خرید نهال در اردل ✔️ قیمت نهال میوه + نهالستان اردل

اردل جزو شهرستان‌های بزرگ و اصلی استان چهارمحال و بختیاری است که شهرهایی همچون کاج،  سرخون و دشتک از  شهرهای این شهرستان است. در این شهر محصولات کشاورزی بادام، گردو و کشمش بسیار تولید می‌شود به طوری که تامین این سه نوع محصول استان چهارمحال و بختیاری از طریق اراضی و باغات منطقه اردل  تامین می‌گردند در ادامه همراه مقاله باشید تا به سیر تا پیاز باغداری و کشاورزی در شهر اردل بپردازیم.

از کاشت تا برداشت همراه شما هستیم

آدرس دفتر مرکزی : میاندواب خیابان ۲۴ متری نرسیده به مسجد فاطمه زهرا (س) شرکت برتر نهال

آدرس گلخانه : شهرستان میاندوآب، کمربندی شمالی، میدان ولایت، اتوبان ولایت

ساعات پشتیبانی : 24 ساعته

خرید نهال در اردل

بدون شک خرید نهال در اردل با وجود نهالستان‌های تعداد بالایی که در این منطقه و مناطق همجوار آن وجود دارند به آسانی انجام می‌شود. اما انتخاب یک نهالستان معتبر و متخصص که نهال‌های آن از کیفیت مطلوبی برخوردار باشند کار آسانی نیست لذا توصیه می‌شود برای تهیه این نوع محصولاتی که در آینده دار شدن باغ تاثیر بسزایی می‌گذارند دقت بالایی به خرج دهید و یک محل مناسب و زیر نظر مجموعه سازمان جهاد و کشاورزی را انتخاب کنید.

مطالعه بیشتر : خرید نهال در شهرکرد

نهالستان اردل

باغات پرورش نهال در استان اردل به دلیل بارش سالانه ۶۰۰ الی ۸۰۰ میلیمتری به تعداد بالایی احداث شده‌اند. با توجه به قرارگیری شهر اردل در دل کوه‌های زاگرس و ارتفاع ۱۸۰۰ متری آن از سطح دریا این منطقه دارای نوسانات رطوبتی بالایی است، لذا امکان آسیب دیدگی ریشه‌های نهال‌های تولید شده در این منطقه بالا است. بنابراین طبق استانداردها و نکات پرورش نهال در این منطقه برای تولید نهال باید به خاک آن موادی به نام کمپوست تزریق شود زیرا این مواد تا حد زیادی از افزایش رطوبت خاک و آسیب به نهال جلوگیری می‌کند. برای اطلاع از نزدیک‌ترین نهالستان به اردل که به صورت تخصصی به پرورش نهال پرداخته‌اند می‌توانید به وب سایت نهالستان برتر نهال مراجعه کنید.

باغداری در اردل

میانگین بارش سالانه شهر اردل و دمای کل منطقه و میزان رطوبت آن آرزوی هر باغداری جهت احداث باغ است بنابراین با توجه به نکات گفته شده باغداری در اردل به سهولت انجام می‌شود. اما با توجه به آن که شهر اردل یک منطقه سردسیری است باید در زمان خرید نهال ‌میوه برای کاشت در این شهر از ارقام دیرگلده استفاده شود تا در سرمای روزهای سرد شهر اردل آسیب نبینند.

نهال فروشی در اردل

در هر منطقه‌ای که تقاضای نهال بالا باشد بدون شک فروش نهال با موفقیت همراه خواهد بود شهر اردل یکی از مناطق سرسبز کشور است .که از شرایط آب و هوا و اقلیمی بی‌نظیری بهره‌مند است به همین علت تقاضای نهال در این منطقه بسیار بالا است. نهال فروشی در اردل باید توسط سازمان جهاد کشاورزی تایید شود و با دریافت مجوز و مدارک لازم از سوی مسئولان مربوطه فروش خود را آغاز کنند.

قیمت نهال در اردل

قیمت در هر نوع داد و ستدی بسیار پر اهمیت واقع شده است در حالی که قیمت نهال و محصولات این چنینی در بازار به صورت معین و مشخص است اما قاعدتاً برخی از افراد قصد دارند که محصولات بی‌کیفیت و آفتدار خود را با قیمت بالایی ارائه دهند اما با وجود سایت‌هایی که قیمت نهال‌ها را به صورت روزانه اعلام می‌کنند. استعلام قیمت نهال در اردل را بگیرید و سپس اقدام به خرید این محصول کنید.

خرید نهال  میوه در اردل

شهر اردل در پمرتفع ترین نقطه کشور قرار دارد و در خرید نهال میوه در اردل باید از ارقامی که مناسب ارتفاعات است انتخاب شود. بنابراین تهیه نهال میوه با رعایت نکات این چنینی باید خریداری شود برای اطلاع از انواع نهال میوه و قیمت آن‌ها می‌توانید وارد لینک درج شده در مقاله شوید و با استفاده از خرید اینترنتی محصول خود را سفارش دهید و ظرف ۷۲ ساعت درب منزل به صورت نایلون پیچ تحویل بگیرید.

