خرید نهال گردو در بردسیر✔️ قیمت انواع نهال گردو پربار بردسیر

در این متن به بررسی باغات گردو، سودآوری آن‌ها و معرفی بهترین و مناسب‌ترین نهال‌های گردو برای کاشت در بردسیر خواهیم پرداخت. اگر قصد احداث باغ تجاری در بردسیر را دارد، برای اینکه بادانش کافی در این زمینه قدم بگذارید ما اطلاعات مفیدی را به شما خواهیم داد.

نمایش محصولات


از کاشت تا برداشت همراه شما هستیم

آدرس دفتر مرکزی : میاندواب خیابان ۲۴ متری نرسیده به مسجد فاطمه زهرا (س) شرکت برتر نهال

آدرس گلخانه : شهرستان میاندوآب، کمربندی شمالی، میدان ولایت، اتوبان ولایت

ساعات پشتیبانی : 24 ساعته

شرایط اقلیمی بردسیر

بردسیر از شهرهای استان کرمان و در ارتفاع 2044 متری از سطح دریا واقع‌شده است و به همین دلیل آب‌وهوای معتدل و نیمه سرد و خشک در برخی مناطق دارد. بردسیر تابستان‌های خنک و زمستان‌هایی سرد دارد. به دلیل شرایط مساعد در این شهر باغات گردو و پسته فراوان وجود دارد و گل محمدی از دیگر محصولات کشاورزی این شهر است.

بیشتر بخوانید: خرید نهال گردو در کرمان

تاریخچه باغات گردو در بردسیر

در بردسیر باغات پسته و گردو گسترده وجود دارند و تاریخچه آن‌ها به زمان‌های دور برمی‌گردد. باید در نظر داشت که با جایگزینی درختان کهن‌سال با ارقام جدید می‌توان بهره‌وری از باغات را تا حدود زیادی بالا برد. باغداران با کاشت این نهال‌ها می‌توانند به سودآوری بالایی دست یابند و علاوه بر محصول گردو، چوب باارزش این درخت را در بازار عرضه کنند. برای تولید چوب گردو می‌توان آن‌ها را در فاصله‌های نزدیک به هم و به‌صورت فشرده کاشت و پس از چند سال برداشت نمود.

توضیحات کامل در رابطه با احداث باغ گردو در بردسیر

در بردسیر شما می‌توانی انواع نهال گردو را بکارید. نهال‌های گردو مرغوب و درجه‌یک می‌توانند در سال‌های اولیه کاشت بار دهند و میزان باردهی آن‌ها در سه تا پنج سال بعد از کاشت به بالاترین میزان می‌رسد. پیشنهاد ما به شما خرید نهال گردو از مراکز معتبر است. در مرحله بعد باید نهال‌ها را در فواصل 6-7 متری بکارید تا فضای کافی برای رشد و دریافت نور خورشید داشته باشند. از هر هکتار باغ گردو می‌توان در حدود 8 تا 10 تن محصول برداشت کنید.

 

آیا کاشت نهال گردو در بردسیر حالت اقتصادی دارد؟

یکی از پرسودترین محصولات باغی و کشاورزی گردو است که کاشت این نهال‌ها می‌تواند سودآوری بالایی برای شما داشته باشد. کاشت نهال‌های گردو به‌صورت اصولی و نگهداری از آن‌ها سبب افزایش تولید محصول خواهد شد. نهال گردو امروزه با ویژگی‌های منحصربه‌فردی تولید می‌شوند به‌عنوان‌مثال این نهال‌ها به‌صورت پاکوتاه تولید می‌شود تا برداشت محصول راحت باشد و همچنین محصول آن‌ها اندازه‌ای درشت دارد و پوسته کاغذی ازجمله ویژگی‌های مهم آن‌ها است.

 

خرید نهال گردو در بردسیر

بهتر است قبل از خرید نهال اطلاعات کافی در مورد آن داشته باشید تا بتوانید بهترین نوع آن‌ها را خریداری کنید. چنانچه در مورد خرید نهال گردو اطلاعات کافی نداشته باشید به‌راحتی می‌توانید از طریق مشاوران آنلاین سایت رایگان مشاوره شوید و اطلاعات کافی را به دست بیاورید.
مجموعه برتر نهال باکیفیت‌ترین نهال‌ها را با متدهای روز دنیا تولید می‌کند و با تضمین کیفیت به فروش می‌رساند.

فروش نهال گردو در بردسیر

در بردسیر باغات پسته و گردوی فراوان وجود دارد و برای دسترسی خریداران به این نهال‌ها سازمان جهاد کشاورزی نهالستان‌هایی را ایجاد نموده تا بتوانند بهترین نهال‌ها را در اختیار خریداران قرار دهد. فروش نهال گردو در بردسیر و با تنوع بالا و قیمت‌های مناسب سبب شده است تا باغداران بتوانند به این نهال‌ها به‌راحتی دسترسی داشته باشند.

