خرید نهال گردو در امین شهر✔️ قیمت انواع نهال گردو پربار امین شهر

در این متن ما به احداث باغ گردو در امین شهر و خرید بهترین نهال‌ها برای کاشت در این شهر را برای شما خواهیم شمرد. برای خرید بهترین نهال‌ها می‌توانید به نهالستان‌ها مراجعه کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

نمایش محصولات


از کاشت تا برداشت همراه شما هستیم

آدرس دفتر مرکزی : میاندواب خیابان ۲۴ متری نرسیده به مسجد فاطمه زهرا (س) شرکت برتر نهال

آدرس گلخانه : شهرستان میاندوآب، کمربندی شمالی، میدان ولایت، اتوبان ولایت

ساعات پشتیبانی : 24 ساعته

شرایط اقلیمی امین شهر

امین شهر از شهرهای استان کرمان و در قسمت شمال شرقی استان کرمان واقع‌شده است. این منطقه ارتفاعی در حدود 1413 متر از سطح دریا دارد و به دلیل نزدیکی به مرکز ایران و کویرها، آب‌وهوای بیابانی گرم و خشک دارد. پسته محصول اصلی تولیدی در امین شهر است و آب موردنیاز کشاورزی از طریق قنات‌ها و کاریزها تأمین می‌شود.

بیشتر بخوانید: خرید نهال گردو در کرمان

تاریخچه باغات گردو در امین شهر

درختان گردو بومی مناطق سردسیری و معتدل است و به همین دلیل در امین شهر که آب‌وهوایی بیابانی دارد این درختان به تعداد اندک کاشته شده‌اند و اغلب آن‌ها ارقام بومی گردو هستند و محصول آن‌ها کیفیت آن‌چنانی ندارد. محصول این درختان پوسته ضخیمی دارند و اندازه آن‌ها کوچک‌تر از انواع باکیفیت است. برای اینکه باغات گردوی تجاری داشته باشید بهتر است بهترین نهال‌ها را در این باغات بکارید.

توضیحات کامل در رابطه با احداث باغ گردو در امین شهر

در امین شهر اگر قصد احداث باغ گردو را دارید می‌توانید این نهال‌ها را از نهالستان‌ها خریداری کنید. پس از خرید مناسب‌ترین نهال‌ها آن‌ها را باید بلافاصله در باغ بکارید برای کاشت آن‌ها گودال‌ها را در فواصل منظم بکارید تا فضای کافی برای رشد داشته باشند. آبیاری و کود دهی مناسب و منظم سبب عملکرد بهتر نهال‌ها خواهد شد. نهال‌ها هر دو هفته یک‌بار نیاز به آبیاری دارند و در سال‌های اولیه کاشت باید به‌خوبی از آن‌ها نگهداری کرد.

 

آیا کاشت نهال گردو در امین شهر حالت اقتصادی دارد؟

بله کاشت نهال گردو در امین شهر صرفه اقتصادی دارد و اگر شما قصد احداث باغ گردو را دارید می‌توانید با خیال راحت باغ گردوی خودتان را احداث کنید. محصول آجیل این درختان در انواع غذاها و شیرینی‌ها استفاده می‌شود. چوب درخت گردو از بهترین چوب‌ها است و در تولید انواع محصولات چوبی لوکس استفاده می‌شود. محصول گردوی درجه‌یک را می‌توان در بازارهای جهانی بفروش رساند. بهترین گردوها که دانه درشت هستند در آجیل استفاده می‌شوند و انواع ریزتر آن‌ها در صنایع غذایی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

 

خرید نهال گردو در امین شهر

بهتر است قبل از خرید نهال گردو در امین شهر اطلاعات کافی در مورد آن داشته باشید تا بتوانید بهترین نوع آن‌ها را خریداری کنید. چنانچه در مورد خرید نهال گردو اطلاعات کافی نداشته باشید به راحتی می‌توانید از طریق مشاوران آنلاین سایت رایگان مشاوره شوید و اطلاعات کافی را به دست بیاورید.

فروش نهال گردو در امین شهر

برای خرید نهال‌ها در امین شهر شما می‌توانید به نهالستان این شهر و شهرهای اطراف مراجعه کنید. فروش نهال گردو در امین شهر سبب خرید آسان نهال می‌شود. نهال‌های گردو ارقام متنوع دارند و بسته به اقلیم می‌توان انواع مناسب آن را خریداری کرد. در مناطق سردسیری و به دلیل وجود یخبندان‌های طولانی انواع دیر گل نهال‌ها کاشته می‌شود تا سرمای هوا آسیبی به شکوفه‌ها وارد نکرده و تولید محصول را تحت تأثیر قرار ندهد و در مناطقی با آب‌وهوای معتدل انواع زود گل کاشته می‌شود.

