خرید نهال در هارونی✔️ قیمت نهال میوه + نهالستان هارونی

شهر هارونی با جمعیتی بالغ بر ۴۰۰۰ نفر در فاصله ۱۵ کیلومتری شمال غرب سروشان ۳۰ کیلومتری شهرکرد و ۲۶ کیلومتری جنوب شرقی سودجان قرار گرفته است این شهر از توابع شهرستان شهرکرد است که در بخش لاران قرار گرفته است بر اساس همجواری این منطقه با چشمه‌ها و آبشارهای پر آب می‌توان به در رونق بودن باغداری و کشاورزی و علاوه بر آن سیراب بودن مناطق زراعی این خطه پی برد در ادامه همراه نوشته‌های این مقاله باشید تا از نحوه خرید و فروش نهال و احداث باغ در هارونی مطلع شوید.

از کاشت تا برداشت همراه شما هستیم

آدرس دفتر مرکزی : میاندواب خیابان ۲۴ متری نرسیده به مسجد فاطمه زهرا (س) شرکت برتر نهال

آدرس گلخانه : شهرستان میاندوآب، کمربندی شمالی، میدان ولایت، اتوبان ولایت

ساعات پشتیبانی : 24 ساعته

خرید نهال در هارونی

شهر هارونی جزو مناطق پر قدمت استان چهارمحال و بختیاری است که از جاذبه‌های قدیمی و گردشگری بسیار زیبایی برخوردار است با توجه به آن که اهالی شهر هارونی بیش‌تر در حوزه کشاورزی و باغداری فعالیت دارند می‌توان گفت خرید نهال در هارونی از عواملی است که در بازار این شهر برای باغداران و کشاورزان پر اهمیت است. جهت اطلاع از نحوه خرید و کاشت نهال میوه در شهر هارونی می‌توانید که از نوشته‌های این مقاله استفاده کنید.

بیشتر بخوانید: خرید نهال در شهرکرد

نهالستان هارونی

نهالستان برتر نهال با ارائه خدماتی که به خریداران خود می‌دهد باعث جذب مشتریان و ثابت ماندن آن ها شده است برای احداث نهالستان در هارونی باید از مجوز جهاد کشاورزی برخوردار باشید، این مرکز با ارائه یک میلیون اصله نهال در سال باغداران بیش‌تر مناطق کشور را از نظر خرید نهال میوه تامین کرده است. این نهالستان از سال ۱۳۱۰ در زمینه تولید و پرورش محصولات کشاورزی فعالیت دارد و امروزه جزو با سابقه‌ترین نهالستان‌های کشور است که حتی در خاورمیانه و کشورهای اروپایی هم مطرح و شناخته شده هست.

باغداری در هارونی

همانطور که مطلع هستید باغ در مناطقی که شرایط آب و هوایی و اقلیمی در حالت مثبت قرار داشته باشد با موفقیت روبرو خواهد شد. شهر هارونی جزو مناطقی است که سهم عمده‌ای از بارش سالانه کشور متعلق به آن است بر اساس همین نکات می‌توان گفت که باغداری در هارونی می‌تواند باعث درآمدزایی پرسودی شود اما از پارامترهای اصلی در این حوزه می‌توان به خرید نهال اشاره کرد که باغدار باید از با کیفیت‌ترین نهال و پربازترین آن ها جهت کاشت و احداث باغ استفاده کند.

نهال فروشی در هارونی

تعداد بالای باغات میوه در هارونی نشان‌دهنده‌ی نیاز مببرم باغداران این منطقه به نهال است. لذا تقاضای نهال در این خطه از استان بالا است متقابلاً نهال فروشی در هارونی با توجه به تقاضای بالای می‌تواند با موفقیت روبرو باشد برای فروش نهال در هارونی باید از سازمان جهاد کشاورزی مجوز فعالیت را کسب کنید در صورتی که محصولات از کیفیت و مرغوبیت مطلوبی برخوردار نباشد خریدار می‌تواند با استفاده از گارانتی کالا را مرجوع کند و فروشنده موظف است که در صورت تمایل مشتری هزینه مشتری را پس بدهد.

فروش نهال در هارونی

مهم‌ترین عامل در افزایش فروش نهال در هارونی  کیفیت آن است گونه‌هایی که پر بازده، مقاومت بالا در برابر سرما، سازگاری با شرایط منطقه، قیمت مناسب، شناسنامه‌دار، وجود تضمین اصالت کالا، و از گارانتی ۵ ساله برخوردار باشد بدون شک بیش‌تر در نظر مشتری جلب توجه می‌کند. لذا برای فروش نهال سعی کنید تمام ارقام خود را با کیفیت مطلوب پرورش دهید.

قیمت نهال در هارونی

قیمت نهال در هارونی به دلیل نظارت سازمان جهاد کشاورزی در این شهر به صورت قانونی و متعادل است اما در هر زمینه‌ای افرادی وجود دارد که قصد دارند سود بیش‌تری را از آن خود کنند، لذا توصیه می‌شود در زمینه خرید این نوع محصولات از محدوده قیمت آن اطلاع پیدا کنید برای اینکه بتوانید از حداقل و حداکثر قیمت نهال در هارونی مطلع شوید توصیه می‌کنیم به لینک زیر مراجعه کنید.

