خرید نهال در نسیم شهر✔️ قیمت نهال میوه + نهالستان نسیم شهر

کشاورزی و باغداری در شهر نسیم شهر از جمله مشاغلی بوده که در چند سال گذشته با گسترش شهرنشینی و مهاجرت‌ها به این شهر، دستخوش تغییراتی شده است. نسیم شهر در فاصله ۱۵ کیلومتری از جنوب غربی تهران در شهرستان بهارستان واقع شده و دارای ارتفاع ۱۰۵۰ متری از سطح دریا و میانگین بارشی ۱۶۸ میلی‌متر است.

این شهر به واسطه جاده ترانزیتی ساوه تهران و همجواری با اسلامشهر، شهریار و رباط کریم راه‌های مواصلاتی سهل الوصولی به اطراف و خود پایتخت دارد و از این رو برای سرمایه‌گذاری بسیار اقلیم مناسبی است.  اگرچه بارش‌ها به دلیل گرمای زمین و افزایش شهرنشینی کمتر شده و حق آبه کشاورزان بعد از احداث سد کرج بسیار تقلیل یافته اما کشاورزی و باغداری در این شهر در اراضی پیرامون آن همچنان برقرار است. در مقاله حاضر به بررسی نکات مهم در رابطه با خرید نهال در نسیم شهر خواهیم پرداخت با ما همراه باشید.

از کاشت تا برداشت همراه شما هستیم

آدرس دفتر مرکزی : میاندواب خیابان ۲۴ متری نرسیده به مسجد فاطمه زهرا (س) شرکت برتر نهال

آدرس گلخانه : شهرستان میاندوآب، کمربندی شمالی، میدان ولایت، اتوبان ولایت

ساعات پشتیبانی : 24 ساعته

نهالستان نسیم شهر

اگر برای پیدا کردن معتبرترین نهالستان نسیم شهر دچار سردرگمی شده‌اید و مشخصه‌های یک نهالستان معتبر و تخصصی را نمی‌دانید می‌توانید با چند سرچ ساده در گوگل دستیابی راحت‌تری به معتبرترین نهالستان شهر یا خارج از شهر داشته باشید. اینکه از کدام نهالستان خرید می‌کنید بسیار در کیفیت خرید شما تاثیرگذار است. امروزه با خرید اینترنتی از بزرگترین و مجهزترین نهالستان‌های کشور با امکان ضمانت‌دار بودن خریدها و برخورداری از پشتیبانی ۲۴ ساعته، پروسه باغداری برای سرمایه‌گذاران آسان‌تر شده است.
بیشتر بخوانید: خرید نهال در تهران

باغداری در نسیم شهر

اکثر سرمایه‌گذاران فکر می‌کنند با توجه به اقلیم نیمه خشک و گرم نسیم شهر امکان باغداری و کشاورزی در آن سخت و پرهزینه است. اما می‌توان با کاشت ارقام گرمسیری و مقاوم به گرما در اراضی وسیع این شهر باغداری در آن را احیا کرده و به سبب نزدیکی به پایتخت به راحتی در بازار میوه با فروش آن به سوددهی رسید. با خرید نهال‌های با کیفیت و مقاوم به گرمای نسیم شهر از مراکز معتبر و استفاده از سیستم‌های مدرن در بخش کشاورزی می‌توان با افزایش کیفیت و کمیت محصولات، باردهی چشمگیری در باغات میوه آن مشاهده کرد.

نهال فروشی در نسیم شهر

نهالستان‌هایی که ارقام متنوع نهال میوه را تکثیر و تولید می‌کنند می‌توانند در هنگام خرید بسیار به باغدار و سرمایه‌گذاران نسیم شهری کمک کنند. این سرمایه‌گذاران می‌توانند امکان خرید نهال‌های اصلاحی را داشته باشند زیرا این نهال‌ها خصوصیات ژنتیکی برتری داشته و میزان مقاومت و استقامت آنها در برابر کم آبی و تنش‌های محیطی و دمایی نسیم شهر بالا خواهد بود و بیشترین راندمان تولید و محصول دهی را خواهند داشت. لذا هنگام خرید سعی کنید مراکز تخصصی، مجهز و معتبر را برای خرید نهال در نسیم شهر را انتخاب کنید.

فروش نهال در نسیم شهر

در موفقیت‌آمیز بودن پروسه خرید نهال در نسیم شهر، مراکز فروش نهال در نسیم شهر می‌توانند بسیار تاثیرگذار باشند. مراکزی با ویژگی‌های زیر می‌توانند در داشتن باغی با تناژ محصول دهی بالا و میوه‌های با کیفیت و سالم بسیار دخیل باشند.

  • نهالستان‌هایی که مجهز بوده و تمامی ارقام بومی، پیوندی و اصلاحی را ارائه می‌کند تا باغدار بتواند مناسب‌ترین آن را با توجه به اقلیم نسیم شهر انتخاب کند.
  • نهال‌ها را با ضمانت و گارانتی تحویل می‌دهد تا باغدار از بابت کیفیت و مرغوبیت و سلامت نهال اطمینان خاطر داشته باشد.
  • نهال ها ریشه‌های جوان و سالم دارند و تنه آنها یکدست و بدون زخم است و بیشترین گیرایی را با زمین جدید خواهند داشت.
  • نهالستانی که دارای گیاه پزشکان مهندسین و پرسنل با تجربه و متخصص است و می‌تواند در پروسه باغداری مشاوره‌های تخصصی را به سرمایه‌گذار ارائه کند.
  • مرکزی که نهال‌های آن از نظر مقاومت به آفات، قارچ‌ها و بیماری‌ها بیشترین تحمل را دارد.

