خرید نهال در چکنه✔️ قیمت نهال میوه + نهالستان چکنه

شهر چکنه به دلیل قرارگیری در دامنه‌های کوهپایه‌ای رشته کوه‌های بینالود و همچنین ارتفاعات ۱۵۶۰ الی ۱۶۰۰ متری دارای اقلیم کوهستانی است. مسلماً خطه‌های کوهستانی دارای ماه‌های بارشی بالا با نزولات برف و باران و تابستان‌های معتدل هستند، از این رو مراتع پوشیده و اراضی آن برای کشاورزی و باغداری مناسب است. همانطور که باغات متعدد گیلاس، گردو، هلو، انجیر، سیب، زردآلو، گلابی، آن نشانگر این است که باغداری در این شهر بسیار موفق بوده است.
این شهر دارای ۲۰۰۰ هکتار اراضی زراعی است که ۵۳۵ هکتار سطح زیر کشت باغات میوه است. علاوه بر تولیدات باغی تولیدات زراعی، دامداری، زنبورداری و آبزی پروری از جمله مشاغل سکنه آن است که باعث شده از مهاجرت‌های بی‌رویه به شهر جلوگیری شده و رونق و توسعه شهری اتفاق بیفتد. این شهر در فاصله ۸۶ کیلومتری نیشابور و در حوزه آب و هوایی معتدل نسبتاً خشک واقع شده است.

از کاشت تا برداشت همراه شما هستیم

آدرس دفتر مرکزی : میاندواب خیابان ۲۴ متری نرسیده به مسجد فاطمه زهرا (س) شرکت برتر نهال

آدرس گلخانه : شهرستان میاندوآب، کمربندی شمالی، میدان ولایت، اتوبان ولایت

ساعات پشتیبانی : 24 ساعته

خرید نهال در چکنه

بخش بزرگی از زمین­های کشاورزی و حاصلخیز در چکنه به کشت برنج و شالیزارها تخصص دارد اما خرید نهال در چکنه و احداث باغات مدرن نیز از رویکردهای کشاورزی نوینی است که در این شهر در حال توسعه است، باغداران می­توانند نهال مورد نظر خود را با توجه به شرایط آب و هوایی و خاک منطقه خریداری کرده و با احداث باغ میوه سرمایه گذاری بلند مدت و کم زحمت­تری نسبت به شالیزارها داشته باشند.

بیشتر بخوانید: خرید نهال در مشهد

نهالستان چکنه

اگر برای شروع باغداری در شهر کوهستانی چکنه و خرید نهال میوه سازگار با این شهر به دنبال نهالستان چکنه معتبر، مجهز و مجوزدار هستید ما به شما برتر نهال را پیشنهاد می‌کنیم این نهالستانی اینترنتی با نیم قرن سابقه در زمینه تولید و تکثیر و فروش انواع نهال میوه فعالیت داشته و تمامی نهال‌های این مجموعه توسط متخصصین گیاهپزشک با آنالیزهای علمی و گیاه شناسی پرورش یافته و دارای ضمانت نامه‌های معتبر است.

باغداری در چکنه

شهر چکنه دارای اراضی باغی و زراعی به مساحت ۲۰۰۰ هکتار است که از این مقدار نصف آن به صورت دیم و مابقی به صورت آبی کاشته می‌شود. از جمله مهم‌ترین دستاورد باغداری در چکنه باغات میوه‌ بسیار پررونق گردو، هلو، سیب، انگور، گلابی، انجیر، زردآلو، گیلاس، سیب، آلبالو، هلو هستند. همچنین در این شهر تولیداتی مانند گندم، جو، چغندر، خربزه، هندوانه، و داروهای گیاهی و صیفی‌جات سطح زیر کشت خوبی دارند و توانستند امنیت غذایی و نیازهای اهالی شهر را تامین کرده و به توسعه اقتصادی و رونق شهر نیز کمک کنند.

 

نهال فروشی در چکنه

یکی از فعالیت‌هایی که امروزه در سطح شهر بسیار به چشم می‌خورد نهال فروشی در چکنه است. این مراکز به دلیل میزان تقاضای باغداران و خریداران برای داشتن نهال‌های آماده کاشت ایجاد شده است. این نهال فروشی‌ها زیر نظر جهاد کشاورزی فعالیت کرده و نهال‌ها را پس از گذران دوره سرما و آفت زدایی به فروش می‌رسانند.

فروش نهال در چکنه

امروز فروش نهال در چکنه با توجه به گسترش فضای مجازی و افزایش وب سایت‌ها و درگاه‌ها به صورت اینترنتی انجام می‌شود. اما خود این خرید اینترنتی مسئله‌ای است که نیاز به شناخت و آگاهی دارد. در فروش اینترنتی باغداران می‌توانند از نهالستان های دور اما معتبر و معروف مانند برتر نهال نهال‌های اصیل و با کیفیت را در کوتاه‌ترین زمان خریداری کرده و مزایای زیر را به دست ‌آورند.
* صرفه جویی بالا در وقت و زمان و همچنین هزینه‌های جانبی و رفت و برگشت به نهالستان
* امکان مطالعه تمامی مجوزها و اعتبارنامه‌های نهالستان و شناخت کلی از سطح کار و اعتبار آن
* برخورداری از نهال‌های اصیل، با کیفیت، قرنطینه شده و ضمانت‌دار
* خرید از مرجع تولید کننده اصلی بدون حضور واسطه‌ها با قیمت ایده‌آل و مناسب
* امکان پیش خرید با قیمتی پایین‌تر و دریافت آن در موعد مقرر برای کاشت با ریشه‌های آفت زدایی شده و بسته‌بندی ایزوله

قیمت نهال در چکنه

مسلماً احداث باغ میوه شامل هزینه‌های ریز و درشت زیادی است که برای برنامه‌ریزی و تطبیق هزینه‌ها با مراحل متنوع آماده‌سازی، باغدار محترم باید آگاهی خوبی از قیمت‌ها و هزینه‌ها داشته باشد.

