خرید نهال در فومن✔️ قیمت نهال میوه + نهالستان فومن

از شهرهای بزرگ‌ و مطرح گیلان می‌توان به شهر فومن اشاره کرد، این شهر با جمعیت ۳۵ هزار نفری در ۲۷ کیلومتری رشت قرار گرفته است، مساحت شهر فومن ۲۹ کیلومتر مربع و از ارتفاع _۳ متری از سطح دریا قرار دارد. شهر فومن همانند بسیاری دیگر از شهرهای شمالی کشور از بارش الهی فراوانی برخوردار است و با ثبت میانگین ۱۲۰۰ میلی‌متر بارش در سال در لیست شهرهای پربارش با شرایط جوی معتدل و مناسبی قرار دارد. زمانی که منبع آب در یک منطقه در بهترین حالت قرار دارد بی تردید باغداری و کشاورزی هم بر روی حالت سوددهی قرار خواهد گرفت در ادامه همراه ما باشید تا بیش‌تر از شگفتی‌ها و جاذبه‌های این منطقه اطلاع پیدا کنید.

از کاشت تا برداشت همراه شما هستیم

آدرس دفتر مرکزی : میاندواب خیابان ۲۴ متری نرسیده به مسجد فاطمه زهرا (س) شرکت برتر نهال

آدرس گلخانه : شهرستان میاندوآب، کمربندی شمالی، میدان ولایت، اتوبان ولایت

ساعات پشتیبانی : 24 ساعته

خرید نهال در فومن

شهر فومن در ۵ کیلومتری صومعه‌سرا قرار گرفته‌ است، از سالیان دور افرادی که قصد داشتند به قلعه رودخان ماسوله و یا خلخال بروند باید از این شهر عبور می‌کردند به همین علت اکثر مردم کشور فومن را می‌شناسند. اقتصاد شهر فومن بر اساس جغرافیای طبیعی این منطقه شکل گرفته است، آب و هوای معتدل، خاک حاصلخیز و میزان بارش سالانه مثبت باعث رقم خوردن کشاورزی و باغداری با سودآوری بالا در این خطه شده است اگر قصد خرید نهال میوه در فومن را دارید این مقاله می‌تواند نکات مهم و ضروری را به اطلاع شما برساند.

مطالعه بیشتر : خرید نهال در رشت

نهالستان فومن

شهر فومن در مناطق جلگه‌ای استان گیلان در مابین رودخانه، جنگل و سرسبزی‌های نامحدود پدیدار شده است، اگر بخواهیم اقتصاد شهر فومن را دسته‌بندی ‌کنیم به دو بخش تبدیل خواهد شد یک بخش کشت برنج و بخش دوم کشت چای، به همین علت درآمد اصلی ساکنین این منطقه از کشاورزی و باغداری تامین می‌شود. به لحاظ خدمات رسانی این منطقه در شرایط نرمالی قرار دارد و احداث نهالستان در فومن در تعداد بالایی موجود است تا باغداران و کشاورزان این خطه جهت تهیه نهال بی نیاز باشند.

باغداری در فومن

همانطور که پیشتر گفتیم شهر فومن در یک منطقه جلگه‌ای قرار دارد.  به دلیل ثبت بارش ۱۲۰۰ میلیمتری در سال با میانگین دمای ۱۵ درجه سانتیگراد به یک بخشی تبدیل شده است که باغداری در فومن باعث ایجاد باغی تجاری با محصولاتی صادراتی و بازار پسند خواهد شد. در مناطق کوهپایه‌ای شهر فومن اکثراً به دامپروری مشغول و در مناطق جلگه‌ای مردم بیش‌تر در حوزه کشاورزی و باغداری فعالیت دارند در ادامه مطالبی مرتبط درج شده است تا به باغداران تازه کار این منطقه کمک شود.

نهال فروشی در فومن

از دیگر مشاغل این شهر می‌توان به پرورش کرم ابریشم، پخت کلوچه، کشت توتون اشاره کرد. و اما از سالیان دور است که شاهد نهال فروشی در فومن هستیم. به دلیل آن که شهر فومن از جمعیت ۳۵ هزاری برخوردار است و درصد زیادی از مساحت این شهر مختص کشاورزی و باغداری است خرید و فروش نهال و کاشت آن در این منطقه به وفور مشاهده می‌شود. لذا مرکزی معتبر و متخصص جهت پرورش نهال در این شهر بسیار نیاز خواهد بود.

فروش نهال در فومن

شهر فومن در مابین دو رودخانه پر آب قرار گرفته است همانطور که مطلع هستید برای احداث نهالستان و پرورش نهال نیاز به منبع آب دائمی و همیشگی است. شرایط مطلوب جوی و خاک حاصل خیز منطقه نشان دهنده موفقیت و سودآوری در حوزه فروش نهال در فومن است‌. نهالستان برتر نهال با ارائه فروش نهال به صورت اینترنتی شرایطی را فراهم آورده است اگر باغدار و کشاورزی نهال مورد نظر خود را در نهالستان‌های همجوار نیافتند از تنوع و کیفیت نهال‌های نهالستان بهره‌مند شود.

قیمت نهال در فومن

شهر فومن از نظر اکوتوریسم و گردشگری در ایران از جایگاه ویژه و مختصی برخوردار است لذا می‌توان به فراوانی رفت و آمد در شهر فومن اشاره کرد به صورت کلی مناطق شمالی کشور از جمله مناطقی هستند که برای فروش محصولات خود از قیمت‌های مناسب و به صرفه استفاده می‌کنند قیمت نهال در فومن طبق مشخصات و ویژگی‌های نهال قیمت گذاری خواهد شد. برای اطلاعات دقیق‌تر در رابطه با قیمت این محصولات می‌توانید به لینک زیر مراجعه کنید‌.

