خرید نهال گردو در احمد سرگوراب✔️ قیمت انواع نهال گردو پربار

شهر احمد سرگوراب یک منطقه مرطوبی است که بستر ایده آلی برای کاشت گردو به شمار می‌رود. برای کاشت نهال گردو در شهر احمد سرگوراب توصیه می‌شود که فصل بهار را انتخاب کنید زیرا در این تایم خاک به صورت کامل گرم شده است و شرایط برای زیست ریشه‌های نهال گردو در خاک فراهم شده است. البته برخی از باغداران برای کاشت نهال گردو در مناطق شمالی کشور فصل پاییز را هم توصیه می‌کنند به همین علت باغداران برای سودآوری بهتر و باردهی اقتصادی درختان خود حتماً برای زمان کاشت و نحوه آن تحقیقات گسترده انجام دهند تا هیچگونه خطر و زیانی برای باغدار محتمل نشود.

نمایش محصولات


از کاشت تا برداشت همراه شما هستیم

آدرس دفتر مرکزی : میاندواب خیابان ۲۴ متری نرسیده به مسجد فاطمه زهرا (س) شرکت برتر نهال

آدرس گلخانه : شهرستان میاندوآب، کمربندی شمالی، میدان ولایت، اتوبان ولایت

ساعات پشتیبانی : 24 ساعته

شرایط اقلیمی احمد سرگوراب

احمد سرگوراب جزو مناطق کوهستانی استان گیلان محسوب می‌شود به همین علت این منطقه از پوشش جنگلی انبوه، رودهای خروشان و آب و هوای خنکی برخوردار است. البته با توجه به همجواری این منطقه با دریای خزر می‌توان به نوسانات رطوبت در آن هم اشاره کرد. سطح ارتفاع طبیعی از دریا در شهر احمد سرگوراب ۶۸ متر است بنابراین کاشت ارقام نهال گردو ژنوتیپ پالیز و چندلر در این مناطق پیشنهاد می‌شود. انتخاب نهال با کیفیت و مناسب شرایط جوی شهر احمد سرگوراب تاثیر بسیاری در ایجاد باغی تجاری با محصولاتی بازارپسند خواهد داشت.

بیشتر بخوانید: خرید نهال گردو در رشت

تاریخچه باغات گردو در احمد سرگوراب

از محصولات تولید شده در مناطق شمالی کشور می‌توان به مرکبات اشاره کرد به دلیل رودهای پرآب و تعداد بالا در همجواری شهر احمد سرگوراب منبع آبی دائمی در این منطقه فراهم شده است، تا باغات و مزارع این مناطق سیراب باشند. شهر احمد سرگوراب از مناطق کوهستانی استان گیلان است و بدون شک درختان گردو در این منطقه با توسعه و رشد قابل قبولی همراه خواهد بود. باغدارانی که قصد احداث باغ اقتصادی با طول عمر بالا در این مناطق را دارند تحقیق و تجسس در باغات قدیمی شهر می‌تواند کمک کننده بسیار خوبی باشد.

توضیحات کامل در رابطه با احداث باغ گردو در احمد سرگوراب

همانطور که پیشتر گفتیم انتخاب نوع نهال و زمان کاشت بسیار در باردهی محصولات تاثیر خواهد گذاشت. اما مسئله دیگر که می‌تواند نقش موثری در اقتصادی شدن محصولات درختان گردو ایفا کند فاصله گذاری مناسب درختان است. درختان گردو بی تردید باید از فضایی کافی برخوردار باشند تا ریشه و شاخه‌های آن در فضایی باز و به دور از محدودیت رشد داشته باشند به طور معمول فاصله ۶ در ۶ متری برای کاشت نهال گردو بسیار مناسب و استاندارد خواهد بود.

 

آیا کاشت نهال گردو در احمد سرگوراب حالت اقتصادی دارد؟

در شرایطی گردو می‌تواند سوددهی بالایی را برای باغدار به ارمغان بیاورد که بازار فروش در آن منطقه در حالت ایده‌آلی قرار داشته باشد. عمر درخت گردو در برخی از موارد بیش از ۱۰۰ سال است به همین علت باغدار می‌تواند بیش از ۱۰۰ سال از باردهی و درآمدزایی درخت بهره‌مند شود. نحوه کاشت صحیح و رسیدگی اصولی به درخت نقش موثری در روند اقتصادی شدن باردهی درخت خواهد داشت، اما به طور کلی درخت گردو جزو درختان اقتصادی به شمار می‌رود.

 

خرید نهال گردو در احمد سرگوراب

به صورت کلی نهال پیوندی از ویژگی‌های بیش‌تری به نسبت نهال بذری برخوردار است به همین علت این نوع نهال در بازار محصولات کشاورزی طرفداران بیشماری دارد.  بسیاری از باغداران مناطق شمالی کشور برای خرید نهال گردو، نوع پیوندی را انتخاب می‌کنند زیرا از مقاومت بالا در برابر رطوبت و آفات دارد. امیدواریم که برای خرید نهال گردو در احمد سرگوراب حتماً عوامل مورد نظر و موثر را در نظر داشته باشید تا محصولی مرغوب و پربازده را خریداری کنید.

