خرید نهال در قهستان✔️ قیمت نهال میوه + نهالستان قهستان

محوریت کلی این مقاله در رابطه با معرفی کشاورزی و باغداری در شهر قهستان است . قهستان در شهرستان درمیان واقع در خراسان جنوبی در شرق کشور است. این بخش به دلیل قرارگیری در مناطق کوهستانی و مرتفع به کوهستان نیز معروف بوده و دارای اقلیم آب و هوایی کوهستانی و سردسیری است. برای شروع فعالیت‌هایی مانند کشاورزی، باغداری و فعالیت‌های گلخانه‌ای زیرساخت های مطلوب و گسترده‌ای صورت گرفته که در کنار زمین‌های وسیع و حاصلخیز و همچنین منابع آبی پربار به رونق این فعالیت‌ها منجر شده است.
این بخش دارای زمستان‌ها سرد و پربارش و تابستان‌های معتدل و نیمه خشک است. محصولات زراعی این بخش شامل گندم، جو، زعفران، صیفی‌جات و محصولات باغی آن شامل میوه‌های توت، عناب، زرشک، گردو بادام، آلو، انار و انگور و سیب است. این شهر دارای طبیعتی بسیار بکر و سرسبز است که مقصد بسیاری از توریست‌ها و منطقه‌ای برای تفرج و تفریح است. این ناحیه در ارتفاعات تقریباً ۲۰۰۰ متری قرار گرفته و به همین دلیل از بارندگی‌ها و میزان رطوبت هوای خوبی برخوردار است.

از کاشت تا برداشت همراه شما هستیم

آدرس دفتر مرکزی : میاندواب خیابان ۲۴ متری نرسیده به مسجد فاطمه زهرا (س) شرکت برتر نهال

آدرس گلخانه : شهرستان میاندوآب، کمربندی شمالی، میدان ولایت، اتوبان ولایت

ساعات پشتیبانی : 24 ساعته

خرید نهال در قهستان

بخش بزرگی از زمین­های کشاورزی و حاصلخیز در قهستان به کشت برنج و شالیزارها تخصص دارد اما خرید نهال در قهستان و احداث باغات مدرن نیز از رویکردهای کشاورزی نوینی است که در این شهر در حال توسعه است، باغداران می­توانند نهال مورد نظر خود را با توجه به شرایط آب و هوایی و خاک منطقه خریداری کرده و با احداث باغ میوه سرمایه گذاری بلند مدت و کم زحمت­تری نسبت به شالیزارها داشته باشند.

بیشتر بخوانید: خرید نهال در بیرجند

نهالستان قهستان

نهالستان‌ها در زمینه توسعه باغداری و اقتصادی به این شهر بسیار کمک کرده اند. این گونه مراکز در عرضه نهال‌های هیبریدی، پیوندی، اصلاح یافته و بومی سازگار با اقلیم بسیار تاثیرگذار بوده‌اند و باغداران با خرید نهال‌های مورد نظر خود از نهالستان‌های استاندارد و مجوزدار توانسته‌اند در زمینه باغداری حاصلخیز موفق عمل کنند. لازمه شروع موفق و داشتن باغ باغات سودده خرید نهال از نهالستان‌های شناخته شده، تخصصی و مجوزدار است.

باغداری در قهستان

از جمله نهال‌های میوه‌ای که در شهر قهستان به خوبی بازدهی خوبی داشته و توانسته سطح زیر کشت بالایی را در اختیار بگیرد باغات عناب، انگور، زرشک، گردو، سیب، آلو و توت و انار است که برای اهالی این شهر منبع درآمدزایی و اشتغال بوده است. باغداران این بخش چالش‌های کمتری در رابطه با خاک غنی و منابع تامین آب دارند. زیرا شهر قهستان از ظرفیت‌های بالقوه‌ای در این بخش برخوردار است و دلیل آن قرارگیری در مناطق کوهستانی و آب و هوای مطلوب و بارندگی‌ها و طبیعت بکر است.

