خرید نهال در قوچان✔️ قیمت نهال میوه + نهالستان قوچان

شهر قوچان واقع در استان خراسان رضوی شهری مرزی و کوهستانی است که با کشور ترکمنستان همسایگی و هم مرزی دارد. این شهر از نظر اقلیمی به دلیل موقعیت جغرافیایی و ارتفاع ۱۳۵۰ متری از سطح آب‌های آزاد و قرارگیری بین کوه‌های هزار مسجد، آلاداغ و شاه جهان دارای اقلیم کوهستانی و نسبتا سرد بل زمستان‌های سخت و تابستان‌های ییلاقی با آب و هوای مطبوع و خنک است. با توجه به قرارگیری این شهر در دامنه‌های کوه پایه‌ای از بارندگی‌های بسیار زیاد در سال رودخانه‌هایی مانند فرق، ترک و رضوانلو در آن جاری باشد.
شرایط جوی و اقلیمی قوچان و بارندگی‌های بالای آن باعث شده رطوبت هوا و خاک در آن مطلوب و شرایط برای کشاورزی و باغداری بسیار مهیا باشد. این شهر که در فاصله ۱۲۰ کیلومتری مرکز استان واقع شده است جدا از اینکه اراضی زراعی شهر قوچان بسیار وسیع و گسترده بوده، به دلیل تولید گندم‌های با کیفیت و پرتناژ به عنوان انبار گندم کشور شناخته می‌شود. این شهر دارای باغات انگور یا تاکستان‌های بسیار پررونق و سرسبزی است که در بخش صادرات نیز رتبه‌های دوم کشور را از آن خود کرده است همچنین باغات میوه‌ای مانند شفتالو، گوجه سبز، سیب، زردآلو، بادام و خشکبار در سراسر این شهر به وفور مشاهده می‌شود.

از کاشت تا برداشت همراه شما هستیم

آدرس دفتر مرکزی : میاندواب خیابان ۲۴ متری نرسیده به مسجد فاطمه زهرا (س) شرکت برتر نهال

آدرس گلخانه : شهرستان میاندوآب، کمربندی شمالی، میدان ولایت، اتوبان ولایت

ساعات پشتیبانی : 24 ساعته

خرید نهال در قوچان

بخش بزرگی از زمین­های کشاورزی و حاصلخیز در قوچان به کشت برنج و شالیزارها تخصص دارد اما خرید نهال در قوچان و احداث باغات مدرن نیز از رویکردهای کشاورزی نوینی است که در این شهر در حال توسعه است، باغداران می­توانند نهال مورد نظر خود را با توجه به شرایط آب و هوایی و خاک منطقه خریداری کرده و با احداث باغ میوه سرمایه گذاری بلند مدت و کم زحمت­تری نسبت به شالیزارها داشته باشند.

بیشتر بخوانید: خرید نهال در مشهد

نهالستان قوچان

از جمله شرایطی که باعث شده تعداد نهالستان قوچان افزایش پیدا کرده و متقابلاً فضای رقابتی بین این نهالستان‌ها باعث بالا رفتن کیفیت کار، مرغوبیت، سلامت نهال‌ها شده آب و هوای کوهستانی، بارندگی‌های بسیار بالا، خاک غنی و حاصلخیز شهر قوچان است. از همین رو جوانان و سرمایه‌گذاران زیادی برای درآمدزایی و اشتغال به فکر احداث باغ میوه هستند که توصیه می‌شود خرید نهال میوه را از مجموعه‌های موفق، پرسابقه و معتبر انجام دهند.

