خرید نهال در پیش قلعه✔️ قیمت نهال میوه + نهالستان پیش قلعه

اگرچه اقتصاد شهر پیش قلعه وابسته به مشاغلی مانند کشت پنبه، نوغانداری، دامپروری، ترانزیت و کشاورزی و باغداری است لذا این دو حوزه تولیدی یعنی باغداری و کشاورزی به دلیل تامین امنیت غذایی و اشتغالزایی از رونق بیشتری برخوردار بوده و در اقلیم معتدل شهر پیش قلعه دارای ارجحیت است. شهر پیش قلعه در ۲۹۰ کیلومتری مشهد، ۴۶ کیلومتری بجنورد پ ۱۸ کیلومتری آشخانه مرکز مانه و سملقان است که دارای آب و هوای نیمه خشک سرد و معتدل است.
این شهر علی رغم قرارگیری در ارتفاعات ۶۳۰ متری تحت تاثیر نزدیکی به استان گلستان و ارتفاعات و جریانات توده‌ای ارتفاعات سلسله جبال البرز از بارندگی‌های خوب برخوردار است .
این خطه دارای ۸۵ هزار هکتار اراضی کشاورزی، زراعی و باغی است که بخش وسیع آن متعلق به محصولات مزروعی مانند گندم، جو، کلزا، پنبه و گوجه فرنگی بوده و ۲۰ نوع محصولات باغی و سردرختی مانند انار، انگور، سیب، گلابی، بادام، پسته، گردو، زیتون، زرشک و …. است که با کمک رودخانه اترک، چشمه سارهای پر آب و دریاچه شیرین دره نیاز آبی آن برطرف شده و با مشروب شدن کامل تولیدات انبوه و ارگانیک و صادراتی را برداشت می‌شود.

از کاشت تا برداشت همراه شما هستیم

آدرس دفتر مرکزی : میاندواب خیابان ۲۴ متری نرسیده به مسجد فاطمه زهرا (س) شرکت برتر نهال

آدرس گلخانه : شهرستان میاندوآب، کمربندی شمالی، میدان ولایت، اتوبان ولایت

ساعات پشتیبانی : 24 ساعته

خرید نهال در پیش‌قلعه

بخش بزرگی از زمین­های کشاورزی و حاصلخیز در پیش‌قلعه به کشت برنج و شالیزارها تخصص دارد اما خرید نهال در پیش‌قلعه و احداث باغات مدرن نیز از رویکردهای کشاورزی نوینی است که در این شهر در حال توسعه است، باغداران می­توانند نهال مورد نظر خود را با توجه به شرایط آب و هوایی و خاک منطقه خریداری کرده و با احداث باغ میوه سرمایه گذاری بلند مدت و کم زحمت­تری نسبت به شالیزارها داشته باشند.

بیشتر بخوانید: خرید نهال در بیرجند

نهالستان پیش‌قلعه

از جمله عواملی که می‌تواند مناطق کاشت را در مورد نهال‌های میوه محدود کند نیاز سرمایی نهال‌های میوه است. با توجه به اینکه نهال میوه برای شروع گلدهی نیازمند دمای مناسب و دامنه گرمایی ویژه هستند لذا این نهال باید در طول زمستان در ساعات معینی دماهای کمتر از ۷ درجه را تجربه کرده تا بتوانند در فصل رویش جوانه زنی را به منظور تولید میوه‌های مرغوب داشته باشند. به همین دلیل لازم است که هنگام خرید نهال میوه از نهالستان پیش قلعه حتماً به نیاز سرمایی نهال میوه و مطابقت آن با اقلیم شهر توجه کنید.

