خرید نهال در سرکان✔️ قیمت نهال میوه + نهالستان سرکان

شهر سرکان واقع در استان همدان و شهرستان تویسرکان است که از نظر پهنه جغرافیایی در جنوب دامنه‌های الوند و در کنار رودخانه سرکان قرار گرفته است. این شهر از جمله سرسبزترین و جذاب‌ترین شهرهای همدان است که به دلیل قرارگیری در دل کوهستان و ارتفاع ۲۰۴۰ متری از سطح دریا باغشهری زیبا در ۳۹۰ کیلومتری همدان و ۶ کیلومتری تویسرکان است. شهر سرکان با دشت‌های سرسبز و باغات میوه متعدد از میانگین بارندگی ۳۷۰ میلیمتری در سال برخوردار بوده و اقتصادی پویا مبتنی بر تولیدات باغی خصوصا گردو دارد. شهر سرکان خطه‌ای جذاب و تلفیقی از باغات و کوهستان است.
این شهر با بارندگی‌های بالا دارای رودخانه دائمی سرکان و همچنین ذخایر آب زیرزمینی، آبشارهای، باشکوه و چشمه‌سارهای متعدد است. اگرچه این شهر با نگین سبز و باغات گردوی متعدد با شکوه با شاخه‌های سنگینی از گوی‌های سبز شناخته می‌شود و برداشت این طلا از عمده محصولات شهر سرکان است، اما این شهر ۷۰۰۰ نفری در تولید محصولاتی مانند زردآلو، بادام، سیب، گیلاس، آلبالو، انواع مرکبات، خشکبار، انگور، انار و دیگر محصولات مزروعی نیز جزو رتبه‌های برتر استان است.
مرغوب‌ترین گردوهای همدان در شهر تویسرکان و سرکان برداشت می‌شوند و صادرات جهانی دارند. این شهر در دل دامنه‌های کوه الوند آب و هوای کوهستانی و نسبتاً سردسیری دارد و از شمال و شرق با کوهستان الوند، از غرب با اسدآباد، از جنوب با تویسرکان همجواری دارد.

از کاشت تا برداشت همراه شما هستیم

آدرس دفتر مرکزی : میاندواب خیابان ۲۴ متری نرسیده به مسجد فاطمه زهرا (س) شرکت برتر نهال

آدرس گلخانه : شهرستان میاندوآب، کمربندی شمالی، میدان ولایت، اتوبان ولایت

ساعات پشتیبانی : 24 ساعته

خرید نهال در سرکان

 

بیشتر بخوانید: خرید نهال در همدان

نهالستان سرکان

مسلماً هر خطه‌ای که دارای منابع طبیعی پربار برای شروع کشاورزی و بارندگی باشد تعداد نهالستان آن نیز بالا خواهد بود. این نهالستان انواع نهال‌های میوه، زینتی و گل و گیاهان آپارتمانی و محوطه‌ای را تولید می‌کنند و در اختیار گیاه دوستان و کشاورزان و باغداران قرار می‌دهند. جهت احداث باغ میوه دریافت نهال‌های آماده کاشت یک الی دو ساله از نهالستان سرکان می‌تواند پروسه باردهی نهال را تسریع کند البته باید در قبال نهال‌های خریداری شده تاییدیه‌های سلامت و عدم بیماری نیز دریافت شود‌

باغداری در سرکان

شهر سرکان با باغات متعدد و گردوهای صادراتی و جهانی خود شناخته می‌شود اما باغداری در سرکان محدود به کشت و پرورش گردو نبوده و انواع میوه‌های خشکبار، مرکبات و سردرختی نیز در آن تولید می‌شود. این ناحیه کوهستانی به دلیل قرارگیری در کنار رودخانه دائمی سرکان و داشتن بارندگی‌های بالا هیچگونه چالشی و کمبودی برای پرورش نهال‌ها از نظر خاکی و آبی ندارد. لذا باید با کاشت نهال‌های مقاوم به سرما و دیرگل و همچنین توجه به نوسانات دمایی باغات میوه را از معضلاتی مانند سرمازدگی و آفات حفظ کرد تا بتوان بالاترین میوه‌های مرغوب، با کیفیت و درشت مغز را برداشت کرد.

 

نهال فروشی در سرکان

به دلیل سود بالای نهال فروشی در سرکان افراد و اشخاص متعددی چه به صورت سیار چه در نهالستان‌های سطح شهر اقدام به فعالیت در این زمینه می‌کنند که اضافه شدن نهالستان‌های اینترنتی نیز باعث شده باغداران بتوانند به راحتی از مراجع مد نظر خود این نهال‌ها را خریداری کنند . از جمله شاخصه نهالستان‌های موفق و معتبر برای خرید، ارائه نهال‌ها با ضمانتنامه‌های معتبر سلامت و کیفیت و همچنین پاسخگویی در قبال سلامت نهال‌ها و پشتیبانی ۲۴ ساعته این مراکز است.

فروش نهال در سرکان

بسیاری از افراد متخصص و گیاهشناس توصیه می‌کنند هنگام مراجعه به نهالستان‌ ها و مراکز فروش نهال در سرکان حتماً موارد زیر را مد نظر قرار دهید تا خریدی سالم و مناسب داشته باشید.
• قبل از خرید از مجوزدار بودن، حسن سابقه و اعتبار نهالستان مطمئن شده و در قبال نهال‌های خریداری شده تعهد و مسئولیت پذیری داشته باشد.
• نهال‌ها از ارقام دیرگل و مقاوم به سرما انتخاب شود. همچنین جزو نهال‌هایی با میوه محبوب و بازار پسند با فروش بالا باشد.
• تمامی مراحل کیفی و پرورشی نهال طبق آزمایشات گیاهی انجام شده و نهال بدون بیماری، مرغوب و دارای گواهی عاری از آفات باشد.
• نهالستان برای نهال ضمانت و گارانتی ۲ ساله، کیفیت و سلامت در نظر گرفته و آن را با قیمتی مناسب ارائه کند.