باغداری در قوچان

با توجه به موقعیت جغرافیایی و هوایی در اکثر ماه‌ها و کوهستانی بودن منطقه بسیاری از باغداران برای جلوگیری از سرمای زدگی نهال‌های تجاری خود سعی می‌کنند هنگام احداث باغ از رقم‌های مقاوم به سرما و دیرگل استفاده کنند. همچنین در تاکستان‌ها برای پیشگیری از سرمازدگی نهال‌های انگور را در زیر خاک قرار داده و پس از شروع جوانه زنی در فصل رویش از دل خاک بیرون می‌آورند. شروع باغداری در قوچان که دارای ۲۳ رودخانه فصلی و دائمی و چند صد قنات، چاه پرآب، کاریزها و چشمه‌های متعدد است در کنار خاکی با ۹۵ درصد شیرینی یکی از بیزینس های بسیار سودآور و تجاری خواهد بود.

 

نهال فروشی در قوچان

اگر قصد خرید میوه از نهالستان‌های خارج از شهر و دارای معروفیت و حسن سابقه هستید پیشنهاد می‌شود نهال فروشی اینترنتی را امتحان کنید از جمله مراکز اینترنتی که نهال فروشی در قوچان را به صورت مستمر و با خدمات پس از فروش انجام می‌دهند نهالستان مجهز و تخصصی برتر نهال است. خرید اینترنتی از این مجموعه از چندین جهت دارای مزایا و اهمیت برای خریداران خواهد بود.
* خرید نهال میوه از نهالستان مجوزدار و فعال زیر نظر نظارت‌های ارگانی و سازمانی جهاد کشاورزی
* دریافت نهال‌های میوه مرغوب و با کیفیت به همراه گواهی سلامت و ضمانت دو ساله
* خرید مستقیم از نهالستان مرجع و دریافت نهال‌ها با قیمت بسیار ایده‌آل و واقعی به دلیل حذف واسطه‌ها
* برخورداری از نهال‌های مقاوم به آفات و دارای کارت قرنطینه و همچنین سازگار با اقلیم کوهستانی شهر قوچان
* دریافت نهال‌های پربار و زود بازده به همراه لیبل اصالت

فروش نهال در قوچان

یکی از پارامترهای موثر که هنگام خرید نهال میوه از مراکز فروش نهال در قوچان باید مد نظر قرار بگیرد، مقاومت نهال با اقلیم و شرایط جوی قوچان و استقامت و توانمندی آن در برابر سرمای بهاره و یخبندان و سرمازدگی شبانه است. سعی کنید رقم‌های مقاوم به سرما و سازگار با تغییرات اقلیمی خاکی و دمایی این منطقه را انتخاب کنید.

قیمت نهال در قوچان

امروزه قیمت نهال در قوچان ممکن است به دلیل کمبود رقم و گونه خاص یا سن و بازدهی نهال تحت شعاع قرار گرفته و متغیر باشد. در این رابطه بسیار حائز اهمیت است که باغداران قبل از خرید از قیمت نهال مطلع شده و متناسب با اقلیم و هدف تجاری خود نهال را انتخاب کنند.

خرید نهال بادام در قوچان

نهال بادام نهالی مناسب برای مناطق معتدل و خزان کننده است که به دلیل مقاومت بالا به خشکی و کم آبی به آبیاری‌های پرتکرار حساس بوده و ممکن است ریشه و طوقه آن دچار پوسیدگی شود. کاشت نهال بادام باید در خاک‌های با اسیدیته ۷ الی ۸ انجام شود و این نهال در خاک‌های خنثی با بافت خاکی سبک و لومی بیشترین بازدهی را خواهد داشت. برای بهره‌مندی از میوه پرخاصیت و بازار پسند این نهال تجاری می‌توانید خرید نهال بادام در قوچان و کسب اطلاعات تخصصی دیگر را از لینک زیر دریافت کنید.

خرید نهال میوه در قوچان

از جمله نهالستان‌هایی که می‌تواند در خرید نهال میوه در قوچان بر حسب محبوبیت میوه، بازار فروش و رقم سازگار کمک شایان به باغداران عزیز داشته باشد برتر نهال است که نهال‌های لیبل‌دار، زودبازه و پربار را با قیمت منصفانه در اختیار شما عزیزان قرار خواهد داد. کافیست به لینک زیر مراجعه کنید همچنین جدول زیر ارقام قابل کاشت در این خطه را نشان می‌دهد.

