خرید نهال در گل تپه✔️ قیمت نهال میوه + نهالستان گل تپه

شهر گل تپه واقع در جنوب غربی کبودر آهنگ از توابع استان همدان است که غار معروف علیصدر در این بخش قرار دارد. این شهر با جمعیت ۲۶۹۲ نفری در ارتفاع ۲۱۶۲ متری از سطح آب‌های آزاد قرار گرفته است و از شمال شرقی و شرق با شیرین سو، از غرب و شمال غربی با کردستان، از جنوب با صالح آباد بهار و از بخش مرکزی با کبودر آهنگ همسایگی دارد. بارندگی‌ها در شهر گل تپه به دلیل ارتفاع بالا علی الخصوص در گردنه سوباشی به صورت برف بوده و این شهر دارای اقلیم کوهستانی و سرد و خشک است.
رودخانه‌های فصلی این شهر که از کوه کیتو سرچشمه می‌گیرد می‌توان به جنگلو و قهورد اشاره کرد. از تولیدات آن می‌توان به نخود، گندم، جو، کلزا، یونجه، سیب زمینی، گوجه فرنگی، سیر، خیار، سیب، گردو، زردآلو، بادام، هلو، آلو، گیلاس و زعفران اشاره کرد. ناگفته نماند که علاوه بر اشتغال بالا در حوزه کشاورزی و باغداری جمعی از اهالی نیز در معادن سنگ تراورتن، شن، ماسه و پامیس فعال هستند

از کاشت تا برداشت همراه شما هستیم

آدرس دفتر مرکزی : میاندواب خیابان ۲۴ متری نرسیده به مسجد فاطمه زهرا (س) شرکت برتر نهال

آدرس گلخانه : شهرستان میاندوآب، کمربندی شمالی، میدان ولایت، اتوبان ولایت

ساعات پشتیبانی : 24 ساعته

خرید نهال در گل تپه

 

بیشتر بخوانید: خرید نهال در همدان

نهالستان گل تپه

تولید نهال‌های با کیفیت و مرغوب در نهالستان گل تپه از جمله وظایف این مراکز است که باید کاملا اصولی باشد. رعایت شدن تمامی اصول پرورش در تولید نهال‌ها و ارائه نهال‌های سالم و بدون بیماری به خریداران باعث رضایت خاطر و جذب مشتریان و فروش بیشتر و در نتیجه حسن سابقه نهالستان خواهد بود. ضروریست نهال‌های با کیفیت و ارزشمند را به همراه لیبل اصالت و ضمانت از مراکز شناخته شده و مجوزدار تهیه کنید.

 

باغداری در گل تپه

گفتیم که شهر گل تپه در ارتفاعات بسیار بالا قرار گرفته و در اکثر ماه‌های سال شاهد بارندگی‌های بالا در این بخش هستیم لذا خاک این منطقه رطوبت بسیار بالایی دارد و می‌توان با کمترین دور آبیاری انواع محصولات زراعی و باغی را در آن پرورش داد. باغداری در گل تپه با تولید میوه‌های انبوه هلو، گردو، سیب، انگور، زردآلو، بادام، آلو، گیلاس و آلبالو همراه است. شهر گل تپه دارای ۴ هزار هکتار اراضی باغی است که عمده این اراضی به دو صورت کشت دیم و آبی مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد .

 

نهال فروشی در گل تپه

یکی از جدیدترین روش‌های نهال فروشی در گل تپه فروش اینترنتی است که این اقدام، خرید نهال از دیگر نهالستان‌های سطح کشور را نیز امکان‌پذیر کرده است این خرید می‌تواند مزایایی همچون موارد زیر را در پی داشته باشد.
 عدم نیاز به صرف زمان و هزینه رفت و برگشت به نهالستان‌های مختلف جهت استعلام قیمت و خرید نهال
 امکان خرید در کوتاه‌ترین زمان پس از مطالعه وب سایت مجموعه و پی بردن به میزان اعتبار مجوزدار بودن و کیفیت و قیمت نهال‌های آن
 ارتباط مستقیم با نهالستان مرجع و فروشنده و کمتر شدن تعداد واسطه‌ها و امکان خرید با قیمتی بهتر
 میسر شدن امکان پیش خرید نهال‌ها با قیمتی متعادل

فروش نهال در گل تپه

گفتیم که بسیاری از باغداران برای کوتاه‌تر شدن مسیر باردهی، خرید نهال‌های ۱ الی دو ساله را مد نظر قرار می‌دهند و آن را از مراکز فروش نهال در گل تپه تهیه می‌کنند. لذا برای در امان بودن از بسیاری از آفات و نهال‌های ناسالم حتماً از شناسنامه‌دار بودن نهال و ضمانت فروشنده در قبال کیفیت و سلامت آن اطمینان حاصل کنید.

قیمت نهال در گل تپه

اگرچه قیمت گذاری نهال در سازمان جهاد کشاورزی انجام می‌شود و بقیه نهالستان‌ ها و مراکز فروش مستلزم به رعایت این نرخ هستند اما بسیاری از تابع‌ها در قیمت نهال در گل تپه تاثیرگذار هستند که می‌توان به نوع، زمان گلدهی نهال، میزان باردهی، سن ،رقم و ایرانی یا وارداتی بودن آن اشاره کرد. از لینک زیر می‌توانید قیمت تمام شده ارقام را مطالعه کنید.

