خرید نهال در زهان✔️ قیمت نهال میوه + نهالستان زهان

زهان یکی از شهرستان‌های خراسان جنوبی است که جز توابع زیرکوه و در شرقی‌ترین قسمت کشور واقع شده است. این منطقه دارای اقلیم کوهستانی، خشک و نسبتاً سردی است که دلیل آن قرارگیری این بخش در ارتفاعات ۱۷۱۷ متری است. در این ناحیه جمعیتی بالغ بر ۲۰۰۰ نفر سکونت دارند که عمده درآمد و اقتصاد آنها از راه کشاورزی و باغداری تامین می‌شود. از جمله محصولاتی که در این بخش سطح زیر کشت بالایی دارد یاقوت سرخ یعنی زرشک است. البته تولیداتی مانند گندم، جو، توت، انگور، گردو، بادام کوهی و سنجد و عناب نیز از دیگر تولیدات آن است.
این شهر از نظر جغرافیایی در فاصله ۱۰۰ کیلومتری از مرکز استان واقع شده و یکی از سردسیرترین مناطقی است که در استان کویری خراسان جنوبی است. میانگین بارندگی‌های این شهر عدد ۱۸۰ الی ۲۰۰ میلیمتر در سال را نشان می‌دهد. لازمه تولیدات کشاورزی و باغداری بالا وجود منابع آبی پربار و خاک غنی است که در این شهر ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های بالایی را شاهد هستیم.

از کاشت تا برداشت همراه شما هستیم

آدرس دفتر مرکزی : میاندواب خیابان ۲۴ متری نرسیده به مسجد فاطمه زهرا (س) شرکت برتر نهال

آدرس گلخانه : شهرستان میاندوآب، کمربندی شمالی، میدان ولایت، اتوبان ولایت

ساعات پشتیبانی : 24 ساعته

خرید نهال در زهان

بخش بزرگی از زمین­های کشاورزی و حاصلخیز در زهان به کشت برنج و شالیزارها تخصص دارد اما خرید نهال در زهان و احداث باغات مدرن نیز از رویکردهای کشاورزی نوینی است که در این شهر در حال توسعه است، باغداران می­توانند نهال مورد نظر خود را با توجه به شرایط آب و هوایی و خاک منطقه خریداری کرده و با احداث باغ میوه سرمایه گذاری بلند مدت و کم زحمت­تری نسبت به شالیزارها داشته باشند.

بیشتر بخوانید: خرید نهال در بیرجند

نهالستان زهان

کشاورزان و سرمایه‌گذاران این شهر می‌توانند با جستجوی نهالستان‌های موجود در سطح شهر خرید خود را از آن انجام دهند. اگر مشتاق به ارتباط با نهالستان‌های مجوزدار و با سابقه هستید می‌توانید با چند سرچ ساده با وب سایت نهالستان برتر نهال در ارتباط باشید و با در میان گذاشتن شرایط جوی منطقه خود با کارشناسان این مجموعه با مشاوره‌های تخصصی آنها پر بازده‌ترین و مناسب‌ترین نهال میوه را با قیمتی متعادل انتخاب کنید.

باغداری در زهان

جالب است بدانید که عمده باغات موجود در شهر زهان متعلق به کشت و پرورش یاقوت سرخ است، به طوری که خراسان جنوبی حدود ۷۰ درصد از زرشک کشور را تامین می‌کند اما داشتن باغات دیگر و همچنین محصولات زراعی و صیفی‌جات و مرکبات نیز در این بخش با آب و هوای معتدل، جلگه‌های حاصل خیز و منابع آبی پربار دور از انتظار نیست.
برای شروع باغداری در این بخش باید بافت خاک و میزان غنی بودن آن مورد آنالیز قرار بگیرد، زیرا نادیده گرفتن این عیار باعث می‌شود نهال از نظر تغذیه‌ای ضعیف بار آمده و در مواجهه با جمعیت آفات سریع‌تر درگیر شود و راندمان تولید خوبی نداشته باشد. پس یکی از مهمترین فاکتورها در شروع باغداری توجه به منابع آبی، میزان حاصل خیزی خاک و کاشت رقم‌های مناسب با این موارد است.

 

نهال فروشی در زهان

تعدد نهال فروشی‌ها در شهر زهان به دلیل رونق باغداری و توجه اکثر ساکنین به این شغل بالاست و به راحتی می‌توانید از نزدیک‌ترین نهالستان نهال‌های مورد نظر خود را خریداری کنید. اما اگر تضمین قیمت، کیفیت و مرغوبیت نهال برای شما حائز اهمیت است و تمایل دارید از نهالستان‌های شناخته شده و مطرح خرید کنید می‌توانید از طریق اینترنت به نهالستان اینترنتی برتر نهال مراجعه کرده و از خدمات فوق العاده و نهال‌های اصیل آن بهره شوید.

فروش نهال در زهان

اگر به سرمایه‌گذاری خود در احداث باغ میوه ارزش قائل هستید و نمی‌خواهید با خرید نهال‌های ضعیف و رسیدگی‌های پرهزینه در نهایت با خشکی و از بین رفتن آن مواجه شوید، سعی کنید مراکز فروش نهالی را انتخاب کنید که دارای تاییدیه‌ها و مجوزهای معتبر از سوی جهاد کشاورزی بوده و بتواند با شما را با راهنمایی‌های تخصصی در خرید و خدمات زیر کمک کند.
. ارائه نهال‌هایی که دوره سرمای خود را گذرانده و از نظر عدم بیماری و مقاومت به آفات دارای کارت قرنطینه است.
. نهالی که عناصر تغذیه‌ای و شرایط پرورشی آن به خوبی رعایت شده و از نظر مرغوبیت و کیفیت دارای گواهی سلامت و ضمانت ۲ ساله است.
. قیمتی که برای آن در نظر گرفته می‌شود متعادل و بر حسب رقم و میزان باردهی نهال است.
. دارای پشتیبانی ۲۴ ساعته بوده و هرگونه چالش باغداری با کمک متخصصین و مهندسین گیاه پزشک آن برطرف خواهد شد.