قیمت نهال در نسیم شهر

اگر اطلاع از قیمت نهال در نسیم شهر و مراجعه به نهالستان‌ها برای شما امکان‌پذیر نیست، می‌توانید با کمک اینترنت به نهالستان اینترنتی برتر نهال مراجعه کنید و از لینک زیر قیمت تمامی ارقام را مشاهده کنید. شایان ذکر است که قیمت‌ها در نهالستان‌های دیگر بر حسب سن و رقم نهال و نوع خرید و ضمانت‌دار بودن آن در نوسان است.

خرید نهال بادام در نسیم شهر

از دسته نهال‌های میوه که با آب و هوای و اقلیم نیمه خشک ایران بیشترین سازگاری را دارد نهال بادام است. این نهال دارای میوه با ارزش، مغذی و پرخاصیت ی است که در دسته خشکبار قرار می‌گیرد و فروش بالایی دارد. از این رو سرمایه‌گذاران می‌توانند با خرید نهال بادام در نسیم شهر از مراکز معتبر نسبت به کاشت و بهره‌وری از آن در اقلیم نیمه خشک نسیم شهر اقدام کنند.

خرید نهال میوه در نسیم شهر

شما عزیزان می‌توانید پس از مطالعه مطالب فوق و جدول زیر با اطلاعات جامع و کامل خرید نهال میوه در نسیم شهر را از برتر نهال انجام دهید. متخصصین ما به صورت ۲۴ ساعته پشتیبان شما در پروسه باغداری خواهند بود.

نوع نهال رقم نهال
نهال سیب سیب مراغه، سیب دو رنگ فرانسه، سیب جوناتان، سیب ردچف، سیب سبز
نهال بادام بادام اسرائیلی، بادام پسته‌ای، بادام منقا
نهال پسته پسته پیوندی احمدآقایی، پسته اکبری، پسته بنه، پسته زرندی
نهال انگور انگور کشمش خلیلی، انگور لعل، انگور صاحبی، انگور یاقوتی
نهال گیلاس گیلاس خوشه‌ای فرانسه، گیلاس فرنگی، گیلاس هارت
نهال گلابی گلابی ویلیام دوشیز، گلابی شاه میوه، گلابی بیرونی، گلابی دوچی
نهال عناب عناب قائنات، عناب ارمنی، عناب ژاپنی
نهال انار کاشت آن توصیه نمی‌شود
نهال خرمالو کاشت آن توصیه نمی‌شود
نهال زینتی بیدمشک، بید مجنون، پالونیا، صنوبر،
نهال زرشک زرشک بیدانه سیاه، زرشک بیدانه قائنات، زرشک بی دانه پفکی
نهال ازگیل ازگیل ژاپنی، ازگیل جنگلی، ازگیل آمریکایی
نهال هلو هلو قجیر قانات، هلو معطر، هلو کاظمی، هلو ۶۰ روزه
نهال شلیل شلیل فانتاریا، شلیل بیگ تاپ، شلیل شبرنگ، شلیل پالیز
نهال گوجه سبز گوجه سبز ترکیه، گوجه سبز زودرس، گوجه سبز مراغه
نهال به به اصفهان، به گلابی، به کوزه‌ای
نهال زردآلو زردآلو نوری، زردآلو نادری، زردآلو عسگرآبادی
نهال آلبالو آلبالو مجاری، آلبالو پربار سیکانی، آلبالو گیسی
نهال گل‌محمدی گل‌محمدی دیم، گل‌محمدی خاردار، گل‌محمدی بی خار
نهال آلو آلو انجیری، آلو غول پاییزه، آلو مراغه
نهال توت توت سیاه، توت قرمز، توت هرات، توت چتری
نهال فندق فندق تک شاخه، فندق یکورب، فندق نخجوان
نهال بلوبری بلوبری گراپ، بلوبری ایرانی، بلوبری نلسون
نهال سنجد سنجد محلی، سنجد حاج حسینی، سنجد قزل
نهال زیتون کاشت آن توصیه نمی‌شود
نهال انجیر کاشت آن توصیه نمی‌شود
نهال گل‌محمدی گل‌محمدی دیم، بی خار، خاردار
نهال ازگیل ازگیل جنگلی، ازگیل آمریکایی ، ازگیل قرمز

کلام آخر

باغداری از جمله مشاغلی است که در هر اقلیمی می‌تواند با کمک ظرفیت‌های بالقوه و منابع طبیعی به سودآوری برسد. اما این پروسه در مناطق گرم و نیمه خشک و کم بارش می‌تواند با خرید ارقام مقاوم به گرما و مناسب با اقلیم نسیم شهر بسیار موفقیت آمیزتر باشد. در صورتی که قصد احداث باغ گردو در شهر نسیم شهر را دارید به لینک زیر مراجعه کنید.

مقالات مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
ارتباط با برترنهال