خرید نهال گردو در کیان‌شهر✔️ قیمت انواع نهال گردو کیان‌شهر

همه گونه‌های گردو در خاک‌های حاصلخیز و دارای زهکشی خوب، بهتر رشد می‌کنند. pH ایده آل خاک برای کاشت نهال گردو تقریباً خنثی است. نهال‌ها در خاک‌های متراکم یا خاک‌هایی با لایه شن یا تشتک آهنی نزدیک به سطح رشد نمی‌کنند. و از کاشت مکان آن‌ها در محل‌هایی که دارای شیب تند هستند باید اجتناب کرد. شیب ملایم در نزدیکی کف دره بهترین محل برای کاشت گردو است زیرا هوای سرد از درختان تخلیه می‌شود و دسترسی به آب زیاد است. گردوهای هیبرید نسبت به گردوهای معمولی یا سیاه نسبت به شرایط خشک‌تر و خاک‌های فقیرتر تحمل بیشتری دارند. در این متن ما به احداث باغ گردو در کیان شهر و راهنمایی شما برای خرید بهترین نهال‌های گردو می‌پردازیم با ما همراه باشید.

نمایش محصولات


از کاشت تا برداشت همراه شما هستیم

آدرس دفتر مرکزی : میاندواب خیابان ۲۴ متری نرسیده به مسجد فاطمه زهرا (س) شرکت برتر نهال

آدرس گلخانه : شهرستان میاندوآب، کمربندی شمالی، میدان ولایت، اتوبان ولایت

ساعات پشتیبانی : 24 ساعته

شرایط اقلیمی کیان شهر

کیان شهر از در شهرستان کوهبنان استان کرمان قرار دارد. این منطقه آب‌وهوای بیابانی سرد و خشک دارد و ارتفاع آن از سطح دریا در حدود 2116 متر است. به دلیل اختلاف زیاد دما، خاک نامساعد و بارش باران اندک در این شهر پوشش گیاهی و باغات میوه اندک وجود دارد. کوه‌های مرتفع در این شهر پوشیده از گیاهان دارویی، گز، بادام‌کوهی است. محصولات کشاورزی و باغی به میزان کم در این شهر تولید می‌شود.

بیشتر بخوانید: خرید نهال گردو در کرمان

تاریخچه باغات گردو در کیان شهر

همان‌طور که در بالا نیز به آن اشاره شد به دلیل شرایط اقلیمی نامساعد در کیان شهر باغات انبوه وجود ندارند. اما در کیان شهر با آب‌وهوای سردسیری درختان گردو که در برابر بی‌آبی مقاوم هستند می‌توانند رشد کنند و محصول باکیفیت تولید کنند. در این شهر انواع نهال‌های دیر گل که در برابر یخبندان‌ها مناسب هستند کاشته می‌شود. در ادامه متن نهال‌های مناسب این منطقه و محل خرید آن‌ها را برایتان توضیح داده‌ایم.

توضیحات کامل در رابطه با احداث باغ گردو در کیان شهر

آماده‌سازی خوب محل کاشت نهال‌های گردو ضروری است و در حالت ایده آل شامل نرم کردن خاک، حذف علف‌های هرز و در صورت لزوم بهبود زهکشی است. بهتر است که هنگام کاشت، مالچ یا کمپوست را با خاک مخلوط کنید. قبل از کاشت نهال‌ها بهتر است گودال‌هایی در فواصل منظم 6 متری حفر کنید و اطمینان حاصل کنید که گودال چندین اینچ گسترده‌تر و عمیق‌تر از توپ ریشه است. درخت را در مرکز حفره قرار دهید و با خاک ارتقا یافته آن را پرکنید و به خوبی آبیاری کنید.

 

آیا کاشت نهال گردو در کیان شهر حالت اقتصادی دارد؟

گردو درختی است که به دلیل چوب و میوه گران‌بهایش بسیار ارزشمند است. چوب درخت گردو برای ساخت مبلمان و کف‌پوش بسیار موردتوجه است و هرچقدر قطر تنه درختان بزرگ باشد می‌توان آن‌ها را با قیمت‌های بالاتری عرضه کرد. در پرورش درختان گردو برای چوبشان آن‌ها را در فواصل نزدیک به هم می‌کارند. اما برای برداشت تجاری محصول بایستی فاصله درختان از هم در حدود 6-7 متر باشد تا درختان بتوانند به بهترین وجه نور خورشید دریافت کنند. سودآوری باغات گردو زیاد است و افراد بسیاری تمایل به احداث باغات گردو دارند.

 

خرید نهال گردو در کیان شهر

بهتر است قبل از خرید نهال گردو در کیان شهر اطلاعات کافی در مورد آن داشته باشید تا بتوانید بهترین نوع آن‌ها را خریداری کنید. چنانچه در مورد خرید نهال میوه اطلاعات کافی نداشته باشید به‌راحتی می‌توانید از طریق مشاوران آنلاین سایت رایگان مشاوره شوید و اطلاعات کافی را به دست بیاورید.
مشاوران مجموعه می‌توانند شما را در همه زمینه‌ها یاری دهند و شما بتوانید با آگاهی و دانش کافی باغ گردوی عالی داشته باشید.

