خرید نهال در سرگز✔️ قیمت نهال میوه + نهالستان سرگز

یکی از توابع شهرستان حاجی آباد هرمزگان شهر سرگز است که به بخش احمدی نیز معروف است. این شهر در شمالی‌ترین قسمت استان هرمزگان و در همجواری استان کرمان قرار گرفته است لذا اکوسیستم ان به دلیل نزدیکی به کوه‌های مرتفع کرمان از آب و هوای سردتری نسبت به استان جنوبی هرمزگان برخوردار است و بیشترین ارتفاع را نیز با ۹۴۰ متر از سطح آب‌های آزاد نسبت به دیگر مناطق استان دارد. این شهر در محدوده جنوب شرقی ایران و در مجاورت فارغان، قلعه قاضی و شهرهای تخت قرار گرفته است.
آب و هوای معتدل و قرارگیری در حصار ارتفاعات متعدد و خاک حاصلخیز و داشتن آب‌های زیرزمینی متعدد و چشمه‌های کوهستانی باعث شده این شهر از کشاورزی و باغداری بسیار پررونقی برخوردار بوده و به عنوان یکی از ییلاقات استان هرمزگان و قطب‌های کشاورزی آن شناخته شود. در این شهر کشت و پرورش محصولات زراعی مانند کنجد، گندم، جو، ذرت، سیفیجات و سبزیجات از رونق بالای برخوردار است.
از باغستان‌های متعدد آن نیز می‌توان به باغات پرتقال، نارنگی، انار، انگور، انجیر، توت، بادام اشاره کرد. کما اینکه از نظر رده کیفی بالاترین کیفیت را در تولید خرمای منطقه دارد. شرایط اقلیمی سرگز اینگونه ایجاب می‌کند که زمستان‌های نسبتاً سرد و تابستان‌های گرم و خشک دارد، لذا اقلیم آب و هوایی آن نسبت به بقیه شهرهای هرمزگان معتدل‌تر است. به همین جهت می‌توان تنوع باغات میوه را در آن شاهد بود. ناگفته نماند که کشاورزی و باغداری آن به دلیل خاک حاصلخیز و منابع آب شرب متعدد جاری از کوهستان‌ها بسیار مطلوب است.

از کاشت تا برداشت همراه شما هستیم

آدرس دفتر مرکزی : میاندواب خیابان ۲۴ متری نرسیده به مسجد فاطمه زهرا (س) شرکت برتر نهال

آدرس گلخانه : شهرستان میاندوآب، کمربندی شمالی، میدان ولایت، اتوبان ولایت

ساعات پشتیبانی : 24 ساعته

خرید نهال در سرگز

 

بیشتر بخوانید: خرید نهال در بندرعباس

نهالستان سرگز

با توجه به قرارگیری شهر سرگز احمدی در شهرستان حاجی آباد و شمالی‌ترین قسمت استان و آب و هوای معتدل آن تقاضا برای خرید نهال‌های میوه و پرورش آن بسیار قابل توجه است. لذا در ارتباط با معتبرترین نهالستان سرگز می‌توانید سالم‌ترین و سازگارترین و پربارترین نهال‌ها را انتخاب کرده و مورد کشت قرار دهید. این شهر در تابستان آب و هوای بسیار دلپذیر و خنکی دارد و به لحاظ قرارگیری در مسیر ارتباطی کرمان به فارس، بندرعباس به سیرجان و فسا و داراب از موقعیت استراتژیکی و جغرافیایی خوبی برخوردار است. در خرید نهال حتماً از کارشناسان خبره نهالستان در خصوص رقم‌های سازگار و سودآور و پربار کسب اطلاع کرده و نهال‌هایی را انتخاب کنید که در وهله اول بیشترین مطابقت را با خاک و آب و هوای منطقه داشته و در وهله بعدی میوه آن از بازارپسندی و فروش بالایی در منطقه برخوردار باشد.

باغداری در آستارا

کشاورزی و باغداری در سرگز خوشبختانه به دلیل آب و هوای معتدل‌تر و منابع طبیعی موجود از رونق خوبی برخوردار بوده و طی سال‌های اخیر نیز سردخانه‌ای با گنجایش ۵۰۰ تن برای نگهداری انواع محصولات باغی و کشاورزی احداث شده است و این نشانگر موفق بودن زراعت و تولیدات باغی در این منطقه است. لذا از جمله مهم‌ترین باغات شهر سرگز در کنار نخلستان‌های متعدد خرما و تولیدات با کیفیت و صادراتی آن محصولاتی مانند انگور، انجیر، بادام، توت، انبه، عناب، انواع مرکبات، زیتون، خرمالو و انار است.

ارقام ذکر شده از جمله ارقام گرمسیری هستند که خود دارای واریته‌های متعددی بوده و می‌توانند در این منطقه با خشکی و گرمای هوا مقابله کرده و بهترین باردهی را داشته باشند. به طور مثال نهال بادام در رقم‌های آذرخوشه‌ای، سنگی، فرانیس و سوپرانو از جمله رقم‌هایی هستند که می‌توانند با تولید آجیل و میوه‌ای مقوی، بسیار سودآور برای این بخش باشند.