قیمت نهال در سرکان

مسلماً نهال‌های میوه‌ای که دارای ثمره‌ای ارزشمند با بازار فروش بالا هستند به دلیل نژاد برتر بودن دارای قیمت بالایی هستند و این قیمت گذاری می‌تواند تحت تاثیر سن نهال، نام تولید کننده و هزینه‌های تولیدی و پرورشی نوسان‌دار باشد. برای خریدی مطمئن و آگاهانه اطلاع از قیمت نهال در سرکان با کمک لینک زیر امکان‌پذیر است.

خرید نهال بادام در سرکان

در کنار باغات متعدد گردو، بادامستان‌های زیادی نیز در شهر سرکان به چشم می‌خورد این نهال در منطقه کوهستانی با خاک مرطوب سرکان رشد و راندمان تولید خوبی را نشان داده به همین دلیل خرید نهال بادام در سرکان از محبوبیت بالایی برخوردار است. این نهال با پوسته سخت و همچنین ریشه‌های قوی و با حساسیت کم نسبت به تنش‌های خاکی و آبی می‌تواند نهالی سودمند و اقتصادی در این خطه آباد و سرسبز باشد. برای آگاهی از رقم‌های تجاری و خرید آن می‌توانید به لینک زیر مراجعه کنید.

خرید نهال میوه در سرکان

شهر سرکان به عنوان باغشهر در همدان دارای میوه‌های سردرختی و خشکبار با کیفیت و جهانی است که بسیاری از سرمایه‌گذاران این شهر را برای خرید نهال میوه در سرکان و سرمایه‌گذاری با سوددهی کلان انتخاب می‌کنند. این عزیزان می‌توانند برای دریافت نهال‌های دیرگل به مقاوم به سرما، از ارقام سازگار، با کیفیت باردهی بالا و عمر طولانی به برتر نهال مراجعه کرده و به صورت اینترنتی نهال‌های دارای ضمانت را با قیمت مناسب دریافت کنند.
جهت مطالعه رقم‌های گردوی سازگار در این شهر می‌توانید به صفحه خرید نهال گردو سرکان مراجعه کنید.

 

نوع نهال رقم نهال
نهال سیب سیب میراکل، سیل قرمز فرانسه، سیب عروس، سیب فوجی
نهال بادام بادام فرانیس، بادام حریر ، بادام شاهرودی، بادام مامایی
نهال پسته پسته کله قوچی، پسته رفسنجان، پسته زرند، اکبری
نهال انگور انگورصاحبی، انگور یاقوتی، انگور فخری، انگور سلطانی
نهال آلو آلو زرد خورشتی، آلو برغانی، آلو غول پاییزه، آلو خاکی
نهال آلبالو آلبالو اسرائیلی ، آلبالو تکدانه ، آلبالو گیلاسی، آلبالو مجاری
نهال زردآلو زردآلو شاهرودی  ، زردآلو عسگراباد، زردآلو نادری
نهال به به اصفهان، به قرمز، به گلابی
نهال عناب عناب ارمنی، عناب قائنات، عناب پیوندی
نهال انار انار کلود، انار واندرفول، انار آمریکایی
نهال گلابی گلابی مشو، گلابی بیروتی، گلابی شینگو
نهال فندق فندق فرتیل دو توکارد، فندق باتلر، فندق توندا
نهال هلو هلو انجیری، هلو آلبرتا، هلو زعفرانی
نهال خرمالو خرمالو اسراییلی، خرمالو موزی، خرمالو گوجه ای
نهال شلیل شلیل ردگلد، شلیل کیوتا، شلیل زودرس
نهال توت توت ژاپنی، توت کاکوزا، توت سیاه
نهال سنجد سنجد حاج رحیمی، سنجد حاج حسینی ، سنجد قزل
نهال گوجه سبز گوجه سبز ملایر، گوجه سبز شهریار، گوجه سبز برغان
نهال زیتون زیتون الک ترکیه، زیتون ماری، زیتون سیاه
نهال زینتی نهال صنوبر، نهال چنار ، نهال اقاقیا
نهال انجیر انجیر اسرائیلی، انجیر استهبان، انجیر سردسیری
نهال گیلاس گیلاس صورتی لواسان، گیلاس شیشه‌ای ، گیلاس تکدانه
نهال زرشک زرشک پلویی، زرشک بیرجند، زرشک بیدانه
نهال بلوبری بلوبری نلسون، بلوبری اونیل، بلوبری ایرانی
نهال ازگیل ازگیل ژاپنی، ازگیل پیوندی، ازگیل محلی
نهال گل‌محمدی گل‌محمدی دیم، گل‌محمدی خاردار، گل‌محمدی بی خار
نهال زغال اخته  زغال اخته سیاه، زغال اخته فومینا، زغال اخته محلی، زغال اخته فلوریدا

کلام آخر

شهر سرکان زیر سایه کوهستان الوند شهری پررونق، حاصلخیز، سرسبز با پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های بالای طبیعی جهت شروع باغداری و داشتن باغات پرثمر و سودآور است. برای استفاده از این طبیعت و منابع می‌توانید با خرید نهال میوه از برتر نهال و دریافت آموزه‌های تخصصی در رابطه با احداث باغ این پروسه سودآور را شروع کنید. برای کسب اطلاعات بیش‌تر در ضمینه نهال‌های گردو که می‌توان در شهر سرکان  کاشت به صفحه  خرید نهال گردو در سرکان مراجعه کنید.

مقالات مرتبط




نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *




ارتباط با برترنهال