خرید نهال در بندرلنگه✔️ قیمت نهال میوه + نهالستان بندرلنگه

بندر لنگه به عنوان بزرگترین، پررونق‌ترین و زیباترین بندر ساحلی ایران شناخته می‌شود که در قسمت غربی استان هرمزگان در همجواری آب‌های نیلگون خلیج فارس و کرانه دریای عمان قرار گرفته است. این بندر که به عروس بنادر و بندر مروارید نیز معروف بوده است در ارتفاع ۱۱ متری از سطح آب‌های آزاد دارای جمعیت ۳۵ ۳۰۴ نفری است. میانگین دمایی آن ۳۵ درجه سانتیگراد بوده و با فاصله ۱۸۶ کیلومتری تا مرکز استان و فاصله ۱۴۷ کیلومتری تا شهر بستک یکی از بنادر مهم در تجارت دریایی است. این بندر از حیث آبادی و همچنین موقعیت استراتژیکی، سیاسی، تجاری و بازرگانی یکی از نقاط قوت و نقطه عطف کشورمان ایران شناخته می‌شود.
با قدمتی ۲۵۰۰ ساله به عنوان بندری بزرگ و ایستگاه ترانزیتی بار و کالا از دیرباز دارای موقعیت بسیار مهم و ارزشمندی است. از این شهر انواع کالاها خصوصاً محصولات کشاورزی تولیدی شهر بندر لنگه مانند خرما، نباتات صنعتی، غلات، انگور، انار، انواع مرکبات به مقاصد مهم تجاری از جمله امارات متحده عربی صادر می‌شود. اگرچه بخش وسیعی از مردم خدوم و زحمتکش بندر لنگه در مشاغل تجاری، بندری و دریایی مشغول به کار هستند اما کشاورزی و باغداری در این منطقه نیز با تولید محصولات سردرختی گرمسیری همراه است.
این شهر با داشتن ۱۵ هزار هکتار اراضی کشاورزی باغی و زراعی سالانه ۲۶۸۸۸ تن انواع تولیدات زراعی و باغی و کشاورزی مانند سبزیجات، بادمجان، هندوانه، سیب زمینی، پیاز، گوجه، خیار سبز، بامیه، سیر، کدو، خربزه و انواع میوه‌های گرمسیری مانند انجیر، انگور، انار، موز، مرکبات، خرما، انبه، بادام، پسته، زیتون و…. دارد. اقلیم آب و هوایی آن مانند دیگر مناطق جنوبی به دلیل قرارگیری صحرای مهرگان در سمت شمال و نزدیکی از قسمت‌های جنوبی به خلیج فارس دارای آب و هوای گرم و ساحلی و مرطوب است

از کاشت تا برداشت همراه شما هستیم

آدرس دفتر مرکزی : میاندواب خیابان ۲۴ متری نرسیده به مسجد فاطمه زهرا (س) شرکت برتر نهال

آدرس گلخانه : شهرستان میاندوآب، کمربندی شمالی، میدان ولایت، اتوبان ولایت

ساعات پشتیبانی : 24 ساعته

خرید نهال در بندرلنگه

 

بیشتر بخوانید:خرید نهال در بندرعباس

نهالستان بندرلنگه

با وجود بندری بودن و پررونق بودن تجارت در بندر لنگه افراد زیادی با فعالیت در زمین‌های کشاورزی و باغی خود و تولید انواع محصولات، درآمدزایی بسیار راحتی از طریق صادرات محصولات خود از این بندر تجاری به دیگران نقاط جهان دارند. با توجه به رونق کشاورزی و باغداری تعداد نهالستان بندر لنگه در این بخش کم نبوده و این مراکز می‌توانند در ارائه نهال‌های پیوندی گرمسیری، مقاوم به رطوبت و خشکی نیز موفق عمل کرده و به عنوان مرجعی کمک کننده در توسعه باغداری باشند. اما بسیاری از این مراکز نظارتی بر تولید نهال‌ها نداشته و تنها به عنوان واسطه فعال هستند پس برای داشتن نهال‌های تضمین شده از نظر سلامت و عدم وجود آفات و اصیل حتماً به نهالستان‌های مرکزی مراجعه کنید.

باغداری در بندرلنگه

باغداری در بندر لنگه از جمله پررونق‌ترین حوزه‌های کسب درآمد است که در کنار مشاغل تجاری و صادرات کالاها زمینه‌ساز اشتغال جمع کثیری از اهالی این بخش شده است. با توجه به اینکه هر منطقه برای امنیت غذایی نیازمند تولیدات منحصر به منطقه خود است تا نیاز به واردات آن از دیگر استان‌ها کمتر شود در کنار منابع آب زیرزمینی و خاک‌های آبرفتی حاصلخیز با کاشت رقم‌های گرمسیری تولیدات قابل قبول و مطلوبی در زمینه کشاورزی و باغی دارد. اگرچه میوه‌های تابستانه و سردسیری از دیگر استان‌ها وارد می‌شود اما در این شهر، تاکستان‌های انگور، نخلستان خرما، باغات مرکبات، انار، زیتون، پسته، انجیر، انبه و دیگر میوه‌های گرمسیری از محبوبیت بالایی برخوردار هستند.
لذا موقعیت بندرگاهی این شهر و معروفیت آن می‌تواند یک امتیاز مثبت برای سرمایه‌گذاران برای شروع باغداری و فروش محصولات درجه یک در بازارهای برون مرزی باشد.

