خرید نهال در زیارت✔️ قیمت نهال میوه + نهالستان زیارت

شهر زیارت شهری با آب و هوای معتدل و اقلیم سرد و نیمه خشک واقع در خراسان شمالی است که در شهرستان شیروان و فاصله ۵ کیلومتری آن قرار گرفته است. این خطه شهری مذهبی است که میزبان مرقد مطهر امامزاده حمزه بن موسی الرضا است. این شهر در ارتفاع ۱۱۲۴ متری از سطح دریا با بارندگی‌های خوب جزو اقلیم‌های سرسبز و پرآب است که رودخانه‌های فصلی و دائمی مانند قلچق از ارتفاعات آقه سرچشمه گرفته و باعث رونق کشاورزی و باغداری شده است. این شهر تحت تاثیر نزدیکی به ارتفاعات آقه، برخورداری از رودخانه و همچنین وجود سد بارزو تولیدات مزروعی و باغی انبوهی داشته و به یکی از قطب‌های کشاورزی و باغداری استان مبدل شده است.
همجواری با پستی بلندی‌ها و ارتفاعات آلا داغ و یامانداغی و نزدیکی به استان گلستان و جریانات دریای خزر این اقلیم دارای آب و هوای کوهپایه‌ای و معتدل است. محصولاتی مانند گندم، جو، هندوانه، خربزه، حبوبات توسط آب قلجق و سد بارزو در بهار سیراب شده و باغات گردو، بادام، آلو، زردآلو، انجیر، عناب، انگور، توت، سیب و گیلاس آن نیز در تابستان توسط این منابع سیراب می‌شود.

از کاشت تا برداشت همراه شما هستیم

آدرس دفتر مرکزی : میاندواب خیابان ۲۴ متری نرسیده به مسجد فاطمه زهرا (س) شرکت برتر نهال

آدرس گلخانه : شهرستان میاندوآب، کمربندی شمالی، میدان ولایت، اتوبان ولایت

ساعات پشتیبانی : 24 ساعته

خرید نهال در زیارت

بخش بزرگی از زمین­های کشاورزی و حاصلخیز در زیارت به کشت برنج و شالیزارها تخصص دارد اما خرید نهال در زیارت و احداث باغات مدرن نیز از رویکردهای کشاورزی نوینی است که در این شهر در حال توسعه است، باغداران می­توانند نهال مورد نظر خود را با توجه به شرایط آب و هوایی و خاک منطقه خریداری کرده و با احداث باغ میوه سرمایه گذاری بلند مدت و کم زحمت­تری نسبت به شالیزارها داشته باشند.

بیشتر بخوانید: خرید نهال در مشهد

نهالستان زیارت

برای داشتن حرفه‌ای پرسود در حوزه کشاورزی انتخاب نهال‌های میوه و مهیاسازی شرایط رشد می‌تواند به باغات مثمر و موفق با سوددهی بالا مبدل شود. لازم است در هنگام خرید نهال و انتخاب بهترین رقم آن معتبرترین نهالستان زیارت را شناخته و از کیفیت کار و شرایط پرورشی نهال‌ها اطمینان حاصل کنید تا با خرید نهال‌های با کیفیت، بدون آفات و مرغوب باغداری خود را شروع کنید. از جمله مجرب‌ترین و قدمتدارترین مراکز نهال فروشی اینترنتی برتر نهال است که محصولات و نهال‌های خود را با کیفیت و ضمانت ۲ ساله عرصه می‌کند

باغداری در زیارت

با توجه به تولیدات انبوه میوه‌های سردرختی و وجود باغات سرسبز و متعدد می‌توان نتیجه گرفت باغداری در زیارت با توجه به آب و هوای معتدل و بارندگی‌های خوب کم چالش و پرسود است. در طول پروسه باغداری معیارهای زیادی می‌تواند کیفیت محصول آوری را افزایش دهد از جمله اینکه در طول فصل رشد باید خاک مرطوب بوده برای رشد بهتر نهال همراه باید از کودهای پتاسیم و نیتروژن در فصل رشد استفاده کرد. همچنین برای سیرابی بهتر ریشه و جلوگیری از هدر رفت آب استفاده از علف کش‌ها جهت نابودی علف‌های هرز و همچنین مالچ پاشی می‌تواند از خشکی خاک و همچنین رشد علف‌های هرز جلوگیری کرد.

