خرید نهال در اشتهارد✔️ قیمت نهال میوه + نهالستان اشتهارد

در رابطه با معرفی کشاورزی و باغداری در شهرستان اشتهارد باید عنوان کنیم که رونق آن در گذشته بسیار بالا بوده و نیازهای بازارهای داخلی به واسطه تولیدات باغی و زراعی اهالی خود شهرستان برطرف می‌شد. این شهرستان در استان البرز و حد فاصل ۸۸ کیلومتری آن در همسایگی نظرآباد واقع شده است. این منطقه در ارتفاع ۱۱۷۵ متری در همجواری سلسله کوه‌های البرز واقع شده است و از آب و هوای معتدل و ملایمی برخوردار است.

البته بخش‌های جنوبی آن به دلیل همجواری با دشت کمی به خشکی و گرمی می‌رود. این شهرستان با شهرهای ملارد، بویین زهرا، نظرآباد و ارتفاعات قزلباش همسایگی دارد. میزان رطوبت این شهر در چند سال اخیر طی بارندگی‌های کم کاهش پیدا کرده اما همچنان کشاورزی و باغداری با استفاده از روش‌های نوین و تجهیزات مکانیزه پررونق است. از باغات شهرستان اشتهارد می‌توان به انگور، آلو و پسته و زردآلو اشاره کرد.

از کاشت تا برداشت همراه شما هستیم

آدرس دفتر مرکزی : میاندواب خیابان ۲۴ متری نرسیده به مسجد فاطمه زهرا (س) شرکت برتر نهال

آدرس گلخانه : شهرستان میاندوآب، کمربندی شمالی، میدان ولایت، اتوبان ولایت

ساعات پشتیبانی : 24 ساعته

نهالستان اشتهارد

افراد تازه کار برای خرید نهال میوه در قدم اول به جهاد کشاورزی مراجعه می‌کنند، اما عمده فعالیت این سازمان  نظارت بر فعالیت‌های نهالستان‌ها و مراکز تولید، تکثیر و فروش نهال‌های میوه متمرکز است. از این رو کشاورزان برای پیدا کردن نهالستان اشتهارد می‌توانند با تحقیق و سرچ در اینترنت از نهالستان‌های معتبر و شناخته شده نزدیک به منطقه خود مطلع شوند و جهت خرید  به آن مراجعه کنند. اما اگر از نظر اعتبار و مجوز دار بودن آن مطمئن نیستید می‌توانید از نهالستان‌های شناخته شده اینترنتی مانند برتر نهال هم کسب اطلاعات تخصصی در زمینه نهال داشته باشید و هم نهال‌های با کیفیت را متناسب با اقلیم اشتهارد انتخاب فرمایید.

بیشتر بخوانید: خرید نهال در کرج

باغداری در اشتهارد

باغداری از جمله مشاغلی است که می‌تواند با رسیدگی‌های اصولی، جزو کم ریسک‌ترین شغل‌ها در دنیای بیزینس‌ها باشد، زیرا تمامی نیازهای نهال با استفاده از ظرفیت‌ها و نعمت‌های خدادادی می‌تواند برطرف شود. البته امروزه به دلیل کمبود بارش‌ها و گرمایش جهانی زمین، رفته رفته منابع طبیعی کیفیت و فراوانی قبل را نداشته و باغداری در اشتهارد باید با شناخت موارد زیر پیش برود‌

 • توجه به شرایط جوی و اقلیمی اشتهارد
 • خرید نهال میوه مناسب، پرثمر و سازگار با این اقلیم
 • توجه به بافت خاک و حاصل خیزی آن
 • شناخت منابع آبی و میزان بارندگی‌ها
 • شناخت نیازهای نهال و روش‌های  آبیاری، کوددهی و سمپاشی
 • توجه به آفات باغات شهر و راه‌های مقابله با آن
 • داشتن تخصص  در زمینه آماده سازی زمین، حفر چاله و کاشت نهال

نهال فروشی در اشتهارد

گفتیم که اعتبار و مجهز بودن نهال فروشی و تخصص پرسنل و کارشناسان آن می‌تواند زمینه ساز یک خرید موفق و با کیفیت را برای خریداران ایجاد کند. زیرا تمامی رسیدگی‌ها برای نهال خریداری شده انجام می‌شود و انتظار باردهی و بازدهی بالا از آن زمانی میسر می‌شود که  توان بالا در برابر تنش‌های محیطی و آبی را داشته باشد و بتواند بیشترین عملکرد خود را بروز دهد. به همین دلیل سعی کنید  خرید خود را از نهال فروشی‌ در اشهارد که  معتبر و مجوزدار است انجام دهید.

فروش نهال در اشتهارد

عرضه و فروش نهال در اشتهارد در نهالستان‌ها انجام می‌شود و نهالستان‌هایی که نهال‌های خود را به همراه مشخصه‌ها و خدمات زیر ارائه می‌کنند می‌توانند برای خرید گزینه مناسبی باشند.

 • نهالستانی که مجوزدار بوده و تمامی عملیات تکثیر، پرورش و تولید نهال‌ها با نظارت‌های سازمانی و ارگانی روبرو است.
 • نهالستانی که برای نهال‌های ارائه شده خدمات ویژه مانند: شناسنامه، کارت سلامت، کارت قرنطینه و گارانتی ۲ ساله در نظر می‌گیرد.
 • کارگروه آن متشکل از مهندسین، متخصصین و پرسنل با تجربه، زبده و متبحر است و می‌تواند اطلاعات تخصصی را در هر زمینه در اختیار باغدار قرار دهد و دارای پشتیبانی ۲۴ ساعته است.

