خرید نهال گردو در خالدآباد✔️ قیمت انواع نهال گردو خالدآباد

ارزش اقتصادی درخت گردو بر کسی پوشیده نیست به طوری که هر درخت گردو یک منبع درآمد مناسب و قابل قبول به شمار می‌آید و در زمان برداشت گردو بسیاری از افراد به طور مستقیم و غیر مستقیم از تولید و برداشت گردو کسب درآمد می‌کنند بنابراین می‌توان با احداث باغات گردو به صورت تجاری سبب اشتغالزایی و کسب درآمد در مناطق مستعد پرورش گردو در کشور شد و حتی با کاشت ارقام تجاری و صادراتی گردو می‌توان به درآمد دلاری دست یافت.

نمایش محصولات


از کاشت تا برداشت همراه شما هستیم

آدرس دفتر مرکزی : میاندواب خیابان ۲۴ متری نرسیده به مسجد فاطمه زهرا (س) شرکت برتر نهال

آدرس گلخانه : شهرستان میاندوآب، کمربندی شمالی، میدان ولایت، اتوبان ولایت

ساعات پشتیبانی : 24 ساعته

شرایط اقلیمی خالد آباد

شهر خالد آباد در استان اصفهان قرار دارد و در واقع یکی از توابع شهرستان نطنز است این شهر در ارتفاع 991 متری از سطح دریا قرار دارد. این شهر در یک منطقه کویری جای گرفته است و در نزدیکی آن رشته کوه کرکس قابل مشاهده است بنابراین آب و هوایی گرم و خشک در تابستان و سرد در زمستان دارد.

بیشتر بخوانید: خرید نهال گردو در اصفهان

تاریخچه باغات گردو در خالد آباد 

باغات گسترده‌ایی و قدیمی گردو در شهر خالد آباد وجود ندارد اما درختان قدیمی و کهنسال گردو به تعداد اندک در این شهر مشاهده می‌شود از طرفی این شهر شرایط لازم برای پرورش گردو دارد از همین رو می‌توان از ظرفیت‌های این شهر برای پرورش گردو استفاده کرد.

توضیحات کامل در رابطه با احداث باغ گردو در خالد آباد

برای احداث باغ گردو در خالد آباد نیاز به بررسی مجموعه‌ایی از عوامل است عواملی همچون نوع بافت خاک، ارتفاع منطقه از سطح دریا، انتخاب نهال مناسب، شیوه‌ی آبیاری، بررسی شرایط اقلیمی، نحوه‌ی عملیات خاک ورزی و غیره است ( بهتر است زیر نظر یک کارشناس مجرب کشاورزی عوامل فوق مورد بررسی قرار گیرند) پس از بررسی این عوامل و بر اساس نتایج بدست آمده می‌توان به صورت جدی اقدام به احداث باغ گردو کرد.

 

آیا کاشت نهال گردو در خالد آباد حالت اقتصادی دارد؟

شهر خالد آباد پتانسیل لازم برای پرورش گردو دارد اما برای این که از پتانسیل‌های این شهر به خوبی استفاده شود و کاشت و پرورش نهال گردو در آن توجیه اقتصادی داشته باشد لازم است به خوبی منابع آبی، شرایط خاکی، شرایط اقلیمی و غیره مورد ارزیابی قرار گیرد سپس هزینه‌های مربوط به کاشت نهال گردو به طور دقیق محاسبه شود تا بتوان گفت که کاشت نهال گردو توجیه اقتصادی دارد.

 

خرید نهال گردو در خالد آباد 

به خریدداران نهال گردو پیشنهاد می‌شود به دنبال نهالستانی باشند که بیشترین ارقام گردو را با بالاترین کیفیت تولید و عرضه کنند به عنوان مثال خریدداران نهال می‌توانند با مراجعه به لینک زیر 35 رقم مختلف گردو مشاهده کنند که هر کدام به بهترین روش‌ها همانند پیوندی، اصلاح شده و غیره تکثیر شده‌اند و سازگار با اقلیمی خاصی هستند و می‌توانند نهال مورد نظر خود را به تعداد کم یا انبوه خریدداری کنند.

