خرید نهال در گلمکان ✔️ قیمت نهال میوه + نهالستان گلمکان

شهر گلمکان شهری ییلاقی، گردشگری، سرسبز با آب و هوای کوهستانی واقع در دامنه کوه‌های تخت رستم، تخت اخلمد و سلسله جبال بینالود است که در شهرستان گلبهار خراسان رضوی قرار گرفته است. این منطقه در اراضی نسبتا مرتفع و کوهستانی با ارتفاع ۱۴۰۰ متر از سطح دریا واقع شده و شهری با دره‌های پر آب، هوای کوهستانی، بارندگی‌های بالا، رودخانه‌ها و چشمه‌سارهای خروشان و جاری، جلگه‌ها و دشت‌های سرسبز و پوشیده است که با شهرهای شاندیز، چناران و مشهد همسایگی دارد و در ۵۰ کیلومتری مرکز استان قرار گرفته است.
این شهر ییلاقی دارای آب و هوای نیمه سردسیری و معتدل بوده و کشاورزی و باغداری در آن از وضعیت بسیار مطلوبی برخوردار است به طوری که اقتصاد آن بر پایه کشاورزی و باغداری استوار است و محصولات صادراتی و بازار پسند شامل گردو، بادام، پسته، انار، توت، گیلاس، آلبالو، زردآلو، انگور، عناب و سیب در کنار محصولات استراتژیکی مانند گندم، جو، غلات، سیفیجات، تره بار و زعفران از آن برداشت می‌شود. بالا بودن این برداشت باعث ایجاد کارخانجات تبدیلی، کسب بازارهای صادراتی و رونق بالای اقتصادی در این خطه شده است.

از کاشت تا برداشت همراه شما هستیم

آدرس دفتر مرکزی : میاندواب خیابان ۲۴ متری نرسیده به مسجد فاطمه زهرا (س) شرکت برتر نهال

آدرس گلخانه : شهرستان میاندوآب، کمربندی شمالی، میدان ولایت، اتوبان ولایت

ساعات پشتیبانی : 24 ساعته

خرید نهال در گلمکان

بخش بزرگی از زمین­های کشاورزی و حاصلخیز در گلمکان به کشت برنج و شالیزارها تخصص دارد اما خرید نهال در گلمکان و احداث باغات مدرن نیز از رویکردهای کشاورزی نوینی است که در این شهر در حال توسعه است، باغداران می­توانند نهال مورد نظر خود را با توجه به شرایط آب و هوایی و خاک منطقه خریداری کرده و با احداث باغ میوه سرمایه گذاری بلند مدت و کم زحمت­تری نسبت به شالیزارها داشته باشند.

بیشتر بخوانید: خرید نهال در مشهد

نهالستان گلمکان

مهمترین شاخصه‌ای که می‌تواند میزان فروش، معروفیت و حسن سابقه یک نهالستان را از مراکز دیگر متمایز کند کیفیت نهال‌ها، محل نهالستان، تخصص کارگروه آن و همچنین تنوع ارقام و پاسخگو بودن در قبال سلامت و باردهی آنها است. اگرچه در چنین نهالستان‌هایی ارزش نهال‌ها به دلیل مراحل پرورشی دقیق و علمی بالاتر است اما متقابلاً کیفیت و باردهی آنها برای سالیان سال می‌تواند با سودآوری بالا برای باغدار همراه باشد. لذا توصیه می‌شود معتبرترین نهالستان گلمکان را برای خرید انتخاب کنید.

باغداری در گلمکان

حوزه باغداری در گلمکان با برداشت محصولات مانند پسته، بادام، زرشک، عناب، انار، انگور، سیب، گلابی گیلاس بسیار پررونق است زیرا تمامی پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های طبیعی لازم برای رشد و پرورش نهال میوه اعم از خاک غنی، آب و هوای مناسب و منابع آبی پربار در شهر گلمکان مهیا بوده و این شهر توریستی، سرسبز و ییلاقی می‌تواند بهترین گزینه برای احداث باغ میوه باشد. لذا لازم است نهال‌های مقاوم به سرما و دیرگل برای این شهر انتخاب شود تا محصولاتی بدون آفت، سرمازدگی و با کیفیت برداشت شود.