نهال گردو مناسب بردسیر

ارقام زیر نهال گردو مناسب بردسیر هستند:
• گردو ژنوتیپ پالیز از ارتفاع صفر تا ۳۰۰ متر از سطح دریا کاشته می‌شود و تحمل سرمای منفی سی درجه تا گرمای تا ۴۵ درجه را دارد و از انواع دیر گل گردو است.
• گردو چندلر برای مناطقی با ارتفاع ۲۰۰ تا ۱۵۰۰ متر مناسب است و تحمل سرمای منفی ۳۰ و گرما تا ۴۰ درجه را دارد و از انواع دیر گل است.
• گردو فرنور گزینه مناسبی برای مناطقی از ارتفاع ۱۵۰۰ تا ۲۵۰۰ است و تحمل سرمای منفی سی درجه تا گرمای چهل درجه را دارد و از انواع دیر گل است.
• گردو اسرائیلی برای مناطق معتدل و بدون سرمای بهاره مناسب است و رقم زود گل گردو است.
• گردو تویسرکان رقم قدیمی گردو و از ارقام زود گل است و برای مناطق معتدل بدون سرمای بهاره گزینه مناسبی محسوب می‌شود.

انواع نهال گردو در بردسیر

برای احداث باغ تجاری گردو می‌توانید انواع نهال گردو در بردسیر را بکارید ازآنجایی‌که این منطقه آب و هوایی معتدل و نیمه‌خشک سرد دارد و ارتفاع آن از سطح دریا در حدود 2044 متر است، نهال گردو فرنور بهترین انتخاب است. این رقم گردو جز محبوب‌ترین ارقام گردو است و در بسیاری از مناطق دنیا کاشت می‌شوند. این نهال را می‌توانید از برتر نهال خریداری کنید.

قیمت نهال گردو در بردسیر

برای اطلاع از قیمت ‌نهال گردو در بردسیر و دریافت لیست قیمت می‌توانید به لینک زیر مراجعه کنید. نهال خای گردو در مقایسه با سایر نهال‌ها قیمت‌های بالاتری دارند و پرداخت هزینه برای خرید این نهال‌ها سرمایه‌گذاری امن برای باغداران است. برای خرید نهال‌ها در تعداد بالا می‌توانید سفارش خود را ثبت کنید و بهترین نهال‌ها را در زمان کوتاه دریافت کنید. امکان خرید غیرحضوری از برتر نهال می‌تواند هزینه‌های شما را تا حدود زیادی کاهش دهد.

بهترین نهال گردو

نهال‌های گردو تنوع بالایی دارند دراین‌بین برخی از آن‌ها برای احداث باغات تجاری، بهترین نهال گردو محسوب می‌شوند. برای اینکه بتوانید به هدف خود از احداث باغ برسید بهتر است نهال‌های درجه‌یک و مرغوب را از بهترین نهال فروشی‌ها خریداری کنید. این نهال‌ها دارای شناسنامه و گواهی سلامت هستند و با خرید این نهال‌ها می‌توانید در مورد کیفیت آن‌ها اطمینان داشته باشید. این نهال‌ها در سال‌های اول کاشت بار می‌دهند و در طی 3-5 سال به بالاترین میزان باردهی می‌رسند.

نهالستان گردو در بردسیر

در شهر بردسیر شما برای خرید نهال گردو می‌توانید به نهالستان‌ها مراجعه کنید. نهالستان گردو در بردسیر ارائه‌دهنده تنوع بالا از نهال‌ها است و شما به‌راحتی می‌توانید به نهال موردنظرتان دسترسی داشته باشید. برای خرید نهال گردو باید نکاتی را مدنظر داشته باشید اینکه این نهال‌ها در خاک با پی اچ خاصی رشد می‌کنند و بسته به ارتفاع و اقلیم منطقه باید رقم مناسب را انتخاب کنید.

کلام آخر

برای خرید بهترین نهال‌های گردو می‌توانید به سایت برتر نهال سربزنید و با دریافت مشاوره آنلاین خرید خود را انجام دهید. این مجموعه یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان نهال در کشور است و با ارائه بهترین نهال‌ها سعی دارد تا سطح کیفی باغات را بالا ببرد. کاشت نهال‌های باکیفیت و مرغوب می‌تواند باعث افزایش کیفیت میوه‌های تولیدی شود و همچنین این نهال‌ها در برابر آفات و بیماری‌ها مقاومت بالا دارند و با کاهش نیاز به سم‌پاشی میوه‌های سالم‌تری به بازار ارائه می‌شود. همچنین باغداران عزیز برای کسب اطلاعات بیش‌تر در رابطه با انواع نهال‌های گردو که قابلیت کاشت در بردسیر را دارند می‌توانند به صفحه خرید نهال گردو در بردسیر مراجعه کنند.

همچنین شما عزیزان برای مطالعه ارقام نهال های میوه دیگر که در شهر بردسیر می توان کاشت کرد، به صفحه خرید نهال میوه در بردسیر مراجعه کنید.

 

مقالات مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با برترنهال