خرید نهال در محمدشهر✔️ قیمت نهال میوه + نهالستان محمدشهر

محمدشهر در شهرستان خوسف در جنوب غربی استان خراسان جنوبی و شرق ایران واقع شده است. این شهر دارای ارتفاع ۱۴۶۰ متری از سطح دریا بوده و دارای جمعیت ۱۷۰۷ نفری است‌. به دلیل نزدیکی به مناطق کویری مرکزی و لوت دارای آب و هوای نیمه خشک با زمستان‌های سرد و کوتاه و تابستان‌های بسیار گرم است. اما بخش‌های از این شهر به دلیل قرارگیری در مناطق کوهپایه‌ای دارای آب و هوای خنک بوده، در کل فاقد رودخانه‌های دائمی است و کشاورزی باغداری در آن با استفاده از بارندگی‌های موجود و ذخایر آب زیرزمینی انجام می‌شود.
شهر محمدیه دارای ۱۱۰ هکتار اراضی باغی و زراعی است که عمده تولیدات آن عناب، زرشک، گردو و پسته است. البته تولیداتی مانند گندم، جو، کلزا، زعفران نیز در آن پررونق است. این شهر دارای بیشینه دمایی ۴۳ درجه و کمینه دمایی منفی ۱۶ درجه در سال است.

از کاشت تا برداشت همراه شما هستیم

آدرس دفتر مرکزی : میاندواب خیابان ۲۴ متری نرسیده به مسجد فاطمه زهرا (س) شرکت برتر نهال

آدرس گلخانه : شهرستان میاندوآب، کمربندی شمالی، میدان ولایت، اتوبان ولایت

ساعات پشتیبانی : 24 ساعته

خرید نهال در محمدشهر

بخش بزرگی از زمین­های کشاورزی و حاصلخیز در محمدشهر به کشت برنج و شالیزارها تخصص دارد اما خرید نهال در محمدشهر و احداث باغات مدرن نیز از رویکردهای کشاورزی نوینی است که در این شهر در حال توسعه است، باغداران می­توانند نهال مورد نظر خود را با توجه به شرایط آب و هوایی و خاک منطقه خریداری کرده و با احداث باغ میوه سرمایه گذاری بلند مدت و کم زحمت­تری نسبت به شالیزارها داشته باشند.

بیشتر بخوانید: خرید نهال در بیرجند

نهالستان محمدشهر

نهالستان‌ها مراکزی هستند که در آن نهال‌ها و درختچه‌های کوچک و بزرگی مورد کشت و پرورش قرار گرفته و تحت آزمایشات لازم در سنین ۱ الی ۲ ساله آمادگی کاشت در زمین‌های اصلی و فروش به باغداران هستند. برای پی بردن به بهترین نهالستان در محمدشهر باید نهالستان مورد نظر از جهت شرایط حاصل خیزی بتوانند نهال‌های بومی و پربار و سازگار با اقلیم منطقه را تولید کرده و آنها را همراه با کارت قرنطینه، شناسنامه اصیل و گارانتی دو ساله به فروش برسانند.

باغداری در محمدشهر

باغداری از جمله مشاغل اولیه اهالی محمدشهر است که با توجه به کمبود بارش‌ها و معضل خشکسالی نیازمند رعایت قواعد و اصول خاصی است. در روستاهای اطراف آن بیشتر باغات به صورت دیم از ارقام نهال میوه کم آب و مقاوم به خشکی استفاده می‌شود. اما برای شروع باغداری موفقیت آمیز و اینکه در آینده بازخورد خوبی از عملکرد نهال‌ها را مشاهده کنید، باید تحقیقات خوبی از پیشینه باغداری و باغات پربار داشته باشید. تا بدانید کشاورزان این بخش از چه روش‌های کاشت و داشتی استفاده می‌کنند، در مواجهه با تهاجم آفت‌ها و جمعیت بیماری زا چگونه و از چه روش‌هایی استفاده می‌کنند.

 

نهال فروشی در محمدشهر

اگر در منطقه محمدشهر به دنبال نهالستان مطرحی هستید که بتواند در طول پروسه باغداری اطلاعات علمی و تخصصی خوب را به صورت رایگان در اختیار شما قرار دهد و در هر ساعت از روز که چالش و سوالی در مورد نیازهای نهال داشتید بتواند پشتیبانی خوبی از شما داشته باشد. همچنین نهال‌های پربار، مرغوب، سالم و مقاوم را متناسب با اقلیم شما معرفی و در اختیارتان قرار دهد می‌توانید به صورت اینترنتی به مطرح‌ترین و مجهزترین نهالستان کشور یعنی برتر نهال مراجعه کنید و به صورت اینترنتی نهال خود را به همراه ضمانت نامه تهیه کنید.

فروش نهال در محمدشهر

معمولاً در مراکز فروش نهال که تعدد آنها نیز کم نیست دغدغه باغداران و خرید نهال مناسب و سازگار آنها مورد توجه قرار نمی‌گیرد و به کسب درآمد و جذب و فروش بالا بیشتر متمرکز هستند، این شما هستید که باید به حفظ سرمایه خود مبادرت کنید و نهال‌های استاندارد را با ویژگی‌های زیر خریداری کنید.
• نهالی که انتخاب می‌کنید دارای ریشه‌های جوان موی شاداب و پرتراکم باشد.
• نهال اگر جز نهال‌های پیوندی است محل پیوندک نباید دارای برآمدگی یا فرورفتگی باشد و تنه نهال باید کاملاً یک دست، بدون شکستگی و زخم و پوکیدگی باشد.
• نهال انتخابی شما باید فاقد بیماری و در سلامت کامل همراه با کارت قرنطینه، شناسنامه و گواهی سلامت باشد.
• در خصوص میزان باردهی و عملکرد خوب آن ضمانت‌نامه دو ساله از طرف نهالستان عرضه گردد.

