خرید نهال در جونقان✔️ قیمت نهال میوه + نهالستان جونقان

محل قرارگیری شهر جونقان در دامنه جنوبی قلعه جهانبین و در مابین رشته کوه‌های زاگرس است،  این شهر مرکز شهرستان فارسان استان چهارمحال و بختیاری است که به دلیل وجود رشته کوه‌های زاگرس و قلعه جهانبین در همجواری این شهر بارش باران، درصد رطوبت و میزان ویتامین‌های خاک اراضی این منطقه در بهترین حالت قرار دارد. با توجه به شرایط جغرافیایی و اقلیمی، این خطه به یکی از قطب‌های تولید محصولات کشاورزی در استان چهارمحال و بختیاری تبدیل شده است در این مقاله قصد داریم در رابطه با باغداری در شهر جونقان مطالبی را به شما عزیزان بیاموزیم.

از کاشت تا برداشت همراه شما هستیم

آدرس دفتر مرکزی : میاندواب خیابان ۲۴ متری نرسیده به مسجد فاطمه زهرا (س) شرکت برتر نهال

آدرس گلخانه : شهرستان میاندوآب، کمربندی شمالی، میدان ولایت، اتوبان ولایت

ساعات پشتیبانی : 24 ساعته

خرید نهال در جونقان

در خرید نهال در جونقان ابتدا باید از اقلیم و جغرافیای این منطقه اطلاعات کافی را داشته باشید، لذا باغداری در صورتی با موفقیت روبرو خواهد شد که نهال کاشته شده در سرما و گرمای این شهر مقاومت و تحمل داشته باشد. امروزه نهالستان‌های متعددی در کشور راه‌اندازی شده‌اند که در رابطه با تولید محصولات کشاورزی با یک دیگر به رقابت پرداخته‌اند، نهالستان برتر نهال با تولید سالانه یک میلیون اصله نهال در لیست معتبرترین و با سابقه‌ترین نهالستان‌های کشور قرار گرفته است. در ادامه همراه مقاله باشید که از گونه‌های سازگار با شهر جونقان مطلع شوید.

بیشتر بخوانید: خرید نهال در شهرکرد

نهالستان جونقان

شهر جونقان با ثبت میانگین بارش ۶۴۱ میلیمتری در سال این امکان را به باغداران این منطقه داده است که با خیال راحت نسبت به کاشت ارقام نهال میوه با نیاز آب بالا بپردازند. با توجه به نبود بارندگی در سطح کشور خشکسالی در بیش‌تر مناطق کشور حکمفرما است، اما خوشبختانه شهر جونقان در مسیر توده‌های باران زا قرار گرفته است و سالانه مقدار زیادی بارش سهم این شهر می‌شود. با موارد گفته شده باغداری در این شهر به وفور انجام می‌گردد لذا وجود نهالستان جونقان در این خطه استان چهارمحال و بختیاری از ملزوماتی است که باید برای این شهر فراهم شود.

باغداری در جونقان

بیش‌تر اراضی منطقه جونقان از خاک لومی و ماسه‌ای برخوردار است که متخصصان کشاورزی آن را برای کاشت نهال میوه بسیار توصیه می‌کند به همین علت در این شهر در چند سال اخیر باغات بسیار فراوان و پرباری احداث شده‌ است. یکی از مناطقی که درصد زیادی از محصولات کشاورزی استان چهارمحال و بختیاری و استان‌های همجوار را بر عهده دارد باغات شهر جونقان است. باغ سیب، انار، آلبالو، آلوچه و گیلاس در شهر جنقان بسیار پربار و تجاری هستند زیرا تمام پارامترهای اصلی باغداری در شهر جونقان فراهم است.

نهال فروشی در جونقان

یکی از مشاغلی که امروزه در خطه جونقان بسیار مورد توجه قرار گرفته است نهال فروشی است. باغداری و کشاورزی جزو مشاغلی است که در شهر جونقان بسیار رواج دارد، بنابراین نیاز مبرم باغداران و کشاورزان برای ایجاد و یا ارتقا شغل خود خرید نهال است. بدون شک باغداران برای خرید محصولات خود به دنبال یک مرکز فروش معتبر و قانونی با محصولات با کیفیت هستند. شعبات نهالستان برتر نهال که در شهر جونقان افتتاح شده‌اند مرکز مناسبی برای خرید نهال هستند. برای اطلاع از نهال فروشی در جونقان می‌توانید به وب سایت مراجعه کنید تا از شعبات نزدیک به این منطقه اطلاع پیدا کنید.

قیمت نهال در جونقان

بدون شک قیمت بالای نهال باغدار را از خرید آن باز می‌دارد زیرا تمامی خریداران به دنبال قیمت مناسب و کیفیت بالای محصولات هستند با توجه به اینکه نهالستان برتر نهال زیر نظر سازمان جهاد کشاورزی محصول تولید و عرضه می‌کند محصولات آن از قیمت‌های به صرفه و متعادل برخوردار هستند برای استعلام گرفتن قیمت نهال در جنقان باید به سایت زیر مراجعه کنید علاوه بر آن می‌توانید از تنوع و نحوه سفارش محصولات هم مطلع شوید.