 

نهال فروشی در زیارت

امروز مراکز نهال فروشی در زیارت بسیار گسترده و متعدد بوده، کما اینکه نهالستان‌های اینترنتی معتبر نیز در این حوزه فعال هستند و باغداران می‌توانند با دستی باز و گزینه‌های متعدد برای انتخاب نهالستان، خرید خود را از مراکز متعهد و مجوزدار انجام دهند.

فروش نهال در زیارت

از جمله مواردی که می‌تواند خرید شما از مراکز فروش نهال در زیارت را موفقیت آمیز کند شناخت استانداردهای نهال خوب است که موارد زیر خواهد بود.
* نهال استاندارد کاملاً سالم بوده، پایه و پیوندک مشخص و بدون انشعابی دارد.
* نهال‌های سن بالا جهت کاشت توصیه نشده و لازم است برای دریافت باروری و ریشه زایی خوب نهالی انتخابی سنی بین یک الی دو سال قطری بین یک الی یک و نیم سانت و ارتفاع حداقل ۸۰ سانتی‌متر داشته باشد.
* تطابق و تجانس ویژگی‌های گیاهی رقم پیوندک و پایه با هم سازگار باشند و محل پیوند از سطح زمین و خاک فاصله ۱۵ سانتی‌متری داشته باشد.
* نهال کاملا سازگار با آب و هوای شهر زیارت بوده و مقاومت خوبی در برابر آفات رایج آن منطقه داشته باشد و همچنین دارای گواهی عاری از آفات و ریشه‌های سالم باشد.
* ساقه نهال به هیچ عنوان نباید با پایه دارای زاویه باشد یا گره و برآمدگی در آن قسمت وجود داشته باشد.

قیمت نهال در زیارت

اگرچه فرایند قیمت گذاری نهال‌های میوه توسط جهاد کشاورزی انجام می‌شود و این ابلاغیه به تمامی نهالستان‌ها ارسال و این مراکز موظف به رعایت قیمت مصوب هستند اما پارامترهای مانند اعتبار نهالستان، هزینه‌های پرورشی، کیفیت و سلامت نهال‌ها، در کنار رقم آنها نیز در این پروسه تاثیرگذار است. پس می‌توانید قبل از دریافت نهال‌ها، قیمت نهال در زیارت را با مراجعه به لینک زیر دریافت کنید.

خرید نهال بادام در زیارت

نهال بادام از جمله رقم‌های سودده و پردرآمد است که به دلیل ویژگی مقاومتی آن در برابر آفات، کم آبی و بیماری دغدغه‌ای از بابت خرید و کشت پرورش آن برای باغداران وجود ندارد و در مناطق معتدل این نهال می‌تواند شرایط بحرانی کم آبی و خشکی را به خوبی پشت سر گذاشته و در مناطق معتدلی مانند شهر زیارت بالاترین بازدهی و باردهی را داشته و هر ساله بین ۳۰ تا ۳۵ کیلوگرم محصول آوری خواهد داشت. اگر تمایل به خرید نهال بادام در زیارت و بهره‌وری از این درخت قدمت‌دار و مقاوم را دارید می‌توانید کلیه مراحل احداث و خرید نهال بادام را از طریق لینک زیر پیگیری کنید.

