خرید نهال در کاج✔️ قیمت نهال میوه + نهالستان کاج

یکی از شهرهای شهرستان اردل که در تولید میوه و گوشت در استان مطرح و شناخته شده است کاج نام دارد. به دلیل وجود منطقه‌ی حاصلخیز و خوش آب و هوا کشاورزی، باغداری و دامپروری در این منطقه از ابتدا رونق داشته است، دامپروری در این شهر آنچنان گسترش یافته است که روزانه ۱۰۰ راس گوسفند در این شهر به کشتار می‌رسد، به دلیل وجود تعداد بالای قصابی در این شهر، از این منطقه به عنوان قطب تولید گوشت استان نام می‌برند. اما در این نوشتار قصد داریم به کشاورزی و باغداری و چگونگی خرید ارقام نهال در این شهر بپردازیم در ادامه با ما همراه باشید.

از کاشت تا برداشت همراه شما هستیم

آدرس دفتر مرکزی : میاندواب خیابان ۲۴ متری نرسیده به مسجد فاطمه زهرا (س) شرکت برتر نهال

آدرس گلخانه : شهرستان میاندوآب، کمربندی شمالی، میدان ولایت، اتوبان ولایت

ساعات پشتیبانی : 24 ساعته

خرید نهال در کاج

شهر کاج به دلیل قرار گیری مناسب شهر در مابین کوه‌های زاگرس، وجود چشمه‌های طبیعی، رودخانه‌های پرآب و دائمي، ارتفاع مناسب شهر از سطح دریا و باران‌‌های دوره‌ی طولانی مدت شرایطی فراهم نموده است تا باغداری و کشاورزی در آن پرثمر واقع گردد، بنا به شرايط اقليمي بی‌نظیر بسیاری از جوانان این منطقه قصد احداث باغات میوه و مزارع در این شهر را دارند بنابراین خرید نهال یکی از مهم‌ترین مسائل برای این افراد است که سعی کرده‌ایم در این نوشتار به آن توجه بسیاری کنیم.

بیشتر بخوانید: خرید نهال در شهرکرد

نهالستان کاج

شهر کاج در شهرستان اردل به دلیل وجود منابع طبیعی گردشگری بی‌نظیر شناخته شده است، بسیاری از افرادی که برای گردش به این شهر سفر می‌کنند تحت تاثیر آب و هوای آن قرار می‌گیرند و قصد احداث یک باغ در این شهر را دارند، قبل از خرید نهال باید از نام و آدرس یک نهالستان معتبر و شناخته شده اطلاع پیدا کنید لذا می‌توانید از طریق سایت نهالستان‌ها بهترین  و معتبر ترین آن را پیدا کنید و با مقایسه همکاری، سوابق و تنوع محصولات آن یک مرکز ایده آل را جهت خرید نهال پیدا کنید.

باغداری در کاج

شرایط آب و هوایی و اقلیمی منطقه شهر کاج بی‌نظیر و ایده آل‌ترین منطقه برای کشاورزی و باغداری است، به دلیل وجود رودخانه کارون شرایطی عالی فراهم شده است که اهالی بتوانند در زمینه کشاورزی و شیلات فعال و موفق باشند، رودخانه کارون این منطقه بسیار پر آب است به طوری که صد هکتار اراضی شهر کاج در محدوده‌ی آب رودخانه کارون قرار گرفته است به همین علت ۵۰۰ تن شیلات در اطراف رودخانه طبیعی و خدادادی کارون ایجاد شده است، بنابراین باغداری در این شهر پرثمر و با محصولات بسیار فراوانی همراه خواهد بود.

نهال فروشی در کاج

بارش سالانه شهر کاج و محدوده آن تقریبا ً ۸۰۰ میلی‌متر است،  به دلیل باران خیز بودن این منطقه کاشت و پرورش نهال در اراضی شهر کاج با موفقیت چشمگیری روبرو خواهد بود. بسیاری از افرادی که قصد فروش نهال در این منطقه را دارند باید آگاه باشند که از ارقام نهال سازگار با مناطق کوهستانی و سردسیر همچون رقم نهال گردو چندلر، رقم نهال گردو فرنور، رقم نهال گردو ژنوتیپ پالیز و … استفاده کنند تا فروش بیش‌تری داشته باشند، شناسنامه‌دار بودن نهال‌ها هم از نکات ابتدایی و قابل توجه‌ی است که توجه خریداران را از ابتدا جلب می‌نماید.

فروش نهال در کاج

فروش نهال باید حتما با تأییدهایی لازمه انجام گیرد، متاسفانه برخی از فروشندگان نهال از دریافت مجوزهای لازم کوتاهی می‌کنند و به همین علت ارقام نهال مورد بررسی توسط متخصصان نمی‌گیرد، و معمولا از طریق چشم غیر مسلح و اشخاص ناوارد نمی‌توان مرغوبیت و یا آفت دار بودن نهال را تشخیص داد، بنابراین ناخواسته باعث فروش محصولات آفت دار می‌شوید و تنها خریدار است که محتمل ضرر مالی و هدر رفت وقت می‌شود، بنابراین برای فروش عادلانه باید مدارک و مجوزهای لازم را دریافت کنید تا کیفیت و مرغوبیت نهال‌ها بررسی شود تا از تائیدیه‌های لازم برخوردار شود.

