خرید نهال در آمل✔️ قیمت نهال میوه + نهالستان آمل

همه­ی ما استان مازندران را به تولید نمونه برنج و محصولات زراعی دیگر مانند چای و سیر می­شناسیم، اما این استان و شهرستان­های مهم و بزرگ آن مانند آمل در زمینه­ی تولید محصولات باغی نیز سرآمد هستند، شهرستان آمل با تولید نمونه­ی انواع مرکبات مانند پرتقال، لیمو و نارنگی و همینطور با تولید کیوی در کشور شناخته شده است و این روزها باغداران در صدد بهره برداری از نعمت خدادادی خاک حاصلخیز و آب فراوان در زمینه­ی تولید سایر میوه‌­ها نیز هستند.

از کاشت تا برداشت همراه شما هستیم

آدرس دفتر مرکزی : میاندواب خیابان ۲۴ متری نرسیده به مسجد فاطمه زهرا (س) شرکت برتر نهال

آدرس گلخانه : شهرستان میاندوآب، کمربندی شمالی، میدان ولایت، اتوبان ولایت

ساعات پشتیبانی : 24 ساعته

خرید نهال در آمل

با توجه به تمرکز باغداران در عرصه­ی تولید مرکبات و کیوی و احداث باغات وسیع و هکتاری به ویژه باغات مرکبات خرید نهال در این شهر بیشتر معطوف به انواع ارقام مرکبات است، اما رویکرد جدید احداث باغات میوه غیر از مرکبات و کیوی سبب شده باغداران به دنبال ارقام زودبازده و پر ثمر سایر درختان میوه باشند تا بتوانند در رشته­ی خود در این شهر نام آور باشند.

بیشتر بخوانید: خرید نهال در شهر ساری

نهالستان آمل

یکی از مشکلاتی که بر سر باغداران با ایده های جدید در شهر آمل وجود دارد این است که نهالستان در آمل بیشتر در زمینه­ی فروش انواع ارقام مرکبات و کیوی تخصص داشته و باغدارانی که قصد خرید انواع دیگر درختان میوه را داشته باشند با دردسر روبه رو می­شوند، اما جای نگرانی نیست، باغداران می­توانند با مراجعه به وبسایت­های برتر فروش نهال در کشور مانند برتر نهال هر نوع درخت میوه و رقمی را که برای کاشت در آمل مناسب باشد بدون نیاز به مراجعه­ی حضوری به نهالستان به سادگی خریداری کرده و باغ خود را احداث کنند.

باغداری در آمل

در برخی از شهرها و شهرستان­های کشور رویکرد باغداری تولید فروش میوه در سطح شهر و استان و یا حداکثر فروش به شهرهای دیگر است اما رویکرد باغداری در آمل صادرات محصولات باغی خود بوده و به همین دلیل است که باغداران نمونه­ای مانند جناب آقای اسلامی با تحصیلات ابتدایی با روی آوردن به شیوه­های نوین باغداری به عنوان باغدار نمونه در این شهر موفق به تولید بیش از 30 تن محصول در هر هکتار از باغات خود شده است، بنابراین این رویکرد نیز می تواند در تولید سایر محصولات باغی نیز وجود داشته و باغداران را در راه صادرات محصولات خود یاری دهد.

نهال فروشی در آمل

باغدارانی که قصد احداث باغات میوه غیر از مرکبات و کیوی داشته باشند نمی­توانند به هر نهال فروشی در آمل مراجعه کرده و انتظار خرید ارقام تجاری و به روز میوه را داشته باشند اما می توانند نهال مورد نظر خود را از نهالستان­های دیگر حتی در شهرهای دیگر خریداری کرده و در این راه موفق باشند.

 

فروش نهال در آمل

یک اصل مهم در بازار وجود دارد و آن این است که تقاضا نوع و میزان عرضه را تعیین می­کند، با توجه به سابقه­ی باغداری، فروش نهال در آمل ممکن است محدود به ارقام مختلف مرکبات و کیوی باشد اما به تدریج که تقاضا برای احداث باغات وسیع میوه به جز مرکبات افزایش پیدا کند نهالستان­های این شهرستان به فکر عرضه­ی نهال­های دیگر می­افتند اما در مورد احداث باغ میوه باید توجه داشته باشید که خرید از نهالستان با تجربه یک اصل در تضمین موفقیت آمیز بودن احداث باغ بوده و شما باید در هر شرایطی نهالستان­های با تجربه در تولید نهال میوه را برای خرید نهال انتخاب کنید.