باغداری در پیش‌قلعه

عوامل زیادی می‌توانند در میزان بازدهی و باردهی نهال‌های میوه و مثمر موثر هستند که می‌توانند شدت و کیفیت فتوسنتز و وضعیت رشدی را مختل کنند و در نهایت هدف باغدار از کشت و پرورش نهال محقق نشود. باغداری در پیش قلعه زمانی می‌تواند بالاترین سود را عاید باغدار کند که علاوه بر برخورداری از کیفیت و سلامت بالا کمترین هزینه‌های تولیدی را برای باغدار داشته باشد. پس لازم است قبل از شروع باغداری بازارهای فروش میوه از نظر محبوب‌ترین و پرفروش‌ترین میوه رصد شده و نهال‌های سازگار و سالم این میوه خریداری شود.

 

نهال فروشی در پیش‌قلعه

با توجه به حسن سابقه و اعتباری که مراکز مجوزدار و معتبری مانند برتر نهال در طی چندین دهه فعالیت مجوزدار کسب کرده‌اند، بسیاری از سرمایه‌گذاران و باغبانان مشتاق به خرید نهال‌های میوه از چنین مرکزی با ضمانت‌نامه‌های معتبر هستند‌. قرارگیری این نهالستان در خارج از استان و در شمال غرب کشور، باعث شده برای تکریم مشتریان و افزایش رضایت آنها نهال فروشی در پیش‌قلعه به صورت آنلاین و اینترنتی با مزایای زیر انجام شود.
• برخورداری از تضمین برگشت، گواهی عاری از آفات و قرنطینه استانی
• خرید با قیمت واقعی بدون حضور واسطه‌ها
• ضمانت نهال به مدت ۲ سال از نظر کیفیت و مرغوبیت و باروری
• امکان پیش خرید نهال با قیمت پایین‌تر و دریافت آن در موعد مقرر با ریشه‌های پرالیناژ شده و بسته‌بندی بهداشتی
• بهره‌مندی از مشاوره‌های تخصصی و پشتیبانی ۲۴ ساعته

فروش نهال در پیش‌قلعه

اگر چه فروش نهال در پیش قلعه توسط اشخاص متعددی با قیمت‌های متفاوت انجام می‌شود کیفیت و سلامت این خرید در آینده می‌تواند سوددهی و درآمدزایی را تحت تاثیر قرار دهد. لذا با توجه به اعتبار بالای ۵ دهه برتر نهال و تخصصی بودن این نهالستان در زمینه تولید انواع نهال میوه عزیزان می‌توانند با تعامل با کارشناسان این نهالستان نهال‌های میوه پربار و تجاری را بر حسب سلیقه و خطه و مساحت باغ خود با قیمت فروش بسیار مناسب و تعادلی از این مجموعه دریافت کنند.

قیمت نهال در پیش‌قلعه

بسیاری از نهال‌های میوه به دلیل اشباع بازار فروش دارایی قیمت‌های متعادل و مناسب هستند لذا برخی دیگر از نهال‌ها به دلیل کمیاب بودن رقم و نوع میوه آن و ارزش تجاری دارای قیمت مضاعفی در حوزه باغداری هستند. تفاوت قیمت در رابطه با ارقام متنوع نهال میوه می‌تواند چالش‌های متعددی را برای باغداران هنگام خرید به وجود آورد. مهم است استعلام قیمت نهال در پیش قلعه را با کمک لینک زیر انجام داده سپس تصمیم خود را برای خرید عملی سازید.

خرید نهال بادام در پیش‌قلعه

نهال بادام از جمله گونه‌های گیاهی بسیار مقاوم است که می‌تواند در گستره وسیعی از اقلیم‌های متفاوت آب و هوای متنوع را متحمل شده و رشد و باروری خوبی داشته باشد. این نهال با نیاز سرمایی۴۰۰ الی ۱۲۰۰ ساعته هم در اقلیم‌های سردسیری و هم در اقلیم‌های خشک و بیابانی یا معتدل قابلیت پرورش دارند. پس با خرید نهال بادام در پیش قلعه می‌توان از خاک حاصلخیز و منابع آبی مطلوب این بخش در جهت داشتن نهالی تجاری و شغلی با سوددهی کلان نهایت بهره‌وری را داشت.

