خرید نهال در فیروزان✔️ قیمت نهال میوه + نهالستان فیروزان

شهر فیروزان واقع در ۳۶ کیلومتری غرب نهاوند و از شهرستان‌های استان همدان است که طی چند سال اخیر با جمعیت ۵۶۳۶ نفر به عنوان مرکزیت بخش خزل نهاوند شناخته شده است. این شهر در ارتفاع ۱۵۰۷ متری از سطح آب‌های آزاد در غرب کوه قشلاق در منطقه کوهستانی و دشتی پرآب و حاصلخیز با میانگین بارندگی ۳۳۰ میلیمتر در سال است که از مهم‌ترین رودخانه‌های آن می‌توان به قلقل رود اشاره کرد است که با عبور از مرکز فیروزان آن را به دو بخش حاصلخیز، سرسبز و جذاب تبدیل کرده است.
شهر فیروزان دارای اقلیم آب و هوایی معتدل، سرد و نسبتاً خشک است که به لطف آب و هوای کوهپایه‌ای و وجود قلقل‌رود و جویبارهای جاری از ارتفاعات کشاورزی و باغدار در این دشت حاصلخیز از دیرباز با تولیدات انبوه محصولات زراعی و باغی همراه بوده است. از جمله مهم‌ترین محصولات باغی این شهر انگور، گلابی، زردآلو، شلیل، سیب، هلو، گیلاس، بادام، گردو است. کما اینکه تولیدات گندم به قدری در این بخش بالا است که کارخانجات ذخیره سازی مهمی در شهر فیروزان احداث شده است.

از کاشت تا برداشت همراه شما هستیم

آدرس دفتر مرکزی : میاندواب خیابان ۲۴ متری نرسیده به مسجد فاطمه زهرا (س) شرکت برتر نهال

آدرس گلخانه : شهرستان میاندوآب، کمربندی شمالی، میدان ولایت، اتوبان ولایت

ساعات پشتیبانی : 24 ساعته

خرید نهال در فیروزان

 

بیشتر بخوانید: خرید نهال در همدان

نهالستان فیروزان

در گذشته‌ای نه چندان دور مسئولیت توزیع نهال‌های میوه بر عهده سازمان جهاد کشاورزی بوده اما امروزه در جهت توسعه حوزه باغداری و رفع کمبودها در این زمینه و عرضه نهال‌های وارداتی و پربازده و مقاوم مراکزی تحت عنوان نهالستان فیروزان روی کار آمده‌اند. این مراکز با به کارگیری افراد متخصص و تحصیل کرده نهال‌های مقاوم پربار و سودآور را در ارقام متنوع تولید می‌کنند. چنین مراکزی باعث شده باغداران بتوانند بدون نیاز به پرورش زمانبر نهال‌های بذری، ارقام آماده کاشت را جهت باغداری به راحتی دریافت کنند.

باغداری در فیروزان

شهر فیروزان از نظر زیست محیطی و طبیعت ذاتی و پهنه جغرافیایی توانسته تولیدات انبوه را در سطح استانی تولید کنند. لذا برای مستمر بودن باغداری در فیروزان و مدیریت منابع آبی به دلیل گرمایش جهانی استفاده از رقم‌های کم آب خواه و همچنین مقاوم به خشکی اهمیت وافری پیدا کرده است. برای داشتن باغداری سودآور با توجه به یافته‌های جدید باغبانی و گیاهی، باید روش های مراقبتی آپدیت شده و روش‌های کم هزینه در جهت پرورش نهال برای دریافت بالاترین سود به کار رود.

 

نهال فروشی در فیروزان

اگر جزو افرادی هستید که به کیفیت خرید نهال‌ های میوه و سلامت وافر آن توجه ویژه‌ای دارید و به دنبال نهالستان معروف و معتبر با کادری مجرب و جهت خرید نهال‌های ضمانت‌دار، سالم و سازگار هستید می‌توانید به وب سایت جامع و کامل برتر نهال مراجعه کنید. این نهالستان در کنار نهالستان‌های سطح شهر نهال فروشی در فیروزان را به شکل آنلاین انجام می‌دهد و به این ترتیب خریداران می‌توانند از هر نقطه‌ای از کشور با قیمتی مناسب، نهال‌های شناسنامه‌دار، قرنطینه شده و پربار را از این مجموعه دریافت کرده و به صورت ارسال رایگان تحویل بگیرد.

فروش نهال در فیروزان

فروش نهال در فیروزان به چند شکل در حال انجام است که هم می‌توان با مراجعات حضوری به نهالستان‌های متعدد پس از مقایسه کیفیت‌ها و قیمت‌ها و اعتبار نهالستان خرید را انجام داد و هم به صورت تلفنی و آنلاین، بررسی وب سایت مجموعه و میزان اعتبار آن ثبت سفارش انجام داد. مزیت‌هایی که خرید اینترنتی می‌تواند نسبت به خرید حضوری داشته باشد موارد زیر هستند.
• عدم نیاز به رفت و برگشت حضوری و صرف هزینه ایاب ذهاب، امکان بررسی چند مرکز از نظر اعتبار، تنوع نهال ،کیفیت و قیمت
• متنوع بودن گزینه‌های انتخاب
• انتخاب نهالستانی با نهال‌های با کیفیت و ضمانت‌دار
• امکان پیش خرید و همچنین خرید نهال با قیمت پایین به دلیل نبود واسطه‌ها
• قیمت متعادل به دلیل خرید مستقیم از نهالستان

قیمت نهال در فیروزان

در حوزه احداث باغ میوه قیمت نهال در فیروزان از جمله مهم‌ترین فاکتورها است که می‌تواند بر تعداد نهال‌ها، تراکم کاشت و کیفیت آنها تاثیرگذار باشد. آگاهی باغدار از لیست قیمت‌ها باعث می‌شود مدیریت بهتری نسبت به بودجه و تعداد نهال‌های مورد نیاز برای باغ خود داشته باشد. باغداران محترم می‌توانند با مطالعه لینک زیر از قیمت کلیه ارقام آگاه شوند.

