خرید نهال در صمصامی✔️ قیمت نهال میوه + نهالستان صمصامی

امروزه به دلیل پرریسک بودن مشاغل بسیاری از جوانان مشاغل سنتی و قدیمی همچون باغداری و کشاورزی را انتخاب می‌کنند یکی از اصلی‌ترین مراحل احداث باغات میوه و مزارع انتخاب یک محل مناسب است شهر و شهرستان‌های استان چهارمحال و بختیاری جز مناطق بسیار خوش آب و هوای کشور است که به طور حتم می‌توان گفت احداث باغ در این شهر با درآمد پایدار و پرسودی همراه خواهد بود، در این نوشتار به سیر تا پیاز باغداری و کشاورزی در شهر صمصامی استان چهارمحال و بختیاری پرداخته ایم.

از کاشت تا برداشت همراه شما هستیم

آدرس دفتر مرکزی : میاندواب خیابان ۲۴ متری نرسیده به مسجد فاطمه زهرا (س) شرکت برتر نهال

آدرس گلخانه : شهرستان میاندوآب، کمربندی شمالی، میدان ولایت، اتوبان ولایت

ساعات پشتیبانی : 24 ساعته

خرید نهال در صمصامی

به دلیل مرتفع بودن شهرهای استان چهارمحال و بختیاری از سطح دریا از آن به عنوان بام ایران یاد می‌کنند، بنابراین شما باغدار عزیز موظف هستید برای خرید نهال ارقامی را انتخاب کنید که با شرایط جغرافیایی سردسیر و کوهستانی همخوانی داشته باشد. شهر صمصامی و شهرهای همجوار آن دارای پتانسیل بالا در تولید انواع میوه و صیفی جات هستند، همچنین دشت و مزارع شهرهای این استان دارای پوشش گیاهی خاصی هستند که در ادامه به آن می‌پردازیم.

بیشتر بخوانید: خرید نهال در شهرکرد

نهالستان صمصامی

مهم‌ترین خدماتی که یک نهالستان باید ارائه دهد فروش ارقام نهال با کیفیت و مرغوب است، تا باغداران که به ارقام نهال عمده نیاز دارند بتوانند از یک مرکز معتبر خرید خود را انجام دهند و هیچ‌گونه ضرر و زیانی نبینند، بهترین نهالستانی که شما باغداران می‌توانید انتخاب کنید نهالستانی است که توسط جهاد کشاورزی تایید شده است و در بین باغداران و کشاورزان از اعتبار بالایی برخوردار باشد. اما با به وجود آمدن متدهای علمی نوین ارقام نهال میوه که در نهال فروشی‌ها عرضه می‌شود از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند بنابراین خرید از یک مرکز معتبر هیچ‌گونه نگرانی و ضرر مالی به همراه نخواهد داشت.

باغداری در صمصامی

بسیاری از باغداران برای خرید نهال از یک نهالستانی که فاصله زیادی از شهر دارد نگران حمل و نقل نهال‌ها هستند اما باید مطلع باشید که با وجود کالارسان محصولات به آسانی و امنیت بالا حمل و نقل می‌گردند و در صورتی که باغدار به صورت انبوه و عمده نهال خریداری کند با یک وسیله نقلیه دربستی از شرکت تا درب محل خریدار محصولات حمل می‌شوند و هیچ گونه نگرانی از نظر صدمه دیدن نهال‌ها وجود ندارد.  چشمه‌های جوشان طبیعی در شهر صمصامی باعث شده است که اراضی این منطقه سیراب باشند بنابراین بافت اراضی این منطقه محل ایده‌آلی برای راه‌اندازی باغات میوه هستند.

نهال فروشی در صمصامی

نهالستان‌ برتر نهال با مهیا کردن خدمات فروش اینترنتی این امکان را به افرادی که امکان حضوری آمدن به نهالستان را ندارند می‌دهد که بسیار راحت و آسان و بدون هدر رفته وقت و مشکلات رفت و آمد نهال مورد نظر خود را با قیمت اقتصادی و کیفیت بالا خریداری کنند برای اینکه به سایت نهالستان برتر نهال وارد شوید باید بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

فروش نهال در صمصامی

حائز اهمیت‌ترین مواردی که باید در زمان فروش نهال نهالستان‌ها انجام دهند جلب اعتماد مشتری است بدین منظور باید نهال‌ها را از وجود شناسنامه و تضمین‌نامه ۲ ساله برخوردار کنید، همچنین تاییدیه‌هایی از سمت گیاه پزشکی بر نهال می‌تواند اعتماد مشتریان را از لحاظ سلامت، پربازده بودن و  مقاوم بودن نهال‌ها جلب نماید، ارقام نهالی که در نهالستان برتر نهال پرورش و نگهداری می‌شوند شناسنامه‌دار و از سوی نهالستان تضمین اصالت کالا شده‌اند.

قیمت نهال در صمصامی

پس از شناخت کیفیت و پر بازده بودن و سلامت نهال به قیمت آن می‌رسیم قیمت ارقام نهال در برابر سودی که از آن به دست می‌آید ناچیز و اندک است اما با این حال برای باغداران که به صورت عمده‌ای نهال خریداری می‌کنند قیمت آن اهمیت بالایی دارد، نهالستان‌های معتبر همچون برتر نهال با قیمت گذاری اقتصادی بر روی ارقام نهال این امکان را به باغداران داده است که با مناسب‌ترین قیمت نهال مورد نظر خود را خریداری و گام نخست باغداری را بردارند برای استعلام قیمت رقم‌های نهال در شهر صمصامی می‌توانید به لینک روبرو مراجعه کنید.

