خرید نهال در دستنا✔️ قیمت نهال میوه + نهالستان دستنا

دستنا یک شهر از توابع شهرستان کیار که واقع در غرب استان چهارمحال و بختیاری است، این شهر در سال ۱۳۸۹ به شهر تبدیل شد، به دلیل قدیمی بودن جزو شهرهای گردشگری شهرستان کیار به حساب می‌آید، دستنا در بین شهر و شهرستان‌های استان چهارمحال و بختیاری از ارتفاع بالایی از سطح دریا برخوردار است، ارتفاع جغرافیایی طبیعی این شهر ۲۰۵۶ متر است که بستر ایده آلی را برای کشت نهال میوه فراهم‌ نموده است، در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیش‌تر در حوزه‌ی باغداری در شهر دستنا این نوشتار را با دقت مطالعه کنید.

از کاشت تا برداشت همراه شما هستیم

آدرس دفتر مرکزی : میاندواب خیابان ۲۴ متری نرسیده به مسجد فاطمه زهرا (س) شرکت برتر نهال

آدرس گلخانه : شهرستان میاندوآب، کمربندی شمالی، میدان ولایت، اتوبان ولایت

ساعات پشتیبانی : 24 ساعته

خرید نهال در دستنا

با توجه به نزدیک بودن این شهر به چشمه‌های طبیعی و همیشگی شهرستان کیار شرایط مناسبی برای باغداری و کشاورزی در این منطقه ایجاد شده است، گام اول برای راه‌اندازی باغ خرید نهال است برای اینکه در شهر دستنا خرید نهال انجام دهید، ابتدا یک نهالستان مجوز دار را انتخاب کنید که محصولات آن از کیفیت بالایی برخوردار باشد و در صورتی که محصول دارای نامرغوبیت بود بتوانید از طریق گارانتی بازگشت کالا محصول را به نهالستان مرجوع کرده و هزینه را پس بگیرید.

بیشتر بخوانید: خرید نهال در شهرکرد

نهالستان دستنا

پس از انتخاب محل اراضی جهت احداث باغ و سپس انتخاب یک رقم نهال میوه مناسب با شرایط جغرافیایی و اقلیمی شهر باید به دنبال یک نهالستان قانونی و متخصص بگردید، یک مرکز فروش نهال که به صورت معتبر در حال فعالیت بوده باشد باید از مجوز جهاد کشاورزی برخوردار باشد. داشتن مجوز جهاد کشاورزی توسط نهالستان این اطمینان را به خریدار می‌دهد که کیفیت محصولات توسط یک سازمان معتبر تایید شده و از گارانتی پس از فروش هم برخوردار است در این مقاله به یک نهالستان معتبر و متخصص پرداخته‌ایم که در ادامه با آن آشنا می‌شوید.

باغداری در دستنا

مراحل راه‌اندازی یک باغ مدرن و اصولی از یک پیچیدگی خاصی برخوردار است، مهم‌ترین نیاز یک باغ تامین آب است شهر دستنا از چشمه‌های آب گرم دائمی برخوردار است که اراضی این منطقه را سیراب نموده است بنابراین کاشت نهال میوه در این شهر با موفقیت خاصی روبرو خواهد بود زیرا این منطقه هم از نظر منبع آبی تامین است و هم دارای ارتفاع جغرافیایی و شرایط جوی بی‌نظیری است که برای باغداری بسیار ایده آل است.

نهال فروشی در دستنا

فروش نهال یکی از مهم‌ترین خدماتی است که توسط نهالستان‌ها ارائه می‌گردد مهم‌ترین نکته که باید در فروش ارقام نهال میوه انجام شود تایید استاندارد بودن نهال‌ها توسط یک سازمان معتبر است، امروزه در سطح کشور شاهد نهالستان‌های بسیار مطرح و شناخته شده هستیم که از اعتبار بسیار بالایی در بین باغداران برخوردار هستند. برتر نهال جزو نهالستان‌هایی است که توسط جهاد کشاورزی به ثبت رسیده است و از سال ۱۳۱۰ در زمینه پرورش و فروش نهال فعالیت می‌کند.

فروش نهال در دستنا

یکی از عواملی که باعث می‌شود نهالستان در بین باغداران از اعتبار خاصی برخوردار باشد سابقه آن است هرچه نهالستان از سابقه  بیش‌تری برخوردار باشد بدون شک تنوع و کیفیت ارقام نهال آن ایده آل است به عنوان مثال نهالستان برتر نهال با فروش بالغ بر یک میلیون اصله نهال در سال جزوه پرفروش‌ترین نهالستان‌های کشور است.

قیمت نهال در دستنا

پس از اطلاع از اصالت نهال و استاندارد بودن آن به قیمت نهال می‌پردازیم که به دلیل آشفته بودن بازار جامعه امروزی بسیاری از فرصت طلبان  قیمت‌های نجومی و ناعادلانه بر نهال‌ها استفاده می‌کند که باغدار را از خرید نهال به دلیل قیمت بالا ناامید می‌کند، اگر قبل از اقدام به خرید نهال میوه از قیمت آن اطلاع پیدا کنید بدون شک فریب این چنین افراد را نخواهید خورد، لذا با مراجعه به لینک که در این زیر درج شده است از تمامی قیمت نهال میوه اطلاع پیدا کنید.

