خرید نهال در قطور✔️ قیمت نهال میوه + نهالستان قطور

قطور که به دارا بودن بزرگترین پل ریلی در خاور میانه معروف است یکی از شهرهای شهرستان خوی در آذربایجان غربی بوده که مانند بسیاری دیگر از شهرهای این استان به واسطه­ی داشتن آب و هوای سردسیری و بارندگی کافی می­تواند به عنوان قطب مهم در باغدری و کشاورزی خود را نشان دهد، این شهر به دلیل نزدیک بودن به مرز ترکیه جایگاه ویزه ای در تجارت و صادرات دارد تولید محصولات زراعی و باغی و صادر کردن آن را سرلوحه­ی خود قرار داده است.

از کاشت تا برداشت همراه شما هستیم

آدرس دفتر مرکزی : میاندواب خیابان ۲۴ متری نرسیده به مسجد فاطمه زهرا (س) شرکت برتر نهال

آدرس گلخانه : شهرستان میاندوآب، کمربندی شمالی، میدان ولایت، اتوبان ولایت

ساعات پشتیبانی : 24 ساعته

خرید نهال در قطور

اولین نکته­ای که باید برای خرید نهال در قطور در نظر داشته باشید هدف شما از باغداری استف برخی از افراد نهال را برای کاشت در باغات مخلوط و یا کاشت در حیاط منزل خود می­خرند اما برخی دیگر هدف تجاری و اقتصادی از احداث باغ دارند و بنابراین باید در زمان خرید منهال میوه این موضوع بسیار مهم را در نظر داشته باشند.

مطالعه بیشتر : خرید نهال در ارومیه

نهالستان قطور

نهالستان برتر نهال که به دلیل عرضه­ی نهال به تمام شهرهای ایران می­تواند به عنوان نهالستان قطور نیز شناخته شود می­تواند برای هر فرد با هر هدفی نوع و رقم خاصی از درخت میوه را پیشنهاد دهدف به عنوان مثال برای کسی که قصد کاشت یک درخت میوه در حیاط منزل خود داشته باشد کاشت درختانی کهنیاز به پایه­ی گرده افشان داشنه باشند توصیه نمی­شود اما برای باغات وسیع محدودیتی وجود نداشته و باغداران می­توانند پایه­های گرده افشان را به نسبت ده به یک در باغ خود بکارند.
موضوعات دیگری نیز باید در نظر گرفته شوند که مشاوران فروش می­توانند نمام این نکات و موضوعات ریز و مهم را در نظر بگیرند و بهترین راهنمایی را ارائه کنند.

باغداری در قطور

شرایط باغداری در قطور به گونه­ای فراهم است که باغداران با هر رویکردی می­توانند اقدام به احداث باغات جدید و یا توسعه­ی باغات خود کنند، ممکن است باغداران که باغ با ارقام قدیمی را اداره می­کنند قصد جایگزینی درختان خود و یا توسعه­ی باغ خود با ارقام جدید داشته باشند و یا ممکن است باغداران جوان قصد راه اندازی باغات جدید و نوین داشته باشندف به دلیل مساعد بودن شرایط آب و هوایی و خاک غنی امکان اداره­ی تجاری باغات میوه با هر نوع درت میوه­ای وجود دارد.

نهال فروشی در قطور

پس از مراجه به نهال فروشی در قطور می­توانید از فروشنده بخواهید اطلاعات لازم در رابطه با انواع درختان میوه و ارقاممختلف درختان میوه به شما بدهد اما راه ساده­تر این است که به سایت نهالستان برتر نهال مراجعه کرده و با تمام انواع و ارقام دیختانمیوه که قابل کاشت در قطور هستند آشنا شوید اما بحث انتخاب نوع و رقم درخت میوه بحث پیچیده­ای است که نیاز به شماره و راهنمایی دارد.

فروش نهال در قطور

فروش نهال در قطور به وسیله­ی فروشندگان و البته به صورت مستقیم در نهالستان انجام می­شود و این تصمیم با شما است که چه مرکزی را برای خرید نهال مورد نظر خود انتخاب می­کنید.

قیمت نهال در قطور

یکی از مواردی که بر انتخاب فروشنده در زمانخرید نهال موثر است قیمت نهال در قطور است، ممکن است باغداران به دنبال فروشنده­هایی باشند که نهال را با قیمت پایین­تر عرضه می­کنند اما باید در این این زمینه نکات بسیار مهمی مانند سلامت نهال در زمان خرید تایید شود، ارائه­ی گواهی سلامت و ضمانتنامه می­تواند این اطمینان خاطر را در زمینه­ی سلامت نهال به شما بدهد.

