خرید نهال گردو در بندر انزلی✔️ قیمت انواع نهال گردو پربار بندر انزلی

با توجه به تعداد بارگیری کالا و میزان تخلیه در شهر بندر انزلی این شهر در لیست دومین بندر پرتردد و گمرک بزرگ در مناطق شمالی کشور قرار گرفته است، البته با توجه به میزان بارش ۱۸۰۰ میلیمتری در یک سال به شهر پربارش ایران معروف شده است، زمین‌های پهناور و دشت‌های سرسبز، خاک حاصلخیز و بارش‌ها متوالی و دائمی بی تردید باعث گسترش و رونق گرفتن روند باغداری و کشاورزی خواهد شد، در ادامه مقاله به نکات حائز اهمیت در زمینه‌ی خرید نهال در مناطق شمالی کشور پرداخته شده است.

نمایش محصولات


از کاشت تا برداشت همراه شما هستیم

آدرس دفتر مرکزی : میاندواب خیابان ۲۴ متری نرسیده به مسجد فاطمه زهرا (س) شرکت برتر نهال

آدرس گلخانه : شهرستان میاندوآب، کمربندی شمالی، میدان ولایت، اتوبان ولایت

ساعات پشتیبانی : 24 ساعته

شرایط اقلیمی بندر انزلی

به دلیل وجود ارتباط بازرگانی شهر بندر انزلی از دیرباز در آسیا و اروپا شناخته شده است این شهر در غربی‌ترین نقطه استان گیلان قرار دارد از لحاظ رطوبت دارای ۷۱ الی ۹۷ درصد میزان رطوبت و از بارش سالانه ۱۸۲۷ میلیمتری برخوردار است، بارش‌های متوالی و دورانی در این نقطه باعث حاصلخیز شدن خاک و دشت‌های شهر بندر انزلی شده است؛ میانگین دمای سالانه ۱۶ درجه سانتیگراد و میزان ارتفاع طبیعی  منفی ۲۸ متر است با توجه به موارد گفته شده می‌توان گفت که روند کاشت نهال میوه و زراعت در این خطه پرثمر واقع خواهد شد.

بیشتر بخوانید: خرید نهال گردو در رشت

تاریخچه باغات گردو در بندر انزلی

شهر بندر انزلی محل تولید ماهیان دریای خزر، کاشت انواع سبزی و و باغات مرکبات و همچنین ساخت صنایع دستی است، اگر بخواهیم به پیشینه باغات در این منطقه بپردازیم باید بگوییم که به دلیل پر تردد بودن شهر بندر انزلی محصولات باغات و مزارع این شهر بسیار مورد توجه قرار می‌گرفته است. میزان ارتفاع طبیعی در این شهر می‌تواند عامل موثری در احداث باغ گردوی تجاری با محصول بازار پسند شود اما نکته حائز اهمیت خرید نهال گردوی مناسب اقلیم شهر است که نیاز به تحقیقات گسترده و دقت بالایی دارد.

توضیحات کامل در رابطه با احداث باغ گردو در بندر انزلی

مراحل باغداری نیاز به دقت بالایی دارد از آنجایی که برای کاشت یک نهال نیاز است که باغ از شرایط مساعدی برخوردار باشد احتیاج است که باغدار ، نوع خاک، شرایط جوی اقلیمی، میزان و جهت وزش باد، میزان بارندگی، میزان تابش نور خورشید و حاصلخیزی خاک را مورد بررسی قرار دهد،  موارد دیگری هم چون فاصله بین درختان، نحوه هرس، کوددهی و آبیاری هم به دلیل آن که توسط باغدار انجام می‌شود باعث تضمین تجاری شدن و پرسودی باغ گردو خواهد شد.

 

آیا کاشت نهال گردو در بندر انزلی حالت اقتصادی دارد؟

همانطور که می‌دانید باغداری در مناطقی با سوددهی همراه خواهد بود که میزان بارش و رطوبت در شهر در حالت ایده آلی قرار داشته باشد، اگر استاندارد بودن نهال و نحوه کاشت را نادیده بگیریم عوامل دیگری همچون تقاضای محصول و سازگاری آن با شرایط جوی و اقلیمی شهر و محبوبیت محصول در آن منطقه نقش پررنگی در اقتصادی شدن باغ گردو خواهد داشت، تمامی این نکات نیاز است که قبل از کاشت نهال مورد بررسی قرار بگیرد به همین علت توصیه می‌کنیم که حتماً جهت خرید نهال گردو به نهالستان برتر نهال مراجعه کنید.

 

خرید نهال گردو در بندر انزلی

برای خرید نهال گردو در بندر انزلی شعبات و مراکز متخصصی وجود دارند که می‌تواند انتخاب را برای خریدار آسان کند، اما دارا بودن نهالستان از نکات زیر تضمین کننده کیفیت محصول آن خواهد بود.

 • مدارک معتبر بودن نهالستان
 • برچسبدار بودن تمامی محصولات
 • تحصیلات مرتبط مدیران و پرسنل نهالستان
 • ارائه فاکتور فروش توسط نهالستان در هنگام فروش محصولات
 • گارانتی محصولات

و عوامل حائز اهمیت دیگر که نشانگر متخصص و معتبر بودن نهالستان است را باید به صورت دقیق زیر نظر بگیرید.

