خرید نهال در هفت چشمه✔️ قیمت نهال میوه + نهالستان هفت چشمه

شهر هفت چشمه از جمله شهرهایی است که در نزدیکی استان کرمانشاه و در شمال غربی لرستان قرار گرفته است. این شهر از جمله بخش‌های شهرستان دلفان و مرکز کاکاوند است. هفت چشمه از در شمال غربی نورآباد و حد فاصل ۳۸ کیلومتری ان، ۵۸ کیلومتری کرمانشاه و ۱۱۵ کیلومتری خرم‌آباد قرار دارد. این شهر با ارتفاع ۱۷۹۰ متری از سطح آب‌های آزاد، دارای زمستان‌های بسیار سرد و تابستان‌های خنک است. لذا اقلیم و آب و هوایی آن کوهستانی و سردسیری بوده و با بیشینه دمایی ۳۳ درجه و کمینه دمایی منفی ۲۸ درجه دارای میانگین بارشی ۵۰۰ میلی‌متر در سال است. موقعیت جغرافیایی آن نشان می‌دهد هفت چشمه در عرض جغرافیایی ۱۳ دقیقه و ۳۴ درجه و طول جغرافیایی ۴۵ دقیقه و ۴۷ درجه قرار دارد. اکثر محصولات زراعی این شهر به دلیل حوزه‌های آبریز فراوان آن به صورت دیم تولید می‌شود که از عمده‌ترین آنها می‌توان به سیب زمینی، چغندر، نخود، گردو، گندم، سیب، انار، زردآلو، هلو، گلابی، انجیر، زیتون، انگور و …اشاره کرد.

از کاشت تا برداشت همراه شما هستیم

آدرس دفتر مرکزی : میاندواب خیابان ۲۴ متری نرسیده به مسجد فاطمه زهرا (س) شرکت برتر نهال

آدرس گلخانه : شهرستان میاندوآب، کمربندی شمالی، میدان ولایت، اتوبان ولایت

ساعات پشتیبانی : 24 ساعته

خرید نهال در هفت چشمه

قرارگیری شهرستان دلفان و هفت چشمه در نزدیکی سفید کوه و کوهستان گرین و همچنین ارتفاعات بالای آن باعث شده از بارندگی‌های متعدد و متوالی برخوردار بوده و از منابع طبیعی و پتانسیل‌های کشاورزی بسیار خوبی برخوردار باشد.

مطالعه بیشتر : خرید نهال در خرم آباد

نهالستان هفت چشمه

شهرستان هفت چشمه تحت تاثیر موقعیت جغرافیایی و طبیعت کوهستانی از جمله قطب‌های برتر در حوزه تولیدات میوه‌های هسته‌دار و دانه دار است. قرارگیری در دامنه‌های کوه پایه‌ای، رودخانه‌های فصلی و دائمی، حوزه‌های آبریز متعدد، خاک حاصلخیز رسوبی همگی دست به دست هم داده‌اند تا باغداران بتوانند با کاشت نونهالان مثمر بهترین میوه‌ها را برداشت کنند. نهالستان هفت چشمه از جمله مراکز تولید کننده نهال‌های میوه در ارقام پیوندی، بذری و تجاری دیرگل و زودگل است. یکی از تبعات مثبت آشنایی و ارتباط با نهالستان‌های معتبر و خرید نهال‌های مرغوب و با کیفیت دور بودن باغداران از چالش‌ها و بیماری‌های متعدد و رسیدگی‌های هزینه بر است.