خرید نهال میوه در پیش‌قلعه

جدول ارقام میوه زیر جهت کاشت در شهر پیش قلعه توصیه می‌شود، کلیه این نهال‌ها با ضمانت عاری از آفات و گارانتی کیفیت و مرغوبیت در نهالستان بزرگ برتر نهال موجود بوده و باغبان عزیز می‌توانند با اعتماد بر قدمت چندین دهه‌ای و حسن سابقه بالای این مرکز خرید نهال میوه در پیش قلعه را به صورت اینترنتی با کمک تیم مهندسی این مجموعه انجام دهند و نهال‌های سازگار، توانمند و پربار را تحویل بگیرند‌
صفحه خرید نهال گردوی پیش قلعه شما را در آشنایی هرچه بهتر با رقم‌های مناسب و قابل کاشت در این خطه همراهی می‌کند.

 

نهال سیب سیب کهنز، سیب گالا، سیب گلدن، سبب گرنی اسمیت
نهال بادام بادام مامایی، بادام خوشه‌ای ، بادام فرانیس
نهال پسته پسته اکبری، پسته احمدآقایی ، پسته دامغان
نهال انگور انگور عسگری، انگور یاقوتی، شاهانه
نهال آلو آلو قطره طلا، آلو بخارا، آلو شابلون
نهال آلبالو آلبالو گیسی، آلبالو مجاری، آلبالو سیکانی
نهال زردآلو زردآلو سلطنتی، زردآلو 
نهال به  به کوزه‌ای، به گلابی
نهال عناب عناب ژاپنی، عناب ارمنی
نهال انار انار پوست سیاه، انار سردشت، انار میکس ساوه
نهال گلابی گلابی ویلیام دوشیز، گلابی بیروتی
نهال فندق فندق ماکادمیا، فندق باتلر، فندق توندا
نهال هلو هلو پاییزه، هلو دوبار فرانسه، هلو خونی
نهال خرمالو خرمالو سایی جو، خرمالو فویو، خرمالو گریت وال
نهال شلیل شلیل سفید دیر، شلیل شمس ، شلیل شبرنگ
نهال توت توت سفید محلی، شاه توت، توت موزی
نهال سنجد سنجد محلی، سنجد قزل
نهال گوجه سبز گوجه سبز شهریار، گوجه سبز سردرودی، گوجه سبز زودرس
نهال زیتون زیتون خوراکی، زیتون میشن، زیتون کنسروالیا
نهال زینتی  نهال پالونیا، صنوبر، بید
نهال انجیر انجیر گلابی، انجیر سبز، انجیر بنفش
نهال گیلاس گیلاس هارت، گیلاس ناپلئونی، گیلاس سیاه مشهد
نهال زرشک زرشک بیدانه سیاه، زرشک پفکی
نهال بلوبری بلوبری کراپ، بلوبری نلسون، بلوبری دوک
نهال گل‌محمدی گل‌محمدی دیم، گل‌محمدی خاردار، گل‌محمدی بی خار
نهال زغال‌اخته زغال‌اخته فلوریدا، زغال‌اخته سیاه، زغال‌اخته محلی
نهال ازگیل ازگیل محلی، ازگیل ژاپنی، ازگیل پیوندی

 

کلام آخر

نهال‌های میوه برای جابجایی از مرکز فروش تا منطقه رشد با کمترین شوک دمایی، باید سن زیر دو سال را داشته باشند. برتر نهال از جمله نهالستان‌های مجوزدار و معتبری است که با در نظر گرفتن چنین اطلاعات تخصصی با حذف واسطه نهال‌های میوه را به صورت مستقیم و با قیمتی تعادلی در اختیار خریداران قرار می‌دهد. برای تضمین نژاد و اصالت، نهال را با فاکتور ثبتی و گواهی‌های سلامت و عاری از آفات عرضه می‌کند.

همچنین شما عزیزان برای مطالعه ارقام نهال های گردو دیگر که در شهر تبریز می توان کاشت کرد، به صفحه خرید نهال گردو در پیش قلعه مراجعه کنید.

 

مقالات مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
ارتباط با برترنهال