 

نهال فروشی در قهستان

از جمله مراحل احداث باغ میوه در شهر قهستان مرحله خرید نهال است که به نظر بسیاری از افراد ساده و بدیهی به نظر می‌آید. اما کسانی که به سودآوری و سلامت باغات خود اهمیت می‌دهند در پی ارتباط و خرید از نهالستان‌های معروف، شناخته شده و معتبر ولو خارج از شهر هستند. در این رابطه بزرگترین نهالستان کشور که مجهز به ارقام نهال میوه بوده و تمامی استانداردهای لازم را در رابطه با پرورش آن رعایت می‌کند برتر نهال است. عزیزان می‌توانند از طریق اینترنت از خدمات ویژه این نهالستان و نهال‌های اصیل آن بهره‌مند شوند.

  • ارائه کارت قرنطینه در رابطه با تایید سلامت نهال و عدم ابتلای آن به بیماری
  • ارائه گواهی سلامت و کیفیت به منظور تایید پرورش نهال طبق آنالیزهای گیاه شناسی
  • صدور ضمانتنامه دو ساله به منظور پاسخگویی و تضمین کیفیت و مرغوبیت نهال از طرف نهالستان برتر نهال
  • داشتن کارگروهی متخصص، مجرب متبحر برای ارائه مشاوره‌های تخصصی و پشتیبانی ۲۴ ساعته
  • دریافت ارقام نهال‌های سازگار با اقلیم منطقه مورد نظر و با قیمت ایده‌آل و منصفانه

فروش نهال در قهستان

در مراکز فروش نهال در قهستان در رابطه با قیمت نهال و کیفیت آن نوساناتی را مشاهده خواهید کرد که این نوسانات می‌تواند به دلیل کمیاب بودن رقم خاص یا باردهی و بازدهی بالای آن نهال در محصول دهی باشد. پس صرفاً قیمت نهال مد نظر قرار نگرفته و به باردهی، سلامت و کیفیت آن نیز توجه کنید.

قیمت نهال در قهستان

از جمله مؤلفه‌هایی که می‌تواند در فرایند قیمت گذاری بسیار دخیل باشد، میزان راندمان باردهی و اصالت نهال و اعتبار نهالستان است. برتر نهال از جمله نهالستان‌های اینترنتی است که تمامی استانداردهای نهال را رعایت کرده و علی رغم ضمانت‌دار بودن نهال‌ها و کیفیت بالا قیمت متعادل را برای نهال‌های خود در نظر گرفته است. شما می‌توانید برای استعلام قیمت نهال در قهستان به لینک زیر مراجعه کنید و با آگاهی از قیمت‌ها تصمیم خود را برای خرید عملی سازید.

خرید نهال بادام در قهستان

نهال بادام از جمله نهال‌های منحصر به فردی است که به لحاظ ارزش صادراتی و فروش بالا و عناصر تغذیه‌ای ارزشمند در بخش کشاورزی بسیار مورد توجه قرار گرفته است. طی چند سال اخیر سرمایه‌گذاران توانسته‌اند با خرید نهال‌های بادام سازگار با اقلیم قهستان با تولید و فروش میوه آن گام بزرگی در اقتصاد منطقه و درآمدزایی برای خود و اشتغال بردارند. این نهال بازخورد فوق العاده خوبی به اقلیم‌های کوهستانی دارد و می‌تواند به صورت دیم نیز کاشته شود و از طریق روان آب‌ها و بارندگی‌ها نیاز آبی خود را مرتفع سازد.

