خرید نهال گردو در بره سر✔️ قیمت انواع نهال گردو پربار بره سر

شهر بره سر به دلیل خاک حاصلخیز آب و هوای کوهستانی جزو مناسب‌ترین مناطق برای کاشت درخت گردو است اگر قصد دارید که باغ گردوی اقتصادی و با محصولاتی بازارپسند را صاحب شوید، توصیه می‌کنیم که در تمامی فواصل رسیدگی به درخت گردو را فراموش نکنید و به صورت استاندارد آبیاری کوددهی و هرس ان را انجام دهید، امروزه داشتن باغ گردو به مساحت یک هکتار باعث رقم خوردن درآمدی پرسود می‌شود زیرا علاوه بر استفاده از مغز گردو از چوب درخت و روغن مغز گردو هم در صنایع مختلف استفاده می‌شود.

نمایش محصولات


از کاشت تا برداشت همراه شما هستیم

آدرس دفتر مرکزی : میاندواب خیابان ۲۴ متری نرسیده به مسجد فاطمه زهرا (س) شرکت برتر نهال

آدرس گلخانه : شهرستان میاندوآب، کمربندی شمالی، میدان ولایت، اتوبان ولایت

ساعات پشتیبانی : 24 ساعته

شرایط اقلیمی بره سر

شرایط اقلیمی شهر بره سر به شرح زیر است؛ توصیه می‌کنیم که قبل از احداث باغ گردو در این شهر آب و هوا و اقلیم آن را به صورت دقیق مورد بررسی قرار دهید:

 • وجود کوه‌های مرتفع و آبشارهای پرآب در اطراف شهر
 • به دلیل بارندگی‌های متوالی و دورانی دارای خاک حاصلخیز
 • میانگین بارش بیش از ۱۰۰۰ میلی‌متر در سال
 • آب و هوای کوهستانی و سرد
 • میزان ارتفاع ۱۲۵۰ متری از سطح دریا
 • قرارگیری در شهرستان رودبار و بخش خورگام

نکات حائز اهمیت دیگری چون میانگین دمای سالانه، تعداد روزهای سرد سال و نوسانات رطبتی موجود در شهر باعث شناخت کامل شرایط اقلیمی شهر بره سر می‌شود.

بیشتر بخوانید: خرید نهال گردو در رشت

تاریخچه باغات گردو در بره سر

 برای اطلاع از چگونگی تاریخچه باغات گردو در شهر بره سر نیاز دارید که از کارشناسان کشاورزی و یا باغداران محلی شهر مشورت بگیرید، اگر قصد دارید که به صورت اصولی از نحوه احداث باغات گردو در زمان قدیم در شهر و اطلاع از گونه‌های نهال سازگار با شرایط اقلیمی و جوی این منطقه به دست آورید توصیه می‌کنیم که با کارشناسان آنلاین نهالستان برتر نهال ارتباط بگیرید.

توضیحات کامل در رابطه با احداث باغ گردو در بره سر

انجام آزمون خاک یکی از حیاتی‌ترین مراحل جهت تضمین باردهی قابل توجه درختان است در این آزمایش علاوه بر تعیین وضعیت ph خاک، پتاسیم، مواد معدنی، میزان مواد آلی، نیتروژن و فسفر خاک به دست می‌آید، تا در صورت کمبود و یا عدم وجود موادهای گفته شده اصلاحاتی در خاک انجام شود. در صورتی که ph خاک مورد تایید نباشد با استفاده از گچ و یا آهک PH خاک در حالت مثبتی قرار می‌گیرد برای کاشت نهال گردو در خاک نیاز است که خاک دارای PH6_7  باشد‌.

 

آیا کاشت نهال گردو در بره سر حالت اقتصادی دارد؟

با توصیفاتی که در رابطه با ارزشمند بودن درخت گردو و میزان درآمدی که از انواع بخش‌های مختلف آن به دست می‌آید می‌توان پی برد که احداث باغ گردو به مساحت یک هکتار می‌تواند باعث کسب درآمد تا چندین سال شود، نکته حائز اهمیتی که در این رابطه وجود دارد این است که باید حتماً ارقام گونه نهالی را خریداری کنید که علاوه بر سازگاری با شرایط اقلیمی منطقه از شناسنامه و کارت قرنطینه محصول و گارانتی چندین ساله برخوردار باشد تا استارت احداث باغ تجاری و اصولی زده شود.

 

خرید نهال گردو در بره سر

در خرید نهال گردو در بره سر به چند نکته توجه کنید تا محصولی معتبر و سلامت با قیمت اقتصادی را خریداری کرده باشید؛

 • انتخاب نهالستانی معتبر برای خرید
 • خرید نهالی که در شرایط مناسبی پرورش یافته است.
 • انتخاب نهالی سازگار با شرایط اقلیمی شهر
 • انتخاب نهال دارای مدارک تضمین کیفیت
 • بررسی ریشه ساقه و برگ‌های نهال می‌تواند تا حد امکان شما را از سلامت نهال مطلع کند.
 • مشورت با کارشناسان کشاورزی
 • شناخت ویژگی‌های حائز اهمیت نهال گردو
 • مطلع بودن از قیمت ارقام نهال گردو

با انتخاب خرید آنلاین نهال گردو از نهالستان برتر نهال می‌توانید بدون صرف وقت در سریع‌ترین زمان ممکن نهال‌های خود را با قیمت اقتصادی کیفیت عالی درب منزل تحویل بگیرید.

