خرید نهال در نافچ✔️ قیمت نهال میوه + نهالستان نافچ

نافچ شهری است که در ۱۲ کیلومتری شمال غربی شهرکرد  و در مرکز مسیر شهر سامان به سمت شهرکرد قرار گرفته است. در سال ۱۳۷۹ به تایید مسؤلان مربوطه دهستان نافچ به شهر ارتقا پیدا کرد، چهره‌های سرشناسی چون محمد حسن قلزم و عبدالله رضا علیمحمدی در این شهر به دنیا آمده و زندگی می‌کردند. از نظر جغرافیایی شهر ناقچ کوهستانی و سردسیر است، لذا کاشت درخت میوه در این خطه نیازمند اطلاعات و رسیدگی‌های خاصی است که در ادامه در این رابطه مطالب مفیدی درج شده است.

از کاشت تا برداشت همراه شما هستیم

آدرس دفتر مرکزی : میاندواب خیابان ۲۴ متری نرسیده به مسجد فاطمه زهرا (س) شرکت برتر نهال

آدرس گلخانه : شهرستان میاندوآب، کمربندی شمالی، میدان ولایت، اتوبان ولایت

ساعات پشتیبانی : 24 ساعته

خرید نهال در نافچ

اکثر شهرهای استان چهارمحال و بختیاری کوهستانی و عمدتا سردسیر هستند، به دلیل قرار گیری شهر نافچ در جاده‌ی پر رفت و آمد در سطح استان شناخته شده است، در اراضی و دشت‌های این شهر درختان میوه سر به فلک‌ کشیده با محصولات صادراتی ناب توجه افراد را به خود جلب می‌کند، بدون شک با دیدن این مناظر و لذت بردن از محصولات این درختان خرید نهال در نافچ به ذهن هر باغدار و سرمایه گذار کاربلد خطور خواهد کرد، باغات سرسبز و پرثمر تازه احداث شده در شهر نافچ بیانگر رونق گرفتن کشاورزی و باغداری در این منطقه است که در بخش‌های بعدی به شرایط جوی و جغرافیایی شهر نافچ می‌پردازیم.

بیشتر بخوانید: خرید نهال در شهرکرد

نهالستان نافچ

پس از آن که دهستان نافچ به جایگاه شهر ارتقا یافت خدمات ارزنده‌ و کار آمدی شامل حال اهالی نافچ شد، اکنون شاهد راه اندازی نهالستان نافچ هستیم که با سیستم‌های نوین و متدهای علمی در زمینه پرورش و تولید نهال میوه فعال هستند، برای اطلاع از وجود نهالستان در این شهر و محصولات و خدمات آن باید به سایت آن وارد شوید تا از ریزترین جزئیات این نوع مراکز مطلع شده و پس از بررسی و تحلیل نهالستان مناسب را برای تهیه نهال میوه انتخاب کنید، بدون شک بررسی و اطمینان به نهالستان باعث بالا رفتن درصد موفقیت در خرید نهال خواهد شد.

باغداری در نافچ

در شرایطی که اهالی منطقه نافچ در مشاغل دامپروري، باربری ماشین سنگین و کارخانه‌ها فعالیت دارند، اما همچنان باغداری از مشاغل محبوب در بین مردم این شهر است. در صورتی که آب و هوا، بارندگی، بافت خاکی مناسب، شرایط جغرافیایی، سرمای بهاره مناسب و کوددهی دقیق و اصولی و سایر در شرایط نرمال به سر ببرند، بی شک باغداری در نافچ سوددهی فراوانی خواهد داشت، اما بدانید که در آغاز تمام مشاغل سختی وجود دارد اما شخص نباید امید خود را از دست بدهد.

نهال فروشی در نافچ

۱۷۷۳ نفر در شهر نافچ ساکن هستند، و با توجه به گذشت ۲۰ سال از ارتقای دهستان نافچ به شهر می‌توان به خدمات ارزنده‌ای که در این چند سال به شهر نافچ شده است پی‌برد. امروزه با کمک گرفتن از تکنولوژی نهال میوه با استفاده از متدهای علمی اصلاح می‌شود، درصد بالای از فروش نهال میوه به نوع اصلاح شده آن تعلق دارد. در نهالستان برتر نهال کارشناسان حاذق با بررسی و آزمایش‌های مختلف سعی دارند حدالامکان کیفیت و مرغوبیت نهال را افزایش دهند، با مراجعه به وب سایت این نوع مراکز می‌توانید از نزدیک‌ترین نهال فروشی در نافچ اطلاع پیدا کنید.

فروش نهال در نافچ

با توجه به شرایط اقلیمی شهرستان نافچ می‌توان گفت فروش نهال در نافچ که محصولات سر دسیری هستند همچون بادام، آلبالو، آلو، پسته، زردآلو، سیب، شلیل، گلابی، گیلاس، زرشک، انجیر، به، زیتون، گل محمدی، سنجد، ازگیل، زغال اخته و انگور بسیار پرسود خواهد بود زیرا ساختار این نهال میوه ‌ها با شرایط جوی و اقلیمی شهر نافچ تناسب دارند.  برای اطلاع از نحوه سفارش محصول از نهالستان برتر نهال به وب سایت این مرکز مراجعه کنید تا پس از مشاوره شدن رقم مورد نظر خود را به صورت آنلاین و یا حضوری خریداری کنید.