خرید نهال میوه در فومن

از سوغاتی‌های به نام شهر فومن می‌توان به کلوچه، چای، برنج، ماهی شور، رشته خوشکار و انواع صنایع دستی اشاره کرد. به همین شکل بازار شهر فومن بسیار پررونق و در جریان است خرید نهال میوه در فومن یکی از مسائلی است که بسیار در این منطقه مورد توجه قرار گرفته است با توجه به منبع آبی که در این منطقه جاری است می‌توان گفت کاشت انواع نهال میوه در منطقه قابل انجام است و محدودیتی در حوزه خرید نهال میره در مناطق شمالی کشور وجود ندارد.

نوع نهال ارقام  نهال
نهال سیب نهال سیب گلدن، نهال سیب استارکینگ، نهال سیب گلاب، نهال سیب جوناتان
نهال گلابی نهال گلابی بیروتی، نهال گلابی ویلیام دوشیز، نهال گلابی پرتغالی ناشی، نهال گلابی بوره بوتس
نهال به نهال به گلابی، نهال به محلی، نهال به آمریکایی، نهال به ترش آذربایجان
نهال آلو نهال آلو قطره طلا، نهال آلو سیاه، نهال آلو قرمز خورشتی
نهال فندق نهال فندق بارسلونا، نهال فندق انیس ترکیه، نهال فندق نخجوان
نهال گیلاس نهال گیلاس نوبل، نهال گیلاس شیشه‌ای، نهال گیلاس سیاه مشهد
نهال پسته نهال پسته زرندی،  نهال پسته پایه ممتاز، نهال پسته بنه
نهال خرمالو نهال خرمالو ژاپنی، نهال خرمالو موزی، نهال خرمالو آیورکا
نهال آلبالو نهال آلبالو گوشواره‌ی، نهال آلبالو گیسی، نهال آلبالو اسرائیلی
نهال گل محمدی نهال گل محمدی دیم، نهال گل محمدی بدون خار، نهال گل محندی خار دار
نهال گوجه نهال گوجه بری
نهال گوجه سبز نهال گوجه سبز دبه‌ی ،نهال گوجه سبز مراغه، نهال گوجه سبز برغانی
نهال سنجد نهال سنجد حاج رحیمی، نهال سنجد غزل، نهال سنجد محلی
نهال زینتی اقاقیا، بید خشک ، بید مجنون
نهال بلوبری نهال بلوبری نلسون،  نهال بلوبری دوک، نهال بلوبری کراپ
نهال انگور نهال انگور ریش بابا قرمز، نهال انگور لعل، نهال انگور قزیل اوزوم
نهال ازگیل نهال ازگیل ژاپنی، نهال ازگیل جنگلی، نهال ازگیل قرمز
نهال انار نهال انار سیاه دانه اصل، نهال انار سفید، نهال انار ساوه میکس
نهال زغال اخته نهال زغال اخته فلوریدا، نهال زغال اخته فومینا،  نهال زغال اخته سیاه
نهال شلیل نهال شلیل سان گلد، نهال شلیل سفید شیشه‌ای، نهال شلیل قرمز بهاره
نهال هلو نهال هلو مخملی، نهال هلو ردتاپ، نهال هلو داوودی
نهال عناب نهال عناب ژاپنی، نهال عناب ارمنی
نهال زرد آلو نهال زردآلو خورشتی، نهال زردآلو رکسانا، نهال زردآلو بخارا
نهال زیتون نهال زیتون ماری، نهال زیتون سیاه، نهال زیتون خوراکی
نهال توت نهال توت چتری، نهال توت شاه توت ، نهال توت موزی سفید
نهال تمشک نهال تمشک ویلسون، نهال تمشک ماموت
نهال زرشک نهال زرشک بی‌دانه پفکی، نهال زرشک پلویی، نهال زرشک بیرجند

خرید نهال بادام در فومن

درخت بادام در شهر فومن می‌تواند رشد و توسعه چشمگیری را تجربه کند با توجه به آن که این منطقه دارای بارش باران پرفروانی است می‌توان گفت که منبع آبی دائمی در این منطقه برقرار است و بسیار آسان نیاز آبی درختان بادام در این شهر تامین خواهد شد اگر قصد دارید گونه‌های نهال بادام که ساختار آن ها با شرایط جوی و اقلیمی شهر فومن سازگاری و تناسب دارد را پیدا کنید سایت زیر می‌تواند شما را از نظر تنوع و قیمت و مشخصات این محصولات مطلع کند.

کلام اخر

فومن به شهر مجسمه‌های کشور معروف است این منطقه از جنگل، باغات و مزارع بی‌نظیری بهره‌مند است بسیاری از محصولات صادراتی استان گیلان محدود به محصولات به دست آمده از باغات شهر فومن است دمای شهر فومن در تابستان‌ها معتدل و در زمستان‌ها کمی سرد خواهد بود به همین علت کاشت انواع نهال میوه در این شرایط امکان‌پذیر خواهد بود تنها کافیست برای خرید نهال مرکزی معتبر و صاحب نامی را انتخاب کنید در ادامه برای خرید نهال گردو و کاشت آن در شهر فومن توصیه می‌کنیم که به صفحه خرید نهال گردو در فومن مراجعه کنید.همچنین شما عزیزان برای مطالعه ارقام نهال های گردو دیگر که در شهر فومن می توان کاشت کرد، به صفحه  خرید نهال گردو در فومن مراجعه کنید.

مقالات مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.
ارتباط با برترنهال