خرید نهال در طبس✔️ قیمت نهال میوه + نهالستان طبس

شهر طبس دارای ارتفاع ۶۶۰ تا ۷۳۰ متری از سطح دریا بوده و یکی از شهرستان‌های خراسان جنوبی است که در ۲۷۰ کیلومتری آن واقع شده است. این شهر به دلیل تنوع اقلیم بالای ۳۰ نوع محصول زراعی و ۲۳ نوع محصول باغی متشکل از ارقام گرمسیری، سردسیری و معتدله است. از ۱۲۳۵۲ هکتار اراضی زراعی و باغی آن گندم، زعفران، زرشک، سیر، پسته، خرما، مرکبات، گردو، عناب، زیتون برداشت می‌شود.
از میانگین بارش‌ سالیانه ۸۳ میلیمتر سال این منطقه می‌توان دریافت که تامین آب کشاورزی این شهرستان از ۲۱۳ رشته قنات، ۶۳ دهنه چشمه و چهار رودخانه دائمی و ۲۰۵ حلقه چاه انجام می‌شود و حدود ۲۱ درصد از کل جمعیت شهرستان به کشاورزی و باغداری مشغول هستند.

از کاشت تا برداشت همراه شما هستیم

آدرس دفتر مرکزی : میاندواب خیابان ۲۴ متری نرسیده به مسجد فاطمه زهرا (س) شرکت برتر نهال

آدرس گلخانه : شهرستان میاندوآب، کمربندی شمالی، میدان ولایت، اتوبان ولایت

ساعات پشتیبانی : 24 ساعته

خرید نهال در طبس

بخش بزرگی از زمین­های کشاورزی و حاصلخیز در طبس به کشت برنج و شالیزارها تخصص دارد اما خرید نهال در طبس و احداث باغات مدرن نیز از رویکردهای کشاورزی نوینی است که در این شهر در حال توسعه است، باغداران می­توانند نهال مورد نظر خود را با توجه به شرایط آب و هوایی و خاک منطقه خریداری کرده و با احداث باغ میوه سرمایه گذاری بلند مدت و کم زحمت­تری نسبت به شالیزارها داشته باشند.

بیشتر بخوانید: خرید نهال در بیرجند

نهالستان طبس

سوالات متداولی که برای سرمایه‌گذاران و باغداران شهر طبس پیش می‌آید این است که برای شروع باغداری کدام نهال میوه می‌تواند بیشترین سود و بازدهی را برای آنها داشته باشد؟ طبیعتاً نهالی که بتواند با اقلیم آب و هوایی شهر طبس بالاترین مطابقت را داشته باشد و تقاضا برای مصرف آن بالا باشد می‌تواند بازار فروش گسترده‌تری را نیز از آن خود کند. در این زمینه نهالستان‌های تخصصی و معتبر می‌توانند به طور علمی به سوالات و چالش‌های باغداران جواب دهند.

باغداری در طبس

برای آنکه سرمایه‌گذاری در بخش احداث باغ و شغل باغداری برای افراد با بازدهی و بازخورد خوبی همراه باشد، باید بدانند کدام نوع نهال میوه بازار فروش و تقاضای بالایی در این شهر دارد و همچنین کدام رقم آن بیشترین سازگاری را می‌تواند با آب و هوای گرم و خشک شهر طبس داشته باشد. شناخت این موارد و همچنین اقلیم شهر طبس و میزان ذخایر آبی آن باعث می‌شود افراد بتوانند راندمان تولید باغات خود را با بحران خشکسالی و کمبود بارش‌ها تطبیق دهند و از متدهای جدید باغبانی در جهت افزایش عملکرد و تولید نهال‌ها استفاده کنند.

 

نهال فروشی در طبس

مهمترین فاکتوری که بسیاری از باغداران و سرمایه‌گذاران در مراجعه و انتخاب نهال فروشی‌ها در شهر طبس به آن توجه می‌کنند قیمت نهال‌های آن مجموعه است. اما این فکر می‌تواند سلامت و کیفیت نهال‌های خریداری شما را بسیار تقلیل دهد. زیرا نهالستانی که نهال‌های خود را با قیمتی بسیار ارزان ارائه می‌کند مسلماً هیچگونه ضمانتی برای آن در نظر نگرفته و شما از مرغوبیت و نحوه پرورش آن هیچ شناخت درستی نخواهید داشت.
نهالستانی که قیمت گذاری ایده آل و متعادلی برای نهال‌های تولیدی خود در نظر می‌گیرد و همچنین گواهی‌های لازم مانند سلامت، قرنطینه و شناسنامه را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد می‌تواند نهال فروشی معتبر و مطمئنی باشد.

فروش نهال در طبس

مسلماً هر مجموعه برای افزایش فروش نهال‌های خود خدماتی را در نظر می‌گیرد که به جلب مشتری بیانجامد. این شما خریداران هستید که باید انتخاب نهالستان را به درستی انجام دهید تا نهال‌های خریداری شده کیفیت و مرغوبیت بالایی داشته باشد. پس سعی کنید نهالستانی را انتخاب کنید که دارای مشخصه‌های زیر باشد.
* از مجوز دار بودن نهالستان مطمئن شوید زیرا این مجوزها ثابت می‌کند نظارت بر روی عملکرد و فعالیت‌های نهالستان برقرار است و تخلفی در پرورش نهال‌ها صورت نمی‌گیرد.
* نهالستان باید موقع فروش برای سلامت و عدم بیماری نهال‌ها گواهی قرنطینه و سلامت در نظر بگیرد.
* نهالستانی را انتخاب کنید که دارای کارکنان تخصصی بوده تا انتخاب نهال شما علمی، تخصصی و سازگار با اقلیم پیش برود و به سوالات باغداری شما به صورت تخصصی پاسخ داده شود.
* نهالستانی را انتخاب کنید که در قبال باردهی و مرغوبیت نهال‌ها و سلامت آن ضمانت دو ساله ارائه دهد.