قیمت نهال در نافچ

یکی از عوامل موثر در تغییر قیمت نهال در نافچ تغذیه نهال است در نهالستان‌های معتبر و زیر نظر جهاد کشاورزی از خاک و مواد ارگانینگ بسیار مناسب جهت رشد نهال استفاده می‌شود، بنابراین متقابلاً قیمت این نوع محصول در برابر محصولاتی که به صورت ساده به عمل آمده‌اند افزایش خواهد داشت. در مراکزی که با وجود جواز فعالیت می‌کنند بدون شک قیمت‌ها بر اساس کیفیت و مرغوبیت نهال‌ها است و کاملا اقتصادی و برای خریداران به صرفه است برای استعلام از قیمت این نوع محصولات بر روی لینک زیر کلیک کنید.

خرید نهال میوه در نافچ

نهالستان‌هایی که امروزه در سطح کشور فعالیت دارند سعی دارند که انواع نهال میوه شهرهای کشور را پرورش دهند مهم‌ترین عاملی که می‌تواند در فروش بیش‌تر محصولات تاثیرگذار باشد قیمت نهال میوه است. همچنین بهره‌مند بودن نهالستان از فروش اینترنتی می‌تواند در افزایش خریداران تاثیر مثبت داشته باشد، اما مطلع  باشید که هیچ یک از این موارد همانند کیفیت و مرغوبیت محصولات نمی‌تواند مشتری را جذب نمایند.  با دقت به جدول زیر می‌توانید از ارقام نهالی که می‌توان در شهر نافچ کاشت کرد و از محصولات آن سودآوری فراوانی داشت مطلع شوید.

برای شهر نافچ ارقام زیر را پیشنهاد می کنیم.

نوع نهال ارقام نهال
نهال سیب نهال سیب فوجی، نهال سیب استارکینگ، نهال سیب گلاب، نهال سیب جوناتان
نهال گلابی نهال گلابی دم کج، نهال گلابی ویلیام دوشیز، نهال گلابی پرتغالی ناشی، نهال گلابی بوره بوتس
نهال به نهال به گلابی، نهال به محلی، نهال به محلی وحشی، نهال به ترش آذربایجان
نهال آلو نهال آلو قطره طلا، نهال آلو سیاه، نهال آلو آلینا
نهال فندق نهال فندق بارسلونا، نهال فندق توندا، نهال فندق نخجوان
نهال گیلاس نهال گیلاس هارت، نهال گیلاس شیشه‌ای، نهال گیلاس سیاه مشهد
نهال پسته نهال پسته شاه پسند، نهال پسته پایه ممتاز، نهال پسته بنه
نهال خرمالو نهال خرمالو ارموند، نهال خرمالو موزی، نهال خرمالو آیورکا
نهال آلبالو نهال آلبالو گوشواره‌ی، نهال آلبالو کلریس ۱۶، نهال آلبالو اسرائیلی
نهال گل محمدی نهال گل محمدی دیم، نهال گل محمدی بدون خار، نهال گل محندی خار دار
نهال گوجه نهال گوجه بری
نهال گوجه سبز نهال گوجه سبز زودرس، نهال گوجه سبز مراغه، نهال گوجه سبز برغانی
نهال سنجد نهال سنجد حاج رحیمی، نهال سنجد غزل، نهال سنجد محلی
نهال زینتی اقاقیا، بید خشک ، بید مجنون
نهال بلوبری نهال بلوبری نلسون،  نهال بلوبری دوک، نهال بلوبری کراپ
نهال انگور نهال انگور ریش بابا قرمز، نهال انگور خلیلی، نهال انگور قزیل اوزوم
نهال ازگیل نهال ازگیل ژاپنی، نهال ازگیل جنگلی، نهال ازگیل قرمز
نهال انار نهال انار سیاه دانه اصل، نهال انار ژله‌ای، نهال انار ساوه میکس
نهال زغال اخته نهال زغال اخته فلوریدا، نهال زغال اخته فومینا،  نهال زغال اخته سیاه
نهال شلیل نهال شلیل سان گلد، نهال شلیل سفید شیشه‌ای، نهال شلیل قرمز بهاره
نهال هلو نهال هلو مخملی، نهال هلو ردتاپ، نهال هلو داوودی
نهال عناب نهال عناب ژاپنی، نهال عناب ارمنی
نهال زرد آلو نهال زردآلو تبرزه، نهال زردآلو رکسانا، نهال زردآلو ضیا ملکی
نهال زیتون نهال زیتون اسکولانا، نهال زیتون سیاه، نهال زیتون خوراکی
نهال توت نهال توت چتری، نهال توت مينياتور، نهال توت موزی سفید
نهال تمشک نهال تمشک ویلسون، نهال تمشک ماموت
نهال زرشک نهال زرشک بی‌دانه پفکی، نهال زرشک بی دانه قائنات، نهال زرشک قرمز

خرید نهال بادام در نافچ

همانطور که پیشتر گفتیم درخت بادام در شهر نافچ به دلیل ارتفاع بالای این شهر از سطح دریا بسیار پر ثمر واقع می‌گردد، در نهالستان برتر نهال انواع نهال بادام که با شهر نافچ تناسب دارد پرورش داده می‌شود برای خرید نهال بادام نافچ با قیمت مناسب اقتصادی و کیفیت عالی از نهالستان معتبر برتر نهال می‌توانید به آدرس وب سایت درج شده در مقاله مراجعه کنید.

کلام آخر

در انتهای مقاله خواستاریم که برای خرید نهال یک مرکز مناسب را انتخاب کنید و با توجه به نکات گفته شده رقم مورد نظر و متناسب با موقعیت جغرافیایی و شرایط جوی محل خود خریداری کنید. اگر قصد احداث باغ گردو دارید می‌توانید برای خرید نهال گردو به نهالستان برتر نهال به صورت حضوری سر بزنید و یا از طریق مراجعه به صفحه خرید نهال گردو نافچ از محصولات این مرکز فروش نهال مطلع شوید.

مقالات مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
ارتباط با برترنهال