خرید نهال در دهلران✔️ قیمت نهال میوه + نهالستان دهلران

دهلران واقع در استان ایلام و ۲۳۰ کیلومتری جنوب شرقی آن است. این شهر در مناطق بسیار هموار و کم ارتفاع ۲۳۰ متری از سطح دریا واقع شده است، قرارگیری آن در دامنه رشته کوه‌های زاگرس و دو نوع اقلیم آب و هوایی کوهستانی و گرم و خشک باعث شده کشاورزی در بخش‌های حاصل خیز آن بسیار پررونق باشد. محصولات جالیزی، زراعی و تولیدات باغی آن در حدی است که بتواند بخشی از نیازهای بازارهای داخلی را تامین و منبعی برای کسب درآمد و روزی اهالی آن باشد.
دهلران با کشور عراق مرز ۲۱۰ کیلومتری دارد و با شهرهای خوزستان، مهران و آبدانان نیز همجواری دارد. از جمله سدهای آن که منبع خوبی برای ذخیره روان آب‌ها و بارندگی‌ها هستند و می‌توانند در بخش کشاورزی برای رشد محصولات بسیار چاره ساز باشند سد دویرج و سد میمه هستند. باغداری و کشاورزی در پیرامون و اطراف دهلران بیشتر در روستاها متمرکز شده و کشاورزان امروزه با توجه به کمبود منابع آبی توانستند با جایگزینی روش‌های نوین به جای روش‌های سنتی باغبانی قدم‌های مثبتی در جهت افزایش باروری باغات میوه و تولیدات کشاورزی خود داشته باشند.

از کاشت تا برداشت همراه شما هستیم

آدرس دفتر مرکزی : میاندواب خیابان ۲۴ متری نرسیده به مسجد فاطمه زهرا (س) شرکت برتر نهال

آدرس گلخانه : شهرستان میاندوآب، کمربندی شمالی، میدان ولایت، اتوبان ولایت

ساعات پشتیبانی : 24 ساعته

نهالستان دهلران

اگر به دنبال نهالستان معروف در دهلران برای خرید نهال‌های میوه مد نظر خود هستید به سفارش افراد یا آشناها اکتفا نکرده و تحقیقات میدانی و دقیقی را در خصوص کیفیت کار و مجوزدار بودن فعالیت نهالستان از طریق اینترنت داشته باشید. همچنین می‌توانید با نهالستان‌های شناخته شده و معروف ولو به صورت اینترنتی نیز در تعامل بوده و پس از مقایسه قیمت‌ها و کیفیت نهال‌ها، تصمیم خود را برای انتخاب نهالستان و خرید معتبر عملی کنید.
بیشتر بخوانید: خرید نهال در ایلام

باغداری در دهلران

امروزه باغداری به جهت بالا بردن درصد سود و تراز اقتصادی و تجاری باغ، با روش‌های نوین باغبانی در هم آمیخته است. افرادی که از این روش‌ها، تجهیزات و متدهای جدید کشاورزی و اطلاعات علمی استفاده می‌کنند می‌توانند نیازهای نهال چه از نظر خاکی و آبیاری و رسیدگی‌ها در برابر تهاجم آفات را به صورت دقیق و اصولی پیش ببرند و در نتیجه کیفیت و کمیت بالا را در محصول دهی به دست آورند. به همین منظور مراجعه به نهالستان تخصصی و معتبر که بتواند شما را در خصوص پروسه باغداری و نیازهای نهال آشنا کند بسیار موثر خواهد بود.

نهال فروشی در دهلران

در مراجعه به نهال فروشی‌های در شهر دهلران تنها قیمت پایین نهال‌ها مد نظرتان نباشد. سعی کنید از مراکزی نهال را خریداری کنید که از اعتبار و مجوزدار بودن آن مطمئن شده‌اید. بالا بودن تخصص کارکنان و کارشناسان آن باعث می‌شود بتوانند با توجه به آب و هوای گرم و خشک دهلران نهال پرثمر، مقاوم و سازگار را به شما راهنمایی کنند. همچنین با تضمین اصالت و سلامت نهال شما را از سرمایه صرف شده برای خرید نهال میوه مطمئن سازند.

فروش نهال در دهلران

برخی از نهالستان‌های سطح شهر عمده فعالیتشان بر پرورش و فروش نهال در دهلران متمرکز است و به صورت مجوزدار فعالیت می‌کنند. اما اگر می‌خواهید از سرمایه هنگفتی که برای احداث باغ و خرید نهال صرف کرده‌اید  را با خرید نهال بی‌کیفیت دچار ریسک و خطر نکنید می‌توانید، خرید نهال را به صورت اینترنتی از مراکز معتبر مانند برتر نهال انجام دهید. این نهالستان دارای خدمات و مزایای مهم زیر است.

