خرید نهال در فیرورق✔️ قیمت نهال میوه + نهالستان فیرورق

شهر فیرورق که در استان آذربایجان غربی و شهرستان خوی به شهر دانایان و فرزانگان معرف است شهری خوش آب و هوا با منابع آب کافی برای کشاورزی و باغداری است و هر ساله مسافران بسیاری به این شهر خوش آب و هوا سر می­زنند، در این شهر باغات میوه با انواع درختان میوه سردسیری احداث شده است، در این مقاله شما را با انواع درختان میوه قابل کاشت در فیرورق، نحوه خرید نهال و احداث باغات وسیع و تجاری در این شهر آشنا خواهیم کرد.

از کاشت تا برداشت همراه شما هستیم

آدرس دفتر مرکزی : میاندواب خیابان ۲۴ متری نرسیده به مسجد فاطمه زهرا (س) شرکت برتر نهال

آدرس گلخانه : شهرستان میاندوآب، کمربندی شمالی، میدان ولایت، اتوبان ولایت

ساعات پشتیبانی : 24 ساعته

خرید نهال در فیرورق

فیرورق نیز مانند بسیاری دیگر از شهرهای استان آذربایجان غربی دارای آب و هوای سرد و کوهستانی است و از این رو در زمان خرید نهال در فیرورق باید این نکته بسیار مهم در نظر گرفته شود، ارتفاع این شهر از سطح دریا حدود 1100 متر است و بنابراین بسیاری از درختان میوه سردسیری برای کاشت در این شهر مناسب هستد.

مطالعه بیشتر : خرید نهال در ارومیه

نهالستان فیرورق

باغداران می­توانند برای خرید نهال به نهالستان فیرورق مراجعه کنند، با مراجعه به نهالستان شما به انواع بسیاری زیادی از درختان میوه دسترسی داشته و از بین ارقام متنوع از هر نوع درخت میوه می­توانید رقمی را که بیشتر با شرایط شما سازگاری داشته باشد را انتخاب کنید.

باغداری در فیرورق

یکی از مزایای باغداری در فیرورق با تجربه بودن باغداران و اهالی این شهر در امر باغداری است اما برای اینکه بتوانید کیفیت و راندمان را در باغ خود افازایش دهید حتی باغداران باتجربه نیز نیاز به کسب اطلاعات روز و علمی دارند، برای دسترسی به این اطلاعات می­توانید به سایت نهالستان برتر نهال مراجعه کرده و مقالات علمی در هر زمینه از آبیاری، کود دهی و هرس گرفته تا نحوه مدیریت آفات و بیماری­ها را مطلعه کنید.

نهال فروشی در فیرورق

همانطور که پیش­تر نیز اشاره شد نهال فروشی در فیرورق باید با اتکا به اطلاعات دقیقی باشد که در مورد شرایط آب و هوایی و جغرافیایی این شهر وجود دارد، در واقع فروشندگان نهال باید تنها ارقام و انواعی از درختان میوه را در اختیار باغدارا قرار دهند که بیشتین سازگاری و را با شرایط اقلیمی و جغرافیایی این شهر داشته و در عین حال بسیار پربار و سود بخش نیز هستند.

فروش نهال در فیرورق

با توجه به حساسیت شغل فروش نهال در فیرورق این کار باید حتما توسط نهالستان­ها و کارشناسان فروش ماهر و با تجربه انجام شود، شما می­توانید برای خرید نهال به نهالستان­های باتجربه­ای مانند نهالستان برتر نهال مراجعه کنید.

قیمت نهال در فیرورق

نکته بسیار مهمی که در زمان خرید نهال و احداث باغ باید به آن توجه داشته باشید قیمت نهال در فیرورق است، قیمت یک رقم خاص از درخت میوه ممکن است در نهالستان­های مختلف متفاوت باشد فارغ از این که قیمت ارقام مختلف یک نوع درخت میوه نیز بسته به میزان باردهی و یا حتی روش تکثیر پیوندی و غیر پیوندی نیز متفاوت است، بنابراین با مراجعه به نهالستان­های معتبری مانند نهالستان برتر نهال می­توانید از قیمت نهال مطلع شوید.

