خرید نهال گردو در نصرآباد✔️ قیمت انواع نهال گردو نصرآباد

با توجه به اینکه باغ گردو از هر نظر دارای ارزش اقتصادی و تجاری است و میوه، چوب و پوست گردوی آن نیز بازار فروش بالایی دارد از این رو شناخت شرایط اقلیمی و کاشت مناسب‌ترین نهال می‌تواند این ارزش اقتصادی و تجاری را افزایش دهد. پس با ما همراه باشید تا با شناخت شرایط اقلیمی و جغرافیایی نصرآباد با نهال‌های گردوی سازگار در آن آشنا شویم.

نمایش محصولات


از کاشت تا برداشت همراه شما هستیم

آدرس دفتر مرکزی : میاندواب خیابان ۲۴ متری نرسیده به مسجد فاطمه زهرا (س) شرکت برتر نهال

آدرس گلخانه : شهرستان میاندوآب، کمربندی شمالی، میدان ولایت، اتوبان ولایت

ساعات پشتیبانی : 24 ساعته

شرایط اقلیمی نصرآباد

شهر نصرآباد شهری از توابع شهرستان تربت جام واقع در قسمت شرقی کشور و استان خراسان رضوی است. این شهر دارای ارتفاع ۱۰۹۰ متری از سطح دریا بوده و در حوزه اقلیمی با آب و هوای نسبتا گرم و خشک قرار می‌گیرد. این شهر دارای این شهر دارای جمعیت ۷۸۹۵ نفری بوده و با کمک ۲۰۰ حلقه چاه عمیق، ۴۲ رشته قنات، ۸ چشمه آب ۵ چاه نیمه عمیق و دو رودخانه دائمی از جمله قطب‌های باغداری، کشاورزی و دامپروری در استان است.
این بخش با تولید محصولات زراعی مانند: گندم، جو، نخود، هندوانه، سیب زمینی و گوجه فرنگی جزو رتبه‌های برتر محسوب می‌شود. باغات گردو، گیلاس، پسته، سیب و انگور در آن نیز سطح زیر کشت مطلوبی دارد. این خطه دارای ۳۷ هزار هکتار اراضی کشاورزی است که با توجه به محصولات تولیدی باغی و کشاورزی به دلیل نبود صنایع تبدیلی بسیاری از این محصولات به صورت خام در بازارهای استان فروخته می‌شود.

بیشتر بخوانید: خرید نهال گردو در مشهد

تاریخچه باغات گردو در نصرآباد

در شهر نصرآباد و روستاهای اطراف آن باغات گردوی کوچک و بزرگی به چشم می‌خورد که توانسته در تولیدات چند صد تنی استان نقش قابل قبولی داشته باشد. کسانی که این شهر را برای احداث باغ گردو و سرمایه‌گذاری طولانی مدت انتخاب کرده‌اند باید اطلاعات زمینه‌ای خوبی از نهال‌های قابل کاشت و میزان باردهی آنها داشته باشند و به باغات گردوی موفق با تراز تجاری بالا مراجعه کنند.

توضیحات کامل در رابطه با احداث باغ گردو در نصرآباد

پیرامون احداث باغ گردو در نصرآباد پارامترها و عوامل تاثیرگذار فراوانی وجود دارد که باید هنگام احداث باغ مورد بررسی قرار بگیرد.
• از جمله آنالیز خاک منطقه که می‌تواند اطلاعات خوبی از میزان عناصر تغذیه‌ای، شوری، ph خاک و نوع بافت آن در اختیار قرار دهد.
• شناخت شرایط اقلیمی شهر نصرآباد می‌تواند اطلاعاتی در زمینه میزان بارندگی ، نوسانات دمایی، فشار هوا و رطوبت موجود در اختیار باغداران قرار دهد
• انتخاب زمین باغ در مساحت مناسب و آماده‌سازی آن از هر حیث
• خرید نهال‌های سازگار با آب و هوای شهر نصرآباد از مراکز معتبر همراه ضمانتنامه

 

آیا کاشت نهال گردو در نصرآباد حالت اقتصادی دارد؟

با توجه به اینکه میزان بارندگی‌ها در شهر نصرآباد به دلیل قرارگیری آن در ارتفاعات متوسط بالا نبوده و بیشتر باغات گردو و اراضی کشاورزی آن توسط آب‌های زیرزمینی آبیاری می‌شود، لذا خرید نهال‌ گردوی معتدله و نیمه گرمسیری برای این بخش توصیه می شود تا با مقاومت بالا در برابر خشکی هوا و گرما دچار ضعف عملکرد نشوند. همچنین نهال‌هایی که سلامت بالا داشته باشند کمتر دچار بیماری شده و با ریشه‌های قوی خود با جذب املاح موجود در خاک میوه‌های پربار و با کیفیت را تولید می‌کنند در نتیجه کاشت چنین نهالی می‌تواند در این شهر اقتصادی باشد.

 

خرید نهال گردو در نصرآباد

برای خرید نهال گردو در نصرآباد نهالستان‌های با اعتبار و معروف که زیر نظر جهاد کشاورزی فعالیت می‌کنند می‌تواند گزینه مطلوبی برای خرید باشد. برتر نهال نهالستانی بزرگ و تخصصی است که به صورت اینترنتی می‌تواند شما عزیزان را در انتخاب نهال‌های با کیفیت، شناسنامه‌دار، تضمین شده و اصیل کمک کرده و نهال سالم و سازگار را به دست باغداران عزیز برساند. کافیست برای خرید و آشنایی با نهال گردو به لینک زیر مراجعه کنید.