 

نهال فروشی در گلمکان

یکی از نهال فروشی‌هایی که به صورت اینترنتی توانسته خدمات قابل توجه و شایانی را در حوزه باغداری و توسعه و رونق آن به باغداران اقصی نقاط کشور داشته باشد نهالستان مجهز و با سابقه برتر نهال است که نهال فروشی در گلمکان را به صورت اینترنتی انجام می‌دهد و عزیزان می‌توانند در کوتاه‌ترین زمان از نهال‌های ضمانت‌دار، اصیل و با کیفیت این مجموعه برخوردار شوند این مرکز دارای ویژگی‌های زیر است.
* تیم مهندسی شامل گیاه شناسان، متخصصین و مهندسین کشاورزی با تجربه و متبحر
* تمامی فعالی این مجموعه زیر نظر نهادهای ذیصلاح، مرکز تحقیقات بذر و گیاه و جهاد کشاورزی انجام می‌شود.
* برای نهال‌ها در خصوص عدم بیماری و آفات کارت قرنطینه و در خصوص باروری و کیفیت بالا کارت سلامت و ضمانت ارائه می‌شود.
* نهالستان در خصوص پشتیبانی و رفع چالش‌های باغداری به صورت ۲۴ ساعته در اختیار باغداران است.
* تنوع ارقام این نهالستان بالا بوده و برای هر اقلیم و خطه‌ای رقم مناسب معرفی می‌شود.

فروش نهال در گلمکان

متنوع بودن نهال‌های تولیدی در مراکز فروش نهال در گلمکان باعث تسهیل خرید و فرصت انتخاب بهتر به کشاورزان می شود. در نهالستان‌های تخصصی جهت حلب رضایت مشتریان و جذب فروش بالا انواع نهال‌های پیوندی، ژنوتیپ، اصلاح شده، گلدانی و ریشه لخت تولید و عرضه می‌شود و از این حیث برای هر سلیقه و هدفی رقم خاص آن موجود خواهد بود.

قیمت نهال در گلمکان

با توجه به متنوع بودن نهال‌های میوه و ارقام آن و همچنین ضوابط و قواعد پرورشی نهال در نهالستان‌های گوناگون، قیمت نهال در گلمکان دارای نوسانات و تغییرات قابل توجهی است. البته که نهال‌های تجاری، زود بازده، مقاوم به گرما و سرما ارزش و قیمت بالاتری دارند و اطلاع از قیمت ارقام این چنینی باعث می‌شود باغدار با برنامه‌ریزی منظم رقم انتخابی را با بودجه و هدف تجاری خود تطبیق دهند.

خرید نهال بادام در گلمکان

از جمله نهال‌های میوه بومی منطقه آسیا که در کشور ما پرورش آن رواج گسترده‌ای دارد نهال بادام است این نهال زیبا با ریشه‌های سطحی و مقاومت بالا به کم آبی می‌تواند در اقلیم مانند گلمکان به صورت دیم نیز بهترین رشد را تجربه کند. زیرا در این خطه بارندگی‌ها بسیار بالا بوده و این نهال می‌تواند به بهترین شکل نیاز سرمایی و آبی خود را برطرف و بهترین باردهی را داشته باشد. لذا برای خرید نهال بادام در گلمکان و اطلاع از نحوه کشت آن می‌توانید از برتر نهال کمک بگیرید.

خرید نهال میوه در گلمکان

موقعیت جغرافیایی و آب و هوایی شهر گلمکان باعث خاک غنی و منابع آبی پربار آن شده و از این حیث باغداری رواج گسترده‌ای در این شهر دارد. خرید نهال میوه در گلمکان و سرمایه‌گذاری برای کشت و پرورش آن می‌تواند جدا از منتفع شدن نسل‌های بعدی از این باغات در داشتن شغلی کم ریسک و سودآور بسیار موثر باشد. نهال‌های سالم، بدون بیماری و همراه با لیبل اصالت را می‌توانید از برتر نهال به همراه ضمانت دو ساله با قیمتی فوق العاده دریافت کنید.
همچنین در صورت تمایل می‌توانید نهال‌های گردی قابل کاشت در این خط را در صفحه خرید نهال گردوی گلمکان ملاحظه کنید.