خرید نهال بادام در چکنه

با توجه به مطالعات گسترده‌ای که بر روی واریته‌های متنوع نهال بادام انجام شده است در راستای توسعه باغداری و امکان کاشت آن در تمامی اقلیم‌ها، این نهال دارای ارقام گرمسیری، سردسیری و معتدله است. از این رو خرید نهال بادام در شهر چکنه و کاشت ان با توجه به موقعیت کوهستانی امکان‌پذیر است و این نهال می‌تواند با کمترین میزان آبیاری حتی به صورت دیم نیز کاشته شود و با استفاده از بارندگی‌های مطلوب نیاز آبی خود را تامین کند. این نهال، نهالی بسیار کم چالش و پرسود است که می‌توانید برای خرید نهال سازگار با اقلیم چکنه به لینک زیر مراجعه کنید.

خرید نهال میوه در چکنه

نهالستان برتر نهال از جمله مجموعه‌های موفق و به روز و جامعی است که در همه حال به رفاه حال خریداران خود می‌اندیشد. این نهالستان با جمع آوری انواع نهال میوه و ارقام آن در جدول زیر سعی داشته شما عزیزان با آگاهی بیشتری در خرید نهال میوه در چکنه با کمک تخصص کارشناسان این نهالستان همراهی کند. همچنین این نهالستان در راستای افزایش آگاهی شما از نهال‌های گردوی قابل کاشت در شهر چکنه شما را به مراجعه به صفحه خرید نهال گردوی چکنه دعوت می‌کند.

خرید نهال میوه در چکنه

نهال سیب نهال سیب گلدن ورد ، سیب عروس، سیب دماوند
نهال بادام بادام شاهرودی، بادام سنگی، بادام سهند، بادام کاغذی
نهال پسته  پسته احمداقایی ، پسته پیوندی اکبری، پسته ممتاز
نهال انگور انگور شاهرودی، انگور ریش بابا قرمز، انگور صاحبی
نهال آلو آلو زرد بخارا، آلو سیاه، آلو شابلون
نهال آلبالو آلبالو کلریس، آلبالو متنور، آلبالو استار
نهال زردآلو زردآلو قیسی، زردآلو تخم‌مرغی، زردآلو سلطنتی
نهال به به شاهرودی، به آناناسی، به آمریکایی
نهال عناب عناب بیرجند، عناب ژاپنی، شاه عناب
نهال انار انار سیاه سردشت، انار ژله‌ای، انار فردوس
نهال گلابی گلابی وحشی، گلابی درگزی، گلابی آنجو
نهال فندق فندق قزوین، فندق دوپیمون، فندق انیس ترکیه
نهال هلو هلو پلنگی، هلو جوادی، هلو عسلی
نهال خرمالو خرمالو تاباتا، خرمالو آرموند، خرمالو موزی
نهال شلیل شلیل مغان، شلیل زودرس ، شلیل کیوتا
نهال توت شاه توت، توت محلی، توت موزی، توت سیاه
نهال سنجد سنجد حاج حسینی ، سنجد قزل
نهال گوجه سبز گوجه سبز خوشه‌ای، گوجه سبز برغان، گوجه سبز ترکیه‌ای
نهال زیتون زیتون شنگه، زیتون سیاه، زیتون خوراکی
نهال زینتی  نهال پالونیا، نهال بید، نهال اقاقیا
نهال انجیر انجیر استهبان، انجیر گلابی، انجیر بنفش
نهال زرشک زرشک پفکی، زرشک پلویی،
نهال گیلاس گیلاس زرد ارومیه، گیلاس سیلویا، گیلاس سیاه مشهد
نهال بلوبری بلوبری بیلوکسی، بلوبری ایرانی، بلوبری دوک
نهال گل‌محمدی گل‌محمدی خاردار، گل محمدی دیم، گل محمدی بی خار
نهال ازگیل ازگیل فومینا، ازگیل جنگلی، ازگیل پیوندی
نهال زغال‌اخته زغال اخته سیه، زغال‌اخته فلوریدا، زغال‌اخته محلی

کلام آخر

اراضی وسیع و حاصل خیز شهر چکنه و بارندگی‌های مطلوب آن زمینه بسیار مناسبی برای شروع باغداری و پرورش نهال میوه است. با توجه به تولیدات بسیار خوب این شهر در زمینه میوه‌های سردرختی و خشکبار سرمایه‌گذاری در این شهر می‌تواند با سود چند برابری تا سالیان سال برای سرمایه‌گذاران درآمدزایی به بار آورد. کافیست اهتمام لازم را برای خرید نهال از مراکز معتبر به کار بسته و باغداری را با شیوه‌های نوین و با اطلاعات تخصصی پیش ببرد.

همچنین شما عزیزان برای مطالعه ارقام نهال های گردو دیگر که در شهر چکنه می توان کاشت کرد، به صفحه خرید نهال گردو در چکنه مراجعه کنید.

 

مقالات مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
ارتباط با برترنهال