خرید نهال گردو در درب گنبد✔️ قیمت انواع نهال گردو پربار درب گنبد

شهرهایی با آب و هوای معتدل و کوهپایه‌ای مانند درب گنبد یکی از جذاب‌ترین مناطق برای نهال معتدله و تجاری گردو است. برای آگاهی از نژادهای زودبازده، پربار و سودده برای خرید نهال گردو در درب گنبد با ما همراه باشید.

نمایش محصولات


از کاشت تا برداشت همراه شما هستیم

آدرس دفتر مرکزی : میاندواب خیابان ۲۴ متری نرسیده به مسجد فاطمه زهرا (س) شرکت برتر نهال

آدرس گلخانه : شهرستان میاندوآب، کمربندی شمالی، میدان ولایت، اتوبان ولایت

ساعات پشتیبانی : 24 ساعته

شرایط اقلیمی درب گنبد

شهر درب گنبد در ۴۰ کیلومتری شهرستان کوهدشت در استان لرستان قرار گرفته است این شهر دارای ۱۳۳۱ نفر جمعیت بوده است. قرارگیری مرقد شاهزاده محمد از نوادگان امام موسی بن جعفر در این شهر باعث معروفیت آن در کل کشور شده است. درب گنبد در دامنه‌های فیروزکوه از سلسله جبال زاگرس در غرب کوهستان و در جنوب رودخانه سیمره قرار گرفته است و دارای آب و هوای معتدل، نسبتاً خشک و کوه پایه‌ای است. این شهر در مسیر مواصلاتی اهواز کرمانشاه قرار گرفته و به واسطه برخورداری از روان آب‌های حاصل از ارتفاعات، سردسیر بودن هوا و برخورداری از نزولات جوی فراوان دارای منابع آبی بالایی است و همین منابع باعث شده در کنار کشاورزی و باغداری، دامداری به واسطه پوشش گیاهی و مراتع گسترده، پرورش ماهی قزل آلا نیز از رونق بالایی برخوردار باشد. اشترینان در کنار اراضی گسترده کشاورزی و زراعی محصولات باغی همچون گردو، آلو، زردآلو، انار و انگور و سیب نیز برداشت می‌شود که از عمده محصولات تولیدی این بخش هستند. در بررسی‌هایی که از خاک این منطقه صورت گرفته است به دلیل قرارگیری در دامنه‌های کوهپایه‌ای دارای خاک‌های آبرفتی بسیار حاصلخیز، سرشار از مواد ارگانیک و املاح معدنی است که کمترین درصد شوری را دارد با توجه به اعتدال هوا، پرورش نهال گردو در آن یکی از حوزه‌های موفق در درآمدزایی خواهد بود.

بیشتر بخوانید: خرید نهال گردو در خرم آباد

تاریخچه باغات گردو در درب گنبد

اگر سری به باغات این بخش زده باشید با باغات گردو نیز مواجه خواهید بود. شهر درب گنبد از لحاظ موقعیت جغرافیایی و آب و هوایی یکی از بهترین شهرها برای کاشت نهال گردو است لذا کمکی که بررسی باغات گردو درب گنبد می‌تواند به سرمایه‌گذاران داشته باشد این است که در اراضی زیر کشت از نهال‌های مقاوم و پربار آگاه شده و موفق‌ترین باغات را شناسایی و از تجربه باغبانان موفق برای پرورش هرچه بهتر نهال استفاده خواهید کرد. طبق آخرین گزارش‌ها از جمله مهم‌ترین نهال‌های کاشته شده در باغات گردوی این بخش رقم‌های تویسرکان، اسرائیلی، خوشه‌ای، چندلر، پوست کاغذی نوک کلاغی هستند.

توضیحات کامل در رابطه با احداث باغ گردو در درب گنبد

به طور کلی احداث باغ گردو در درب گنبد حول محور ۴ معیار متمرکز است که می‌توان به منابع مالی، آماده سازی زمین باغ، خریداری نهال‌های مناسب و اطلاع از شرایط اقلیمی و جغرافیایی منطقه اشاره کرد. با کمک اطلاعات کسب شده از وضعیت بارندگی‌ها، نمونه برداری و آنالیز خاک و اطلاع از قدرت و کیفیت آن می‌توانید ارقام معتدله گردو را خریداری کرده و با کمک نیروی انسانی کلیه مراحل آماده‌سازی را به درستی و طبق متدهای جدید با در نظر گرفتن فواصل کاشت، الگوی کاشت، سیستم‌ها و مسیرهای آبی و چاله‌های منظم و عمیق صورت داده و کاشت نهال را به دست افراد متخصص در زمان مناسب انجام دهید.

 

آیا کاشت نهال گردو در درب گنبد حالت اقتصادی دارد؟

در این مسئله که شهر درب گنبد دارای آب و هوا و خاک مناسبی برای پرورش نهال گردو شکی نیست اما زمانی کاشت نهال گردو در درب گنبد بسیار اقتصادی خواهد شد که بتوانید از نژادهای پربار، زود بازده و مقاوم و مناسب با اکوسیستم منطقه استفاده کنید. به آبیاری درست در زمان گلدهی، تورم میوه، شکل‌گیری سایزگیری و برداشت آن توجه داشته باشید و مدار آبیاری را بر این اساس تنظیم کنید. اگر از بهترین کودها برای تحریک رشد، ریشه زایی و باردهی نهال استفاده کنید، بیشترین سود را می‌توانید از نژادهای پیوندی، پایه کوتاه، زودبازده به دلیل هزینه‌های رسیدگی پایین و باردهی بالا به دست آورید.

