خرید نهال در اسلامیه✔️ قیمت نهال میوه + نهالستان اسلامیه

شهرستان اسلامیه یکی از بخش‌های شهرستان فردوس در استان خراسان جنوبی  در حد فاصل ۲ کیلومتری آن است  که به دلیل قرارگیری باغات تفریحی اهالی به باغو معروف بوده است. اسلامیه در ارتفاع ۱۳۳۰ متری از سطح دریا واقع شده و جمله تولیدات باغی آن شامل پسته، انار، زردآلو، بادام، انگور و زعفران است.

با توجه به نزدیکی شهرستان اسلامیه از قسمت شرق به کوه‌های کم ارتفاع زول، کوه سیاه و کلات و از غرب به کوه شتری طبس دارای اقلیم معتدلی است. اما به دلیل همجواری بعضی از بخش‌های آن با کویر مرکزی و لوت دارای اقلیم آب و هوایی خشک و نیمه بیابانی با میانگین بارشی حدود ۱۰۰ میلی‌متر در سال است. این شهر به دلیل تعدد باغات به باغ شهر فردوس نیز معروف است البته کمبود بارش‌ها استفاده از روش‌های نوین باغداری و آبیاری را در این منطقه می‌طلبد.

از کاشت تا برداشت همراه شما هستیم

آدرس دفتر مرکزی : میاندواب خیابان ۲۴ متری نرسیده به مسجد فاطمه زهرا (س) شرکت برتر نهال

آدرس گلخانه : شهرستان میاندوآب، کمربندی شمالی، میدان ولایت، اتوبان ولایت

ساعات پشتیبانی : 24 ساعته

خرید نهال در اسلامیه

بخش بزرگی از زمین­های کشاورزی و حاصلخیز در اسلامیه به کشت برنج و شالیزارها تخصص دارد اما خرید نهال در اسلامیه و احداث باغات مدرن نیز از رویکردهای کشاورزی نوینی است که در این شهر در حال توسعه است، باغداران می­توانند نهال مورد نظر خود را با توجه به شرایط آب و هوایی و خاک منطقه خریداری کرده و با احداث باغ میوه سرمایه گذاری بلند مدت و کم زحمت­تری نسبت به شالیزارها داشته باشند.

بیشتر بخوانید: خرید نهال در بیرجند

نهالستان اسلامیه

اینکه نهال‌های میوه ۲ ساله و آماده کاشت را تهیه کنید باید به نهالستان‌های اسلامیه مراجعه کنید. این نهالستان‌ها می‌توانند بر حسب اقلیم آب و هوای اسلامیه و شرایط بارشی آن سازگارترین نهال را به شما معرفی کنند. البته باید توجه داشته باشید که نهالستان انتخابی شما معتبر بوده و با مجوزهای مربوطه فعالیت کند. زیرا مجموعه‌های تخصصی و مجوزدار نهال‌ها را در بر اساس آزمایشات متعدد پرورش می‌دهند و باغدار به واسطه دریافت ضمانت از سرمایه‌گذاری خود مطمئن خواهد شد.

باغداری در اسلامیه

شغل باغداری یکی از شغل‌های اولیه و اصلی اهالی و مردم اسلامیه بوده است. همچنان که از گذشته این بخش به باغشهر نیز معروف است و به دلیل نزدیکی به دامنه کوه‌های کم ارتفاع جزو مناطق ییلاقی محسوب می‌شود، نشان دهنده مساعد بودن شرایط برای باغداری است. مهم‌ترین میوه‌هایی که در این بخش تولید قابل توجهی دارند انار، پسته، گردو و زردآلو هستند و افرادی که به تازگی تصمیم به احداث باغ در بخش اسلامیه گرفته‌اند باید شناخت خوبی از شرایط اقلیمی میزان بارندگی‌ها و نوسانات دمایی آن داشته باشند.

 

نهال فروشی در اسلامیه

اگر خواهان نهال‌های با کیفیت و ضمانت شده هستید و قصد دارید از نهالستان‌های موفق و مشهوری مانند برتر نهال خرید خود را انجام دهید میتوانید از بستر اینترنت کمک گرفته و با کمک کارشناسان این مجموعه انتخاب درست نهال را داشته باشید. خرید اینترنتی نهال می‌تواند دارای فواید زیر باشد.
. در این گونه خرید افراد می‌توانند با صرف زمان کمتری نهالستان‌های متعدد را از نظر اعتبار و مجوزدار بودن مورد بررسی قرار دهند و بهترین آن را انتخاب کنند.
. با این خرید در زمان و وقت باغداران بسیار صرفه‌جویی شده و لازم به رفت و آمد به نهالستان نیست.
. با خرید اینترنتی شما مستقیماً با فروشنده در ارتباط خواهید بود و پای واسطه‌ها کوتاه شده در نتیجه نهال را با قیمتی واقعی خریداری خواهید کرد.

فروش نهال در اسلامیه

با توجه به اینکه تعداد نهالستان‌ها در اسلامیه به دلیل رونق باغداری بالا است و هر کدام به دنبال افزایش مشتری و سود خود هستند نرخ متفاوتی را برای نهال در نظر می‌گیرند. اما قیمت ارزان نباید شما را به سمت این مراکز سوق دهد، لذا در هنگام خرید باید مراکزی با ویژگی‌های زیر را انتخاب کنید.
• نهالستانی که نهال‌ها را با لیبل و شناسنامه تحویل می‌دهد و شما می‌توانید در خصوص رقم نهال، میزان باردهی و خصوصیات آن اطلاعات خوبی کسب کنید.
• نظر موفقیت در باردهی و کیفیت و سلامت برای آن گارانتی ۲ ساله و گواهی سلامت در نظر می‌گیرد.
• همچنین نهال‌های این مراکز تحت آنالیزهای علمی و گیاهی پرورش یافته و عاری از آفات است و برای تایید ادعا کارت قرنطینه برای آن در نظر گرفته می‌شود.
• تخصص پرسنل و کارشناسان این مجموعه‌ها بالا بوده و می‌توانند به راحتی به هرگونه شبهه و سوال باغدار در خصوص نهال پاسخ دهند.