فروش نهال گردو در بره سر

اکثر مراکز فروش نهال گردو در بره سر از مشاوران فنی جهت آسان شدن انتخاب محصول برای باغداران استفاده می‌کنند، با ارائه این مورد نهالستان‌ها می‌توانند خدمت بزرگی به کشاورزان و باغداران مبتدی کنند علاوه بر ارائه خدمات ۲۴ ساعته پس از فروش به صورت آنلاین برای خریدار می‌تواند بسیار حلال مشکلات باشد، جهت شناسایی مراکز نهال فروشی به سازمان‌ جهاد کشاورزی منطقه مراجعه کنید.

نهال گردو مناسب بره سر

در این بخش قصد داریم که نهال گردو مناسب بره سر را بررسی کنیم از گونه‌های سازگار با شرایط اقلیمی شهر بره سر می‌توان به دو گزینه اشاره کرد:

 • نهال گردو چندلر
 • نهال گردو ژنوتیپ پالیز

با توجه به منطبق بودن ارتفاع مناسب جهت کاشت این دو گونه و ارتفاع شهر بره سر می‌توان گفت که باغداران و کشاورزان مبتدی جهت احداث باغ مدرن با محصولات اقتصادی و با عمر طولانی از این دو رقم برای کاشت استفاده کنند.

انواع نهال گردو در بره سر

ساختار انواع نهال گردو با یک شرایط اقلیمی و جوی متفاوتی تناسب خواهد داشت با مطالعه ویژگی و مشخصات رقم‌های نهال گردو که از بازار فروش بالای برخوردار هستند می‌توانید که قبل از کاشت انواع نهال گردو در بره سر از بهترین و سازگارترین نوع مطلع شوید، مشاوره با کارشناسان کشاورزی و استفاده از مرورگرهای اینترنتی و مطالعه مطالب و مقاله‌های مربوطه کمک بزرگی برای شما خواهد بود.

قیمت نهال گردو در بره سر

اندازه نهال می‌تواند باعث تغییر قیمت نهال گردو در بره سر شود به طور مثال گونه‌های نهال گردو که از سن بیش‌تر و ضخامت بالای برخوردار هستند برای پرورش از منابع و انرژی بیشتری استفاده شده است و کاشت آن موفقیت بیش‌تری همراه خواهد بود اما ارقام نهال گردویی که از سن کمتری برخوردار هستند نیاز به رسیدگی بیش‌تری دارند و به دلیل آن‌ که این ارقام ریسک پذیر هستند کاشت آن‌ها اصولاً با موفقیت و حاصل مورد تاییدی همراه نخواهند بود.

بهترین نهال بره سر

شناسایی بهترین نهال گردو برای احداث باغ گردوی تجاری بسیار اهمیت خواهد داشت؛ چند رقم نهال گردو که از میزان باردهی بالا، عمر اقتصادی بیش از ۱۰۰ سال و باردهی زودتر برخوردار هستند را در این بخش درج می‌کنیم:

 • نهال گردو ژنوتیپ پالیز تیپ ۷: باردهی زود هنگام، میزان باردهی سالانه ۸ الی ۱۰ تن، عمر بیش از ۱۰۰ سال
 • نهال گردو ژنوتیپ پالیز تیپ ۹: رقم کانادایی، باردهی در صورت پایداری شرایط جوی منطقه تا ۱۶ تن در هکتار
 • نهال گردو چندلر: باردهی در سال اول، میانگین باردهی در سال ۷ تن در هکتار، عمر بیش از ۱۰۰
 • نهال گردو پکان آمریکایی: عمر اقتصادی بیش از ۱۰۰ سال، باردهی ۵ تن در سال، محصولات با کیفیت

انتخاب مکان مناسب برای باغداری، خرید نهال شناسنامه دار و پربازده به علاوه‌ی رسیدگی متداول‌ و اصولی در این حوزه‌ نقشه اصلی تجاری شدن را ایفا می‌کند.

نهالستان گردو در بره سر

با توجه به اینکه شهر بره سر از منابع طبیعی و گردشگری بسیاری برخوردار است پیش‌بینی می‌شود که در فصول تابستان و بهار که آب و هوای منطقه معتدل شد به چه تعداد توریست داخلی و خارجی به این شهر ورود می‌کنند، علاوه بر آن به دلیل آب و هوای کوهستانی و خاک حاصلخیز و منبع آب و دائمی لحاظ می‌شود که پرورش نهال گردو در این شهر در رده‌های بالای قرار بگیرید، برای آشنایی با نهالستان گردو در بره سر نیاز دارید به وب سایت نهالستان برتر نهال مراجعه کنید.

کلام آخر

وجود آفات در هر منطقه‌ای کشاورزی و باغداری را با چالش‌هایی روبرو می‌کند، شهر بره سر با قرار گیری در مناطق مرطوب از گسترش آفات مستثني نیست، خرید نهال مقاوم و رسیدگی مداوم و دقیق می‌تواند محافط موثر محصولات کشاورزی و باغی در این شهر شود، اگر قصد دارید در شهر بره سر باغ میوه تجاری راه اندازی کنید، صفحه خرید نهال میوه در بره سر را فراموش نکنید . برای آشنایی بیشتر با ارقام نهال مناسب بره سر و خرید نهال در بره سر اینجا کلیک کنید.

مقالات مرتبط




نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با برترنهال