خرید نهال میوه در قوچان

نهال سیب سیب گلدن ورد قرمز، سیب دماوند، سیب مراغه، سیب سبز
نهال پسته پسته احمدآقایی ، پسته هیبریدی، پسته ممتاز، پسته رفسنجان، پسته بنه
نهال گلابی گلابی مشو، گلابی شینگو، گلابی دوشیز، گلابی پرتقالی
نهال بادام بادام شاهرودی، بادام شکوفه، بادام ربیع، بادام مامایی
نهال گیلاس گیلاس مرتون گلوری، گیلاس سیاه مشهد، گیلاس سم
نهال انگور انگور شامپاین شرابی، انگور کندری، انگور فخری
نهال خرمالو خرمالو ایورکا، خرمالو گوجه‌ای، خرمالو موزی
نهال انجیر انجیر سبز، انجیر سیاه، انجیر استهبان
نهال انار انار ردگلوپ، انار ساوه، انار پوست سیاه
نهال زیتون زیتون الک ترکیه ، زیتون شنگه، زیتون کنسروالیا
نهال سنجد سنجد قزل، سنجد محلی، سنجد حاج حسینی
نهال زینتی صنوبر نقرا، بید مشک، بید مجنون، اقاقیا، کبوده تبریزی
نهال آلبالو آلبالو مجاری، آلبالو گیسی، آلبالو بوترمو
نهال هلو هلو انجیری مور، هلو زعفرانی، هلو کاردی، هلو انجیری خونی
نهال شلیل شلیل انجیری، شلیل مغان، شلیل سان گلد، شلیل سبز
نهال زرشک زرشک پفکی، زرشک وحشی، زرشک بی دانه سیاه
نهال آلو آلو بلک دیاموند، آلو قرمز خورشتی، آلو قطره طلا
نهال زردآلو زردآلو رکسانا، زردآلو سفید مراغه، زردآلو قیسی،
نهال بلوبری بلوبری ایرانی، بلوبری گراپ، بلوبری دوک
نهال زغال‌اخته زغال‌اخته فلوریدا، زغال‌اخته فومینا، زغال‌اخته سیاه
نهال توت توت موزی سفید، توت هرات، توت موزی سیاه
نهال ازگیل ازگیل ژاپنی، ازگیل جنگلی، ازگیل قرمز
نهال به به گلابی، به ایتالیایی، به
نهال عناب عناب سیرجان، عناب ترکیه، عناب قائنات، شاه عناب
نهال گل‌محمدی گل‌محمدی بی خار، گل‌محمدی دیم، گل‌محمدی خاردار
نهال فندق فندق قزوین، فندق بارتلر، فندق بارسلونا
نهال گوجه سبز گوجه سبز قرمز آمریکایی، گوجه سبز زودرس، گوجه سبز مراغه

 

 

کلام آخر

 شهر کوهستانی و خوش آب و هوای قوچان به عنوان باغشهر در خراسان رضوی شناخته می‌شود. این شهر به دلیل موقعیت جغرافیایی و اقلیمی از بارندگی‌های بسیار بالایی برخوردار بوده، دره‌های سرسبز، دامنه‌های حاصلخیز و خاک غنی آن باعث شده باغات متعدد میوه در این شهر از رونق بالای برخوردار باشد و سرمایه‌های زیادی برای احداث باغ میوه به این شهر جذب شود. شما عزیزان می‌توانید از نهالستان اینترنتی برتر نهال و تخصص مهندسین آن در جهت خرید نهال میوه سازگار و کاشت آن اطلاعات علمی و دقیقی را دریافت کنید. همچنین با مراجعه به صفحه خرید نهال گردوی قوچان از ارقام سازگار و قابل کاشت در این منطقه آگاه شوید.

همچنین شما عزیزان برای مطالعه ارقام نهال های گردو دیگر که در شهر قوچان می توان کاشت کرد، به صفحه خرید نهال گردو در قوچان مراجعه کنید.

 

مقالات مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
ارتباط با برترنهال