خرید نهال میوه در جونقان

انواع نهال میوه جنقان باید با شرایط اقلیمی و جغرافیای این منطقه تناسب داشته باشد در صورت خرید نهال میوه از نهالستان برتر نهال از پشتیبانی ۲۴ ساعته این مرکز بهره‌مند می‌شوید، به همین علت توصیه می‌کنیم برای خرید نهال علاوه بر اطلاعاتی که باید از ویژگی‌ها و استاندارد بودن نهال‌ها داشته باشید سعی کنید از قانونی بودن نهالستان هم اطلاعاتی داشته باشید زیرا در صورت خرید نهال بی‌کیفیت از نهالستان معتبر می‌توانید با استفاده از گارانتی و تضمین اصالت کالا محصول را ارجاع دهید و هزینه خود را دریافت کنید.
برای شهر جونقان ارقام زیر را پیشنهاد می کنیم:

نوع نهال ارقام نهال
نهال سیب  نهال سیب استارکینگ، نهال سیب گلاب، نهال سیب جوناتان
نهال گلابی  نهال گلابی پرتغالی ناشی، نهال گلابی بوره بوتس
نهال به نهال به گلابی، نهال به محلی،
نهال آلو نهال آلو قطره طلا، نهال آلو سیاه، نهال آلو قرمز خورشتی
نهال فندق نهال فندق بارسلونا، نهال فندق انیس ترکیه، نهال فندق نخجوان
نهال گیلاس نهال گیلاس نوبل، نهال گیلاس شیشه‌ای، نهال گیلاس سیاه مشهد
نهال پسته نهال پسته زرندی،  نهال پسته پایه ممتاز، نهال پسته بنه
نهال خرمالو نهال خرمالو ژاپنی، نهال خرمالو موزی، نهال خرمالو آیورکا
نهال آلبالو نهال آلبالو گوشواره‌ی، نهال آلبالو گیسی، نهال آلبالو اسرائیلی
نهال گل محمدی نهال گل محمدی دیم، نهال گل محمدی بدون خار، نهال گل محندی خار دار
نهال گوجه نهال گوجه بری
نهال گوجه سبز نهال گوجه سبز سردری

،نهال گوجه سبز مراغه، نهال گوجه سبز برغانی

نهال سنجد نهال سنجد حاج رحیمی، نهال سنجد غزل، نهال سنجد محلی
نهال زینتی اقاقیا، بید خشک ، بید مجنون
نهال بلوبری نهال بلوبری نلسون،  نهال بلوبری دوک، نهال بلوبری کراپ
نهال انگور نهال انگور ریش بابا قرمز، نهال انگور لعل، نهال انگور قزیل اوزوم
نهال ازگیل نهال ازگیل ژاپنی، نهال ازگیل جنگلی، نهال ازگیل قرمز
نهال انار نهال انار ژله‌ای، نهال انار سفید، نهال انار ساوه میکس
نهال زغال اخته نهال زغال اخته فلوریدا، نهال زغال اخته محلی ،  نهال زغال اخته سیاه
نهال شلیل نهال شلیل رفعتی، نهال شلیل سفید شیشه‌ای، نهال شلیل قرمز بهاره
نهال هلو نهال هلو مخملی، نهال هلو ردتاپ، نهال هلو داوودی
نهال عناب نهال عناب ژاپنی، نهال عناب ارمنی
نهال زرد آلو نهال زردآلو ملایر، نهال زردآلو رکسانا، نهال زردآلو بخارا
نهال زیتون نهال زیتون شنگه، نهال زیتون سیاه، نهال زیتون خوراکی
نهال توت نهال توت مینیاتوری، نهال توت شاه توت ، نهال توت موزی سفید
نهال تمشک نهال تمشک ویلسون، نهال تمشک ماموت
نهال زرشک نهال زرشک بی‌دانه پفکی، نهال زرشک قرمز، نهال زرشک بیرجند

خرید نهال بادام در جونقان

برای خرید نهال بادام در جونقان می‌توانید از ارقام نهال بادام فرانیس و نهال بادام مامایی استفاده کنید زیرا این ارقام با شرایط کوهستانی و سردسیر منطقه جونقان همخوانی دارند. همچنین به دلیل دیرگلده بودن این گونه‌های نهال بادام در سرمای روزهای فصل زمستان شهر جونقان مقاومت و تحمل بالایی از خود نشان خواهند داد. برای اطلاع از تنوع گونه‌های نهال بادام و خرید آن با قیمت متعادل و منصفانه به لینک زیر مراجعه کنید.

کلام آخر

امروزه اقتصاد کشور بسیار ریسک‌پذیر شده است و مشاغلی که کم ریسک و پردرآمد هستند مورد توجه قرار گرفته است. باغداری و کشاورزی از جمله مشاغلی هستند که با هزینه کم و رسیدگی متناسب به سوددهی بالایی می‌رسند برای خرید نهال گردو و کاشت آن در این خطه به صفحه خرید نهال گردو در جونقان مراجعه کنید.

مقالات مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
ارتباط با برترنهال