باغداری در هفت چشمه

از جمله مشکلاتی که اکثر کشاورزان در حوزه باغداری در هفت چشمه با آن دست و پنجه نرم می‌کنند سرمازدگی اکثر باغات در فروردین ماه است که خسارت‌های هنگفتی به بهره‌برداران وارد می‌کند. ارتفاعات بالای ۱۷۰۰ متری و کوهستانی بودن منطقه شرایط را برای پرورش نهال‌های معتدل مشکل می‌کند. لذا کاشت ارقام سردسیری دیرگل می‌تواند سهم عمده‌ای از این معضلات را کاهش دهد. اکثر سرمازدگی‌ها متوجه نهال‌های مانند ارقام هسته‌دار هلو و زردآلو است و درختان سیب، گلابی و گردو مقاومت بالایی به این افت دما داشته و کمتر درگیر می‌شوند. با این وجود در کنار جنگل‌های بلوط وسیع این بخش ما شاهد سیمای سرسبز شهر و روستاها پرباغ گلابی، زردآلو، هلو، انگور، انار، سیب، گردو، بادام، زیتون، فندق، انجیر، توت، آلبالو گیلاس و … هستیم.

نهال فروشی در هفت چشمه

امروز خرید اینترنتی نهال برای مراکز نهال فروشی در هفت چشمه به عنوان ابزاری برای افزایش فروش و جذب مشتری بیشتر تبدیل شده است. نهالستان‌های مرجع و معروف نیز به واسطه همین فروش آنلاین توانسته‌اند بدون تفکیک استان‌ها و مراکز دور افتاده برای توسعه باغداری و توزیع نهال‌های با کیفیت قدم‌های مثبتی بردارند. مزایای خرید اینترنتی موارد زیر است.

  • جلب رضایت مشتری بل ارائه نهال با شناسه لیبل‌دار، گواهی قرنطینه و کارت سلامت
  • وجود وقت بیشتری در اختیار شما جهت مقایسه چندین مجموعه، و انتخاب بهترین و معروف‌ترین نهالستان‌ها از نظر تعادل قیمت و کیفیت بالای نهال‌ها
  • مستقیماً بدون هیچگونه واسطه و دلالی با فروشنده مرجع در ارتباط بوده و به دلیل کوتاه شدن مسیرهای خرید با قیمت ایده‌آل و مطلوب نهال‌ها را خریداری خواهید کرد.
  • بدون رفت و آمد، صرف هزینه و زمان، خرید نهال انجام خواهد شد.

فروش نهال در هفت چشمه

مسلماً فروش نهال در هفت چشمه مصادف با فصل کاشت و ملایم شدن هوا و گرم شدن تدریجی زمین پررونق‌تر است و باغداران می‌توانند پس از اطمینان از آماده سازی بستر کاشت با خرید نهال از نهالستان‌های معتبر و شناخته شده همراه با ضمانت و پشتیبانی با همراهی افراد با تجربه و متخصص کاشت آن را از اواخر اسفند ماه تا اوایل بهار انجام دهند.

قیمت نهال در هفت چشمه

تفاوت نهال‌های میوه از نظر میزان باردهی، درصد کیفیت میوه، عمر اقتصادی، نوع نهال و کمبود یا بیشبود آن در اقلیم خاص و شرایط آب و هوایی آن اقلیم بر قیمت تمام شده تاثیرگذار است. اما شما عزیزان می‌توانید با کمک لینک زیر از قیمت نهال در هفت چشمه آگاه شوید.

خرید نهال میوه در هفت چشمه

در اقلیم‌هایی مانند هفت چشمه که از نزولات جوی خوب در کنار خاک با کیفیت و غنی و ارگانیک برخوردار است می‌تواند در کنار تولید حبوبات و محصولات زراعی درجه یک، با خرید نهال میوه در هفت چشمه محصولات و میوه‌های باغی دانه دار و هسته‌دار بیشتری را نیز تولید کنید. ارقام زیر از جمله رقم‌های قابل کاشت در این اقلیم هستند که می‌توانید با مراجعه اینترنتی به سایت برتر نهال این ارقام را با ضمانت سلامت، کیفیت و گواهی عدم بیماری با مناسب‌ترین قیمت تهیه کنید. با مراجعه به صفحه خرید نهال گردوی هفت چشمه با نژادهای قابل کاشت بهتر آشنا شوید.