فروش نهال گردو در احمد سرگوراب

احمد سرگوراب یک منطقه کوهستانی است که به دلیل همجواری با دریای خزر از رطوبت بالایی برخوردار است باغداران و کشاورزان این منطقه در رابطه با نوسانات رطوبتی در شهر احمد سرگوراب حتماً تحقیقات و مطالعات بسیاری داشته باشند، زیرا به دلیل رطوبت بالا درصد آفت و بیماری گیاهان افزایش خواهد داشت. جهت اطلاع از اماکن فروش نهال گردو در احمد سرگوراب می‌توانید از وب سایت‌های نهالستان‌های معتبر کشور استفاده کنید تا از آدرس شعبات آن اطلاع پیدا کنید.

نهال گردو مناسب احمد سرگوراب

شهر احمد سرگوراب از سطح دریا ۶۸ متر فاصله دارد به همین علت گونه‌هایی که مناسب ارتفاع صفر الی ۳۰۰۰ متر هستند در لیست نهال گردو مناسب احمد سرگوراب قرار می‌گیرند.

  • نهال گردو ژنوتیپ پالیز
  • نهال گردو ژنوتیپ پالیز تیپ ۷
  • نهال گردو ژنوتیپ پالیز تیپ ۹
  • نهال گردو چندلر

علاوه بر دقت بر ارتفاع مناسب نهال گردو بر سازگار بودن آن با شرایط جوی و مقاومت آن در برابر سرما و گرما اطلاع پیدا کنید تا باغداری شما با موفقیت همراه باشد.

انواع نهال گردو در احمد سرگوراب

به دلیل آن که نهال گردو درختی اقتصادی است و در هر شرایط سرد، گرم و معتدل رشد مطلوبی دارد می‌توان گفت که کاشت انواع نهال گردو در احمد سرگوراب بدون محدودیت خاص و چالش‌های سختی قابل انجام است. با مراجعه به نهالستان برتر نهال می‌توانید از گونه‌هایی گردو که شرایط مطلوبی دارند و ساختار و پتانسیل بالایی در برابر شرایط اقلیم و جوی شهر احمد سرگوراب را دارند مطلع شوید.

قیمت نهال گردو در احمد سرگوراب

یکی از ویژگی‌های قابل توجه گردو این است که در شرایط سر د گرم و معتدل مقاومت بالایی دارد و حتی در مناطقی که محدودیت آبی وجود دارد این نوع درخت با رشد و توسعه قابل توجهی همراه است. اما با این حال قیمت این محصول به صرفه و اقتصادی است. برای اطلاع از قیمت نهال گردو در احمد سر گوراب و چگونگی سفارش و تنوع آن وارد لینک زیر شوید.

بهترین نهال احمد سرگوراب

گونه‌های پا بلند از فضای بیش‌تری برای پرورش شاخه و ساقه برخوردار است به همین علت توصیه می‌شود که باغدارانی که از مساحت زیادی برخوردار هستند حتماً از گونه‌های پا بلند استفاده کنند تا باردهی اقتصادی و محصولات بازارپسندی را بهره‌برداری کند.

  • نهان گردو ژنوتیپ پالیز
  • نهال گردو چندلر
  • نهال گردو فرنور

مناسب مناطق معتدل و مرطوب هستند و از قیمت با صرفه‌ای هم برخوردار هستند تا باغداران کشور با طیف گسترده بودجه بتوانند این محصولات را خریداری کنند.

نهالستان گردو در احمد سرگوراب

پرورش نهال در مناطقی که رطوبت بالایی در آن حاکم است به نسبت مناطق دیگر اندکی سخت خواهد بود. زیرا در مناطق مرطوب گسترش آفات به وفور دیده می‌شود. احداث نهالستان گردو در احمد سرگوراب به دلیل تقاضای بالای گردو در این مناطق با سوددهی همراه است. تنها عامل موثر در فروش بهتر نهالستان گردو در مناطق شمالی کشور معتبر بودن آن و تولید محصولات با کیفیت و مطلوب است. جهت آشنایی با نهالستان برتر نهال به وب سایت این مرکز سر بزنید.

کلام آخر

درصد بالایی از مناطق کشور از پتانسیل بالا برای کاشت نهال گردو برخوردار هستند در شرایطی که اکثر مناطق کشور دچار محدودیت آب هستند شهری چون احمد سرگوراب در شرایط ایده آل منبع آب است. بی تردید باردهی درختان کاشته شده در این منطقه به صورت ایده‌آل و بی‌نظیر خواهد بود جهت شناخت دیگر نهال میوه سازگار با شرایط اقلیمی و جوی این مناطق به صفحه خرید نهال میوه در احمد سرگوراب مراجعه کنید.برای آشنایی بیشتر با ارقام نهال مناسب احمد سرگوراب و خرید نهال در احمد سرگوراب اینجا کلیک کنید.

مقالات مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با برترنهال