فروش نهال گردو در بندر انزلی

در ابتدا می‌دانید که برای فروش نهال گردو در بندر انزلی و دیگر مناطق نیاز است که از سازمان کشاورزی جواز فعالیت را کسب کنید اما جهت فروش بهتر و موفقیت در این راه حتماً قبل از فعالیت و فروش محصولات از سازگار بودن گونه‌های مختلف نهال با شرایط اقلیمی و جوی منطقه اطلاعات کاملی به دست آورید؛ همچنین فروش نهال در مناطقی که بارش باران به صورت متوالی وجود دارد متقابلاً باعث رونق گرفتن کشاورزی و باغداری خواهد شد به همین علت تقاضای نهال در چنین مناطقی بالا خواهد بود.

نهال گردو مناسب بندر انزلی

ارتفاع شهر بندر انزلی از سطح دریا منفی ۲۷ متر است لذا شناخت نهال گردو مناسب بندر انزلی باید بر اساس ارتفاع طبیعی، شرایط جوی، میزان رطوبت و نوسانات آن، میزان بارندگی و میزان دمای سالانه انجام شود.

 • نهال گردو فرنور
 • نهال گردو ژنوتیپ پالیز
 • نهال گردو چندلر
 • نهال گردو پکان آمریکایی
 • نهال گرد و خوشه‌ای
 • نهال گردو تویسرکان

با توجه به مقاومت بالای این گونه‌ها در برابر شرایط جوی گوناگون کاشت آن در مناطق شمالی کشور پیشنهاد می‌شود.

انواع نهال گردو در بندر انزلی

در نهالستان برتر نهال تمامی محصولات دارای ضمانت و فاکتور فروش و تضمین نامه اصالت کالا هستند به همین علت می‌توان گفت که خرید انواع نهال در این مرکز با موفقیت انجام خواهد شد، با درج مشخصات چند نمونه از ارقام نهال گردو شما خریداران می‌توانید با شناسایی مشخصات آن کاشت انواع نهال گردو در بندر انزلی را انجام دهید.

 • نهال گردو فرنور: مناسب ارتفاع ۱۵۰۰ الی ۲۵۰۰، برای مناطق کوهستانی و سردسیر مناسب است، دیر گلده و میزان باردهی قابل توجه
 • نهال گردو ژنوتیپ پالیز تیپ ۹:قیمت به صرفه، دیر گلده، مناسب مناطق مرتفع
 • نهال گردو چندلر: برای ارتفاع ۲۰۰ الی ۱۵۰۰، دیر گلده، مقاومت بالا در برابر بیماری و سرما
 • نهال گردو ژنوتیپ پالیز: مناسب ارتفاع ۰ تا ۳۰۰ متر، باردهی در سال اول، مقاومت بالا در برابر امراض

جهت خرید آسان و قیمت مناسب می‌توانید به وب سایت نهالستان برتر نهال مراجعه کنید.

قیمت نهال گردو در بندر انزلی

بدون شک در خرید انواع نهال خریدار به دنبال قیمت مقرون به صرفه و مناسب است متخصصان و کارشناسان پرورش نهال در نهالستان برتر نهال از تمامی استانداردها جهت رشد نهال استفاده می‌کنند، لذا قیمت گذاری نهال‌های این مرکز با توجه به ویژگی و مشخصات آن انجام می‌شود به همین علت خریداران نهالستان برتر نهال را برای خرید نهال گردو ترجیح می‌دهند. لذا قیمت محصولات این شعبه بسیار مناسب و به صرفه است با مراجعه به سایت زیر هم می‌توانید وارد صفحه کاتالوگ قیمت نهالستان برتر نهال شوید و استعلام‌ قیمت نهال گردو در بندر انزلی را انجام دهید.

بهترین نهال بندر انزلی

در بین گونه‌های مختلف نهال گردو شناسایی بهترین نهال گردو کاری سخت و زمانبر است زیرا اکثر مشخصات و میزان باردهی نهال‌های گردو مشابه یکدیگر هستند؛

 • نهال گردو چندلر
 • نهال گردو فرنور
 • نهال گردو ژنوتیپ پالیز
 • نهال گردو تویسرکان

گونه‌های ذکر شده بیش‌ترین بازار فروش را دارند و با توجه به قیمت مناسب و کیفیت علاء آن‌‌ها در بین باغداران از محبوبیت بالای برخوردار هستند.

نهالستان گردو در بندر انزلی

امروزه با وجود احداث سایت‌ برای نهالستان‌ها شرایطی فراهم شده است تا خریداران قبل از انتخاب نهالستان از سابق، نوع همکاری، تنوع محصولات، قیمت و رضایت مشتریان اطلاع پیدا کنند، اگر به سایت نهالستان برتر نهال مراجعه کنید به آسانی می‌توانید از ریز جزئیات این مرکز مطلع شوید و سپس بهترین نهالستان گردو در بندر انزلی را شناسایی کنید.

کلام آخر

انتهای کار در باغداری و کشاورزی در صورتی که تمامی مراحل به صورت استاندارد و قانونی انجام شده باشد بسیار پرسود و پردرآمد رقم خواهد خورد، در این مقاله هم قصد داشتیم تا باغداران شهر بندر انزلی را از بهترین گونه‌های سازگار با این اقلیم را آشنا کنیم، برای خرید نهال میوه در بندر انزلی هم روش‌های تعدادی وجود دارد آسان‌ترین روش مراجعه به صفحه خرید نهال میوه در بندر انزلی است. برای آشنایی بیشتر با ارقام نهال مناسب بندر انزلی و خرید نهال در بندر انزلی اینجا کلیک کنید.

مقالات مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با برترنهال