خرید نهال میوه در قطور

با توجه به سابقه­ی باغداری در قطور به خوبی می­دانید که انواع نهال میوه را می­توانید در این شهر بکارید، علاوه بر قیمت نهال میوه موارد دیگری نیز در انتخاب نوع درخت میوه موثر هستند، این هدف شما است کهتعیین می­کند چه درخت میوه­ای را در باغ خود بکارید، در زمان خرید نهال میوه می­توانید به جدول ارائه شده در این مقاله مراجعه کنید.
جدولی که در ادامه می­آید می­تواند راهنمای مفیدی برای شما در انتخاب نوع و رقم درخت میوه باشد اما توجه داشته باشید که این جدول تنها شامل ارقام محدودی از ارقام قابل کاشت در قطور هستند.

نوع نهال ارقام نهال
نهال سیب نهال سیب گالا، نهال سیب فوجی، نهال سیب عروس
نهال گلابی نهال گلابی سانتا ماریا، نهال گلابی جنگلی، نهال گلابی بارتلت
نهال هلو نهال هلو شصت روزه، نهال هلو شاستا، نهال هلو رد هاون
نهال گیلاس نهال گیلاس ناپلئون، نهال گیلاس امپرور فرانسیس، نهال گیلاس بینگ
نهال انگور نهال انگور ردکارنت، نهال انگور دیزماری، نهال انگور حسینی بارماغی
نهال آلبالو نهال آلبالو بوترمو، نهال آلبالو اسرائیلی، نهال آلبالو پیش رس، نهال آلبالو محلی
نهال شلیل نهال شلیل کیوتا، نهال شلیل شبرنگ، نهال شلیل سبز
نهال آلو نهال آلو زرد خورشتی، نهال آلو، نهال آلو دامنسوز، نهال آلو تنسگل
نهال به نهال به شاهرودی، نهال به قرمز، نهال به آناناسی
نهال فندق نهال فندق گانسل برت، نهال فندق سگروب، نهال فندق بارسلونا
نهال گوجه سبز نهال گوجه سبز ملایر، نهال گوجه سبز شهریار، نهال گوجه سبز سلطانی،
نهال پسته نهال پسته فندقی، نهال پسته هیبرید آمریکایی، نهال پسته ممتاز
نهال عناب نهال عناب گلابی، نهال عناب قائنات، نهال عناب ارمنی
نهال ازگیل نهال ازگیل جنگلی، نهال ازگیل ژاپنی
نهال گل محمدی نهال گل محمدی بدون خار، نهال گل محمدی دیم
نهال بلوبری نهال بلک بری ، نهال بلوبری دوک، نهال تمشک بدون خارف نهال تمشک کشت بافت
نهال سنجد نهال سنجد حاج حسینی، نهال سنجد محلی
نهال توت نهال توت موزی سیاه، نهال توت موزی سفید، نهال توت آمریکایی
نهال درختان زینتی نهال پالونیا تومنتوسا، نهال شن توگ، نهال پالونیا هیبریدی،
نهال زرشک نهال زرشک قائنات، نهال زرشک بیدانه پفکی
نهال زغال اخته نهال زغال اخته فومینا، نهال زغال اخته محلی
نهال زردآلو نهال زردآلو رجبعلی، نهال زردآلو نصیری، نهال زردآلو تخم مرغ زعفرانی،
نهال بادام نهال بادام ربیع، نهال بادام مامایی، نهال بادام یلدا

خرید نهال بادام در قطور

با توجه به اینکه احداث باغ بادام از گزینه­ های محبوب اغلی باغداران در نقاط مختلف کشور است باغ بادام می توانید پیشنهاد ویژه­ ی ما برای باغداران قطور نیز باشد، باغ بادام خود را می­توانید با نهال­های پیوندی، مقاوم و پرباری مانند نهال بادام مامایی، نهال بادام تونو، نهال بادام آذر خوشه­ای و نهال بادام شکوفه احداث کنید.

کلام اخر

دست باغداران قطور در انتخاب نوع و رقم درختان میوه بسیار باز استف درست است که احداث باغ بادامف گردو و سیب را در نظر داشته باشید اما با بررسی وضعیت بازار در مورد خرید و فروش میوه­های دیگر مانند اواع میوه های هسته دار می­توانید باغ خود را با این درختان میوه احداث کنیدف در صورتی که بخواهید سود دهی باغات میوه­ مختلف را بررسی کنید می­توانید با مشاوران ما در تماس باشید تا بتوانید انتخاب مناسبی برای احداث باغ خود داشته باشید.همچنین شما عزیزان برای مطالعه ارقام نهال های گردو دیگر که در شهر قطور می توان کاشت کرد، به صفحه  خرید نهال گردو در قطور مراجعه کنید.

مقالات مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
ارتباط با برترنهال