خرید نهال گردو در چاف و چمخاله✔️ قیمت انواع نهال گردو پربار

همجوار با سواحل دریا، دشت‌های سرسبز، رود سپیدرود با عمق ۶ متر آب و هوای معتدل و بی‌نظیر باعث ایجاد دومین شهر پر رفت و آمد و توریستی استان گیلان شده است. علاوه بر آن که این شهر مرکز گردشگری است اما ره آوردهای و محصولات تولید شده در آن را از یاد نبرید که به میزان انبوه تولید و صادر می‌گردد، چاف و چمخاله با مساحت زیر کشت هزار هکتاری هندوانه باعث تولید هندوانه به میزان انبوه و تشکیل قطب تولید هندوانه در استان گیلان شده است.

نمایش محصولات


از کاشت تا برداشت همراه شما هستیم

آدرس دفتر مرکزی : میاندواب خیابان ۲۴ متری نرسیده به مسجد فاطمه زهرا (س) شرکت برتر نهال

آدرس گلخانه : شهرستان میاندوآب، کمربندی شمالی، میدان ولایت، اتوبان ولایت

ساعات پشتیبانی : 24 ساعته

شرایط اقلیمی چاف و چمخاله

آب و هوای بی‌نظیری که در این منطقه پایدار است باعث رونق گرفتن مشاغل کشاورزی باغداری و دامداری شده است، اقلیم شهر چاف و چمخاله بر اساس ارتفاع طبیعی، میزان بارندگی، نوسانات رطوبتی، نوسانات دمای، نوع خاک و میزان وزش باد منطقه تعیین می‌شود. شهر چاف و چمخاله جزو مناطق پربارش استان گیلان است و منبع آبی باغات و مزارع این شهر به آسانی تامین می‌شود همین امر باعث شده که این شهر جزو مناطق سرسبز استان گیلان شود.

بیشتر بخوانید: خرید نهال گردو در رشت

تاریخچه باغات گردو در چاف و چمخاله

در ایران از دیرباز شاهد کاشت درخت گردو بوده‌ایم گردو جزو درختان ارزشمند در دنیا است که در بسیاری از مجالس و جشن‌ها از آن به عنوان هدیه ارزشمند یاد می‌شده است، اگر قصد دارید که باغ گردوی تجاری با محصولات صادراتی را در شهر چاف و چمخاله را احداث کنید تنها توصیه ما این است که از گونه‌های نهال گردوی کاشته شده در منطقه اطلاع یابید و کمک گرفتن از یک کارشناس کشاورزی دریغ نکنید.

توضیحات کامل در رابطه با احداث باغ گردو در چاف و چمخاله

اکثر فاصله‌های کاشتی که برای گونه‌های نهال گردو پیشنهاد می‌شود فاصله ۶ در ۶ متر است، در این نوع فاصله گذاری شاخه و برگ‌های درخت گردو از محیط بیش‌تری برای رشد و توسعه برخوردار هستند در صورتی که درخت در فضای آزاد قرار گرفته باشد بدون شک محصولات با کیفیت‌تر و به تعداد بالایی را پرورش خواهد داد البته توجه داشته باشید که فاصله گذاری درختان گردو بر اساس نوع رقم آن انجام می‌شود.

 

آیا کاشت نهال گردو در چاف و چمخاله حالت اقتصادی دارد؟

شهر چاف و چمخاله جزو مناطق توریستی استان گیلان است و سالانه به تعداد بالای گردشگران داخلی و خارجی به این شهر مراجعه می‌کنند، همانطور که قبلاً گفتیم اقتصاد این منطقه بر توریستی بودن آن پایدار و استوار است بدون شک محصولات تولید شده در آن به واسطه رفت و آمد و پرتردد بودن بیش‌تر مورد توجه افراد قرار می‌گیرد لذا احداث باغ گردو در این منطقه با توجه به تفاسیر باعث رقم خوردن درآمد هنگفتی خواهد شد.

 

خرید نهال گردو در چاف و چمخاله

از مهم‌ترين عواملی که باید در زمان خرید نهال گردو در چاف و چمخاله به آن بپردازید را در این بخش بیان کرده‌ایم:

 • نوع رقم نهال گردو
 • نحوه رسیدگی به آن
 • بازه سنی نهال
 • مقاومت آن در برابر شرایط محیطی
 • عدم آفت زدگی نهال
 • میزان باردهی و سال شروع باردهی به صورت اقتصادی
 • طول عمر بیش از ۱۰۰ سال

بدون شک تمامی فروشندگان نهال ادعای کیفیت و قیمت اقتصادی نهال‌های خود را دارند اما با مقایسه چند نهالستان از نظر تنوع محصولات و قیمت گذاری می‌توان بهترین و خوش قیمت‌ترین گونه نهال گردو را خریداری کنید.

فروش نهال گردو در چاف و چمخاله

ارائه نکات زیر می‌تواند در زمینه‌ی فروش نهال گردو در چاف و چمخاله مفید و موثر باشد:

 1. پرورش گونه‌های مناسب اقلیم و خاک منطقه
 2. استفاده از پیشرفته ترین دستگاه و ابزارها در روند رشد
 3. مطلع بودن از نوین‌ترین تکنیک کاشت و داشت گردو
 4. ارائه اطلاعات دقیق‌ در رابطه با توانمندی‌ها، ویژگی‌های، مشخصات ریز و معايب نهال به خریدار
 5. ایجاد روابط بین خریداران و گسترش‌ همکاری با منابع مختلف

با انجام موارد بالا می‌توانید شغل خود را توسعه دهید و براساس پیشرفت تکنولوژی مشغله و دستگاه‌های خود را بروز کنید.

