خرید نهال در نجف آباد✔️ قیمت نهال میوه + نهالستان نجف آباد

نجف‌آباد در استان اصفهان و ۲۵ کیلومتری آن قرار گرفته و به عنوان یک شهر سرسبز و پر باغ با محصولاتی مانند: بادام، سیب و زردآلو و…. شناخته می‌شود. ارتفاع ۱۶۰۰ متری از سطح دریا و وجود رودخانه‌های خشک رود و مرغاب و همچنین دریاچه سد زاینده رود باعث شده جزو حوزه‌های اقلیمی معتدل و نسبتا خشک قرار بگیرد.
زمستان‌های آن سرد و تابستان‌های آن گرم و کمی معتدل است همین مسئله و وجود میانگین بارندگی ۱۲۰ میلیمتری در سال باعث شده محصولات جالیزی، باغی و زراعی این شهر بسیار پربار و پرثمر باشد. اگر نگاهی به نقشه‌های هوایی این شهر داشته باشید باغات سرسبز و متعدد و جلگه‌های حاصلخیز آن نشان دهنده مستعد بودن این شهر برای پرورش نهال میوه است.

از کاشت تا برداشت همراه شما هستیم

آدرس دفتر مرکزی : میاندواب خیابان ۲۴ متری نرسیده به مسجد فاطمه زهرا (س) شرکت برتر نهال

آدرس گلخانه : شهرستان میاندوآب، کمربندی شمالی، میدان ولایت، اتوبان ولایت

ساعات پشتیبانی : 24 ساعته

نهالستان نجف‌آباد

برای اینکه بتوانید در خصوص انتخاب نهال میوه و رقم‌های آن اطلاعات دقیقی به دست آورید باید به نهالستان‌های معتبر سطح شهر نجف آباد مراجعه کنید. حتماً سعی کنید قبل از مراجعه اطلاعات مفیدی در رابطه با معتبر بودن و کیفیت کار و سلامت نهال‌های تولیدی آن داشته باشید. زیرا این نهال‌ها قرار است به واسطه رسیدگی‌ها و هزینه‌های باغداری که صرف آن خواهید کرد برای شما محصولات مرغوبی را تولید کنند.

بیشتر بخوانید: خرید نهال در اصفهان

باغداری در نجف‌آباد

باغداری در نجف آباد به یکی از شغل‌های اهالی و بستری برای سرمایه‌گذاران بومی و خارج از شهر تبدیل شده است، زیرا آب و هوای معتدل و ملایم آن باعث سرسبزی جلگه‌ها و حاصلخیزی خاک شده و به واسطه رودخانه‌های جاری در پیرامون شهر می‌توان باغات پربار و تجاری را داشت. البته برای شروع باغداری باید در رابطه با اقلیم، نوسانات دمایی، منابع آبی شناخت کافی داشت و با اطلاعات از ارقام سازگار و متدهای جدید باغبانی بیشترین بهره را از باغداری برد.

نهال فروشی در نجف‌آباد

با گسترش فضای مجازی و بستر اینترنت نهالستان‌ها نیز خدمات خود را گسترش داده و فروش اینترنتی را در دستور کار دارند. البته نهالستان‌های معتبر و شناخته شده این خدمات را با مزایایی همراه می‌کنند که باغداران را ترغیب به خرید کند. با جستجو در اینترنت می‌توانید چندین نهالستان را از نظر کیفیت کار و معتبر بودن مورد تحقیق قرار دهید و در نتیجه نهالستانی که خدمات ویژه و گارانتی‌ها و گواهی‌های لازم را برای نهال در نظر می‌گیرد را برای خرید انتخاب کنید.

فروش نهال در نجف‌آباد

نهالستان‌هایی که فروش نهال در نجف آباد را انجام می‌دهند مسلماً به دنبال سود بالای خود هستند و ممکن است باردهی یا عدم باردهی نهال‌های شما برای آنها مهم نباشد، این شما هستید که می‌توانید با انتخاب درست نهالستان معتبر و خرید نهال سالم و ضمانت شده از آن سرمایه خود را تضمین کنید. به همین منظور باید هنگام مراجعه به نهالستان‌ها شناخته شده، از ویژگی‌های نهال استاندارد اطلاع داشته باشید.

  • ریشه‌های نهال استاندارد کاملاً مویی، پرتراکم و بدون سوختگی و تیرگی است.
  • روی تنه نهال هیچگونه برآمدگی، فرورفتگی، شکستگی، زخم و لک دیده نمی‌شود.
  • نهال‌های با کیفیت و بدون بیماری دارای گواهی سلامت و کارت قرنطینه هستند.
  • در رابطه با سن، ارتفاع، خصوصیات ژنتیکی و باردهی نهال‌های استاندارد دارای لیبل و شناسنامه هستند.
  • در نتیجه نهالی استاندارد و سالم است که دارای قیمت مناسب، گواهی‌های لازم و ضمانت دو ساله باشد.

