خرید نهال گردو در نافچ ✔️ قیمت انواع نهال گردو پربار نافچ

باغ گردو جزو باغات تجاری محسوب می‌شود، زیرا در کشور ایران مصرف گردو بسیار بالا است، طوری که این مغز در سبد غذایی خانوار ایرانی نقش مهمی را ایفا می‌کند. در شغل باغداری فرایندی پیچیده در آغاز اما نتيجه‌ی مطلوب در پایین کار وجود دارد که باغداری که بتواند تمامی فرایندهای باغداری را به صورت اصولی طی کند، در نتيجه‌ی که در باردهی و یا سوددهی باغ خواهد دید بدون شک هیجان زده خواهد شد، بنابراین باغداران تازه کار بدانید که هر چه سختی کار بیش‌تر باشد ، انتهای کار مطلوب و دلخواه تر رغم خواهد خورد.

نمایش محصولات


از کاشت تا برداشت همراه شما هستیم

آدرس دفتر مرکزی : میاندواب خیابان ۲۴ متری نرسیده به مسجد فاطمه زهرا (س) شرکت برتر نهال

آدرس گلخانه : شهرستان میاندوآب، کمربندی شمالی، میدان ولایت، اتوبان ولایت

ساعات پشتیبانی : 24 ساعته

شرایط اقلیمی نافچ

شهر نافچ از قنات بسیار پر آبی برخوردار است که در تامین آب باغات شهر هیچ مشکلی وجود ندارد. به دلیل قرارگیری این منطقه در همجواری کوه‌های زاگرس در مسیر توده‌های باران زا قرار گرفته و بنابراین این شهر از زمستان‌های سردسیر، یخبندان و تابستان‌های معتدل برخوردار است ارتفاع این شهر از سطح دریا بیش از ۲۰۰۰ هزار متر است، یکی از کوه‌های بسیار مرتفع که در این شهر قرار دارد کوه جهان بین است به علت وجود این کوه این خطه جزو مناطق کوهستانی کشور قرار گرفته است.

بیشتر بخوانید: خرید نهال گردو در شهرکرد

تاریخچه باغات گردو در نافچ

یکی از باغاتی که در بین اهالی شهر نافچ بسیار محبوب است باغ گردو است از زمان قدیم درصد بالایی از درآمد اهالی این منطقه از طریق میوه و محصولات باغات گردوی شهر تامین می‌شده است، به دلیل شرایط اقلیمی کوهستانی درخت گردو در این شهر به خوبی رشد و نمو پیدا می‌کند، برای اطلاع از تاریخچه باغات گردو در نافچ می‌توانید از مقاله‌ها وکارشناسان متخصص در این حوزه اطلاعات خوبی را کسب کنید.

توضیحات کامل در رابطه با احداث باغ گردو در نافچ

به دلیل وجود قنات پرآب، کوه‌های مرتفع، درصد رطوبت مطلوب، بارندگی عالی سالانه ، دره‌های پرآب و سرسبز احداث باغ گردو با شرایط ایده آلی همراه خواهد بود. یکی از عوامل مهمی که باغ باید برخوردار باشد غنی بودن بافت لومی با ph خنثی است بدون شک احداث باغ گردو باید طبق تجربه‌ها و مراحل قانونی که متخصصان و کارشناسان باغداری می‌گویند طی شود. با آن که احداث باغ گردو  از زیر مجموعه‌های پیچیده‌ای برخوردار است اما سوددهی و درآمدی که از آن حاصل می‌شود بسیار قابل توجه و چشمگیر است.

آیا کاشت نهال گردو در نافچ حالت اقتصادی دارد؟

به دلیل وجود منابع گردشگری طبیعی و بسیار زیبا در شهر نافچ بدون شک احداث یک باغ گردوی اصولی و مدرن در آن با سودآوری چشمگیری همراه خواهد ش زیرا در این منطقه رفت و آمد بسیار انجام می‌گردد. برای آن که باغ در چند سال آینده از محصولات تجاری بهره‌مند باشد توصیه می‌شود در هنگام کاشت نهال گردو از رقم‌های پربازده چون نهال گردو فرنور و نهال گردو چندلر و نهال گردو ژنوتیپ پالیز تیپ ۹استفاده شود.

خرید نهال گردو در نافچ

نیاز اصلی درخت گردو آب و هوای سردسیر و نیمه معتدل است که شهرستان نافچ از آن برخوردار است،  یکی از ارکان اصلی احداث باغ خرید نهال گردو در نافچ است در صورتی که باغدار در خرید نهال گردو بتواند موفقیت آمیز عمل کند بدون شک می‌توان آینده باغ را تا حد زیادی تامین کرد. در خرید این نوع محصولات باید از سلامت بودن آن اطمینان حاصل کرد برای این منظور لازم است که از وجود شناسنامه، گارانتی ۵ ساله محصول و اصالت کالا مطلع شد و سپس اقدام به خرید و پرداخت هزینه کرد.