خرید نهال میوه در فیرورق

در این بخش انواع نهال میوه که می­توانید در باغ خود در فیرورق بکارید را در قالب یک جدول آورده­ایم، در این جدول برخی از ارقام مهم و پر بار را نیز نام برده­ایم که در زمان خرید نهال میوه در فیرورق می­توانید از این ارقام استفاده کنید، برای اطلاع از قیمت نهال میوه و یا آشنایی با سایر ارقام درخان میوه می­توانید به سایت نهالستان برتر نهال مراجعه کنید.
برای شهر فیرورق ارقام زیر را پیشنهاد می کنیم …………

نوع نهال ارقام نهال
نهال سیب نهال سیب گالا، نهال سیب سوپر چف، نهال سیب فوجی
نهال گلابی نهال گلابی پرتقالی، نهال گلابی ویلیام دوشیز، نهال گلابی اسپادانا
نهال هلو نهال هلو دماوندی، نهال هلو پاییزه، نهال هلو جوادی
نهال گیلاس نهال گیلاس بارلت، نهال گیلاس بینگ، نهال گیلاس رژینا
نهال انگور نهال انگور لابروسکا، نهال انگور خلیلی، نهال انگور کندری
نهال آلبالو نهال آلبالو استار، نهال آلبالو گیسی، نهال آلبالو مونت مورنسی
نهال شلیل نهال شلیل شمس، نهال شلیل رفعتی، نهال شلیل ایفری
نهال آلو نهال آلو قطره طلا، نهال آلو کهربا، نهال آلو قرمز شایرو
نهال به نهال به شاهرودی، نهال به قرمز، نهال به آناناسی
نهال فندق نهال فندق گانسل برت، نهال فندق سگروب، نهال فندق بارسلونا
نهال گوجه سبز نهال گوجه قرمز دبه­ای، نهال گوجه سبز برغانی، نهال گوجه سبز ملایر
نهال پسته نهال پسته اکبری، نهال پسته هیبرید آمریکایی، نهال پسته اوحدی
نهال عناب نهال عناب گلابی، نهال عناب قائنات، نهال عناب ارمنی
نهال ازگیل نهال ازگیل قرمز، نهال ازگیل ژاپنی
نهال گل محمدی نهال گل محمدی بدون خار، نهال گل محمدی دیم
نهال بلوبری نهال بلک بری ، نهال بلوبری دوک، نهال تمشک بدون خارف نهال تمشک کشت بافت
نهال سنجد نهال سنجد حاج حسینی، نهال سنجد محلی
نهال توت نهال توت سیاه مینیاتور، نهال توت کاکوزا، نهال شاه توت
نهال درختان زینتی نهال کبوده فیرورقی، نهال پالونیا شن توک، ، نهال بیدمجنون غیر پیوندی
نهال زرشک نهال زرشک قائنات، نهال زرشک بیدانه پفکی
نهال زغال اخته نهال زغال اخته فومینا، نهال زغال اخته محلی
نهال زردآلو نهال زردآلو نوری، نهال زردآلو نادری، نهال زردآلو رجبعلی
نهال بادام نهال بادام ربیع، نهال بادام مامایی، نهال بادام یلدا

خرید نهال بادام در فیرورق

یکی از درختان میوه بسیار پرسود و اقتصادی که باغداری راحتی نیز دارد درخت بادام است، درخت بادام شرایط رشدی خوبی در فیرورق داشته و شما می­توانید خرید نهال بادام در فیرورق را نیز از نهالستان­های معتبر انجام دهید، برای اینکه بهره برداری تجاری از باغ خود داشته باشید از اهمیت انتخاب رقم مناسب و دریافت مشاوره و راهنمایی در مورد باغداری غافل نشوید.

کلام اخر

با مراجعه به نهالستان­های مطرح و معتبر علاوه بر آشنایی با انواع مختلف درختان میوه می­توانید بهترین نوع و رقم درخت میوه را برای احداث باغ خود در فیرورق انتخاب کرده و علاوه بر آن از مزیت دریافت مشاوره و راهنمایی رایگان نیز برخوردار خواهید بود، برای دریافت مشاوره با کارشناسان ما از طریق شماره تماس­های اعلام شده به صورت رایگان در تماس باشید.همچنین شما عزیزان برای مطالعه ارقام نهال های گردو دیگر که در شهر فیرورق می توان کاشت کرد، به صفحه  خرید نهال گردو در فیرورق مراجعه کنید.

مقالات مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
ارتباط با برترنهال