قیمت نهال در نجف‌آباد

شاید برای خرید نهال در نجف آباد با قیمت‌های متعدد و متفاوتی روبرو شده‌اید و این مسئله شما را سردرگم کرده است. زیرا تفاوت قیمت‌ها این سوال را برای باغدار به وجود می‌آورد که این نهال چه مزیت و ویژگی‌هایی دارد که قیمت آن بالاتر است. باید بگوییم  که خرید مستقیم از نهالستان، مرجع خرید، سن نهال، نوع نهال و رقم آن همگی در قیمت پایانی موثر هستند. به همین منظور شما عزیزان می‌توانید با مراجعه به لینک زیر و سایت جامع برتر نهال از قیمت تمامی ارقام نهال میوه باخبر شوید.

خرید نهال بادام

نهال بادام به واسطه میوه‌ آن که در سطح جهانی از ارزش تغذیه‌ای و اقتصادی بالای برخوردار است جزو نهال‌های پرطرفدار است. این نهال به دلیل مقاومت به آفات و کم آبی، رسیدگی‌های راحت‌تر و کم هزینه برای باغداران دارد به همین منظور باغداران با خرید نهال بادام در صدد احداث باغ و درآمدزایی از آن هستند. شما عزیزان می‌توانید برای خرید نهال بادام و شناخت ارقام سازگار آن با شهر نجف آباد به نهالستان برتر نهال مراجعه کنید.

خرید نهال میوه در نجف‌آباد

ما در این مقاله سعی کردیم با معرفی اقلیم نجف آباد و استانداردهای نهال خوب و مشخصه‌های نهالستان معتبر شما را در زمینه خرید نهال میوه راهنمایی کنیم. شما عزیزان می‌توانید با استناد به جدول زیر و شناخت مختصری از ارقام نهال میوه، خریدی مطمئن، با کیفیت، سازگار و تضمین شده را از برتر نهال داشته باشید و با مراجعه به صفحه خرید نهال گردو با ارقام متنوع آن آشنایی پیدا کنید.

 

نوع نهال رقم نهال
نهال سیب سیب گلاب، سیب عروس، سیب میراکل
نهال بادام بادام آذر خوشه‌ای ، بادام شاهرودی، بادام مامایی
نهال پسته پسته کله قوچی، پسته رفسنجان، پسته زرند، اکبری
نهال انگور انگور کندری، انگور یاقوتی، انگور فخری، انگور سلطانی
نهال آلو آلو زرد خورشتی، آلو برغانی، آلو غول پاییزه، آلو خاکی
نهال آلبالو آلبالو اسرائیلی ، آلبالو تکدانه ، آلبالو گیلاسی، آلبالو مجاری
نهال زردآلو زردآلو نصیری ، زردآلو شکر پاره، زردآلو نادری
نهال به به اصفهان، به قرمز، به گلابی
نهال عناب عناب ارمنی، عناب قائنات، عناب پیوندی
نهال انار انار کلود، انار واندرفول، انار آمریکایی
نهال گلابی گلابی مشو، گلابی بیروتی، گلابی شینگو
نهال فندق فندق فرتیل دو توکارد، فندق باتلر، فندق توندا
نهال هلو هلو انجیری، هلو آلبرتا، هلو زعفرانی
نهال خرمالو خرمالو اسراییلی، خرمالو موزی، خرمالو گوجه ای
نهال شلیل شلیل ردگلد، شلیل کیوتا، شلیل زودرس
نهال توت توت ژاپنی، توت کاکوزا، توت سیاه
نهال سنجد سنجد حاج رحیمی، سنجد حاج حسینی ، سنجد قزل
نهال گوجه سبز گوجه سبز ملایر، گوجه سبز شهریار، گوجه سبز برغان
نهال زیتون زیتون الک ترکیه، زیتون ماری، زیتون سیاه
نهال زینتی نهال صنوبر، نهال چنار ، نهال اقاقیا
نهال انجیر انجیر اسرائیلی، انجیر استهبان، انجیر سردسیری
نهال گیلاس گیلاس صورتی لواسان، گیلاس شیشه‌ای ، گیلاس تکدانه
نهال زرشک زرشک پلویی، زرشک بیرجند، زرشک بیدانه
نهال بلوبری بلوبری نلسون، بلوبری اونیل، بلوبری ایرانی
نهال ازگیل ازگیل ژاپنی، ازگیل پیوندی، ازگیل محلی
نهال گل‌محمدی گل‌محمدی خاردار، گل‌محمدی دیم، گل‌محمدی بی خار
نهال زغال اخته  زغال اخته سیاه، زغال اخته فومینا، زغال اخته محلی، زغال اخته فلوریدا

جمع‌بندی

شهر نجف‌آباد از جمله شهرهای پررونق و اقتصادی استان اصفهان است که سالانه تولیدات کشاورزی و باغی فراوانی از این شهر در بازارهای داخلی جهت تامین نیازهای اهالی به فروش می‌رسد. شما عزیزان می‌توانید با شناخت ارقام میوه سازگار با شرایط جوی نجف آباد باغات میوه پربار و تجاری را احداث کنید و از نعمت‌های خدادادی با کمک روش‌های نوین باغبانی و مکانیزه بیشترین سودزایی را داشته باشید.

مقالات مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
ارتباط با برترنهال