 

خرید نهال گردو در درب گنبد

نهالستان بزرگ برتر نهال دارای باغ مادری بزرگ و تجهیزات پیشرفته و کادر متخصصی است که در زمینه تولید و پرورش انواع نهال گردو به مدت ۵۰ سال فعال بوده و میتوان بهترین خرید نهال گردو در درب گنبد را بدون طی مسافت تنها به صورت اینترنتی و مراجعه به منوی سایت و مشاوره با کارشناسان، بهترین نژادها را انتخاب، خریداری و دریافت کنید. همه نهال‌ها بدون استثنا دارای ضمانت برگشت، گارانتی ۲ ساله، کارت سلامت و گواهی عدم بیماری هستند.

فروش نهال گردو در درب گنبد

یکی از دلایلی که باعث می‌شود مراکز فروش نهال گردو درب گنبد از محبوبیت و اعتبار بالای برخوردار باشد خدمات پس از فروش، پاسخگویی سریع و کیفیت و سلامت بالای نهال‌های آن است.

نهال گردو مناسب درب گنبد

برای معرفی نهال گردو مناسب درب گنبد باید عنوان کنیم که هر نهالی که بتواند از ارتفاعات ۱۱۴۹ متری این بخش و منابع آبی خاکی آن بهترین استفاده را کرده و در مواجهه با قارچ‌ها و بیماری‌ها مقاوم باشد و در نهایت با رسیدگی‌های و تلاش‌های باغدار را با میوه‌های پرمغز، با کیفیت و انبوه جبران کند می‌تواند مناسب‌ترین نهال باشد.

انواع نهال گردو در درب گنبد

مسلماً با توجه به آب و هوای این بخش انواع نهال گردو در درب گنبد می‌تواند در صورت کاشت اصولی و درست و تامین نیازها، باردهی خوبی داشته باشد که به مهم‌ترین آنها می‌پردازیم.

  • گردوی چندلر: نهالی پایه کوتاه با خصوصیات بازدهی عالی با باردهی ۶ تن در هکتار مناسب با ارتفاعات ۲۰۰ تا ۱۵۰۰ متری، رقمی دیرگل و معتدله، نیمه سردسیری، مقاوم به سرمای منفی ۳۰ درجه و گرمای ۴۰.
  • ژنوتیپ پالیز: طی چند سال اخیر به دلیل بازدهی فوق العاده و باردهی انفجاری ۹ تا ۱۲ تن در هکتار یکی از نژادهای دیرگل، پایه کوتاه بدون محدودیت کاشت مناسب برای تمام ارتفاعات بوده و نهالی زود بازده از سال اول کاشت است که اوج باردهی آن از سال چهارم شروع می‌شود.
  • گردو خوشه‌ای: یکی از نژادهای پیوندی و وارداتی است که تا ۵ تن در هکتار محصول دارد روند باردهی این نژاد به صورت خوشه‌ای در تمامی شاخه‌های جانبی است و از ارتفاعات ۵۰۰ تا ۱۵۰۰ متری می‌تواند کاشته شود
  • گردو اسرائیلی: یکی دیگر از نژادهای دیرگل مقاوم به سرما است که از ارتفاعات ۵۰۰ تا ۲۰۰۰ متری قابلیت کاشت داشته و باردهی آن نیز ۴ الی ۵ تن در هکتار است.

قیمت نهال گردو در درب گنبد

نهال‌های گردو شامل نژادهای بذری، پیوندی و اصلاحی هستند که هر کدام به تبعیت از خصوصیات ژنتیکی، عمر و بازدهی متفاوتی دارند. قیمت نهال گردو در درب گنبد با توجه به چنین پارامترهایی بسیار متفاوت است که می‌توانید از طریق لینک زیر از کلیه قیمت‌ها آگاه شوید.

بهترین نهال درب گنبد

مسلماً بهترین نهال گردو در درب گنبد از دیدگاه یک باغدار زحمتکش با مهیا بودن شرایط رشدی و رسیدگی‌های منظم نهالی است که نیاز کمتری به کودهای تقویتی و سموم نباتی داشته باشد، بیشترین سوددهی را با کمترین هزینه‌های رسیدگی و معضلات چالش برانگیز ارائه دهد.

نهالستان گردو در درب گنبد

اگر در این بحبوحه نوسانات ارزی و تلاطم بازارهای اقتصادی به دنبال بهترین و پرسودترین منبع درآمد هستید می‌توانید احداث نهالستان گردو در درب گنبد را با مجموعه بزرگ برتر نهال تجربه کنید. کارشناسان این بخش با در اختیار گذاشتن بهترین نژادهای معتدله پربار برای شما از فرایند کاشت گرفته تا برداشت محصول، شما را با پشتیبانی ۲۴، مشاوره‌های کارشناسی و آموزه‌های باغبانی بدون هزینه همراهی خواهند کرد.

کلام آخر

یکی از محصولات پرطرفدار و پرفروشی که در بازارهای صادراتی جایگاه ارزشمندی داشته و می‌توان با کاشت بهترین نژاد و برداشت با کیفیت‌ترین محصول از این بازارها به درآمدزایی و ارزآوری رسید محصول گردو است. برای آشنایی بیشتر با ارقام نهال مناسب درب گنبد و خرید نهال در درب گنبد اینجا کلیک کنید.

مقالات مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با برترنهال