خرید نهال بادام در گل تپه

یکی از نهال‌های میوه‌ای که کمترین میزان رسیدگی و هزینه‌های باغداری را به خود اختصاص داده است نهال بادام است. این نهال بسیار مقاوم به خشکی و کم آبی بوده لذا از نظر کمبود بارش‌ها یا دور آبیاری نامنظم کمترین صدمات را متحمل می‌شود. با توجه به اقلیم پربارش، حاصلخیز شهر گل تپه می‌توان با خرید نهال بادام در گل تپه شغلی پرسود و کم ریسک را داشت. نهال‌های بادامی که در این خطه قابلیت کاشت دارند نهال بادام مامایی، آذرخوشه‌ای، شاهرودی ۷ تونو و سنگی هستند. برای اطلاع از دیگر ارقام و رقم‌های سودآور می‌توانید به لینک زیر مراجعه کنید.

خرید نهال میوه در گل تپه

تاثیر تجربه، تخصص و توانایی تیم تولید کننده نهال بر کیفیت باردهی، عمر و بازدهی نهال‌های میوه بسیار بالا است. لذا خرید نهال میوه در گل تپه از مراکز مجوزدار و تخصصی مانند برتر نهال می‌تواند علاوه بر متعادل شدن قیمت به دلیل خرید از مرجع اصلی با کیفیت و سلامت بالا همراه باشد. زیرا این مجموعه تمامی نهال‌های خود را با گواهی عاری از آفات، شناسه معتبر، شاخص کنترل، قرنطینه استانی و ضمانت دو ساله عرضه می‌کند.
صفحه خرید نهال گردوی گل تپه میزان اطلاعات شما از رقم‌های قابل کاشت را افزایش خواهد داد.

نوع نهال رقم نهال
نهال سیب سیب دو رنگ فرانسه، سیب جوناتان، سیب ردچف، سیب مراغه
نهال بادام بادام منقا، بادام پسته‌ای، بادام اسرائیلی
نهال پسته پسته پیوندی احمدآقایی، پسته زرندی، پسته بنه، پسته اکبری
نهال انگور انگور کشمش خلیلی، انگور یاقوتی، انگور صاحبی، انگور لعل
نهال گیلاس گیلاس خوشه‌ای فرانسه، گیلاس فرنگی، گیلاس هارت
نهال گلابی گلابی ویلیام دوشیز، گلابی شاه میوه، گلابی بیرونی، گلابی دوچی
نهال عناب عناب قائنات، عناب ارمنی، عناب ژاپنی
نهال انار انار سردشت، انار سیاه شیراز، انار واندرفول، انار بی هسته
نهال خرمالو خرمالو فویو، خرمالو موزی، خرمالو گوجه‌ای، خرمالو ژاپنی
نهال زینتی بیدمشک، بید مجنون، پالونیا، صنوبر،
نهال زرشک زرشک بیدانه پفکی، زرشک بیدانه قائنات، زرشک بی دانه سیاه
نهال ازگیل ازگیل ژاپنی، ازگیل جنگلی، ازگیل آمریکایی
نهال هلو هلو انجیری، هلو معطر، هلو کاظمی، هلو ۶۰ روزه
نهال شلیل شلیل فانتاریا، شلیل بیگ تاپ، شلیل شبرنگ، شلیل پالیز
نهال گوجه سبز گوجه سبز ترکیه، گوجه سبز زودرس، گوجه سبز مراغه
نهال به به اصفهان، به گلابی، به کوزه‌ای
نهال زردآلو زردآلو نوری، زردآلو نادری، زردآلو عسگرآبادی
نهال آلبالو آلبالو مجاری، آلبالو پربار سیکانی، آلبالو گیسی
نهال گل‌محمدی گل‌محمدی دیم، گل‌محمدی خاردار، گل‌محمدی بی خار
نهال آلو آلو انجیری، آلو غول پاییزه، آلو مراغه
نهال توت توت سیاه، توت قرمز، توت هرات، توت چتری
نهال فندق فندق تک شاخه، فندق یکورب، فندق نخجوان
نهال بلوبری بلوبری گراپ، بلوبری ایرانی، بلوبری نلسون
نهال سنجد سنجد قزل، سنجد حاج حسینی، سنجد محلی
نهال زیتون زیتون پیکودو، زیتون دافینکا، زیتون کنسروالیا
نهال انجیر انجیر سه فصله، انجیر گلابی قرمز، انجیر بورسای

کلام آخر

باغات میوه از جمله سودآورترین حوزه‌های کسب درآمد هستند که کمترین ریسک و شکست را متوجه باغدار می‌کنند. این حوزه کاملاً کم ریسک و بدون دغدغه نبوده و آفات و باکتری‌ها و همچنین برودت هوا و یخبندان می‌تواند کیفیت باردهی را تحت تاثیر قرار دهد. برای مقابله با این چالش‌ها در اختیار داشتن نهال‌های سالم، سازگار و مقاوم بسیار حائز اهمیت است. به همین منظور تکیه بر اعتبار و تخصص و تجربه نهالستان برتر نهال می‌تواند شما را در مسیر موفقیت به طور مستمر حفظ کند. برای کسب اطلاعات بیش‌تر در ضمینه نهال‌های گردو که می‌توان در شهر گل تپه کاشت به صفحه خرید نهال گردو در گل تپه مراجعه کنید.

مقالات مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
ارتباط با برترنهال