نهال گردو مناسب چاف و چمخاله

پس از شناسایی بهترین نهال گردو مناسب چاف و چمخاله نوبت به نحوه‌ی کاشت این نوع محصولات در شرایط جلگه‌ای شهر چاف و چمخاله می‌رسد، ابتدا باید زمینی را انتخاب کنید که علاوه بر عمق عمیق و حاصلخیزی بالا زهکشی مناسبی داشته باشد، سپس با استفاده از کودهای ارگانیک خاک را جهت رشد نهال آماده سازی کنید، فاصله گذاری ۶_۵ متری بین درختان را فراموش نکنید و پس از قرارگیری درخت در خاک آبیاری آن را طبق نوع نهال انجام دهید، رسیدگی مداوم و استاندارد باعث تعجیل در رشد و کیفیت بالای محصولات می‌شود.

انواع نهال گردو در چاف و چمخاله

اکثر اراضی بخش شمالی کشور جلگه‌ای و کوهستانی است، با شناختی که از ساختار ارقام نهال گردو داریم می‌دانیم که این اقلیم و آب و هوا چه تاثیر مثبتی در روند رشد زود ‌هنگام درختان گردو خواهد داشت، برای آن که در مراحل کاشت و رشد و داشت گردو اصول و قواعد را رعایت کرده باشید، با یک کارشناس کشاورزی گفتگو کنید تا در تمام مراحل شما را همراهی کنند تا زمانی که باردهی درختان آغاز شود و شما یک باغدار با تجربه شوید.

قیمت نهال گردو در چاف و چمخاله

با ورود به صفحه کاتالوگ قیمت به راحتی و در کمترین زمان ممکن می‌توانید استعلام قیمت نهال گردو در چاف و چمخاله را بگیرید، علاوه بر آن با مشاهده‌ی قیمت‌های نهال‌های نهالستان برتر نهال از رنج و محدوده‌ی قیمت نهال اطلاع خواهید یافت و براساس بودجه خود اقدام به انتخاب و خرید خواهید کرد، البته مطلع بودن از محدوده‌ی قیمت برای خریداران بسیار موثر است و فریب افراد سودجو و فرصت طلب را نخواهند خورد.

بهترین نهال چاف و چمخاله

از ارقام گردو که دارای فروش بالا و محبوبیت بسیاری در بین باغداران و کشاورزان دارد را در این بخش درج می‌کنیم:

 • نهال گردو فرنور: پربازده، منتسب مناطق سردسیر و کوهستانی، یک سال پس از کاشن آغاز باردهی
 • نهال گردو چندلر: مناسب مناطق سردسیر، باردهی زودهنگام و با کیفیت
 • نهال گردو ژنوتیپ پالیز: محصولی پربازده، مناسب مناطق کوهستانی، باردهی میانگین ۶ الی ۱۰ تن
 • نهال گردو ژنوتیپ پالیز تیپ ۷: رقمی بسیار پربازده، محصولاتی با کیفیت و اقتصادی
 • نهال گردو ژنوتیپ پالیز تیپ ۹: مناسب مناطق کوهستانی و مرتفع، باردهی با کیفیت
 • نهال گردو ‌تویسرکان: مناسب مناطق گرمسیر و کم آب، زود گلده
 • نهال گردو اسرائیلی : رقمی قدیمی، مناسب مناطق کم آب و گرمسیر، زود گلده برای سفارش و شناسایی بهترین نهال گردو به وب سایت نهالستان برتر نهال مراجعه کنید و بعد از بررسی ساختار نهال و شرایط اقلیمی و نوع خاک‌ منطقه می‌توان به راحتی سازگارترین گونه‌های نهال گردو را خریداری کنید.

نهالستان گردو در چاف و چمخاله

در شرایطی که امروزه صنعت باغداری و کشاورزی پایه‌ی اصلی اقتصاد کشورها است، اما به دلیل نبود تجهیزات و امکانات این شغل از کمترین خدمات بهره می‌برد و اکثر در حالت سختی محصولات غذایی انسان و دام را تولید و عرضه می‌کند، برای شناسایی متخصص‌ترین نهالستان گردو در چاف و چمخاله به سازمان جهاد کشاورزی مراجعه کنید تا از شعبات نهالستان‌های مطرح در مناطق مختلف کشور اطلاع یابید.

کلام آخر

از ارزشمندترین درختان می‌توان به گردو اشاره کرد این درخت نه تنها در برابر شرایط محيطی مقاومت بالا دارد بلکه در‌ زمان کمبود آب از خود مقاومت بالایی نشان می‌دهد و هر چه سن و ضخامت ساقه درخت گردو بیش‌تر شود، میزان مصرف آب آن اندک اندک کاهش پیدا خواهد کرد، به همین علت توصیه می‌کنیم جهت سرمایه‌گذاری خرید نهال گردو و کاشت آن را در پیش بگیرید که روشی نوین و تضمین شده است، به صفحه خرید نهال میوه در چاف و چمخاله سر بزنید تا از تنوع و قیمت و نحوه‌ی خرید مطلع شوید. برای آشنایی بیشتر با ارقام نهال مناسب چاف و چمخاله و خرید نهال در چاف و چمخاله اینجا کلیک کنید.

مقالات مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با برترنهال