فروش نهال گردو در خالد آباد

فروشندگان خرد ارقام محدودی از گردو و به تعداد کم را به فروش می‌رسانند در مقابل فروشندگان بزرگ‌تر از ارقام زیادی از گردو و به حجم انبوه را عرضه و به فروش می‌رسانند و این موضوع برای افرادی که قصد احداث باغ تجاری گردو را دارند حائز اهمیت است زیرا می‌توانند به راحتی از بین ارقام مختلف بهترین آن را انتخاب کنند و به تعداد انبوه سفارش دهند.

نهال گردو مناسب خالد آباد

منظور از نهال گردو مناسب در خالد آباد این است که نهال مورد نظر بتواند در شرایط آب و هوایی خالد آباد به خوبی شاخ و برگ تولید کند و بر روی شاخه‌های آن میوه‌های نسبتا درشت به تعداد زیاد تشکیل شود همچنین بتواند در برابر حداقل دما در فصول سرد سال و حداکثر دما در فصول گرم سال در خالد آباد از خود مقاومت نشان دهد.

انواع نهال گردو در خالدآباد

باغداران خالد آباد می‌توانند نزدیک به 35 نهال گردو را از سایت مشاهده و خریدداری کنند که برخی از بهترین نهال‌ها مانند نهال گردو پدرو، نهال گردو تخم مرغی ژنوتیپ برتر، نهال گردو پارزین، نهال گردو دماوند، نهال گردو خوشه‌ای ایرانی و نهال گردو برتر پالیز به صورت اینترنتی از این سایت قابل خریدداری است.

قیمت نهال گردو در خالدآباد

قیمت هر نهال گردو معمولا بین 80 تا 400 هزار تومان در بازار به فروش می‌رسد که این اختلاف قیمت مربوط به نوع رقم آن است و هر چه که یک نهال گردو یک رقم پربارتر، کمیاب‌‌تر و با کیفیت‌تر باشد بر قیمت آن افزوده خواهد شد و از طرفی محصول گران‌تری را نیز تولید خواهد کرد.

بهترین نهال گردو در خالدآباد

باغداران خالد آباد چنانچه به دنبال بهترین نهال گردو هستند که با اقلیم سرد و خشک خالد آباد سازگار باشد، هیچ گونه محدودیتی برای ارتفاع از سطح دریا نداشته باشد، پایه کوتاه باشد، از سال اول بعد از کاشت میوه‌های آن تشکیل شود، و باردهی اقتصادی آن برابر 11 تا 12 تن باشد نهال گردو برتر پالیز بهترین گزینه است.

نهالستان گردو در خالدآباد

نهالستان گردو در خالد آباد
یکی از موارد مهم در انتخاب نهال گردو انتخاب نهالستان مناسب برای خرید است و دلیل تاکید بر انتخاب نهالستان مناسب این است که هر چقدر که در مدیریت باغ و کاشت نهال دقت کرد و از اصول علمی و کاربردی پیروی کرد تا نهال از کیفیت مطلوب برخوردار نباشد نمی‌توان باردهی مطلوبی از آن بدست آورد و تنها راه دسترسی به نهال باکیفیت انتخاب نهالستان مناسب و با کیفیت است.
از همین رو به خریدداران نهال گردو پیشنهاد می‌شود به نهالستان برتر نهال  سری بزنند و انواع نهال گردو را با بهترین کیفیت خریدداری کنند.

 

کلام آخر

باغداران گردو سالانه به سود قابل توجهی بابت فروش گردو دست پیدا می‌کنند و چنانچه بخواهند بر میزان تولید خود و سود حاصل از فروش آن بیفزایند باید اقداماتی زیادی از قبیل کوددهی منظم، آبیاری به موقع، هرس اصولی و غیره را انجام دهند.
علاوه بر این موارد یکی از اقدامات اساسی که در همان ابتدای کار باید انجام دهند خرید نهال گردو با عملکرد و باردهی بالا است زیرا وقتی یک نهال از نظر ژنتیکی توانایی تولید 10 تن محصول را داشته باشد به راحتی و با تقویت درخت آن می‌توان به این مهم دست یافت.برای آشنایی بیشتر با ارقام نهال مناسب خالد آباد و خرید نهال در خالد آباد اینجا کلیک کنید.

مقالات مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با برترنهال