خرید نهال گردو در بازار جمعه✔️ قیمت انواع نهال گردو پربار بازار جمعه

بازار جمعه در زمان قدیم به نام‌های تولم شهر و یا جوما بازار شناخته می‌شده است،  از نظر طبقه‌بندی آب و هوا شهر بازار جمعه دارای شرایط جوی معتدل و مرطوبی با میانگین بارش سالانه مثبت قرار دارد، این شهر از توابع شهرستان تالش استان گیلان و در مرکز بخش شاندرمن قرار گرفته است. استفاده از روش‌های نوین آبیاری‌های بخصوص و الگو گرفتن از نحوه باغداری و کشاورزی کشورهای توسعه یافته توسط باغداران می‌توان باغ و مزارع بسیار پربار و پرسودی را در شهر بازار جمعه احداث کرد.

نمایش محصولات


از کاشت تا برداشت همراه شما هستیم

آدرس دفتر مرکزی : میاندواب خیابان ۲۴ متری نرسیده به مسجد فاطمه زهرا (س) شرکت برتر نهال

آدرس گلخانه : شهرستان میاندوآب، کمربندی شمالی، میدان ولایت، اتوبان ولایت

ساعات پشتیبانی : 24 ساعته

شرایط اقلیمی بازار جمعه

در مناطقی که بارش باران به وفور وجود دارد بدون شک نوع خاک هم بسیار مورد تایید و مناسب خواهد بود با توجه به آن که شهر بازار جمعه از ارتفاع ۳۶ متری از سطح دریا برخوردار است می‌توان گفت که کاشت انواع گونه‌های نهال گردو در این منطقه امکان‌پذیر است، با وجود منبع آب دائمی که در این منطقه برقرار است می‌توان گفت احداث باغ گردو و برداشت محصولات درخت گردو در این منطقه رایج است. در ادامه مقاله مقاله گونه‌های نهال گردو که ساختار آن و شرایط جوی و اقلیمی شهر بازار جمعه تناسب دارند بیان کرده‌ایم.

بیشتر بخوانید: خرید نهال گردو در رشت

تاریخچه باغات گردو در بازار جمعه

با مورد بررسی قرار دادن پیشینه باغات گردو در شهر بازار جمعه می‌توان کمک کارآمدی به احداث باغ گردو در این منطقه کرد، امروزه با توجه به آن که درصد زیادی از شهر بازار جمعه را باغات و اراضی‌های شهر تشکیل داده است اما متاسفانه به دلیل گسترش ساخت و ساز بسیاری از اراضی و دشت‌های شهر بازار جمعه مورد تصرف قرار گرفته است، لذا توصیه می‌شود که قبل از احداث باغ گردو از یک مکان مناسب و با مساحت یک هکتاری استفاده کنید تا درختان گردو در شرایط ایده‌آل و فضای باز به رشد و توسعه خود ادامه دهند.

توضیحات کامل در رابطه با احداث باغ گردو در بازار جمعه

برای انجام یک کار اصولی بدون شک نیاز است که برخی از موارد را مورد بررسی قرار دهید؛ در احداث باغ گردو با محصولاتی بازار پسند و اقتصادی نیاز است که برخی از موارد زیر را به صورت اصولی رعایت کنید:

 • انتخاب نهال گردوی مقاوم و سازگار
 • اطلاع از نوسانات دمای
 • آماده سازی زمین باغ
 • توجه به املاح و ویتامین‌های خاک
 • انتخاب زمان مناسب برای کاشت نهال
 • زهکشی مناسب و مورد تایید خاک
 • فاصله گذاری مورد تایید و متناسب
 • کوددهی و آبیاری اصولی
 • رسیدگی مناسب و دائم به درختان

اگر شما به تازگی باغی احداث کرده‌اید توصیه می‌کنیم که جهت پیش گرفتن روند اقتصادی و مورد تایید از یک کارشناس کشاورزی کمک بگیرید.

 

آیا کاشت نهال گردو در بازار جمعه حالت اقتصادی دارد؟

در سودآور بودن باغ گردو هیچ شک و تردیدی وجود ندارد در سراسر جهان گردو به دلیل ویتامین و املاح مغذی قیمت به صرفه‌ای که دارد و دارای بازار فروش بالایی است در ایران نه تنها از مغز گردو درآمدزایی می‌شود بلکه از چوب گردو و روغن گردو در صنایع مختلف استفاده و به نحوی درآمدزایی شده است، با توجه به نوع خاک و میزان بارندگی ایده‌آلی که در شهر بازار جمعه شاهد هستیم کاشتن انواع نهال گردو در این منطقه پرثمر می‌گردد.

 

خرید نهال گردو در بازار جمعه

برای خرید نهال گردو در بازار جمعه می‌توانید از روش حضوری استفاده کنید و با مراجعه به سازمان جهاد کشاورزی و نهالستان‌های معتبر منطقه خرید خود را انجام دهید، از جهت آن که خرید حضوری به نسبت خرید آنلاین طرفدار و محبوبیت بالایی دارد می‌توان گفت که خرید اینترنتی در خرید و فروش این نوع محصولات اندکی غیر قابل باور و نامعتبر از دید خریداران است، اما انتخاب یک نهالستان معتبر و صاحب نام و خرید اینترنتی از آن بی‌تردید نگاه باغدار را از نحوه خرید اینترنتی محصولات کشاورزی تغییر خواهد داد.