قیمت نهال در طبس

قیمت نهال در طبس تحت تاثیر مواردی از قبیل نوع نهال میوه سن و رقم نهال، کیفیت، باردهی، سلامت نهال، میزان اعتبار نهالستان، نوع و میزان خرید می‌تواند متغیر باشد. با کمک لینک زیر می‌توانید از قیمت نهال‌های میوه در تمامی ارقام به راحتی مطلع شوید و سپس تصمیم به خرید بگیرید.

خرید نهال بادام در طبس

نهال بادام دارای میوه آجیلی و خشکباری است که گنجینه‌ای از ویتامین‌ها و عناصر تغذیه‌ای بوده و در میان کودکان، ورزشکاران و افراد از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است. به همین دلیل میزان تقاضا برای خرید آن بالاست. با توجه به مقاومت بالای این نهال به کم آبی، خشکی و مطابقت آن با اقلیم گرم و خشک طبس می‌توان با پرورش این نهال از بازار فروش بالای آن استفاده و میوه‌های این نهال را به راحتی به فروش رساند. کافیست برای احداث باغ بادام راهنمایی‌های تخصصی را از نهالستان‌های معتبری مانند برتر نهال دریافت کنید.

خرید نهال میوه در طبس

باغداران و کشاورزان شهر طبس می‌توانند ارقام قابل کاشت در این شهر را در جدول زیر مشاهده کرده و با مراجعه اینترنتی به بزرگترین نهالستان کشور رقم‌های پربار، با کیفیت، مقاوم و سازگار با این منطقه را تهیه کنند. همچنین در صورت تمایل می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر از ارقام نهال گردو به صفحه خرید نهال گردوی طبس مراجعه کنند.

خرید نهال میوه در طبس

نهال سیب سیب رندرز، سیب ردچف، سیب ترش مصری، سیب جرومین
نهال پسته پسته اکبری، پسته یو سی بی آمریکا، پسته  ممتاز
نهال بادام بادام فرانیس، بادام یلدا، بادام اسکندر، بادام شاهرودی
نهال انگور انگور ازبک، انگور موندراپ، انگور دلاورا، انگور قزل اوزوم
نهال گیلاس گیلاس نوبل، گیلاس زرد دانشکده، گیلاس سم، گیلاس خوشه‌ای فرانسه 
نهال گلابی گلابی بوره بوتس، گلابی آنجو قرمز، گلابی شینگو، گلابی کروز
نهال آلبالو آلبالو پربار سیکانی، آلبالو گیسی، آلبالو گوشواره‌ای
نهال زردآلو زردآلو شاهرودی، زردآلو انبه‌ای، زردآلو جهانگیری
نهال آلو آلو الینا، آلو بخارا قرمز، آلو شابلون کالیفرنیا زودرس
نهال سنجد سنجد حاج حسینی، سنجد محلی، سنجد قزل
نهال زینتی پالونیا فورتونی، کبوده تبریزی، اقاقیا، صنوبر نقرا
نهال عناب عناب محلی، عناب ژاپنی، عناب ارمنی
نهال به به کوزه‌ای، به ایتالیایی، به قرمز ، به پرتغالی
نهال هلو هلو زعفرانی، هلو داوودی، هلو ردهاون، هلو سان کرست
نهال شلیل شلیل ایندپندنس، شلیل ایفری، شلیل پالیز شلیل کیوتا
نهال گل‌محمدی گل‌محمدی بی خار، گل‌محمدی دیم، گل‌محمدی خاردار
نهال ازگیل ازگیل جنگلی، ازگیل ژاپنی، ازگیل آمریکایی
نهال فندق فندق یکورب، فندق موری، فندق نونوا، فندق تک شاخه
نهال زرشک زرشک بی دانه سیاه، زرشک بی دانه قائنات، زرشک پفکی
نهال بلوبری بلوبری ایرانی، بلوبری دوک، بلوبری کراپ
نهال گوجه سبز گوجه قرمز آمریکایی، گوجه سبز مراغه، گوجه سبز سردورود، گوجه سبز برغانی
نهال توت توت سیاه، توت موزی سفید، توت چتری، توت قرمز
نهال زغال‌اخته زغال‌اخته محلی، زغال‌اخته سیاه، زغال‌اخته فومینا، زغال‌اخته فلوریدا
نهال انار انار بی هسته، انار بردسکن، انار گرین گلوپ
نهال انجیر انجیر سیاه ، انجیر گلابی زرد، انجیر دیم ، انجیر سبز
نهال خرمالو خرمالو موزی، ژاپنی، خرمالو گوجه ای، خرمالو ایورکا
نهال زیتون زیتون ماری زیتون آمریکایی، زیتون کنسروالیا

 

کلام آخر

با خواندن مطالب فوق می‌توان به این نتیجه اکتفا کرد که کیفیت خرید نهال میوه و میزان سلامت آن تا چه حد می‌تواند بر بازدهی و باردهی آن تاثیرگذار باشد. برای داشتن باغاتی پربار و پرثمر در شهر کویری طبس و استفاده از اراضی حاصلخیز آن سعی کنید ارقام سالم و سازگار را خریداری و از شیوه‌های نوین باغداری در جهت رسیدگی‌های به نهال استفاده کنید.

همچنین شما عزیزان برای مطالعه ارقام نهال های گردو دیگر که در شهر طبس می توان کاشت کرد، به صفحه خرید نهال گردو در طبس مراجعه کنید.

 

مقالات مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
ارتباط با برترنهال