نهال گردو مناسب امین شهر

ارقام زیر نهال گردو مناسب امین شهر هستند:
• گردو ژنوتیپ پالیز از ارتفاع صفر تا ۳۰۰ متر از سطح دریا کاشته می‌شود و تحمل سرمای منفی سی درجه تا گرمای تا ۴۵ درجه را دارد و از انواع دیر گل گردو است.
• گردو چندلر برای مناطقی با ارتفاع ۲۰۰ تا ۱۵۰۰ متر مناسب است و تحمل سرمای منفی ۳۰ و گرما تا ۴۰ درجه را دارد و از انواع دیر گل است. چندلر بهترین رقم گردو برای کاشت در امین شهر است.
• گردو فرنور گزینه مناسبی برای مناطقی از ارتفاع ۱۵۰۰ تا ۲۵۰۰ است و تحمل سرمای منفی سی درجه تا گرمای چهل درجه را دارد و از انواع دیر گل است. در برخی مناطق امین شهر و بسته به ارتفاع می‌توان این رقم را کاشت نمود.
• گردو اسرائیلی برای مناطق معتدل و بدون سرمای بهاره مناسب است و رقم زود گل گردو است.
• گردو تویسرکان رقم قدیمی گردو و از ارقام زود گل است و برای مناطق معتدل بدون سرمای بهاره گزینه مناسبی محسوب می‌شود.

انواع نهال گردو در امین شهر

در امین شهر و برای خرید نهال گردو سعی کنید به نهالستان‌های معتبر مراجعه کنید و مرغوب‌ترین آن‌ها را بسته به اقلیم و موقعیت جغرافیایی خود خریداری کنید. انواع نهال گردو در امین شهر قابلیت کشت دارند اما ارقام زود گل آن‌ها برای کشت در امین شهر بهتر هستند. این منطقه زمستان‌های طولانی ندارد و روزهای یخبندان آن در حدود 7 روز است.

قیمت نهال گردو در امین شهر

تنوع ارقام گردو زیاد هستند و هر کدام از آن‌ها قیمت متفاوتی دارند. درصورتی‌که قصد خرید نهال گردو برای باغ خود را دارید، سعی کنید بهترین آن‌ها را خریداری کنید. هزینه برای خرید نهال گردو و هر نهال دیگری سرمایه گذاری امن است و درمدت زمان کوتاهی مطمعنا به سود بالایی خواهید رسید. برای اطلاع از قیمت‌ نهال گردو در امین شهر و دریافت لیست قیمت می‌توانید به لینک زیر مراجعه کنید.

بهترین نهال گردو

نهال‌های گردو تنوع بالا دارند و در نهالستان‌ها نیز بالغ بر ده‌ها رقم آن در اختیار خریداران قرار دارد. برای خرید این نهال‌ها شما ابتدا باید اقلیم منطقه خود را مدنظر بگیرید و سپس خرید خود را انجام دهید تا بتوانید بهترین نهال گردو را خریداری کنید. خرید بهترین نهال گردو می‌تواند برای احداث باغ تجاری گردو بکار رود و با تولید بهترین محصولات آن‌ها را در بازار با قیمت‌های بالایی عرضه کنید.

نهالستان گردو در امین شهر

نهالستان‌ها مراکزی هستند که در آن‌ها کارشناسان با متدهای روز دنیا درزمینهٔ کشاورزی در تلاش هستند تا بتوانند نهال‌هایی مقاوم و با محصولات درجه‌یک تولید کنند. نهالستان‌های گردو به‌طور اختصاصی به تولید انواع نهال‌های گردو می‌پردازند و در تلاش هستند تا نهال‌هایی تولید کنند که سازگاری با اقلیم ایران داشته باشد. نهالستان گردو در امین شهر و کرمان می‌تواند بهترین محل برای خرید نهال گردو باشد.

کلام آخر

برای خرید بهترین نهال‌ها باید به مراکز معتبر مراجعه کنید تا بتوانید بهترین نهال‌ها را خریداری کنید. خرید نهال مرغوب کلید موفقیت شما در باغداری است ازاین‌رو باید هزینه و زمان کافی برای خرید نهال‌ها را در نظر بگیرید. مجموعه برتر نهال در آذربایجان غربی یکی از مراکز اصلی تولید نهال میوه، گردو و پسته است. خرید غیرحضوری از این نهالستان می‌تواند بهترین گزینه برای خریداران امین شهر باشد. همچنین باغداران عزیز برای کسب اطلاعات بیش‌تر در رابطه با انواع نهال‌های گردو که قابلیت کاشت در امین شهر را دارند می‌توانند به صفحه خرید نهال گردو در امین شهر مراجعه کنند.

همچنین شما عزیزان برای مطالعه ارقام نهال های میوه دیگر که در شهر امین شهر می توان کاشت کرد، به صفحه خرید نهال میوه در امین شهر مراجعه کنید.

 

مقالات مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با برترنهال