قیمت نهال در آمل

اینکه یک نهالستان خود کار تولید نهال را انجام داده و آن را به دست باغداران برساند می­تواند تاثیر زیادی در قیمت نهال در آمل داشته باشد، به هر حال خرید از واسطه ها سبب افزایش قیمت شده و بنابراین پیدا کردن نهالستان معتبری که در زمینه­ی تولید ارقام تجاری و پربار میوه فعالیت داشته باشد باید اولین دغدغه­ی باغداران آملی باشد. همچنین برای خرید نهال در شهر قزوین اینجا کلیک کنید.

خرید نهال بادام در آمل

با توجه به وضعیت باغداری در شهرهای شمالی و رواج باغداری و کشاورزی در این شهرها سبب شده خرید نهال بادام در آمل بسیار ساده باشد اما در زمان انتخاب نهال فروشی و یا نهالستان باید به اعتبار آن دقت کنید.

خرید نهال میوه در آمل

همانطور که می­دانید تمرکز باغداری در آمل بیشتر محدود به مرکبات و کیوی بوده و بنابراین خرید نهال میوه در این شهر ممکن است به لحاظ دسترسی به نهال سایر انواع درختان میوه دشوار باشد، اما باغداران می­توانند به نهالستان­های سایر شهرها مراجعه کرده و حتی خرید خود را به صورت غیر حضوری انجام دهند.

برای شهر آمل ارقام زیر را پیشنهاد می­کنیم

 

نوع نهال ارقام نهال
نهال سیب نهال سیب رندرز، نهال سیب سوپر چف، نهال سیب ردلاو
نهال گلابی نهال گلابی درگزی، نهال گلابی ویلیام دوشیز، نهال گلابی شینگو
نهال هلو نهال هلو کاردی، نهال هلو داوودی، نهال هلو رد تاپ
نهال گیلاس نهال گیلاس هارت، نهال گیلاس بارلت، نهال گیلاس خوشه­ای فرانسه
نهال انگور نهال انگور سیاه سردشت شرابی، نهال انگور ردکارنت، نهال انگور کندری
نهال آلبالو نهال آلبالو مونت مورنسی، نهال آلبالو کلریس 16، نهال آلبالو فرنگی
نهال شلیل نهال شلیل سفید شیشه­ای، نهال شلیل شبرنگ، نهال شلیل رد گلد
نهال آلو نهال آلو تخم مرغی، نهال آلو دامنسوز، نهال آلو قرمز بخارا
نهال به نهال به قرمز، نهال به ترش آذربایجان
نهال فندق نهال فندق گانسل برد، نهال فندق قره باغ، نهال فندق داویانا
نهال گوجه سبز نهال گوجه قرمز آمریکایی، نهال گوجه سبز دبه­ای، نهال گوجه سبز سلطانی
نهال انجیر نهال انجیر چهارفصل، نهال انجیر سیاه، نهال انجیر سبز
نهال پسته نهال پسته خنجری دامغان، نهال پسته هیبرید آمریکایی، نهال پسته اوحدی
نهال عناب نهال عناب گلابی، نهال عناب ترکیه، نهال عناب ژاپنی
نهال انار نهال انار قندهار، نهال انار گرین گلوب، نهال انار سیاه سردشت
نهال خرمالو نهال خرمالو ارموند، نهال خرمالو تاباتا
نهال ازگیل نهال ازگیل ژاپنی، نهال ازگیل قرمز
نهال گل محمدی نهال گل محمدی خار دار، نهال گل محمدی دیم
نهال بلوبری نهال بلوبری کراپ، نهال بلوبری نلسون
نهال سنجد نهال سنجد محلی، نهال سنجد حاج حسینی
نهال توت نهال توت سفید هرات اصل، نهال توت کاکوزا، نهال توت موزی سیاه
نهال درختان زینتی نهال پالونیا فرتونی، نهال کبوده تبریزی، نهال صنوبر نقرا ترکیه
نهال زیتون نهال زیتون آمریکایی میشن، نهال زیتون زرد
نهال زرشک نهال زرشک بیرجند، نهال زرشک بیدانه قرمز
نهال زغال اخته نهال زغال اخته محلی، نهال زغال اخته سیاه
نهال زردآلو نهال زردآلو قیسی، نهال زردآلو نصیری، نهال زردآلو انبه­ای
نهال بادام نهال بادام مامایی، نهال بادام شکوفه، نهال بادام آذر خوشه­ای

کلام آخر

هر کدام از ارقام معرفی شده در میزان باردهی و کیفیت میوه و بسیاری از فاکتورهای دیگر با هم تفاوت دارند، همچنین شما می­توانید برای آشنایی بیشتر با خصوصیات این ارقام و خرید نهال گردو در آمل اینجا کلیک کنید.

 

مقالات مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.
ارتباط با برترنهال