نهال فروشی در سرگز

در مراجعه به نهال فروشی در سرگز باغبانان و باغداران تازه کار باید اطلاعات دقیقی از شرایط دمایی و بارندگی‌های منطقه داشته باشند و مناسب‌ترین و مقاوم‌ترین رقم را برای این اقلیم انتخاب کنند. چون در صورت انتخاب اشتباه از ارقام معتدله و سردسیری نهال دچار تنش‌های دمایی و محیطی شده و با واکنش‌های تهاجمی علی رغم رسیدگی‌های پرهزینه و وقتگیر ممکن است در آب و هوای این اکوسیستم دوام نیاورد. پس سازگاری و مقاومت نهال و در وهله بعدی کیفیت و سلامت نهال خریداری شده بسیار حائز اهمیت است که در هنگام خرید نهال باید لحاظ شود.

 

فروش نهال در سرگز

اشخاص، فروشگاه‌ها و مراکز متعددی فروش نهال در سرگز را انجام می‌دهند و هر کدام به تبعیت از روش‌های تولیدی متفاوت، نهال‌های با کیفیت و خصوصیات متمایز وجود دارند. برای اینکه بتوانید با خیال آسوده از مرکز و نهالستان مطرح و مورد اعتماد جهاد کشاورزی خرید خود را انجام دهید می‌توانید به سایت اینترنتی برتر نهال، بزرگترین نهالستان کشور مراجعه کرده و رقم‌های گرمسیری و مقاوم به خشکی را با کیفیت، قیمت و مرغوبیت ایده‌آل خریداری کنید. همچنین اطلاعات باغبانی خود را با کمک کارشناسان و مشاوره‌های تخصصی رایگان تیم مهندسی این بخش ارتقا دهید.

قیمت نهال در سرگز

با توجه به اینکه عموماً نهال‌هایی مانند انگور، انجیر، انار و بادام در کنار رقم‌های گرمسیری مانند مرکبات مورد کشت قرار می‌گیرند لذا قیمت نهال‌های انگور از ۴۵ الی ۵۵ هزار تومان، نهال‌های انار از ۸۰ الی ۱۰۰ هزار تومان و نهال‌های انجیر نیز از ۹۰ الی ۱۰۰ هزار تومان با توجه به نوع رقم دارای قیمت متفاوتی هستند. البته شما عزیزان می‌توانید با کمک لینک زیر قیمت نهال در سرگز را در کلیه رقم‌های گرمسیری مشاهده کنید.

خرید نهال بادام در سرگز

یکی از متعددترین باغستان‌های موجود در شهر سرگز احمدی هرمزگان، بادامستان‌های پربار و تجاری است. نهال بادام نهالی منطبق و سازگار با آب و هوای اکثر اقلیم‌های ایران بوده لذا با توجه به آب و هوای معتدل‌تر سرگز نسبت به دیگر مناطق استان، خرید نهال بادام در سرگز برای باغداران و سرمایه‌گذارانی که به دنبال درآمدهای میلیاردی هستند می‌تواند یکی از گزینه‌های بسیار ایده‌آل و جذاب باشد. بادام نهالی کمتر دردسر، اقتصادی و مقاوم است. برای خرید نهال سازگار و دریافت اطلاعات تخصصی در صورت تمایل به لینک زیر مراجعه کنید.

خرید نهال میوه در سرگز

شهر سرگز به دلیل آب و هوای ییلاقی و نزدیکی به استان کرمان و همچنین وجود ارتفاعات متعدد و قرارگیری در قسمت شمالی استان اقلیمی ییلاقی با آب و هوای ملایم‌تر است که خرید نهال میوه در سرگز و پرورش آن از رونق و محبوبیت بالایی برخوردار است و یکی از ارکان باغداری و از مشاغل عمده و مرتبط با توسعه اقتصادی این بخش است.
اگر قصد سرمایه‌گذاری و بهره‌برداری به مدت چندین سال را در ذهن خود دارید می‌توانید نهال میوه سودآور، سازگار و مرغوب را از نهالستان اینترنتی برتر نهال تنها با یک تماس انجام دهید. کارشناسان این مجموعه پربارترین، مقاوم‌ترین و مرغوب‌ترین نهال‌ها را با گواهی عدم آفات، ضمانت ۲ ساله، لیبل اصیل، کارت قرنطینه استانی و ضمانت برگشت برای شما عزیزان ارسال خواهند کرد.
با مراجعه به صفحه خرید نهال گردوی سرگز با مناسب‌ترین رقم‌های قابل کاشت در این منطقه نیز آشنا شوید.

کلام آخر

وجود خاک حاصل خیز، چشمه سارهای کوهستانی، منابع آبی قابل توجه، آب و هوای معتدل‌تر نسبت به دیگر شهرها علی رغم قرارگیری در جنوب شرقی کشور و ارتفاع متوسط، شهر سرگز می‌تواند گزینه مناسبی برای شروع فرایند باغداری و تنوع بخشی به تولیدات و محصولات باغی این خطه باشد. زیرا تمامی ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های لازم را دارا بوده و می‌توان با کمی تجربه از بهترین روش‌های کاشت، آبیاری، هرس، کوددهی و سمپاشی نهال‌های تنومند و پربار را پرورش داد.برای کسب اطلاعات بیش‌تر در ضمینه نهال‌های گردو که می‌توان در شهر سرگز کاشت به صفحه خرید نهال گردو در سرگز مراجعه کنید.

مقالات مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
ارتباط با برترنهال