نوع نهال رقم نهال
نهال سیب سیب کهنز، دماوند، رندرز سیب عروس، سیب میراکل
نهال بادام بادام تونو، سوپرانو، بادام شاهرودی، بادام مامایی
نهال پسته پسته کله قوچی، پسته رفسنجان، پسته زرند، اکبری
نهال انگور انگور منقا، انگور یاقوتی، انگور فخری، انگور سلطانی
نهال آلو آلو زرد خورشتی، آلو برغانی، آلو غول پاییزه، آلو خاکی
نهال آلبالو آلبالو اسرائیلی ، آلبالو تکدانه ، آلبالو گیلاسی، آلبالو مجاری
نهال زردآلو زردآلو نصیری ، زردآلو شکر پاره، زردآلو نادری
نهال به به اصفهان، به قرمز، به گلابی
نهال عناب عناب ارمنی، عناب قائنات، عناب پیوندی
نهال انار انار دانه سفید، انار میکس ساوه، انار بردسکن
نهال گلابی گلابی مشو، گلابی بیروتی، گلابی شینگو
نهال فندق فندق فرتیل دو توکارد، فندق باتلر، فندق توندا
نهال هلو هلو انجیری، هلو آلبرتا، هلو زعفرانی
نهال خرمالو خرمالو سایی جو، خرمالو موزی
نهال شلیل شلیل ردگلد، شلیل کیوتا، شلیل زودرس
نهال توت توت ژاپنی، توت کاکوزا، توت سیاه
نهال سنجد سنجد حاج رحیمی، سنجد حاج حسینی ، سنجد قزل
نهال گوجه سبز گوجه سبز ملایر، گوجه سبز شهریار، گوجه سبز برغان
نهال زیتون زیتون اسرائیلی ، زیتون خوراکی، زیتون کنسروالیا
نهال زینتی نهال صنوبر، نهال چنار ، نهال اقاقیا
نهال انجیر انجیر عسلی، انجیر سیاع، انجیر استهبان
نهال گیلاس گیلاس صورتی لواسان، گیلاس شیشه‌ای ، گیلاس تکدانه
نهال زرشک زرشک پلویی، زرشک بیرجند، زرشک بیدانه
نهال بلوبری بلوبری نلسون، بلوبری اونیل، بلوبری ایرانی
نهال ازگیل ازگیل وحشی، ازگیل آمریکایی، ازگیل ژاپنی
نهال گل‌محمدی گل‌محمدی خاردار، دیم، بی خار

خرید نهال بادام در هفت چشمه

شهر هفت چشمه از جمله حاصلخیزترین شهرهای کوهستانی شمال غرب لرستان است که در میان تولیدات باغی آن میوه بادام به وفور به چشم می‌آید. ابن نهال در اقلیم‌هایی با میانگین بارشی ۲۵۰ میلی‌متر به بالاتر توانسته سازگاری خوبی ایجاد کرده و با کمک هرز آب‌ها و روان آب‌های سطح الارزی به صورت دیم بدون نیاز به آبیاری رشد و باردهی داشته باشد. خرید نهال بادام در هفت چشمه از نهال‌های دیرگل و سردسیری و کاشت آن در این اقلیم بدون نیاز به آبیاری به صورت دم می‌تواند زحمات و هزینه‌های مراقبتی پایینی داشته باشد و با کمترین تلاش‌های فیزیکی باغدار و البته هرس و کوددهی به موقع سودآورترین نهال باشد. برای آگاهی از رقم‌های سردسیری به لینک زیر مراجعه کنید.

کلام اخر

افرادی که به دنبال شغلی کم ریسک و با سوددهی کلان هستند می‌توانند در شهر هفت چشمه حاصلخیز با ارتقای دانش باغداری خود، یادگیری متدهای جدید باغبانی و خرید نهال‌های سازگار این پروسه را آغاز کنند.همچنین شما عزیزان برای مطالعه ارقام نهال های گردو دیگر که در شهر هفت چشمه می توان کاشت کرد، به صفحه  خرید نهال گردو در هفت چشمه مراجعه کنید.

مقالات مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
ارتباط با برترنهال