قیمت نهال در اشتهارد

برای استعلام قیمت نهال در شهر اشتهارد می‌توانید مسیر را برای خود کوتاه‌تر کرده و با مراجعه به برتر نهال و این لینک زیر مراجعه کنید و از قیمت‌ها مطلع شوید البته قیمت نهال بر اساس موارد زیر می‌تواند متغیر باشد.

 • برخورداری نهال از کارت سلامت، قرنطینه و گارانتی ۲ ساله
 • سن نهال
 • نوع نهال
 • رقم نهال
 • میزان نهال
 • نوع خرید
 • اعتبار نهالستان

خرید نهال بادام در اشتهارد

نهال بادام دارای رقم‌های گرمسیری، سردسیری و معتدله است و همین تنوع ارقام باعث شده بتوان در مناطق گرمسیری و معتدل نیز با کاشت ارقام آن به درآمدزایی رسید. به همین دلیل خرید نهال بادام در اشتهارد و کشت و پرورش آن می‌تواند گزینه اقتصادی خوبی برای سرمایه‌گذاری باشد. البته قبل از احداث می‌توانید با مراجعه به برتر نهال و تعامل با متخصصین و کارشناسان آن اطلاعات خوبی را در زمینه رقم‌های سازگار و نیازهای نهال جویا شوید.

خرید نهال میوه در اشتهارد

در جدول زیر تمامی ارقام نهال میوه قید نشده است اما اشاره مختصری به انواع نهال و رقم‌های آن انجام شده و می‌تواند کمکی هرچند کم به شما سرمایه‌گذاران عزیز برای خرید نهال میوه در اشتهارد داشته باشد. شما می‌توانید با دریافت اطلاعات بیشتر از کارشناسان برتر نهال، نهال‌های مورد نظر خود را انتخاب و به همراه گارانتی ۲ ساله و کارت قرنطینه خریداری فرمایید. همچنین در صفحه خرید نهال گردو ارقام متنوع آن معرفی شده‌اند که می‌توانید در صورت تمایل آن را مطالعه کنید.

نوع نهال رقم نهال
نهال سیب سیب دورنگ فرانسه، سیب عروس، سیب میراکل
نهال بادام بادام ربیع ، بادام شاهرودی، بادام مامایی
نهال پسته پسته کله قوچی، پسته رفسنجان، پسته زرند، اکبری
نهال انگور انگور کندری، انگور یاقوتی، انگور فخری، انگور سلطانی
نهال آلو آلو زرد خورشتی، آلو برغانی، آلو غول پاییزه، آلو خاکی
نهال آلبالو آلبالو اسرائیلی ، آلبالو تکدانه ، آلبالو گیلاسی، آلبالو مجاری
نهال زردآلو زردآلو نصیری ، زردآلو شکر پاره، زردآلو نادری
نهال به به اصفهان، به قرمز، به گلابی
نهال عناب عناب ارمنی، عناب قائنات، عناب پیوندی
نهال انار کاشت آن توصیه نمی‌شود
نهال گلابی گلابی مشو، گلابی بیروتی، گلابی شینگو
نهال فندق فندق فرتیل دو توکارد، فندق باتلر، فندق توندا
نهال هلو هلو کاردی، هلو آلبرتا، هلو زعفرانی
نهال خرمالو کاشت آن توصیه نمی‌شود
نهال شلیل شلیل ردگلد، شلیل کیوتا، شلیل زودرس
نهال توت توت محلی، توت کاکوزا، توت سیاه
نهال سنجد سنجد قزل، سنجد حاج حسینی ، سنجد رحیمی
نهال گوجه سبز گوجه سبز ملایر، گوجه سبز شهریار، گوجه سبز برغان
نهال زیتون کاشت آن توصیه نمی‌شود
نهال زینتی نهال صنوبر، نهال چنار ، نهال اقاقیا
نهال انجیر کاشت آن توصیه نمی‌شود
نهال گیلاس گیلاس صورتی لواسان، گیلاس شیشه‌ای ، گیلاس تکدانه
نهال گل‌محمدی گل‌محمدی دین، گل‌محمدی خاردار
نهال بلوبری بلوبری نلسون، بلوبری اونیل، بلوبری ایرانی
نهال ازگیل ازگیل وحشی، ازگیل آمریکایی، ازگیل ژاپنی
نهال زرشک زرشک بیدانه، زرشک پلویی، زرشک بیرجند

نتیجه‌گیری

با مطالعه مقاله فوق به این نتیجه رسیدیم که شهر اشتهارد از نظر موقعیت استراتژیکی در نزدیکی پایتخت و استان البرز واقع شده است و از آب و هوای معتدل و نیمه خشکی برخوردار است. با کمک تجهیزات مکانیزه کشاورزی و روش‌های نوین باغداری و خرید ارقام نهال میوه سازگار با آن و همچنین خرید نهال گردو در اشتهارد می‌توان باغات پرثمر، پر بازده و تجاری را احداث کرد.

 

مقالات مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
ارتباط با برترنهال