قیمت نهال در زهان

علی رغم اینکه قیمت نهال‌ها بر اساس سن، نوع رقم و میزان باردهی آن تعیین می‌شود اما خرید با واسطه و حضور دلال‌ها همیشه در مضاعف شدن قیمت نقش داشته‌اند. اما اگر خواهان نهال‌های با قیمت منصفانه هستند از برتر نهال رقم‌های درخواستی خود را با قیمت استثنایی خریداری کنید. قبل از خرید با کمک لینک زیر می‌توانید اطلاعات خوبی از قیمت نهال‌های میوه داشته باشید.

خرید نهال بادام در زهان

از جمله نهال‌های میوه‌ای که خرید آن امروزه در شهر زهان توسط باغداران به وفور انجام می‌شود نهال بادام است که برای مناطق معتدله و سردسیری بسیار مناسب بوده و مقاومت بالایی به آفات دارد. در نتیجه هزینه‌های باغداری برای آن کمتر خواهد بود. می‌توانید با مراجعه به وب سایت نهالستان‌های اینترنتی و معتبر اطلاعات لازم در خصوص احداث باغ بادام را دریافت کنید.

خرید نهال میوه در زهان

باغداران محترم می‌توانند برای خرید نهال میوه قابل کاشت در شهر زهان جدول زیر را مطالعه کرده و به انضمام ارقام دیگر موجود در برتر نهال پس از مشاوره‌های تخصصی رقم سازگار، پربار، پر بازده و تجاری قابل کاشت در این اقلیم را انتخاب و دریافت کنند. صفحه خرید نهال گردوی زهان می‌تواند ارقام قابل کاشت این نهال را به شما عزیزان معرفی کند.

خرید نهال میوه در زهان

نهال سیب سیب دو رنگ فرانسه، سیب میراکل، سیب جوناتان، سیب گلدن ورد قرمز
نهال پسته پسته بادامی زرند، پسته بنه ، پسته ممتاز، پسته رفسنجان
نهال گلابی گلابی سردرودی، گلابی فورل، گلابی جنگلی
نهال بادام بادام شاهرودی، بادام شکوفه، بادام ربیع، بادام مامایی
نهال گیلاس گیلاس مرتون گلوری، گیلاس سیاه مشهد، گیلاس سم
نهال انگور انگور شامپاین شرابی، انگور کندری، انگور فخری
نهال خرمالو خرمالو انبه‌ای، خرمالو فویو، خرمالو ژاپنی
نهال انجیر انجیر بنفش، انجیر گلابی، انجیر سیاه
نهال انار انار بردسکن، انار ساوه، انار سیاه شیراز
نهال زیتون زیتون الک ترکیه، زیتون مانزالیا ، زیتون خوراکی
نهال سنجد سنجد قزل، سنجد محلی، سنجد حاج حسینی
نهال زینتی صنوبر نقرا، بید مشک، بید مجنون، اقاقیا، کبوده زهانی
نهال آلبالو آلبالو مجاری، آلبالو گیسی، آلبالو بوترمو
نهال هلو هلو انجیری مور، هلو زعفرانی، هلو کاردی، هلو انجیری خونی
نهال شلیل شلیل انجیری، شلیل مغان، شلیل سان گلد، شلیل سبز
نهال زرشک زرشک پفکی، زرشک وحشی، زرشک بی دانه سیاه
نهال آلو آلو بلک دیاموند، آلو قرمز خورشتی، آلو قطره طلا
نهال زردآلو زردآلو رکسانا، زردآلو سفید مراغه، زردآلو قیسی،
نهال بلوبری بلوبری ایرانی، بلوبری گراپ، بلوبری دوک
نهال زغال‌اخته زغال‌اخته فلوریدا، زغال‌اخته فومینا، زغال‌اخته سیاه
نهال توت توت موزی سفید، توت هرات، توت موزی سیاه
نهال ازگیل ازگیل ژاپنی، ازگیل جنگلی، ازگیل قرمز
نهال به به گلابی، به ایتالیایی، به
نهال عناب عناب سیرجان، عناب ترکیه، عناب قائنات، شاه عناب
نهال گل‌محمدی گل‌محمدی بی خار، گل‌محمدی دیم، گل‌محمدی خاردار
نهال فندق فندق نونوا، فندق تک شاخه، فندق بارسلونا
نهال گوجه سبز گوجه سبز برغان، گوجه سبز مراغه، گوجه سبز نخجوان

 

 

کلام آخر

شهر زهان از توابع زیرکوه اقلیمی کوهستانی با آب و هوای معتدل و پتانسیل‌های طبیعی بسیار مطلوب است. می‌توان با کمک افراد متخصص نهال‌های میوه پرفروش، صادراتی و سودآور را سازگار با این ناحیه انتخاب و پرورش داد و بیشترین سود و درآمد را کسب کرد.

همچنین شما عزیزان برای مطالعه ارقام نهال های گردو دیگر که در شهر زهان می توان کاشت کرد، به صفحه خرید نهال گردو در زهان مراجعه کنید.

 

مقالات مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
ارتباط با برترنهال