قیمت نهال در اسلامیه

اینکه شما چه نوع نهال میوه‌ای و رقمی را برای خرید انتخاب می‌کنید می‌تواند بر قیمت تمام شده آن تاثیرگذار باشد. البته اعتبار نهالستان و ضمانت‌دار بودن نهال‌ها نیز در نوسان قیمت بی تاثیر نیست.

خرید نهال بادام در اسلامیه

نهال بادام جزو نهال‌های میوه‌ای است که نیاز آبی کمی دارد و برای شکوفایی به سرمای ۳۰۰ الی ۵۰۰ ساعت در سال نیازمند است. از این رو بسیار مناسب برای مناطق معتدل و نیمه خشک است و می‌توان با خرید نهال بادام از نهال فروشی‌های معتبر در شهر اسلامیه باغات پربار آن را ایجاد و از آن به درآمدزایی رسید.

خرید نهال میوه در اسلامیه

با توجه به شناختی که از اقلیم اسلامیه به دست آمده علاقمندان با مراجعه اینترنتی به مجهزترین و معتبرترین نهالستان کشور (برتر نهال) می‌توانند با کمک متخصصین این مجموعه رقم‌های نهال پربار، پربازده و سازگار با اقلیم این منطقه را انتخاب کنند و از خدمات ویژه همچون پشتیبانی ۲۴ ساعته و گارانتی دو ساله و کارت قرنطینه نیز برخوردار شوند. همچنین می‌توانند با مراجعه به صفحه خرید نهال گردو شناخت خوبی از ارقام متنوع آن داشته باشد.

خرید نهال میوه در اسلامیه

نهال سیب سیب دو رنگ فرانسه، سیب گرنی اسمیت، سیب میراکل
نهال بادام بادام  سهند ، بادام شاهرودی، بادام مامایی
نهال پسته پسته کله قوچی، پسته رفسنجان، پسته زرند، اکبری
نهال انگور انگور کندری، انگور یاقوتی، انگور فخری، انگور سلطانی
نهال آلو آلو زرد خورشتی، آلو برغانی، آلو غول پاییزه، آلو خاکی
نهال آلبالو آلبالو اسرائیلی ، آلبالو تکدانه ، آلبالو گیلاسی، آلبالو مجاری
نهال زردآلو زردآلو نصیری ، زردآلو شکر پاره، زردآلو نادری
نهال به به اصفهان، به قرمز، به گلابی
نهال عناب  عناب قائنات، عناب ارمنی، عناب پیوندی
نهال انار انار کلود، انار واندرفول، انار آمریکایی
نهال گلابی گلابی مشو، گلابی بیروتی، گلابی شینگو
نهال فندق فندق فرتیل دو توکارد، فندق باتلر، فندق توندا
نهال هلو هلو انجیری، هلو آلبرتا، هلو زعفرانی
نهال خرمالو خرمالو اسراییلی، خرمالو موزی، خرمالو گوجه ای
نهال شلیل شلیل ردگلد، شلیل کیوتا، شلیل زودرس
نهال توت توت ژاپنی، توت کاکوزا، توت سیاه
نهال سنجد سنجد حاج رحیمی، سنجد حاج حسینی ، سنجد قزل
نهال گوجه سبز گوجه سبز ملایر، گوجه سبز شهریار، گوجه سبز برغان
نهال زیتون زیتون الک ترکیه، زیتون ماری، زیتون سیاه
نهال زینتی نهال صنوبر، نهال چنار ، نهال اقاقیا
نهال انجیر انجیر اسرائیلی، انجیر استهبان، انجیر سردسیری
نهال گیلاس گیلاس صورتی لواسان، گیلاس شیشه‌ای ، گیلاس تکدانه
نهال زرشک زرشک پلویی، زرشک بیرجند، زرشک بیدانه
نهال بلوبری بلوبری نلسون، بلوبری اونیل، بلوبری ایرانی
نهال ازگیل ازگیل ژاپنی، ازگیل پیوندی، ازگیل محلی
نهال گل‌محمدی گل‌محمدی خاردار، گل‌محمدی دیم، گل‌محمدی بی خار
نهال زغال اخته  زغال اخته سیاه، زغال اخته فومینا، زغال اخته محلی، زغال اخته فلوریدا

 

 

کلام آخر

یکی از قدم‌هایی که می‌تواند موفقیت باغ را رقم بزند انتخاب درست و صحیح نهال میوه است . این انتخاب می‌تواند بستگی به اعتبار نهالستان داشته باشد. پس می‌توانید با خرید تضمین شده نهال‌های میوه سازگار با اقلیم اسلامیه و متدهای جدید باغبانی، باغات میوه تجاری خود را احداث و با کمترین چالش آن را اداره کرده و به اشتغال زایی و درآمدزایی برسید.

همچنین شما عزیزان برای مطالعه ارقام نهال های گردو دیگر که در شهر اسلامیه می توان کاشت کرد، به صفحه خرید نهال گردو در اسلامیه مراجعه کنید.

 

مقالات مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
ارتباط با برترنهال