خرید نهال میوه در گلمکان

نهال سیب سیب دماوند، سیب دو رنگ فرانسه، سیب جوناتان، سیب ردچف، سیب مراغه
نهال بادام بادام منقا، بادام پسته‌ای، بادام اسرائیلی
نهال پسته پسته پیوندی احمدآقایی، پسته زرندی، پسته بنه، پسته اکبری
نهال انگور انگور کشمش خلیلی، انگور یاقوتی، انگور صاحبی، انگور لعل
نهال گیلاس گیلاس خوشه‌ای فرانسه، گیلاس فرنگی، گیلاس هارت
نهال گلابی گلابی ویلیام دوشیز، گلابی شاه میوه، گلابی بیرونی، گلابی دوچی
نهال عناب عناب قائنات، عناب ارمنی، عناب ژاپنی
نهال انار انار ساوه، انار واندرفول ، انار بردسکن
نهال خرمالو خرمالو تاباتا، خرمالو فویو، خرمالو موزی
نهال زینتی بیدمشک، بید مجنون، پالونیا، صنوبر،
نهال زرشک زرشک بیدانه پفکی، زرشک بیدانه قائنات، زرشک بی دانه سیاه
نهال ازگیل ازگیل ژاپنی، ازگیل جنگلی، ازگیل آمریکایی
نهال هلو هلو قجیر قانات، هلو معطر، هلو کاظمی، هلو ۶۰ روزه
نهال شلیل شلیل فانتاریا، شلیل بیگ تاپ، شلیل شبرنگ، شلیل پالیز
نهال گوجه سبز گوجه سبز ترکیه، گوجه سبز زودرس، گوجه سبز مراغه
نهال به به اصفهان، به گلابی، به کوزه‌ای
نهال زردآلو زردآلو نوری، زردآلو نادری، زردآلو عسگرآبادی
نهال آلبالو آلبالو مجاری، آلبالو پربار سیکانی، آلبالو گیسی
نهال گل‌محمدی گل‌محمدی دیم، گل‌محمدی خاردار، گل‌محمدی بی خار
نهال آلو آلو انجیری، آلو غول پاییزه، آلو مراغه
نهال توت توت سیاه، توت قرمز، توت هرات، توت چتری
نهال فندق فندق تک شاخه، فندق یکورب، فندق نخجوان
نهال بلوبری بلوبری گراپ، بلوبری ایرانی، بلوبری نلسون
نهال سنجد سنجد قزل، سنجد حاج حسینی، سنجد محلی
نهال زیتون زیتون کنسروالیا ، زیتون شنگه، زیتون آمریکایی
نهال انجیر انجیر بنفش، انجیر استهبان ، انجیر سیاه
نهال گل‌محمدی گل‌محمدی خاردار، بی خار، دیم
نهال ازگیل ازگیل ژاپنی، ازگیل آمریکایی ، ازگیل جنگلی، ازگیل قرمز

 

 

کلام آخر

شهر گلمکان دارای خاک غنی و مرغوب، آب و هوای کوهستانی و موقعیت جغرافیایی بسیار عالی با اراضی سرسبز و شهری توریستی است که سرمایه‌گذاری و احداث باغ میوه در آن هم جنبه اقتصادی و هم جنبه تجاری دارد. با نهالستان‌های معتبر مانند برتر نهال می‌توانید تعاملات مفیدی در رابطه با ارقام مناسب نهال میوه برای کاشت و باغداری کم چالش داشته باشید.

همچنین شما عزیزان برای مطالعه ارقام نهال های گردو دیگر که در شهر گلمکان می توان کاشت کرد، به صفحه خرید نهال گردو در گلمکان مراجعه کنید.

 

مقالات مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
ارتباط با برترنهال