فروش نهال گردو در نافچ

شهر نافچ از ۸۰۰۰ جمعیت برخوردار است به دلیل آن که شغل اصلی این افراد باغداری زراعت و قالی‌بافی است می‌توان گفت فروش نهال گردو در نافچ با سودآوری خوبی همراه خواهد بود.  یکی از عوامل موثر در فروش بیش‌تر محصولات نهالستان تقاضای آن است، در شهرهایی که باغ و کشاورزی در آن رونق دارد این نوع محصولات بسیار عالی به فروش می‌رسد لذا توصیه می‌شود قبل از فروش نهال از تعداد باغات و شغل اصلی مردم آن منطقه مطلع شد.

نهال گردو مناسب نافچ

برای آن که از یک باغ تجاری تراز بالا بهره‌مند شد باید از نهال گردوی مناسب و سازگار با خاک ، شرایط جغرافیایی و اقلیم آن منطقه استفاده کرد. بدون شک ارقام نهال گردوی پر بازده که در رده سنی ۲ الی ۳ سال هستند در لیست بهترین نهال گردو قرار دارند. در نهالستان برتر نهال با استفاده از متدهای علمی نوین ارقام نهال گردو مناسب نافچ با کیفیت بالا و بازدهی چشمگیری برخوردار هستند برای ورود به وب سایت این مرکز فروش نهال می‌توانید بر روی لینک مندرج در مقاله کلیک کنید.

انواع نهال گردو در نافچ

در نهالستان‌های معتبر کشور انواع نهال گردو در نافچ پرورش می‌دهند، در این بین رقم‌های نهال گردو از تغذیه بسیار مناسب استفاده کرده و زیر نظر کارشناسان متخصص کشاورزی و باغداری پرورش داده شده‌اند. بدون شک این نوع ارقام در مقیاس با ارقامی که به صورت معمولی رشد و نمو پیدا کرده‌اند ارزش و قیمت بیش‌تری خواهند داشت.  انتخاب یک نهالستان معتبر و صاحب نام این امکان را به باغدار می‌دهد که بدون ابهام و شکی ارقام نهال با کیفیت و تضمین شده را خریداری کند.

قیمت نهال گردو در نافچ

همانند بسیاری دیگر از کالاها محصولی که از تغذیه مناسب و با ارزشی استفاده کرده باشد و زیر نظر افراد متخصص تولید شده باشد بدون شک قیمت بیش‌تری هم خواهد داشت،  در مراکزی که به صورت معتبر و زیر نظر جهاد کشاورزی فعالیت می‌کنند بی‌شک محصولات به صورت کاملاً استاندارد و با استفاده از سیستم‌های نوین پرورش داده شده‌اند و بنابراین قیمت این نوع محصولات بر اساس تغذیه مناسب و استانداردی که داشته است بیش‌تر خواهد بود، در صورتی که از قیمت نهال گردو ی نافچ مطلع نبودید به لینک زیر مراجعه کنید.

بهترین نهال گردو

چون که شهر نافچ در یک منطقه کوهستانی پدیدار شده است باید از ارقام نهال گردویی برای کاشت در این شهر استفاده کرد که ساختار و طبع آن با شرایط اقلیمی و جغرافیایی منطقه سازگار باشد.

  • نهال گردو فرنور
  • نهال گردو چندلر
  • نهال گردو ژنوتیپ پالیز تیپ ۷
  • نهال گردو ژنوتیپ پالیز تیپ ۹
  • نهال گردو ژنوتیپ پالیز

این ارقام دیرگل ده هستند یعنی در روزهای سرد زمستان و اوایل بهار بر اثر سرما نمی‌سوزند و پس از پایدار شدن شرایط جوی گلدهی خود را آغاز می‌کنند.

نهالستان گردو در نافچ

در مناطقی که شرایط اقلیمی و جغرافیایی دست به دست هم داده‌اند و یک بستر ایده آل برای احداث باغ گردو ایجاد شده است متقابلاً تقاضای نهال گردو در آن افزایش خواهد یافت شهر نافچ از یک شرایط بی‌نظیر برای احداث باغ گردو برخوردار است بنابراین وجود نهالستان گردو در نافچ از خدمات ارزنده‌ای است که به مردم این شهر ارائه می‌گردد. اگر از وجود یک نهالستان معتبر در این منطقه مطلع نبودید می‌توانید به سایت نهالستان برتر نهال مراجعه کنید و از محصولات بی‌نظیر این مرکز بهره‌مند شوید.

کلام آخر

کشاورزی و باغداری جزو مشاغل قدیمی و سنتی ایرانیان است خوشبختانه با گذشت سالیان سال همچنان در بین مردم کشور محبوبیت خود را دارد. مناطقی که از آب و هوای مناسب و معتدل به همراه بارندگی سالانه معتدل برخوردار هستند محل بی‌نظیری برای باغداران و کشاورزان است. در صورتی که قصد احداث باغات میوه در شهر نافچ را دارید می‌توانید با مراجعه به صفحه خرید نهال میوه در نافچ از ارقام متنوع و با کیفیتی که با آب و هوای این شهر سازگاری دارند مطلع شده و با خرید اینترنتی محصولات سفارش داده خود را درب منزل تحویل بگیرید.

مقالات مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با برترنهال