خرید نهال بادام در فیروزان

خاستگاه نهال بادام به کشور ما ایران و مناطق از آسیا باز می‌گردد و به همین دلیل این نهال تطابق و سازگاری بیشتری با اقلیم کشور ما دارد. با داشتن ۲۵ نوع رقم امکان کاشت آن در تمامی اقلیم‌ها فراهم شده است. این نهال با توجه به دشت حاصلخیز و پرآب فیروزان می‌تواند با کمترین نیاز آبی و حتی به صورت دیم مورد پرورش قرار بگیرد و به دلیل مقاومت بالا و کم دردسر بودن خرید نهال بادام در فیروزان امروزه از رونق بالایی برخوردار است. اگر شما هم مشتاق به سرمایه‌گذاری در این بخش و شناخت رقم‌های تجاری این نهال هستید می‌توانید به لینک زیر مراجعه کنید.

خرید نهال میوه در فیروزان

با در نظر گرفتن رودخانه خروشان قلق رود، خاک غنی و آب و هوای مطلوب، این شهر خرید نهال میوه در فیروزان می‌تواند فکری هوشمندانه و اقتصادی در جهت اشتغال و درآمدزایی باشد. اما مهم است که کیفیت نهال‌های خریداری شده را بر قیمت آن مقدم شمرده و آن را از مراکز شناخته شده و برجسته‌ای مانند برتر نهال دریافت کنید. این نهالستان نهال مورد نظر شما را با بسته‌بندی بهداشتی، لیبل اصالت، ضمانت برگشت و کارت قرنطینه ارسال خواهد کرد.
صفحه خرید نهال گردوی فیروزان می‌تواند میزان شناخت شما را از رقم‌های سازگار در این شهر افزایش دهد.

نوع نهال رقم نهال
نهال سیب سیب دماوند، سیب مراغه، سیب سبز، سیب گلدن ورد قرمز
نهال پسته پسته هیبریدی، پسته ممتاز، پسته رفسنجان، پسته بنه
نهال گلابی گلابی مشو، گلابی شینگو، گلابی دوشیز، گلابی پرتقالی
نهال بادام بادام شاهرودی، بادام شکوفه، بادام ربیع، بادام مامایی
نهال گیلاس گیلاس مرتون گلوری، گیلاس سیاه مشهد، گیلاس سم
نهال انگور انگور شامپاین شرابی، انگور کندری، انگور فخری
نهال خرمالو خرمالو ایورکا، خرمالو تاباتا، خرمالو موزی
نهال انجیر انجیر سیاه، انجیر استهبان، انجیر بنفش
نهال انار انار پوست سیاه، انار دانه سفید، انار بردسکن
نهال زیتون زیتون ماری، زیتون خوراکی، زیتون کنسروالیا
نهال سنجد سنجد قزل، سنجد محلی، سنجد حاج حسینی
نهال زینتی صنوبر نقرا، بید مشک، بید مجنون، اقاقیا، کبوده تبریزی
نهال آلبالو آلبالو مجاری، آلبالو گیسی، آلبالو بوترمو
نهال هلو هلو انجیری مور، هلو زعفرانی، هلو کاردی، هلو انجیری خونی
نهال شلیل شلیل انجیری، شلیل مغان، شلیل سان گلد، شلیل سبز
نهال زرشک زرشک پفکی، زرشک وحشی، زرشک بی دانه سیاه
نهال آلو آلو بلک دیاموند، آلو قرمز خورشتی، آلو قطره طلا
نهال زردآلو زردآلو رکسانا، زردآلو سفید مراغه، زردآلو قیسی،
نهال بلوبری بلوبری ایرانی، بلوبری گراپ، بلوبری دوک
نهال زغال‌اخته زغال‌اخته فلوریدا، زغال‌اخته فومینا، زغال‌اخته سیاه
نهال توت توت موزی سفید، توت هرات، توت موزی سیاه
نهال ازگیل ازگیل ژاپنی، ازگیل جنگلی، ازگیل قرمز
نهال به به گلابی، به ایتالیایی، به
نهال عناب عناب سیرجان، عناب ترکیه، عناب قائنات، شاه عناب
نهال گل‌محمدی گل‌محمدی بی خار، گل‌محمدی دیم، گل‌محمدی خاردار
نهال فندق فندق قزوین، فندق بارتلر، فندق بارسلونا
نهال گوجه سبز گوجه سبز زودرس، گوجه سبز مراغه، گوجه قرمز آمریکایی

 

کلام آخر

مسلماً کاشت نهال در خاک با مواد آلی ی و معدنی بالا و همچنین مهیا بودن منابع آبی و مساعد بودن شرایط آب و هوایی می‌تواند منجر به راندمان تولید بالا و محصول دهی انفجاری نهال میوه شود. شهر فیروزان تمامی پارامترها و پتانسیل‌های لازم را برای شروع باغداری دارد با بهره‌مندی از مشاوره‌های تخصصی کادر برتر نهال و دریافت نهال‌ها از این مجموعه می‌توانید صاحب نهال‌های پربار، تنومند و سودآور شوید.برای کسب اطلاعات بیش‌تر در ضمینه نهال‌های گردو که می‌توان در شهر فیروزان کاشت به صفحه خرید نهال گردو در فیروزان مراجعه کنید.

مقالات مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
ارتباط با برترنهال