال توت چتری
نهال تمشک نهال تمشک ویلسون، نهال تمشک ماموت
نهال زرشک نهال زرشک بی‌دانه سیاه، نهال زرشک قرمز، نهال زرشک پفکی

خرید نهال بادام در نقنه

یکی از پر اهمیت‌ترین مغزیجاتی که در بین خانواده‌های ایرانی محبوبیت بالایی دارد بادام است بسیاری از افرادی که قصد سرمایه‌گذاری دارند با خرید نهال بادام و کاشت آن یک باغ بادام اصولی و تجاری را احداث می‌کنند. برای آن که بتوانید از ارقام نهالی که ساختار آن با شرایط اقلیمی و جوی شهر نقنه سازگار است اطلاع یابید باید به پشتیبانی ۲۴ نهالستان برتر نهال مراجعه کنید.

کلام آخر

شهر نقنه جزو شهرهایی است که از شرایط بسیار ایده آلی در جهت احداث باغ میوه برخوردار است، بنابراین احداث باغ در این منطقه با سودآوری فراوانی همراه خواهد بود اگر قصد احداث باغ گردو به صورت اصولی دارید می‌توانید به صفحه خرید ارقام نهال گردوی شهر نقنه مراجعه کنید و از ارقام نهال گردوی سازگار با این منطقه مطلع شوید.

مقالات مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
ارتباط با برترنهال