 

نهال فروشی در بندرلنگه

امروز میسر بودن نهال فروشی در بندر لنگه به صورت آنلاین و اینترنتی مسیر خرید را برای سرمایه‌گذاران و باغداران بسیار هموارتر کرده و آنها می‌توانند علاوه بر گزینه‌های داخل استان از نهالستان‌های خارج از شهر نیز با توجه به صلاح دید خود و کیفیت کار نهالستان بهترین خریدها را انجام دهند. یکی از مزایای خرید مستقیم از نهالستان‌ها به صورت اینترنتی انتخاب بهترین مرکز با خدمات پس از فروش بهینه، از جمله ضمانت کالاها و پشتیبانی ۲۴ ساعته و در نتیجه حذف واسطه‌ها و پایین آمدن قیمت نهال و خرید آن با قیمت واقعی است.

فروش نهال در بندرلنگه

اطلاعات افراد در هنگام خرید و فروش نهال در بندر لنگه کمک می‌کند نهال‌های بی‌کیفیت را از نهال‌های سالم تشخیص داده و با کنار زدن آنها بهترین خرید را داشته باشند. با توجه به اینکه هدف تمامی باغداران برداشت بهترین محصولات از نهال‌ها و سرمایه‌گذاری برای پرورش آن است، لذا باید این نهال توانمندی لازم را در مواجهه با گرمای بالای این بخش داشته و بتواند در کنار رشد معمول خود بهترین و درجه یک‌ترین محصولات را تولید کند.
پس باید نهال‌های تضمین شده از نظر کیفیت، عدم وجود آفات را خریداری کنید که دارای ریشه‌های طبیعی، پرتراکم و کاملاً سالم، بدون سوختگی، یخ زدگی و آفت زدگی باشد. مهم‌ترین مسئله نهال باید دارای شناسنامه باشد تا نام تولید کننده، سن و رقم و خصوصیات نهال مشخص باشد. علاوه بر آن می‌توان در صورت شناسنامه دار بودن نهال از تجانس و تطابق رقم پیوندک و پایه استفاده شده برای نهال‌های پیوندی مطلع شد.

قیمت نهال در بندرلنگه

امروزه نوسانات ارزی یکی از متغیر کنندگان اصلی قیمت نهال در بندر لنگه است. لذا نوسانات بر ارزش ابزارآلات و ماشین آلات کشاورزی، قیمت بذرهای وارداتی، سموم نباتی و انواع کودها تاثیرگذار بوده و هزینه‌های پرورشی و تولیدی نیز متغیر است. با توجه به سن و نوع نژاد نهال، قیمت‌های متفاوتی وجود دارد برای آگاهی از قیمت نهال در بندر لنگه به لینک زیر مراجعه کنید.

خرید نهال بادام در بندرلنگه

در همسایگی نخلستان‌های سر به فلک کشیده و متعدد خرما، بادامستان‌های متعدد نیز یکی از باغاتی هستند که زمینه ساز کارآفرینی، تولید محصولات باغی گرمسیری، اشتغال و درآمدزایی شده‌اند. خرید نهال بادام در بندر لنگه نیز یکی از گزینه‌ها و اولویت‌های باغبانی به صرفه و اقتصادی است که به دلیل مقاومت بالای این نهال در برابر کم آبی می‌تواند در این اقلیم گرم و شرجی مورد کشت قرار بگیرد. اصولاً کاشت رقم‌های گرمسیری از معضلاتی همچون خشکی و نابودی نهال، ریزش گل و برگ، خشکی درخت پیشگیری کرده و کل تمرکز باغدار و هزینه‌های رسیدگی مصادف با باردهی نهال خواهد شد. جهت اطلاع از رقم‌های قابل کاشت در این اقلیم می‌توانید به لینک زیر مراجعه کنید.

خرید نهال میوه در بندرلنگه

با تفاسیر ذکر شده در مورد موقعیت جغرافیایی، رونق بندر لنگه از نظر تجارت و صادرات و واردات و همچنین شرایط جوی آن خرید نهال میوه در بندر لنگه از ارقام گرمسیری و فوق العاده پربار می‌تواند یک سرمایه‌گذاری ایده آل، کم خطر و پرسود باشد. برای دریافت نهال‌های گرمسیری با ضمانت‌نامه‌های سلامت و کیفیت می‌توانید با نهالستان بزرگ برتر نهال در ارتباط بوده و برای پرورش چنین ارقامی و برداشت بالاترین سود و میوه‌های درجه یک و با کیفیت باغداری، کاشت و پرورش نهال را با تیم مهندسی با تجربه و متخصص این مجموعه پیش ببرید .
با مراجعه به صفحه خرید نهال گردوی بندر لنگه با ارقام قابل کاشت بیشتر آشنا شوید.

کلام آخر

بندر لنگه، بندری زیبا با سواحل بکر و بی‌نظیر و چشم نواز، جاذبه‌های طبیعی فراوان، موقعیت استراتژیکی و تجاری فوق العاده ارزشمند و خاک غنی و آب‌های زیرزمینی می‌تواند بهترین منطقه برای پرورش نهال‌های میوه گرمسیری و انواع محصولات کشاورزی صادراتی و پرسود باشد. برای کسب اطلاعات بیش‌تر در ضمینه نهال‌های گردو که می‌توان در شهر بندرلنگه کاشت به صفحه خرید نهال گردو در بندرلنگه مراجعه کنید.

مقالات مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
ارتباط با برترنهال