خرید نهال میوه در هارونی

برای خرید نهال میوه می‌توانید از نهالستان‌هایی که زیر نظر سازمان جهاد کشاورزی هستند استفاده کنید در شرایطی که امروزه اقتصاد کشور در شرایط ناگوار قرار دارد توصیه می‌شود مراکزی را انتخاب کنید که طبق سازمان جهاد کشاورزی محصولات را قیمت گذاری کرده است برای کاشت و خرید نهال میوه در هارونی توصیه می‌کنیم که به نهالستان برتر نهال مراجعه کنید که این مرکز با استفاده از متدهای علمی نوین محصولات خود را تولید و پرورش می‌دهد.

برای شهر هارونی ارقام زیر را پیشنهاد می کنیم :

نوع نهال ارقام نهال
نهال سیب نهال سیب رد چیف ، نهال سیب استارکینگ، نهال سیب گلاب، نهال سیب جوناتان
نهال گلابی نهال گلابی بیروتی، نهال گلابی ویلیام دوشیز، نهال گلابی شاه میوه ، نهال گلابی بوره بوتس
نهال به نهال به کوزه‌ای، نهال به محلی، نهال به آمریکایی، نهال به ترش آذربایجان
نهال آلو نهال آلو قطره طلا، نهال آلو دیاموند، نهال آلو قرمز خورشتی
نهال فندق نهال فندق بارسلونا، نهال فندق انیس ترکیه، نهال فندق باتلر
نهال گیلاس نهال گیلاس نوبل، نهال گیلاس هارت ، نهال گیلاس سیاه مشهد
نهال پسته نهال پسته شاه پسند،  نهال پسته پایه ممتاز، نهال پسته بنه
نهال خرمالو نهال خرمالو ژاپنی، نهال خرمالو فویو ، نهال خرمالو آیورکا
نهال آلبالو نهال آلبالو گوشواره‌ی، نهال آلبالو بوترمو ، نهال آلبالو اسرائیلی
نهال گل محمدی نهال گل محمدی دیم، نهال گل محمدی بدون خار، نهال گل محندی خار دار
نهال گوجه نهال گوجه بری
نهال گوجه سبز نهال گوجه سبز دبه‌ی ،نهال گوجه سبز ملایر، نهال گوجه سبز برغانی
نهال سنجد نهال سنجد حاج رحیمی، نهال سنجد غزل، نهال سنجد محلی
نهال زینتی اقاقیا، بید خشک ، بید مجنون
نهال بلوبری نهال بلوبری نلسون،  نهال بلوبری دوک، نهال بلوبری کراپ
نهال انگور نهال انگور ریش بابا قرمز، نهال انگور یاقوتی، نهال انگور قزیل اوزوم
نهال ازگیل نهال ازگیل ژاپنی، نهال ازگیل جنگلی، نهال ازگیل قرمز
نهال انار نهال انار رباب، نهال انار سفید، نهال انار ساوه میکس
نهال زغال اخته نهال زغال اخته فلوریدا، نهال زغال اخته فومینا،  نهال زغال اخته سیاه
نهال شلیل نهال شلیل بیگ تاپ ، نهال شلیل سفید شیشه‌ای، نهال شلیل قرمز بهاره
نهال هلو نهال هلو مخملی، نهال هلو ردتاپ، نهال هلو داوودی
نهال عناب نهال عناب ژاپنی، نهال عناب ارمنی
نهال زرد آلو نهال زردآلو خورشتی، نهال زردآلو رکسانا، نهال زردآلو تخم مرغ زعفرانی
نهال زیتون نهال زیتون ماری، نهال زیتون سیاه، نهال زیتون اسپانیایی
نهال توت نهال توت مینیاتوری، نهال توت شاه توت ، نهال توت موزی سفید
نهال تمشک نهال تمشک ویلسون، نهال تمشک ماموت
نهال زرشک نهال زرشک بی‌دانه پفکی، نهال زرشک قرمز، نهال زرشک بیرجند

خرید نهال بادام در هارونی

درخت بادام در مناطق کوهستانی محصولات با کیفیت‌تری را تولید می‌کند برای خرید نهال بادام در هارونی می‌توانید از شعبات نهالستان برتر نهال که در نزدیکی شهر هارونی قرار دارند خرید خود را انجام دهید. برای آن که یک محصول با کیفیت و مقرون به صرفه را خریداری کنید از قانونی بودن مرکز فروش مطمئن شوید و بر اساس استاندارد نهال را خریداری کنید.

کلام آخر

با توجه به جدولی که در این مقاله قرار گرفته است می‌توانید قبل از احداث باغ از گونه‌هایی که در این شهر سازگار هستند اطلاع پیدا کنید. شایان به ذکر است که در نهالستان برتر نهال گونه‌هایی تولید می‌شود که با شرایط جوی و اقلیمی شهر هارونی تناسب دارند. برای خرید نهال گردو در شهر هارونی باید به صفحه خرید نهال گردو در هارونی مراجعه کنید تا با قیمت متعادل و کیفیت علا محصول را خریداری کنید.

مقالات مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
ارتباط با برترنهال