فروش نهال گردو در بازار جمعه

روش‌های گوناگونی برای فروش نهال گردو در بازار جمعه وجود دارد، باغداران برای خرید نهال اکثراً خرید حضوری را انتخاب می‌کنند توصیه می‌شود که در هنگام خرید به نکات زیر توجه کنید:

 • مجوزدار بودن نهالستان
 • شناسنامه‌دار بودن نهال‌ها
 • سلامت ظاهری نهال
 • ریشه‌های پرتراکم و مویی نهال
 • سازگار بودن نهال با شرایط اقلیمی شهر بازار جمعه

بررسی گواهی قرنطینه، مدارک تایید سلامت نهال، برخوردار بودن گارانتی ۲ ساله محصول و در انتها ارائه فاکتور فروش توسط فروشنده نهال تا حد زیادی می‌تواند خیال مشتری را از نظر باردهی و سلامت و مقاومت بالای نهال آسوده کند.

نهال گردو مناسب بازار جمعه

با بررسی سایت‌ها و مقالات مرتبط می‌توانید به آسانی شناسایی نهال گردوی مناسب بازار جمعه را به صورت مطمئن انجام دهید در این بخش چند نمونه از گونه‌هایی را که کاشت آن در شهر بازار جمعه مورد تایید است به شرح زیر است:

 • نهال گردو فرنور
 • نهال گردو تویسرکان
 • نهال گردو چندلر
 • نهال گردو ژنوتیپ پالیز
 • نهال گردو اسرائیلی
 • نهال گردو پالیز کانادایی

با توجه به مقاومتی که این گونه نهال‌ها با شرایط جوی پربارش و معتدل دارند می‌توانید کاشت این گونه‌ها را در شهر بازار جمعه انجام دهید.

انواع نهال گردو در بازار جمعه

شالیزارها و دشت‌های وسیع و پهناور در شهر گیلان و شهرهای اطراف آن وجود دارند و از سمتی کوه‌های البرز و کوه‌های آذربایجان شرقی این خطه را محدود کرده‌اند به همین علت می‌توان گفت که آب و هوای این مناطق بسیار معتدل و مناسب است، لذا کاشت انواع نهال گردو در بازار جمعه و شهرهای اطراف آن با اطمینان خاطر قابل انجام است. تنها موردی که وجود دارد آن است که در خرید نهال گردو باید رقمی با کیفیت، به دور از آفت زدگی و با میزان باردهی بالا را خریداری کنید.

قیمت نهال گردو در بازار جمعه

قیمت نهال گردو در بازار جمعه بدون شک بستگی به تقاضا و فروش خواهد داشت همانطور که گفتیم شهر بازار جمعه از تمامی جهات در شرایط ایده‌آل و متناسب قرار دارد بنابراین کاشت انواع نهال گردو و میوه در این منطقه قابل انجام است،  به همین علت قیمت نهال در این منطقه در رویه مثبت و به صرفه قرار خواهد داشت. نهالستان برتر نهال با ارائه لینک کاتالوگ قیمت شرایط فراهم کرده تا بدون صرف هزینه و وقت از قیمت تمامی نهال‌ها اطلاع پیدا کنید.

بهترین نهال بازار جمعه

نهال گردو فرنور : این محصول باردهی خود را از ابتدای سال کاشت آغاز خواهد کرد، دیر گلده و مناسب مناطق سردسیر است، برای ارتفاع ۱۵۰۰ تا ۲۵۰۰ متر توصیه می‌شود و تحمل گرمای  ۴۰ درجه و سرمای منفی ۳۰ درجه را دارد، جزوه محبوب و پرفروش‌ترین گونه‌های نهال گردو است.

نهال گردو چندلر : گونه دیر گلده است و دارای مقاومت بالا در برابر سرما و گرما است، میزان آفت زدگی این گونه بسیار پایین است و در برابر گسترش آفت بسیار مقاوم عمل می‌کند، برای ارتفاع ۲۰۰ تا ۱۵۰۰ متر هم توصیه می‌شود،

نهال گردو تویسرکان : این رقم زود گلده است و بیش‌تر برای مناطقی که معتدل و گرمسیر هستند توصیه می‌شود، برای شناخت دیگر گونه‌های نهال گردو توصیه می‌شود که وارد وب سایت نهالستان پرترنهال شوید تا از بهترین نهال گردوی این نهالستان اطلاع پیدا کنید.

نهالستان گردو در بازار جمعه

وجود نهالستان گردو در بازار جمعه باغداران این منطقه را از صرف هزینه‌های بسیار برای رفت و آمد جهت خرید نهال گردو آسوده کرده است، اگر که شناختی در رابطه با نهالستان‌های گردوی معتبر و متخصص ندارید راهنمایی گرفتن از یک کارشناس کشاورزی با مدرک مرتبط می‌تواند شما را در حوزه‌های مختلفی راهنمایی کند.

کلام آخر

شیوه‌های نوینی که امروزه در حوزه باغداری و کشاورزی پدیدار شده‌اند مراحل سخت کشاورزی و باغداری را بسیار سهل کرده‌اند، اگر در حوزه باغداری نحوه آبیاری به خصوص و کوددهی مناسب را رعایت کنید بدون شک بدون ضرر و زیان مالی صاحب یک باغ پرسود و با عمر اقتصادی بالایی خواهید شد، جهت خرید نهال میوه سازگار با شرایط اقلیمی شهر بازار جمعه باید وارد صفحه خرید نهال میوه در بازار جمعه شوید. برای آشنایی بیشتر با ارقام نهال مناسب بازار جمعه و خرید نهال در بازار جمعه اینجا کلیک کنید.

مقالات مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با برترنهال