فروش نهال گردو در نصرآباد

مراکز فروش نهال گردو در نصرآباد که به صورت تخصصی و منضبط اداره می‌شود دارای کارگروه متخصص و مجربی بوده که می‌تواند در هنگام فروش نهال جدا از بحث درآمدزایی و جذب مشتری، با اطلاعات تخصصی رایگان، خریداران را در انتخاب نهال سالم و سازگار با شهر نصرآباد کمک کنند. پس برای خرید می‌توانید از بستر اینترنت کمک گرفته و نهالستان‌های شناخته شده و دارای تخصص و قاعده‌مند را برای خرید نهال برگزینید.

نهال گردو مناسب نصرآباد

برای اینکه نهال کاشته شده بتواند با شرایط، نوسانات دمایی و تنش‌های آبی و خاکی بیشترین سازگاری را داشته و رشد خوبی را ارائه کند باید مناسب با اقلیم آن شهر باشد. از این رو نهال گردو مناسب نصرآباد نهال‌های معتدله و قابل کاشت در ارتفاعات ۱۰۰۰ متر به بالا هستند که می‌توانند با آب و هوا و میزان بارش‌های موجود بیشتر مطابقت را پیدا کرده و کمتر دچار بحران شوند.

انواع نهال گردو در نصرآباد

بخش زیر چند نمونه از انواع نهال گردو در نصرآباد که قابلیت کاشت و باردهی خوب را با رسیدگی‌های نوین خواهند داشت معرفی می‌کنیم.
* نهال گردوی چندلر: نهالی مقاوم به کم آبی و خشکی، قابل کاشت در ارتفاعات ۲۰۰ تا ۱۵۰۰ متری، باردهی ۶ الی ۷ تن در هکتار، پاکوتاه، پیوندی، دیرگل مقاوم به سرمای بهاره و گرمای ۴۰ درجه
* نهال گردوی تویسرکان: نهالی قابل کاشت در ارتفاعات صفر تا ۲۸۰۰ متری، مقاوم به آفات بلایت و آنتراکنوز، محصول‌دهی ۶ الی ۷ تن در هکتار، مناسب برای مناطق معتدله، نسبتا زودگل، پر بازده
* نهال گردوی اسرائیلی: نهالی زود بازده، شروع باردهی از سال دوم، قابل کاشت در ارتفاعات ۵۰۰ تا ۲۰۰۰ متری، عمر اقتصادی بالای ۱۰۰ سال، باردهی ۷ الی ۸ تن در هکتار، مناسب برای مناطق معتدل، نسبتا میان‌رس
* نهال گردوی ژنوتیپ پالیز: نهالی سازگار برای تمامی مناطق با ارتفاع صفر تا ۳۰۰۰ متری، باردهی ۸ الی ۱۰ تن در هکتار، دیرگل، مقاوم به سرمای زیر ۳۰ درجه و گرمای ۴۵ درجه، زودبازده و پربار

قیمت نهال گردو در نصرآباد

از جمله معتبرترین سایت‌ها و نهالستان‌های اینترنتی برای استعلام قیمت نهال گردو در نصرآباد نهالستان برتر نهال است که شما عزیزان می‌توانید با مراجعه به لینک زیر از قیمت تمامی ارقام نهال گردو با ذکر مشخصات آگاه شوید.

بهترین نهال گردو

نهال‌های تجاری و وارداتی به دلیل باردهی بالا جزو نهال‌های برتر شناخته می‌شوند اما بسیاری از این نهال‌ها در مواجهه با اقلیم‌های متفاوت دچار عملکرد معکوس شده و باردهی خوبی را ارائه نمی‌دهند. از این رو بهترین نهال گردو نه رقم پیوندی و تجاری است و نه رقمی با قیمت بالا، بلکه بهترین نهال گردو نهالی است که باغدار از رسیدگی‌های به آن راضی بوده و بیشترین مطابقت را با آب و هوای موجود داشته و محصول دهی خوب را ارائه کند.

نهالستان گردو در نصرآباد

شما عزیزان می‌توانید با مراجعه به بزرگترین و مجهزترین نهالستان گردو در نصرآباد به صورت اینترنتی از میان انواع نهال گردو سازگارترین آن را برای شهر نصرآباد با کارت قرنطینه، گواهی سلامت و ضمانت دو ساله با قیمت منصفانه از برتر نهال انتخاب کنید. همچنین برای آشنایی بیشتر با نهال‌های میوه قابل کاشت در شهر نصرآباد می‌توانید به صفحه خرید نهال میوه نصرآباد مراجعه کنید.

کلام آخر

امروزه دو عامل مهم باعث شده کاشت نهال گردو در هر اقلیمی خصوصاً شهر نصرآباد با موفقیت بالا همراه باشد، این دو عامل خرید نهال‌های سالم و سازگار با آب و هوای شهر نصرآباد از نهالستان‌های تخصصی و شروع باغداری و مراقبت‌های نهال با متدهای جدید باغبانی به کمک افراد متخصص است. در این زمینه توصیه ما مراجعه شما عزیزان به بزرگترین و معتبرترین نهالستان گردو یعنی برتر نهال است.

همچنین شما عزیزان برای مطالعه ارقام نهال های میوه دیگر که در شهر نصرآباد می توان کاشت کرد، به صفحه خرید نهال میوه در نصرآباد مراجعه کنید.

 

مقالات مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با برترنهال