خرید نهال گردو در ریحان شهر✔️ قیمت انواع نهال گردو ریحان شهر

در این متن به بررسی احداث باغات گردو در ریحان شهر استان کرمان خواهیم پرداخت و انواع نهال‌های مناسب برای کاشت در این شهر را به شما معرفی خواهیم کرد. در گام بعد به معرفی بهترین نهالستان‌ها برای خرید نهال‌های گردو می‌پردازیم. اگر قصد احداث باغ گردو را دارید و می‌خواهید اطلاعاتی را در این زمینه به دست آورید با ما همراه باشید.

نمایش محصولات


از کاشت تا برداشت همراه شما هستیم

آدرس دفتر مرکزی : میاندواب خیابان ۲۴ متری نرسیده به مسجد فاطمه زهرا (س) شرکت برتر نهال

آدرس گلخانه : شهرستان میاندوآب، کمربندی شمالی، میدان ولایت، اتوبان ولایت

ساعات پشتیبانی : 24 ساعته

شرایط اقلیمی ریحان شهر

ریحان از شهرهای استان کرمان و در بخش زرند و مرکزی این استان واقع شده است. آب‌وهوای این منطقه سرد و بیابانی است. ارتفاع ریحان شهر از سطح دریا 1989 متر است. قنات‌ها و آب‌های زیر زمینی تأمین کننده آب مورد نیاز کشاورزی هستند.

بیشتر بخوانید: خرید نهال گردو در کرمان

تاریخچه باغات گردو در ریحان شهر

در شهر ریحان باغات میوه و گردو وجود دارد. باغات گردو در این منطقه فراوانی آن‌چنانی ندارند.ولی امروزه با ارائه انواع مناسب و مقاوم گردو می‌توان باغات گردو را در این شهر ایجاد کرد. ارقام مهندسی‌شده و اصلاح‌شده با مقاومت بالای گردوها را می‌توان در تمامی اقلیم‌ها و با شرایط آب‌وهوایی مختلف کاشت.

توضیحات کامل در رابطه با احداث باغ گردو در ریحان شهر

برای احداث باغ گردو باید اطلاعاتی در این زمینه داشته باشید تا بتوانید بهترین باغ گردو را احداث کنید. این باغ‌ها را می‌توانید برای برداشت چوب و یا محصول گردو احداث کنید که برای هر کدام باید اصول خاصی را مد نظر داشته باشید. برای اینکه بتوانید بهترین محصول را از درختان برداشت کنید بهتر است تا آن‌ها را در فواصل 6-7 متری بکارید تا درختان دسترسی کافی به نور خورشید داشته باشند. نهال‌های مناسب و مرغوب خریداری کنید. نگهداری اصولی از درختان می‌تواند شما را به هدفتان از احداث باغ گردو برساند.

 

آیا کاشت نهال گردو در ریحان شهر حالت اقتصادی دارد؟

کاشت نهال گردو در تمامی نقاط دنیا صرفه اقتصادی دارد و می‌توان با احداث باغات گردو سود بالایی را به دست آورد. از هر هکتار باغ گردو که ارقام پربازده داشته باشد می‌توان به‌طور میانگین 8 تن محصول برداشت کرد. محصول آجیل مرغوب در صنایع غذایی و دارویی کاربرد بسیاری دارد و از جمله پر مصرف‌ترین مغزی جات محسوب می‌شود. با تولید محصولات باکیفیت می‌توان آن‌ها را در کشورهای همسایه بفروش رساند و با صادرات آن درآمد دلاری داشت. پوسته سبز رنگ گردو و برگ‌های آن به دلیل داشتن مواد شیمیایی خاص در تولید انواع محصولات شیمیایی کاربرد دارد. چوب محکم و با ارزش گردو در ساخت انواع محصولات چوبی بکار می‌رود.

 

خرید نهال گردو در ریحان شهر

بهتر است قبل از خرید نهال گردو در ریحان اطلاعات کافی در مورد آن داشته باشید تا بتوانید بهترین نوع آن‌ها را خریداری کنید. چنانچه در مورد خرید نهال گردو اطلاعات کافی نداشته باشید به راحتی می‌توانید از طریق مشاوران آنلاین سایت رایگان مشاوره شوید و اطلاعات کافی را به دست بیاورید.

فروش نهال گردو در ریحان شهر

شهر سبب دسترسی باغداران و خریداران محترم به این نهال‌ها شده است. نهال‌های ارائه شده در ریحان شهر دارای گواهی سلامت و شناسنامه‌دار هستند و با خرید آن‌ها می‌توان در مورد کیفیت آن‌ها مطمئن بود. نهال‌های باکیفیت قیمت‌های بالاتری دارند. هزینه برای خرید این نهال‌ها سرمایه گذاری امن محسوب می‌شود و شما می‌توانید این نهال‌ها را با اطمینان کامل بکارید.