قیمت نهال در محمدشهر

برای اینکه بتوانید قبل از خرید در خصوص قیمت نهال‌های میوه و ارقام متنوع آن به اطلاعات خوبی برسید می‌توانید به تخصصی‌ترین نهالستان کشور مراجعه کرده و با کمک این لینک از قیمت‌ها به صورت دقیق و به روز مطلع شوید. سپس با در نظر گرفتن سرمایه و هدف خود نهال‌های سازگار با اقلیم محمدشهر را از این مجموعه خریداری کنید.

خرید نهال بادام در محمدشهر

با توجه به اینکه محمدشهر دارای آب و هوای گرم و نیمه خشکی است می‌توان با خرید نهال بادام و ارقامی مانند بادام آذرخوشه‌ای که مقاومت بالایی به گرما و خشکی و کم آبی دارد نسبت به کاشت و پرورش آن اقدام کرده و از میوه‌های با کیفیت و بازار پسند آن به سودآوری برسید. کافیست در خصوص نحوه کاشت نهال بادام و انتخاب درست رقم آن تحقیقات علمی را انجام دهید یا به نهالستان‌های معتبر و تخصصی مراجعه و راهنمایی‌های لازم را برای خرید ایده‌آل داشته باشید.

خرید نهال میوه در محمدشهر

اگر برای خرید نهال میوه در محمدشهر دچار سردرگمی شده‌اید و نهالستان معتبر و دلخواه خود را پیدا نمی‌کنید می‌توانید به نهالستان با سابقه و مطرح کشور یعنی برتر نهال که دارای سایت جامع و معتبری است مراجعه کنید و با کمک جدول زیر و متخصصین این مجموعه، نهال مورد نظر خود را با قیمتی مناسب سفارش دهید. این نهالستان برای تمامی نقاط ایران ارسال نهال میوه را داشته و کیفیت آن را تضمین می‌کند. همچنین می‌توانید برای مطالعه ارقام متنوع نهال گردو و خصوصیات آن به صفحه خرید نهال گردوی این مجموعه مراجعه کنید.

خرید نهال میوه در محمدشهر

نهال سیب سیب گلدن ورد زرد، سیب گرنی اسمیت، سیب گلاب
نهال انگور انگور رد گلوب، انگور بلک ویلیام، انگور صاحبی
نهال بادام بادام خوشه‌ای ، بادام سهند، بادام مامایی
نهال پسته پسته کله قوچی، پسته خنجری  دامغان، پسته  هیبریدی
نهال آلو آلو زوردس، آلو تخم مرغی ، آلو شابلون، آلو مراغه
نهال زردآلو زردآلو انبه ای ، زردآلو پرتقالی، زردآلو تبرزه سلطنتی،
نهال آلبالو آلبالو بوترمو، آلبالو مورلو آلبالو سیکانی
نهال انار انار کلود، انار ژله‌ای، انار سیاه دانه
نهال گیلاس گیلاس صورتی لواسان، گیلاس بینگ، گیلاس رژینا
نهال گلابی گلابی دوشیز، گلابی بیروتی، گلابی درگزی
نهال گوجه سبز گوجه سبز سردرودی، گوجه سبز مراغه، گوجه سبز آذرشهر
نهال فندق فندق دو کوتارد، فندق قزوین، فندق دو پیمون
نهال هلو هلو کاردی، هلو زعفرانی، هلو سرخابی، هلو آلبرتا
نهال شلیل شلیل سان گلد، شلیل شبرنگ، شلیل شمس
نهال انجیر انجیر سیاه، انجیر استهبان
نهال عناب عناب ارمنی، عناب گلابی، عناب بیرجند
نهال خرمالو خرمالو ژاپنی، خرمالو موزی، خرمالو ارموند
نهال سنجد سنجد قزل، سنجد حسینی
نهال زینتی نهال اقاقیا، نهال صنوبر نیگرا، نهال بید
نهال زیتون زیتون سیاه، زیتون ماری، زیتون الک ترکیه
نهال زرشک زرشک بیدانه، زرشک دانه انار شیراز ، زرشک سیاه
نهال به به گلابی، به پا کوتاه، به وحشی
نهال توت شاه توت، توت موزی ، توت محلی سفید
نهال بلوبری بلوبری  دوک، بلوبری  چندلر، بلوبری  ایرانی
نهال ازگیل ازگیل وحشی، ازگیل پیوندی، ازگیل ژاپنی
نهال گل‌محمدی گل‌محمدی بی خار، گل‌محمدی دیم ، گل‌محمدی خاردار
نهال زغال‌اخته زغال‌اخته محلی، زغال‌اخته فومینا، زغال‌اخته سیاه
نهال ازگیل ازگیل جنگلی، ژاپنی

 

 

کلام آخر

برای سرمایه‌گذاری و احداث باغ میوه در محمدشهر باید به دلیل کمبود منابع آبی با روش‌های نوین باغبانی آشنایی پیدا کرده و نهال‌های مقاوم به گرما و خشکی را از مراکز معتبر خریداری کنی تا با راهنمایی‌های تخصصی مراحل کاشت، داشت و برداشت آن را بهتر و راحت‌تر پیگیری کنید.

همچنین شما عزیزان برای مطالعه ارقام نهال های گردو دیگر که در شهر محمدشهر می توان کاشت کرد، به صفحه خرید نهال گردو در محمدشهر مراجعه کنید.

 

مقالات مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
ارتباط با برترنهال