خرید نهال میوه در قهستان

برای خرید نهال میوه سازگار با شهر قهستان می‌توانید نهال‌های قابل کاشت در آن را در جدول زیر مشاهده کنید و با مراجعه به برتر نهال مجهز‌ترین نهالستان تولید ارقام متنوع نهال در کشور خریدی ضمانت شده و با کیفیت نهال‌ها را تجربه کنید. همچنین می‌توانید با مراجعه به صفحه خرید نهال گردوی شهر قهستان مطالعات بیشتری در رابطه با ارقام و خصوصیات نهال گردو آن داشته باشید.

خرید نهال میوه در قهستان

نهال سیب سیب گلدن ورد قرمز، سیب دماوند، سیب مراغه، سیب سبز
نهال پسته پسته احمدآقایی ، پسته هیبریدی، پسته ممتاز، پسته رفسنجان، پسته بنه
نهال گلابی گلابی مشو، گلابی شینگو، گلابی دوشیز، گلابی پرتقالی
نهال بادام بادام شاهرودی، بادام شکوفه، بادام ربیع، بادام مامایی
نهال گیلاس گیلاس مرتون گلوری، گیلاس سیاه مشهد، گیلاس سم
نهال انگور انگور شامپاین شرابی، انگور کندری، انگور فخری
نهال خرمالو خرمالو ایورکا، خرمالو گوجه‌ای، خرمالو موزی
نهال انجیر انجیر سبز، انجیر سیاه، انجیر استهبان
نهال انار انار ردگلوپ، انار ساوه، انار پوست سیاه
نهال زیتون زیتون الک ترکیه ، زیتون شنگه، زیتون کنسروالیا
نهال سنجد سنجد قزل، سنجد محلی، سنجد حاج حسینی
نهال زینتی صنوبر نقرا، بید مشک، بید مجنون، اقاقیا، کبوده تبریزی
نهال آلبالو آلبالو مجاری، آلبالو گیسی، آلبالو بوترمو
نهال هلو هلو انجیری مور، هلو زعفرانی، هلو کاردی، هلو انجیری خونی
نهال شلیل شلیل انجیری، شلیل مغان، شلیل سان گلد، شلیل سبز
نهال زرشک زرشک پفکی، زرشک وحشی، زرشک بی دانه سیاه
نهال آلو آلو بلک دیاموند، آلو قرمز خورشتی، آلو قطره طلا
نهال زردآلو زردآلو رکسانا، زردآلو سفید مراغه، زردآلو قیسی،
نهال بلوبری بلوبری ایرانی، بلوبری گراپ، بلوبری دوک
نهال زغال‌اخته زغال‌اخته فلوریدا، زغال‌اخته فومینا، زغال‌اخته سیاه
نهال توت توت موزی سفید، توت هرات، توت موزی سیاه
نهال ازگیل ازگیل ژاپنی، ازگیل جنگلی، ازگیل قرمز
نهال به به گلابی، به ایتالیایی، به
نهال عناب عناب سیرجان، عناب ترکیه، عناب قائنات، شاه عناب
نهال گل‌محمدی گل‌محمدی بی خار، گل‌محمدی دیم، گل‌محمدی خاردار
نهال فندق فندق قزوین، فندق بارتلر، فندق بارسلونا
نهال گوجه سبز گوجه سبز قرمز آمریکایی، گوجه سبز زودرس، گوجه سبز مراغه

کلام آخر

شهر قهستان منطقه کوهستانی، پرآب با آب و هوای بسیار مطلوب است که نظر بسیاری از سرمایه‌گذاران را برای احداث باغ میوه به خود معطوف کرده است. زیرا تمامی زیرساخت‌ها و ظرفیت‌ها و پتانسیل‌ها برای پرورش نهال میوه را دارد و می‌توان با کمترین چالش با استفاده از نهال‌های سازگار و متدهای نوین باغداری بیشترین سود را از این باغات برداشت کرد.

همچنین شما عزیزان برای مطالعه ارقام نهال های گردو دیگر که در شهر قهستان می توان کاشت کرد، به صفحه خرید نهال گردو در قهستان مراجعه کنید.

 

مقالات مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
ارتباط با برترنهال