 

نوع نهال ارقام نهال
نهال سیب نهال سیب نوری مراغه، نهال سیب استارکینگ، نهال سیب گلاب، نهال سیب جوناتان
نهال گلابی نهال گلابی بیروتی، نهال گلابی اسپادانا، نهال گلابی پرتغالی ناشی، نهال گلابی محلی
نهال به نهال به گلابی، نهال به محلی، نهال به آمریکایی، نهال به قرمز
نهال آلو نهال آلو قطره طلا، نهال آلو شبرنگ، نهال آلو قرمز خورشتی
نهال فندق نهال فندق بارتلر، نهال فندق انیس ترکیه، نهال فندق نخجوان
نهال گیلاس نهال گیلاس نوبل، نهال گیلاس شیشه‌ای، نهال گیلاس ناپلون
نهال پسته نهال پسته احمدی،  نهال پسته پایه ممتاز، نهال پسته بنه
نهال خرمالو نهال خرمالو ژاپنی، نهال خرمالو تاباتا، نهال خرمالو آیورکا
نهال آلبالو نهال آلبالو گوشواره‌ی، نهال آلبالو کلریس ۱۶، نهال آلبالو اسرائیلی
نهال گل محمدی نهال گل محمدی دیم، نهال گل محمدی بدون خار، نهال گل محندی خار دار
نهال گوجه نهال گوجه بری
نهال گوجه سبز نهال گوجه سبز زودرس  ،نهال گوجه سبز مراغه، نهال گوجه سبز برغانی
نهال سنجد نهال سنجد حاج رحیمی، نهال سنجد غزل، نهال سنجد محلی
نهال زینتی اقاقیا، بید خشک ، بید مجنون
نهال بلوبری نهال بلوبری نلسون،  نهال بلوبری دوک، نهال بلوبری کراپ
نهال انگور نهال انگور ریش بابا قرمز، نهال انگور صاحبی، نهال انگور قزیل اوزوم
نهال ازگیل نهال ازگیل ژاپنی، نهال ازگیل جنگلی، نهال ازگیل قرمز
نهال انار نهال انار سیاه دانه اصل، نهال انار رباب، نهال انار ساوه میکس
نهال زغال اخته نهال زغال اخته فلوریدا، نهال زغال اخته فومینا،  نهال زغال اخته محلی
نهال شلیل نهال شلیل سان گلد، نهال شلیل قرمز نکارد ۹ ، نهال شلیل قرمز بهاره
نهال هلو نهال هلو مخملی، نهال هلو رد هاون، نهال هلو داوودی
نهال عناب نهال عناب ژاپنی، نهال عناب ارمنی
نهال زرد آلو نهال زردآلو نادری، نهال زردآلو رکسانا، نهال زردآلو بخارا
نهال زیتون نهال زیتون ماری، نهال زیتون  سوری، نهال زیتون خوراکی
نهال توت نهال توت چتری، نهال توت شاه توت ، نهال توت موزی سفید
نهال تمشک نهال تمشک ویلسون، نهال تمشک ماموت
نهال زرشک نهال زرشک بی‌دانه پفکی، نهال زرشک قرمز، نهال زرشک بیرجند

خرید نهال بادام در اردل

قاعدتاً خرید نهال بادام در اردل بدون آگاهی و اطلاعات مفید با موفقیت روبرو نخواهد شد لذا توصیه می‌شود قبل خرید این نوع محصولات اطلاعات کافی و کارآمدی را کسب کنید‌. به عنوان مثال ارتفاع سطح دریا از شهر، میانگین بارش سالانه، درصد رطوبت و اقلیم منطقه از عوامل مهمی است که بدون شک دانستن آن در احداث باغ بادام تاثیر بسزایی خواهد گذاشت چنانچه قصد خرید نهال بادام در اردل را دارید باید به سایت زیر مراجعه کنید.

کلام آخر

امروزه با پیشرفت تکنولوژی سایت‌های فروش نهال ایجاد شده‌اند تا باغداران بتوانند به آسانی از هر نهالستان مطرح کشور نهال مورد نظر خود را خریداری کنند. از جهت آن که شغل باغداری نیاز به رسیدگی و حفاظت دائمی دارد توصیه می‌شود نهال مورد نظر خود را از نهالستان برتر نهال خریداری کنید تا از موفقیت در باغداری تا حد امکانی مطمئن شوید. در صورت نیاز به نهال گردو می‌توانید وارد صفحه خرید نهال گردو در اردل شوید.

مقالات مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
ارتباط با برترنهال