فروش نهال گردو در کیان شهر

بهترین محل برای خرید نهال میوه و گردو نهال فروشی‌های معتبری هستند که تحت نظارت سازمان جهاد کشاورزی فعالیت می‌کنند. فروش نهال گردو در کیان شهر با بهترین کیفیت انجام می‌شود و خریداران این شهر به‌راحتی می‌توانند این نهال‌ها را خریداری کنند.

نهال گردو مناسب کیان شهر

در زیر چند رقم از نهال گردو مناسب کیان شهر نام‌برده شده است:
• گردو ژنوتیپ پالیز تحمل سرمای منفی سی درجه تا گرمای تا ۴۵ درجه را دارد و از انواع دیر گل گردو است. برای کاشت در کیان شهر این رقم مناسب است.
• گردو چندلر از انواع دیر گل است برای مناطقی با ارتفاع ۲۰۰ تا ۱۵۰۰ متر گزینه مناسب است و تحمل سرمای منفی ۳۰ و گرمای بالا تا ۴۰ درجه را دارد.
• گردو فرنور در مناطقی از ارتفاع ۱۵۰۰ تا ۲۵۰۰ کاشته می‌شود و تحمل سرمای منفی سی درجه تا گرمای چهل درجه را دارد و از انواع دیر گل است.

• گردو تویسرکان رقم قدیمی گردو و گردو اسرائیلی از ارقام زود گل هستند و برای مناطق معتدل بدون سرمای بهاره گزینه مناسبی محسوب می‌شود.

انواع نهال گردو در کیان شهر

شما می‌توانید انواع نهال‌های گردو در کیان شهر را خریداری کرده و در باغ خودتان به‌صورت تجاری بکارید. باغات گردو سودآوری بالایی دارند و انتخاب نهال مناسب و نگهداری‌های مناسب از آن‌ها می‌تواند شما را به هدفتان از احداث این باغ‌ها برساند. برای دسترسی به تنوع بالای نهال‌ها می‌توانید از نهال برتر خرید خود را انجام دهید.

قیمت نهال گردو در کیان شهر

نهال‌ها قیمت‌های متفاوتی باهم دارند و شما برای استعلام قیمت نهال گردو در کیانشهر می‌توانید به نهالستان‌ها مراجعه کرده و قیمت آن‌ها را به دست آورید. برای اطلاع از قیمت‌ها و دریافت لیست قیمت می‌توانید به لینک زیر مراجعه کنید.
در صورت خرید نهال‌ها به‌صورت عمده و پیش‌خرید آن‌ها می‌توانید نهال‌ها را با قیمت‌های مناسب خریداری کنید.

بهترین نهال گردو

نهال گردویی به‌عنوان بهترین گردو شناخته می‌شود که محصول باکیفیت تولید کند. در هر شرایط اقلیمی، میزان عملکرد آن‌ها متفاوت خواهد بود و ازاین‌رو بهترین نهال گردو برای هر منطقه‌ای متفاوت از منطقه دیگر خواهد بود. نهال‌های اصلاح‌شده و پیوندی جز بهترین نهال‌ها هستند و در هر اقلیمی می‌توانند بهترین عملکرد را نشان دهند. این نهال‌ها پر بارده بوده محصولی باکیفیت را تولید می‌کنند.

نهالستان گردو در کیان شهر

نهالستان‌ها مراکز تولید انواع نهال‌ها هستند و در برخی از آن‌ها بطور اختصاصی فقط یک نوع نهال تولید می‌شوند. نهالستان گردو در کیان شهر وجود ندارد ولی شما به راحتی می‌توانید انواع نهال گردو متناسب با شرایط اقلیمی و جغرافیایی کیانشهر را از مجموعه برتر نهال خریداری کنید.

کلام آخر

مجموعه برتر نهال تولید کننده انواع نهال میوه و گردو، بهترین نهال‌ها را در اختیار خریداران قرار می‌دهند. از این نهالستان می‌توانید بصورت حضوری و غیرحضوری خرید خود را انجام دهید و در زمان و هزینه‌های خود صرفه جویی کنید و در عین حال می‌توانید بهترین نهال‌ها را خریداری کنید. همچنین باغداران عزیز برای کسب اطلاعات بیش‌تر در رابطه با انواع نهال‌های گردو که قابلیت کاشت در کیانشهر را دارند می‌توانند به صفحه خرید نهال گردو در کیان شهر مراجعه کنند.

همچنین شما عزیزان برای مطالعه ارقام نهال های میوه دیگر که در شهر کیان شهر می توان کاشت کرد، به صفحه خرید نهال میوه در کیان شهر مراجعه کنید.

 

مقالات مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با برترنهال