خرید نهال میوه در دستنا

قیمت نهال میوه در بازار فروش آن طبق پربازده بودن، سن و مقاومت آن در برابر بیماری‌ها و آفات انجام می‌شود، در خرید نهال از انواع نهال میوه شهر دستنا اطلاع پیدا کنید و طبق شرایط جوی این شهر رقم مورد نظر خود را خریداری کنید بدین منظور می‌توانید با مراجعه به سایت نهالستان برتر نهال از کارشناسان کاربلد این مرکز درخواست کمک و راهنمایی کنید.

برای شهر دستنا ارقام زیر را پیشنهاد می کنیم.

نوع نهال ارقام نهال
نهال سیب نهال سیب گلدن، نهال سیب استارکینگ، نهال سیب مراغه نوری
نهال گلابی نهال گلابی بیروتی، نهال گلابی ویلیام دوشیز، نهال گلابی مشو
نهال به نهال به گلابی، نهال به محلی، نهال به  شاهرودی
نهال آلو نهال آلو قطره طلا، نهال آلو، کهربا، نهال آلو قرمز خورشتی
نهال فندق نهال فندق بارسلونا، نهال فندق تک شاخه، نهال فندق سگروب
نهال گیلاس نهال گیلاس نوبل، نهال گیلاس شیشه‌ای، نهال گیلاس رژینا
نهال پسته نهال پسته اکبری،  نهال پسته پایه ممتاز، نهال پسته قزوینی
نهال خرمالو نهال خرمالو ژاپنی، نهال خرمالو موزی، نهال خرمالو گوجه‌ای
نهال آلبالو نهال آلبالو استار، نهال آلبالو گیسی، نهال آلبالو مجاری
نهال گل محمدی نهال گل محمدی دیم، نهال گل محمدی بدون خار، نهال گل محندی خار دار
نهال گوجه نهال گوجه بری
نهال گوجه سبز نهال گوجه سبز شهریار ،نهال گوجه سبز ملایر، نهال گوجه سبز نخجوان
نهال سنجد نهال سنجد حاج رحیمی، نهال سنجد غزل، نهال سنجد محلی
نهال زینتی اقاقیا، بید خشک ، بید مجنون
نهال بلوبری نهال بلوبری نلسون،  نهال بلوبری دوک، نهال بلوبری کراپ
نهال انگور نهال انگور عسگری، نهال انگور سلطانی، نهال انگور قزیل اوزوم
نهال ازگیل نهال ازگیل ژاپنی، نهال ازگیل جنگلی، نهال ازگیل قرمز
نهال انار نهال انار پوست سیاه، نهال انار سفید، نهال انار رباب
نهال زغال اخته نهال زغال اخته محلی، نهال زغال اخته فومینا،  نهال زغال اخته فلوریدا
نهال شلیل نهال شلیل سان گلد، نهال شلیل قانتازیا ، نهال شلیل قرمز بهاره
نهال هلو نهال هلو مخملی، نهال هلو ردتاپ، نهال هلو ۶۰ روزه
نهال عناب نهال عناب ژاپنی، نهال عناب ارمنی
نهال زرد آلو نهال زردآلو خورشتی، نهال زردآلو نادری نهال زردآلو بخارا
نهال زیتون نهال زیتون ماری، نهال زیتون سیاه، نهال زیتون شنگه
نهال توت نهال توت موزی سیاه، نهال توت شاه توت ، نهال توت چتری
نهال تمشک نهال تمشک ویلسون، نهال تمشک ماموت
نهال زرشک نهال زرشک بی‌دانه سیاه، نهال زرشک پلویی، نهال زرشک بیرجند

خرید نهال بادام در دستنا

یکی از درختانی که نیاز به رسیدگی زیاد ندارد و در عوض باردهی بسیار سودآوری دارد و پس از ۲ الی ۳ سال از کاشت درآمد بسیار بالایی برای باغدار رقم خواهد زد درخت بادام است. بسیاری از سرمایه‌ گذاران کاربلد با خرید نهال بادام و احداث آن درآمد بی‌نظیر را رقم می‌زنند، ارقام نهالی که با آب و هوای شهر دستنا سازگاری خواهد داشت رقم بادام مامایی، رقم بادام فرانس و رقم بادام شاهرودی است که این رقم‌ها در مرکز برتر نهال با نوین‌ترین سیستم‌های پرورش و نگهداری می‌شوند.

کلام آخر

شهر دستنا جزو ایده آل‌ترین شهرها برای فعالیت در حوزه کشاورزی و باغداری است با خرید نهال با کیفیت از برتر نهال و کاشت آن در اراضی و دشت‌های شهر دستنا بدون شک صاحب یک باغ مدرن و پردرآمد خواهید شد برای خرید نهال گردو در شهر دستنا هم می‌توانید به صفحه خرید نهال گردو در شهر دستنا مراجعه کنید.

مقالات مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
ارتباط با برترنهال