خرید نهال گردو در خامنه✔️ قیمت انواع نهال گردو پربار خامنه

شهر خامنه یکی از شهرهای استان آذربایجان شرقی بوده و از نظر جغرافیایی این شهر در شمال غرب شبستر و در مرکزیت این شهرستان قرار دارد و از طرفی به شهر تبریز نزدیک بوده است. امروزه شهر در تابعیت شهر تبریز قراره گرفته و از قدیم شغل مردمان این شهر تولید پارچه و ابریشم بوده و امروزه در دامپروری و کشاورزی نیز به پیش رفته است و مردمان این شهر با تولید انواع نهال‎ها به خصوص ارقام مناسب نهال گردو در این شهر به کسب درآمد مناسب رسیده‏اند.

نمایش محصولات


از کاشت تا برداشت همراه شما هستیم

آدرس دفتر مرکزی : میاندواب خیابان ۲۴ متری نرسیده به مسجد فاطمه زهرا (س) شرکت برتر نهال

آدرس گلخانه : شهرستان میاندوآب، کمربندی شمالی، میدان ولایت، اتوبان ولایت

ساعات پشتیبانی : 24 ساعته

شرایط اقلیمی خامنه

شهر خامنه از لحاظ اقلیمی و آب و هوایی بسیار مناسب برای کشاورزی و باغداری بوده و با مطالعه و دقت فراوان در این زمینه توانسته به تولید انواع مرغوب و بسیار مناسب نهال گردو برسید آب و هوای غالب این شهر سرد و کوهستانی بوده زیرا شهر خامنه در کوهپایه‏ قرار داشته و آب و هوای آن سرد و کوهستانی است و برای خرید نهال گردو خامنه باید به دنبال ارقام مناسب با این آب و هوا باشید.

بیشتر بخوانید: خرید نهال گردو در تبریز

تارخچه باغات گردو در خامنه

همانطور که گفته شد این شهر در گذشته در تولید انواع پارچه به ویژه ابریشم مهارت فراوان داشته و به مرورز طمان و با تابعیت آن زیر نظر شهر تبریز مردمان این شهر مشغول کشاورزی و باغداری شده و باغات گردو زیادی را احداث نموده اند و با بالا بردن تعداد و کیفیت گردو های تولید شده در این شهر باغات گردو فراوان و زیاد به احداث رسیده‎اند که این برای شهر خیلی خوب و مفید است.

توضیحات کامل در رابطه با احداث باغ گردو در خامنه

برای احداث باغات گردو در شهر زیبای خامنه:

  1. شناخت آب و هوا و انتخاب ارقام مناسب نهال گردو با توجه به آب و هوای شهر خامنه است.
  2. تشخیص نوع خاک باغاتان بوده و اینکه پس از انجام آزمایشات خاک شناسی ارقام مناسب نهال گردو را با توجه به آن انتخاب نمایید.
  3. بعد از انتخاب درست نهال نوبت به خرید نهال گردو از مراکز معتبر فرروش نهال گردو در شهر خامنه یا به سورت اینترنتی است.
  4. پس از خرید مناسب نهال گردو نوبت به کاشت آن و مراحل مناسب پرورش نهال گردو است که باید موبه مو انجام گیرد.
  5. آبیاری اصولی و دریافت نور کافی و مورد نیاز نهال گردو در باغات گردو از اهمیت فراوان برخوردار است.
  6. هرس کردن و سم پاشی نهال‏های گردو نیز در باغات گردو باید درست در زمان مخصوص به خود و با توجه به نوع نهال گردو صورت گیرد.

آیا کاشت نهال گردو در خامنه حالت اقتصادی دارد؟

کاشت نهال گردو در شهر خامنه با توجه به شرایط بسیار مناسب و مساعد در این شهر ممکن و بسیار پر سود است به شرط انکه شما بتوانید گردوهای بسیار خوب و درجه یک و ممتاز با میل خریدار و مردم تولید نمایید زیرا این کار باعث بالارفتن فروش نهال گردو در خامنه و در نهایت بالا رفتن و بیشتر شدن قیمت نهال گردو در خامنه خواهد شد.

خرید نهال گردو در خامنه

خرید نهال در خامنه اگر به صورت اینترنتی و از مراکز معتبر انجام گیرد از نظر اقتصادی به نفع شما خواهد بود زیرا نهالستان‎های بزرگ خود تولید کننده بوده و واسطه در این میان وجود نخواهد داشت و در نهایت شما نهال‎های گردو خود را در زمانی کوتاه و با پایین‎ترین قیمت نهال گردو در خامنه تهیه خواهید کرد.

فروش نهال گردو در خامنه

یکی از مراکز فروش نهال گردو که شما توانسته به سایت آن رفته و انواع مختلف نهال گردو مناسب شهر خامنه را تهیه نمایید نهالستان برتر نهال با نیم قرن تجربه است و در ضمن فروش نهال گردو در این نهالستان با فروش نهال گردو در خامنه اصلا قابل مقایسه نیست.

نهال گردو مناسب خامنه

آن نوع از ارقام نهالی که مناسب و سازگار در کاشت در شهر خامنه شناخته شده اند در سته نهال گردو مناسب خامنه قرار دارند که برای خرید نهال گردو بهتر است به سراغ این نوع از ارقام نهال گردو بروید.

انواع نهال گردو در خامنه

  • نهال گردو چندلر: دیرگل، زودبازده، ارتفاع کاشت بین 200 الی 1500 متر و مناسب مناطق کوهستانی و مقاوم به سرما.
  • نهال گردو اسرایلی: زودگل، زودبازده، مناسب برای مناطق سرد و معتدل
  • نهال گردو فرنور: دیرگل، زودبازده، مناسب برای آب و هوای سرد و کوهستانی و مقاوم به سرما

قیمت نهال گردو در خامنه

قیمت نهال گردو در خامنه در نهالستان‏های آن زیر نظر سازمان جهاد کشاورزی بوده و اما بهترین قیمت نهال گردو را نهالستان برتر نهال که نام آن در قسمت‎های قبل برده شد را دارد.

بهترین نهال گردو

کشاورزان در شهر خامنه برای داشتن درآمد بیشتر به سراغ بهترین نهال گردو که مقاوم به سرما بوده و دارای بازدهی و محصول بیشتر است رفته و از این کار سود بیشتر به دست آورده‏اند.

نهالستان گردو در خامنه

تعداد نهالستان در خامنه امروزه بیشتر شده و بهترین این نهالستان‏ها آن‏هایی بوده که توانسته‏اند تماما اصولی نهال‏ها را کاشته و به تولید برسانند و جایگاه خود را از میان نهالستان‏های دیگر بالاتر ببرند.

کلام آخر

توضیحات کامل در رابطه با کاشت تا برداشت گردو در شهر خامنه به شما در این مقالعه داده شد اما اگر به دنبال کاشت انواع نهال میوه در این شهر هستید به سایت خرید نهال میوه در خامنه مراجعه نمایید.

مقالات مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با برترنهال