خرید نهال میوه در صمصامی

شهر صمصامی دارای بافت اراضی بی نظیر است بنابراین بستر مناسبی برای راه‌اندازی باغات و مزارع است،  خرید نهال میوه همانند دیگر مراحل باغداری از اهمیت بالایی برخوردار است در نهالستان برتر نهال سعی شده است که انواع نهال میوه صمصامی پرورش داده شود، از طریق مراجعه به سایت نهالستان‌ها می‌توانید علاوه بر قیمت نهال میوه از سوابق و همکاری‌های نهالستان هم آگاه شوید و پس از مقایسه سوابق آنها یک مرکز مناسب را انتخاب کنید.

برای شهر صمصامی ارقام زیر را پیشنهاد می کنیم :

 

نوع نهال ارقام نهال
نهال سیب نهال سیب گلدن، نهال سیب استارکینگ، نهال سیب نوری مراغه
نهال گلابی نهال گلابی بیروتی، نهال گلابی ویلیام دوشیز، نهال گلابی بوره بوتس
نهال به نهال به گلابی، نهال به محلی، نهال به ترش آذربایجان
نهال آلو نهال آلو قطره طلا، نهال آلو سیاه، نهال آلو یلواک خورشتی
نهال فندق نهال فندق بارسلونا، نهال فندق تک شاخه، نهال فندق گروسال
نهال گیلاس نهال گیلاس نوبل، نهال گیلاس شیشه‌ای، نهال گیلاس اسرائیلی
نهال پسته نهال پسته اکبری،  نهال پسته زرندی، نهال پسته کله قوچی
نهال خرمالو نهال خرمالو ژاپنی، نهال خرمالو موزی، نهال خرمالو ارموند
نهال آلبالو نهال آلبالو استار، نهال آلبالو گیسی، نهال آلبالو مونت مورنسی
نهال گل محمدی نهال گل محمدی دیم، نهال گل محمدی بدون خار، نهال گل محندی خار دار
نهال گوجه نهال گوجه بری
نهال گوجه سبز نهال گوجه سبز شهریار ،نهال گوجه سبز مراغه، نهال گوجه سبز ملایر
نهال سنجد نهال سنجد حاج رحیمی، نهال سنجد غزل، نهال سنجد محلی
نهال زینتی اقاقیا، بید خشک ، بید مجنون
نهال بلوبری نهال بلوبری نلسون،  نهال بلوبری دوک، نهال بلوبری کراپ
نهال انگور نهال انگور عسگری، نهال انگور لعل، نهال انگور ریش بابا قرمز
نهال ازگیل نهال ازگیل ژاپنی، نهال ازگیل جنگلی، نهال ازگیل قرمز
نهال انار نهال انار پوست سیاه، نهال انار سفید، نهال انار گره بان
نهال زغال اخته نهال زغال اخته محلی، نهال زغال اخته فومینا،  نهال زغال اخته فلوریدا
نهال شلیل نهال شلیل سان گلد، نهال شلیل سفید شیشه‌ای، نهال شلیل شمس
نهال هلو نهال هلو مخملی، نهال هلو ردتاپ، نهال هلو انجیری عسلی
نهال عناب نهال عناب ژاپنی، نهال عناب ارمنی
نهال زرد آلو نهال زردآلو خورشتی، نهال زردآلو نادری نهال زردآلو ضیا ملکی
نهال زیتون نهال زیتون ماری، نهال زیتون پیکو دو، نهال زیتون اسپانیایی
نهال توت نهال توت موزی سیاه، نهال توت شاه توت ، نهال توت موزی سفید
نهال تمشک نهال تمشک ویلسون، نهال تمشک ماموت
نهال زرشک نهال زرشک بی‌دانه سیاه، نهال زرشک قرمز، نهال زرشک بی دانه پفکی

خرید نهال بادام در شهر صمصامی

یکی از قطب‌های تولید بادام در ایران استان چهارمحال و بختیاری و شهرهای آن است به طوری که عمده مصرف بادام کشور از طریق باغات شهرهای استان چهارمحال و بختیاری تولید می‌گردد،  به دلیل آن که شهر صمصامی یک منطقه کوهستانی و سردسیر است باید در آن از ارقامی استفاده شود که طبع سردسیری دارند ،کارشناسانی که در این مرکز حضور دارند می‌توانند باغداران را در زمینه چگونگی کاشت نهال بادام، نحوه آبیاری و هرس کردن آن را برای شما آموزش دهند.

کلام آخر

همان آن طور که گفتیم شهر صمصامی استان چهارمحال و بختیاری یکی از قطب‌های تولید انواع میوه سردسیری در ایران است با آن که استان چهارمحال بختیاری در چند سال اخیر جزو استان‌های صنعتی ایران شناخته شده است اما همچنان احداث باغ و تولید میوه در این شهر رونق دارد، چنانچه قصد خرید نهال گردو دارید می‌توانید به صفحه خرید نهال گردو در شهر صمصامی مراجعه نمایید.

مقالات مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
ارتباط با برترنهال