خرید نهال گردو در شاهین دژ✔️ قیمت انواع نهال گردو پربار شاهین دژ

احتمالا متعجب شوید اگر بدانید که یکی از مهم‌ترین قطب‌های تولید و پرورش نهال گردو در کشور، شهرستان شاهین دژ واقع در جنوب استان ارومیه است و هر ساله بخش زیادی از محصول گردوی آن به شهرها و حتی کشورهای دیگر صادر می‌شوند.

باغداری گردو یکی از سودآورترین و ساده‌ترین کارها در شهرستان شاهین دژ خواهد بود چرا که از لحاظ شرایط محیطی همه چیز مهیا است و تنها باید ارقام نهال گردو سازگار یافت که در ادامه مقاله با آنها نیز آشنا خواهیم شد.

نمایش محصولات


از کاشت تا برداشت همراه شما هستیم

آدرس دفتر مرکزی : میاندواب خیابان ۲۴ متری نرسیده به مسجد فاطمه زهرا (س) شرکت برتر نهال

آدرس گلخانه : شهرستان میاندوآب، کمربندی شمالی، میدان ولایت، اتوبان ولایت

ساعات پشتیبانی : 24 ساعته

شرایط اقلیمی شاهین دژ

این شهر چهار فصل دارای آب و هوای معتدل و کوهستانی که در ارتفاع ۱۳۸۰ متری از سطح دریا واقع شده است که دارای پوشش گیاهی سرسبز و رودخانه‌های دائمی و پرآبی است که سبب افزایش پتانسیل باغداری و کشاوزی در این اقلیم شده است.

بیشتر بخوانید: خرید نهال گردو در شهر ارومیه

تاریخچه باغات گردو در شاهین دژ

یکی از رایج‌ترین مشاغل در میان ساکنان شاهین دژ، باغداری گردو است که هر ساله با توجه به به کار گرفتن روش‌ها و متد نوین باغداری راندمان برداشت محصول خود را افزایش قابل توجهی می‌دهند؛ به گونه‌ای که پیش بینی شده است امسال بیش از ۵۰۰ تن گردو باکیفیت و صادراتی از باغات قدیمی این دیار برداشت خواهد شد.

توضیحات کامل در رابطه با احداث باغ گردو در شاهین دژ

نظر به پتانسیل‌های بسیار بالای شهرستان شاهین دژ در امر باغداری یکی از آسان‌ترین و کم‌هزینه‌ترین مشاغلی که می‌توانید راه‌اندازی کنید، احداث باغ گردو است چرا که علاوه بر منابع آبی، خاک غنی با بافت مناسب برای رشد نهال گردو دارد و شما را به سرعت به سودآوری نزدیک خواهد کرد.

آیا کاشت نهال گردو در شاهین دژ حالت اقتصادی دارد؟

پاسخ به این سوال بدون هیچ شکی مثبت خواهد بود اگر ارقام نهال سازگار و مناسل با این اقلیم را بیابید و به کاشت برسانید؛ چرا که انتخاب نهال گردو صحیح یکی از اصلی‌ترین راه‌های حفظ سرمایه شما عزیزان خواهد بود و با خرید نهال گردو سردسیری و سازگار همچون نهال گردو پکان می‌توانید به سود آوری برسید.

خرید نهال گردو در شاهین دژ

فرآیند خرید نهال گردو یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های یک باغدار است که بایستی از نهالستان‌های معتبر و تضمینی صورت گیرد و در صورتی که شما چنین مرکز معتبری را از قبل شناسایی کرده باشید، کار بسیار آسانی پیش رو خواهید داشت و با پیش خرید ارقام نهال گردو دیگر تا زمان رسیدن موعد کاشت نهال تنها به آماده سازی زمین خواهید پرداخت. همچنین برای خرید نهال در شهر شیراز اینجا کلیک کنید.

 

فروش نهال گردو در شاهین دژ

تولید و فروش نهال گردو در شاهین دژ به دو صورت حضوری و اینترنتی قابل انجام است و بر حسب نیاز خود می‌توانید به نهالستان برتر نهال مراجعه کنید و ارقام نهال گردو مورد نیاز خود را به صورت عمده خریداری نمایید. خرید عمده این مزیت را برای باغدار خواهد داشت که علاوه بر به صرفه بودن قیمت تمام خرید خود را به صورت یکجا انجام می‌دهد.

نهال گردو مناسب شاهین دژ

اگر قصد دارید با یک سرمایه گذاری میان مدت، بهترین نهال گردو با بیشترین بازدهی را برای باغات گردو شاهین دژ تهیه نمایید، بایستی ارقام نهال

  • گردو پکان آمریکایی
  • نهال گردو پدرو

را تهیه نمایید؛ چرا که این ارقام بسیار زودبازده و نسبتا دیرگل و مقاوم به آفات و سرما هستند و در خاک های اسیدی خطه آذربایجان بازدهی بیشتری خواهند داشت.

انواع نهال گردو در شاهین دژ

جالب است بدانید که واریته‌های بسیار متنوعی از ارقام نهال گردو با قدرت رشد مختلف در شاهین دژ قابلیت رشد و پرورش دارند اما تنها باردهی چند رقم از آنها می‌تواند رضایت باغداران را به خود جلب کند که در ادامه به معرفی آنها خواهیم پرداخت‌:

  • نهال گردو خوشه‌ای
  • نهال گردو چندلر پیوندی
  • نهال گردو ژنوتیپ ۸ برتر

مغژ این ارقام با درصد چربی بسیار بالایی که دارند بسیار مرغوب و صادراتی هستند که شما را نیز به سود خوبی خواهند رساند.

قیمت نهال گردو در شاهین دژ

در مشاوره‌های رایگانی که کارشناسان برتر نهال در اختیارتان می‌گذارند، دلایل تفاوت قیمت نهال گردو در شاهین دژ را نیز با جزییات کامل برایتان تفسیر می‌کنند تا شما باغداران عزیز با آگاهی کامل نهال گردو مورد نظر خود را برای احداث باغ انتخاب نمایید.

بهترین نهال گردو

برای سنجش بهترین نهال گردو در این منطقه بایستی ارتفاع دقیق شاهین دژ را از سطح دریا بسنجیم زیرا آگاهی کاملی از پوشش گیاهی، میزان بارندگی و شرایط دیگر در اختیارمان قرار خواهد گرفت. بهترین نهال گردو برای پرورش در شاهین دژ می‌تواند نهال گردو فرنور پیوندی با باردهی بیش از ۱۵ تن سالیانه باشد.

نهالستان گردو در شاهین دژ

با توجه به مجاورت شاهین دژ به شهرستان میاندوآب واقع در آذربایجان غربی، باغداران این منطقه می‌توانند برای تهیه ارقام نهال گردو سالم و سازگار به نهالستان برتر نهال مراجعه نمایند و یا به صورت غیر حضوری اقدام به ثبت سفارشات خود کنند.

کلام آخر

بنا به مطالب گفته شد در بالا، شاهین دژ می‌تواند یکی از بزرگترین تولیدکنندگان گردو در کشور باشد اگر ارقام نهال گردو انتخابی ارقامی سالم و سازگار باشند، برای دریافت مشاوره و خرید نهال گردو کافیست با مجموعه برتر نهال تماس حاصل فرمایید. همچنین شما عزیزان برای مطالعه ارقام نهال های دیگر که در شهر شاهین دژ می توان کاشت کرد، به صفحه خرید نهال در شاهین دژ مراجعه کنید.

مقالات مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

ارتباط با برترنهال