  • به دلیل تخصص بالا و تبحر کارشناسان، گیاهشناسان و متخصصین آن انتخاب نهال سازگار با اقلیم دهلران برای شما به صورت تخصصی انجام خواهد شد.
  • نهال انتخابی دارای کارت سلامت، شناسنامه اصالت و کارت قرنطینه خواهد بود.
  • از نظر وجود اشکال یا هر دلیلی می‌توانید با داشتن ضمانت برگشت آن را مرجوع کنید.
  • امکان پیش خرید نهال‌ها وجود دارد.
  • همچنین هنگام تحویل ریشه‌ها با بسته‌بندی بهداشتی، پرالیناژ و آفت زدایی شده تحویل شما خواهد شد.
  • در نهایت با دریافت کارت گارانتی و مشاوره‌های تخصصی و پشتیبانی ۲۴ ساعته باغداری کم هزینه و مطمئنی را شروع خواهید کرد.

قیمت نهال در دهلران

با توجه به بالا بودن نهال‌های میوه و همچنین ارقام آن داشتن قیمت دقیق هر کدام نیازمند تحقیق و پرس جو است. برتر نهال برای رفاه حال مشتریان و هموارسازی این مسیر صفحه جامع قیمت به روز ارقام نهال میوه را راه اندازی کرده است.

خرید نهال بادام

نهال بادام از جمله نهال‌هایی است که بیشترین مطابقت و سازگاری را با آب و هوای گرم و خشک دهلران خواهد داشت. نیاز آبی آن کم بوده و نسبت به تنش‌های آبی و خشکی مقاومت بالا را نشان داده است. شما عزیزان می‌توانید با خرید نهال‌های بادام مقاوم و پربار  همچون: بادام آذرخوشه‌ای، شکوفه، سنگی و شاهرودی از مراکزی معتبر مانند: برتر نهال  اطلاعات کلی در خصوص نیازهای نهال و باغداری آن را جویا شوید.

خرید نهال میوه در دهلران

برای خرید نهال میوه در شهر دهلران می‌توانید با مطالعه جدول زیر نسبت به انواع نهال و ارقام آن شناخت مختصری پیدا کرده با مشاوره‌های رایگان و تخصصی کارشناسان زبده برتر نهال رقم نهال سازگار با آب و هوای دهلران را انتخاب کرده و به صورت تضمین شده دریافت کنید. همچنین در صورت تمایل می‌توانید از صفحه خرید نهال گردو دهلران دیدن کرده و با ارقام متنوع نهال گردو آشنا شوید.

 

نوع نهال رقم نهال
نهال سیب  سیب دورنگ فرانسه، سیب گالا، سیب عروس، سیب دماوند
نهال بادام بادام کاغذی، بادام سنگی، بادام سهند، بادام شاهرودی
نهال پسته  پسته احمداقایی ، پسته پیوندی اکبری، پسته ممتاز
نهال انگور انگور شاهرودی، انگور ریش بابا قرمز، انگور صاحبی
نهال آلو آلو زرد بخارا، آلو سیاه، آلو شابلون
نهال آلبالو آلبالو کلریس، آلبالو متنور، آلبالو استار
نهال زردآلو زردآلو قیسی، زردآلو تخم‌مرغی، زردآلو سلطنتی
نهال به به شاهرودی، به آناناسی، به آمریکایی
نهال عناب عناب بیرجند، عناب ژاپنی، شاه عناب
نهال انار برای کاشت توصیه نمی‌شود
نهال گلابی گلابی وحشی، گلابی درگزی، گلابی آنجو
نهال فندق فندق قزوین، فندق دوپیمون، فندق انیس ترکیه
نهال هلو هلو پلنگی، هلو جوادی، هلو عسلی
نهال خرمالو برای کاشت توصیه نمی‌شود
نهال شلیل شلیل مغان، شلیل زودرس ، شلیل کیوتا
نهال توت شاه توت، توت محلی، توت موزی، توت سیاه
نهال سنجد سنجد حاج حسینی ، سنجد قزل
نهال گوجه سبز گوجه سبز خوشه‌ای، گوجه سبز برغان، گوجه سبز ترکیه‌ای
نهال زیتون برای کاشت توصیه نمی‌شود
نهال زینتی  نهال پالونیا، نهال بید، نهال اقاقیا
نهال انجیر برای کاشت توصیه نمی‌شود
نهال زرشک زرشک پفکی، زرشک پلویی،
نهال گیلاس گیلاس سیاه مشهد، گیلاس سیلویا، گیلاس زرد ارومیه
نهال بلوبری بلوبری بیلوکسی، بلوبری ایرانی، بلوبری دوک
نهال گل‌محمدی گل‌محمدی خاردار، گل محمدی دیم، گل محمدی بی خار
نهال ازگیل ازگیل فومینا، ازگیل جنگلی، ازگیل پیوندی
نهال زغال‌اخته زغال اخته سیاه، زغال‌اخته محلی ، فلوریدا

کلام آخر

اگرچه شهر دهلران در زمین‌های هموار و کم ارتفاع واقع شده و نزولات جوی در آن کمتر اتفاق می‌افتد اما می‌توان با تدابیر هوشمندانه و اقتصادی از منابع طبیعی همچون خاک حاصلخیز و ذخایر آب‌های زیرزمینی و روان آب‌ها با کمک روش‌های نوین باغبانی بیشترین استفاده را در جهت باغداری پرثمر و میوه‌های با کیفیت داشت.

مقالات مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
ارتباط با برترنهال