قیمت نهال در کاج

همانطور که می‌دانیم احداث باغ اصولی با رسیدگی منظم و دائمی با سوددهی فراوانی همراه خواهد بود، بنابراین قیمت نهال در برابر سودآوری آن اندک و ناچیز است اما با این حال در صورت خرید عمده قیمت نهال قابل توجه می‌شود. قیمت این نوع محصولات در بازار ایران به صورت معین و مشخص و با تغییر بسیار اندکی همراه اس،  متاسفانه افراد سودجو برای خریدارانی که از قیمت نهال‌ها اطلاعی ندارند از قیمت‌های بسیار ناعادلانه و نامنصفانه استفاده می‌کنند با مراجعه به لینک درج شده می‌توانید از قیمت به روز شده ارقام نهال استعلام بگیرید.

خرید نهال میوه در کاج

ارقام نهال شهر کاج بر اساس جثه، سن نهال، مقاومت آن در برابر بیماری درختان و گیاهان، بذری و یا پیوندی بودن نهال، بازدهی آن و سال شروع محصول دهی آن قیمت گذاری می‌شود. در صورتی که قصد خرید اینترنتی از نهالستان برتر نهال را دارید می‌توانید به سایت برتر نهال مراجعه کنید تا از انواع نهال میوه شهر کاج که در نهالستان برتر نهال با بهترین متدهای علمی پرورش و نگهداری می‌شوند بهره‌مند شوید، در این نهالستان ارقام نهال میوه شهر کاج با متعادل‌ترین قیمت و بهترین کیفیت ارائه می‌گردد.

برای شهر کاج ارقام زیر را پیشنهاد می کنیم.

نوع نهال ارقام نهال
نهال سیب نهال سیب گلدن، نهال سیب گالا ، نهال سیب میراکل و …….
نهال گلابی نهال گلابی بیروتی، نهال گلابی مشو
نهال به نهال به گلابی، نهال به محلی، نهال به ترش آذربایجان
نهال آلو نهال آلو قطره طلا، نهال آلو سیاه،نهال آلو دامنسوز
نهال فندق نهال فندق بارسلونا، نهال فندق تک شاخه، نهال فندق قره باغ
نهال گیلاس نهال گیلاس نوبل، نهال گیلاس تک دانه ، نهال گیلاس استار
نهال پسته نهال پسته اکبری،  نهال پسته پایه ممتاز، نهال پسه بادامی
نهال خرمالو نهال خرمالو ژاپنی، نهال خرمالو تاباتا، نهال خرمالو گوجه‌ای
نهال آلبالو نهال آلبالو استار، نهال آلبالو گیسی، نهال آلبالو گوشواره‌‌ای
نهال گل محمدی نهال گل محمدی دیم، نهال گل محمدی بدون خار، نهال گل محندی خار دار
نهال گوجه نهال گوجه بری
نهال گوجه سبز نهال گوجه سبز شهریار ،نهال گوجه سبز مراغه، نهال گوجه سبز نخجوان
نهال سنجد نهال سنجد حاج رحیمی، نهال سنجد غزل، نهال سنجد محلی
نهال زینتی اقاقیا، بید خشک ، بید مجنون
نهال بلوبری نهال بلوبری نلسون،  نهال بلوبری دوک، نهال بلوبری کراپ
نهال انگور نهال انگور عسگری، نهال انگور شمشیری، نهال انگور قزیل اوزوم
نهال ازگیل نهال ازگیل ژاپنی، نهال ازگیل جنگلی، نهال ازگیل قرمز
نهال انار نهال انار ساوه میکس، نهال انار سفید، نهال انار بی هسته
نهال زغال اخته نهال زغال اخته محلی، نهال زغال اخته فومینا،  نهال زغال اخته سیاه
نهال شلیل نهال شلیل سان گلد، نهال شلیل ایفری، نهال شلیل سبز
نهال هلو نهال هلو مخملی، نهال هلو کاظمی، نهال هلو سرخابی
نهال عناب نهال عناب ژاپنی، نهال عناب ارمنی
نهال زرد آلو نهال زردآلو خورشتی، نهال زردآلو نادری نهال زردآلو بخارا
نهال زیتون نهال زیتون ماری، نهال زیتون الک ترکیه، نهال زیتون اسپانیایی
نهال توت نهال توت چتری، نهال توت قرمز ، نهال توت آمریکایی
نهال تمشک نهال تمشک ویلسون، نهال تمشک ماموت
نهال زرشک نهال زرشک بی‌دانه سیاه، نهال زرشک قرمز، نهال زرشک پلویی

خرید نهال بادام در کاج

ارقام نهال بادامی که در شهر کاج به فروش می‌رسد باید با آب و هوای سردسیر و یخبندان شهر کاج سازگاری داشته باشد، رقم نهال بادام که باغداران می‌توانند برای کاشت در اراضی شهر کاج خریداری کنند نهال بادام مامایی، نهال بادام فرانیس و نهال بادام شاهرودی است. تمامی این ارقام با پایه پیوندی،بذری و مقاومت بالا در برابر بیماری گیاهان در نهالستان برتر نهال عرضه می‌گردد برای خرید کافیست به لینک موجود در مقاله مراجعه کنید.

کلام آخر

در ابتدای مقاله گفتیم که شهر کاج قطب تولید گوشت استان چهارمحال و بختیاری و شهرستان اردل است اما در پایان مقاله متذکر می‌شویم که این شهر از آب و هوای بسیار ایده آلی برخوردار است بنابراین می‌تواند قطب تولید میوه و نهال مرغوب استان چهارمحال و بختیاری هم باشد. در صورتی که به ارقام نهال گردوی شهر کاج نیاز داشتید تنها کافیست به صفحه خرید نهال گردو در شهر کاج مراجعه کنید.

مقالات مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
ارتباط با برترنهال