خرید نهال میوه در زیارت

طبق معیارها و مؤلفه‌هایی که برای نهال‌های سازگار با شهر زیارت عنوان شد، اگر نهال‌های سازگار را از نهالستان‌های نامعتبر و ناشناخته دریافت کنید به وضوح انرژی و سرمایه خود را از دست خواهید داد. لذا با مطالعه جدول زیر و مراجعه به وب سایت معتبر نهالستان تخصصی و بزرگ برتر نهال پروسه خرید نهال میوه در زیارت را با کمک تیم کارشناسی و تخصصی برتر نهال انجام دهید و با دریافت نهال‌های سالم، ضمانت‌دار و اقتصادی از نظر قیمت خریدی شیرین و مطلوب را تجربه کنید.
همچنین می‌توانید نهال‌های گردوی قابل کاشت در این شهر را در صفحه خرید نهال گردوی زیارت مطالعه کنید.

نهال سیب سیب سبز، سیب شیشه‌ای، سیب گلدن، سیب کهنز
نهال پسته پسته بنه، پسته زرندی، پسته بادامی،
نهال انگور انگور تبرزه، انگور شمشیری، انگور ترکمن
نهال بادام بادام نون پاریل، بادام حریر، بادام تونو
نهال گلابی گلابی بیروتی، گلابی دوچی، گلابی کنکورد
نهال آلو آلو یلواک خورشتی، آلو میروبالان، آلو خرمایی
نهال زردآلو زردآلو نوری، زردآلو رجبعلی، زردآلو چتری، زردآلو سلطنتی
نهال آلبالو آلبالو محلی، آلبالو پیش‌رس ، آلبالو خوشه‌ای
نهال به به پرتغالی، به آمریکایی ، به قرمز
نهال سنجد سنجد محلی، سنجد قزل، سنجد حاج حسینی
نهال گیلاس گیلاس زرد دانشکده، گیلاس مالیزیا، گیلاس امبرانس
نهال شلیل شلیل شبرنگ، شلیل بیگ تاپ، شلیل قرمز بهاره
نهال هلو هلو پالیز، هلو شاستا، هلو جوادی
نهال زینتی ‌پالونیا شن تونگ، صنوبر نقرا ترکیه، کبوده زیارتی
نهال گل‌محمدی گل‌محمدی دیم، گل‌محمدی خاردار، گل‌محمدی بی خار
نهال زغال‌اخته زغال‌اخته محلی، زغال اخته فلوریدا، زغال‌اخته سیاه
نهال زرشک زرشک بیدانه، زرشک پفکی، زرشک وحشی
نهال توت توت هرات، توت قرمز، توت موزی سیاه
نهال گوجه سبز گوجه‌سبز نخجوان، گوجه سبز ترکیه، گوجه سبز زودرس
نهال عناب عناب ژاپنی، عناب محلی، عناب ارمنی
نهال بلوبری بلوبری کراپ، بلوبری دوک، بلوبری ایرانی
نهال زیتون زیتون ماری، زیتون آمریکایی، زیتون شنگه
نهال انجیر انجیر قهوه‌ای، انجیر بنفش، انجیر سیاه
نهال انار انار دانه سیاه اصل، انار قندهار، انار ژله‌ای
نهال خرمالو خرمالو موزی، خرمالو گوجه ای، خرمالو ژاپنی

 

کلام آخر

 با در نظر گرفتن وضعیت آب و هوایی و بارندگی‌های شهر زیارت و اقلیم معتدله حاکم بر آن دانستیم که کیفیت خرید نهال‌های میوه بسیار مهم است پس لازم است نهالستانی را برای خرید انتخاب کنید که فعالیت آن زیر نظر نهادهای مربوطه و مهندسین جهاد کشاورزی بوده و کلیه نهال‌ها را با ضمانت بازگشت به همراه گواهی‌های قرنطینه و بهداشت ارائه کند. به همین منظور می‌توانید به مجموعه بزرگ و قدمت‌دار برتر نهال اعتماد کنید.

همچنین شما عزیزان برای مطالعه ارقام نهال های گردو دیگر که در شهر زیارت می توان کاشت کرد، به صفحه خرید نهال گردو در زیارت مراجعه کنید.

 

مقالات مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
ارتباط با برترنهال