نهال گردو مناسب ریحان شهر

در زیر چند رقم از نهال گردو مناسب ریحان را نام می‌بریم:
• گردو ژنوتیپ پالیز از ارتفاع صفر تا ۳۰۰ متر از سطح دریا کاشته می‌شود و تحمل سرمای منفی سی درجه تا گرمای تا ۴۵ درجه را دارد و از انواع دیر گل گردو است.
• گردو چندلر برای مناطقی با ارتفاع ۲۰۰ تا ۱۵۰۰ متر مناسب است و تحمل سرمای منفی ۳۰ و گرما تا ۴۰ درجه را دارد و از انواع دیر گل است.
• گردو فرنور گزینه مناسبی برای مناطقی از ارتفاع ۱۵۰۰ تا ۲۵۰۰ است و تحمل سرمای منفی سی درجه تا گرمای چهل درجه را دارد و از انواع دیر گل است.
• گردو اسرائیلی برای مناطق معتدل و بدون سرمای بهاره مناسب است و رقم زود گل گردو است.
• گردو تویسرکان رقم قدیمی گردو و از ارقام زود گل است و برای مناطق معتدل بدون سرمای بهاره گزینه مناسبی محسوب می‌شود.

انواع نهال گردو در ریحان شهر

علاوه بر ارقام نام برده شده در بالا شما می‌توانید انواع نهال گردو در ریحان را بکارید. با توجه به آب‌وهوای سرد و بیابانی منطقه، نهال‌های دیر گل و مقاوم در برابر سردی هوا می‌تواند گزینه مناسبی باشد. نهال‌های گردو بوانات، فرانکت، جمال و خوشه‌ای فرانسه پیشنهاد ما به شما برای کاشت در ریحان شهر هستند. شما می‌توانید این ارقام را از مجموعه برتر نهال خریداری کنید.

قیمت نهال گردو در ریحان شهر

نهال‌ها قیمت‌های متفاوتی دارند و بر اساس مشخصه‌هایی که دارند قیمت‌گذاری می‌شوند. برای اطلاع از قیمت نهال گردو در ریحان و دریافت لیست قیمت می‌توانید به لینک زیر مراجعه کنید
در خرید نهال‌ها به تعداد بالا می‌توانید آن‌ها را با قیمت‌های مناسب‌تری خریداری کنید. نهال‌های اصلاح شده و پیوندی از جمله گران‌ترین نهال‌ها هستند و می‌توانید برای احداث باغات تجاری گردو این ارقام را خریداری کنید.

بهترین نهال گردو

واژه بهترین به نهال‌هایی اطلاق می‌شوند که بهترین محصول را تولید کنند و در برابر شرایط محیطی بهترین ماندگاری را داشته باشند. ارقام فرنور و چندلر از محبوب‌ترین ارقام نهال‌های گردو هستند و در سرتاسر دنیا باغات بر مبنای این درختان پایه‌گذاری شده‌اند. بهترین نهال گردو برای کاشت در ریحان، نهالی است که در برابر آب‌وهوای سرد، خشک و بیابانی آن بهترین عملکرد را داشته باشند. با آگاهی در مورد ویژگی‌های نهال‌ها می‌توانید بهترین ارقام را خریداری کنید.

نهالستان گردو در ریحان شهر

نهالستان‌ها مراکز تولید و ارائه انواع نهال‌ها هستند و نهالستان گردو به‌صورت اختصاصی به تولید انواع نهال‌های گردو می‌پردازند. نهالستان گردو در ریحان شهر وجود ندارد و شما برای خرید بهترین نهال‌ها می‌توانید به نهالستان گردو برتر نهال مراجعه کنید. تنوع ارقام و قیمت مناسب سبب شده است تا خریداران بسیاری نهال‌های موردنیازشان را از این نهالستان خریداری کنند.

کلام آخر

خریداران گرامی برای خرید بهترین نهال‌های گردو شما می‌توانید به نهالستان برتر مراجعه کنید و خرید خود را از این مرکز انجام دهید. برای خرید آنلاین نیز می‌توانید به سایت مجموعه مراجعه کنید و خرید خود را از این مرکز انجام دهید. قبل از خرید بهتر است تا با مشاورین مجموعه مشورت کنید و بهترین نهال را برای کاشت در ریحان شهر خریداری کنید. همچنین باغداران عزیز برای کسب اطلاعات بیش‌تر در رابطه با انواع نهال‌های گردو که قابلیت کاشت در ریحان را دارند می‌توانند به صفحه خرید نهال گردو در ریحان مراجعه کنند.

همچنین شما عزیزان برای مطالعه ارقام نهال های میوه دیگر که در شهر ریحان شهر می توان کاشت کرد، به صفحه خرید نهال میوه در ریحان شهر مراجعه کنید.

 

مقالات مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با برترنهال