خرید نهال در کومله✔️ قیمت نهال میوه + نهالستان کومله

شهر کومله از شهرهای شهرستان لنگرود است و از شمال شرقی با شلمان، از شمال‌غربی با شهرستان لنگرود از جنوب با کنده زری و کوه‌های مرتفع و از شرق با ملات همجوار است. زمستان‌ها در شهر کومله بسیار سرد است آنچنان که دما در این شهر در فصول سرد سال به چند درجه زیر صفر می‌رسد، شهر کومله جزو شهرهای مرطوب و سرد استان گیلان است و با توجه به مساحت پهناور آن باغات و مزارع بسیار سرسبز و پرمحصولی در این شهر احدث شده است. در این مقاله سعی داریم که نکات مفیدی در رابطه با باغداری و کشاورزی را در شهر کومله برای شما بیان کنیم تا با اطلاعات تکمیلی روند مثبتی را در تولید محصولات باغی و کشاورزی رقم بزنید.

از کاشت تا برداشت همراه شما هستیم

آدرس دفتر مرکزی : میاندواب خیابان ۲۴ متری نرسیده به مسجد فاطمه زهرا (س) شرکت برتر نهال

آدرس گلخانه : شهرستان میاندوآب، کمربندی شمالی، میدان ولایت، اتوبان ولایت

ساعات پشتیبانی : 24 ساعته

خرید نهال در کومله

بدون شک برای خرید نهال در کومله نیاز است که آب و هوا و اقلیم شهر را مورد بررسی قرار داد، علاوه بر آن انتخاب یک نهالستان متخصص و معتبر در این زمینه می‌تواند برای خرید موفق و قیمت مناسب بسیار کمک کننده باشد، گرچه امروز نهال فروشی‌های بسیار زیادی در سطح کشور احداث شده و ادعای کیفیت عالی محصولات را دارند اما نیاز است که حتماً قبل از پرداخت هزینه و خرید محصولات جواز نهالستان و شناسنامه‌دار بودن محصولات را به دقت بررسی کنید و سپس اقدام به خرید نمایید.

مطالعه بیشتر : خرید نهال در رشت

نهالستان کومله

شهر کومله که در ۶ کیلومتری شهرستان لنگرود قرار گرفته است امروزه به قطب تولید چای در ایران تبدیل شده است، اگر در این شهر چرخی بزنید بدون شک شاهد زمین‌های وسیع کشت چای و برنج خواهید بود، با توجه به آن که آب و هوای معتدل و بارش باران بسیاری در شهر برقرار است می‌توان پی برد که باغات و مزارع بسیار زیادی در این شهر روزانه احداث می‌شود به همین علت وجود نهالستان در کوله از ملزومات اصلی باغداران به کشاورزان این شهر به شمار می‌رود.

باغداری در کومله

با دقت بر آن که دما در شهر کومله در زمستان‌ها سرد در پاییز سرد و مرطوب و در تابستان‌ها گرم و شرجی و در بهار مرطوب و خنک است نیاز است که برای احداث باغداری در کومله حتماً آب و هوای شهر و نوع خاک را مورد بررسی و آزمایش قرار دهید تا نهال‌ها کاشته شده در بهترین حالت ممکن قرار بگیرند، اکثر بارش‌ها در شهر کومله به صورت بارانی است و به همین علت نیاز آبی باغات و مزارع این شهر بدون مشکل و نگرانی تامین می‌شود.

نهال فروشی در کومله

مراکز معتبر نهال فروشی در کومله توسط سازمان جهاد کشاورزی به اعتبار رسیده است بنابراین باغداران و کشاورزان این منطقه برای خرید نهال می‌توانند به راحتی به نهالستان‌های همجوار با شهر خود که در زیر نظر سازمان جهاد کشاورزی است مراجعه کنند در برخی مواقع در صورت عدم مراجعه حضوری می‌توانید به صورت اینترنتی و ورود به سایت نهالستان‌های معتبر خرید اینترنتی نهال و تجربه کنید.

فروش نهال در کومله

تنها مراجعه به مراکز فروش نهال در کومله پایان کار نیست و نیاز است که حتماً موارد مهمی را در زمان خرید نهال بررسی کنید تا خریدی موفق و بدون ضرر و زیان مالی را داشته باشید.

  • اطلاع از شرایط جوی و اقلیمی شهر
  • خریداری نهال شناسنامه‌دار
  • تناسب ساختار نهال با شرایط اقلیمی شهر
  • خریداری نهال‌هایی که در بازه سنی یک الی دو سال هستند.
  • تضمین اصالت و کیفیت و سلامت نهال توسط نهالستان

در صورتی که نهالستان از ارائه شناسنامه و فاکتور فروش محصول خودداری کرد تا حد امکان از خرید محصول صرف نظر کنید و به دنبال مراکزی باشید که از جواز فعالیت برخوردار باشند.

قیمت نهال در کومله

با توجه به نزدیکی شهر کومله به شهرهای بزرگ استان گیلان امکان رفت و آمد زیاد در مراکز شهر فراهم است و در بازارچه‌های فروش محصولات محلی و کشاورزی می‌توان انواع نهال‌های میوه را در آن مشاهده کرد به دلیل آن که تولید محصولات باغی و کشاورزی در شهر کومله بالا است قیمت نهال در کومله می‌تواند به مراتب به صرفه‌تر از شهرهای دیگر باشد.

خرید نهال میوه در کومله

خرید نهال میوه در کومله به صورت اینترنتی می‌توانند در کاهش هزینه برای رفت و آمد و صرف وقت جهت مراجعه به نهالستان موثر باشد، علاوه بر آن در این مدل خریدها خریدار می‌تواند در آرامش و بدون تبلیغات جذاب فروشندگان محصول مورد نظر سازگار با شرایط اقلیمی و با قیمت مناسب را خریداری کند. اگر برای خرید اینترنتی نهال نهالستان بزرگ و با سابقه برتر نهال را انتخاب کنید بدون شک از قیمت محصولات، کیفیت و تنوع آن‌ها شگفت زده خواهید شد.

نوع نهال ارقام  نهال
نهال سیب نهال سیب گلدن، نهال سیب استارکینگ، نهال سیب گلاب، نهال سیب قرمز فرانسوی
نهال گلابی نهال گلابی بیروتی، نهال گلابی ویلیام دوشیز، نهال گلابی پرتغالی ناشی، نهال گلابی بوره بوتس
نهال به نهال به گلابی، نهال به محلی، نهال به آمریکایی، نهال به ترش آذربایجان
نهال آلو نهال آلو قطره طلا، نهال آلو سیاه، نهال آلو قرمز خورشتی
نهال فندق نهال فندق بارسلونا، نهال فندق انیس ترکیه، نهال فندق نخجوان
نهال گیلاس نهال گیلاس نوبل، نهال گیلاس شیشه‌ای، نهال گیلاس سیاه مشهد
نهال پسته نهال پسته زرندی،  نهال پسته پایه ممتاز، نهال پسته بنه
نهال خرمالو نهال خرمالو ژاپنی، نهال خرمالو موزی، نهال خرمالو آیورکا
نهال آلبالو نهال آلبالو گوشواره‌ی، نهال آلبالو گیسی، نهال آلبالو اسرائیلی
نهال گل محمدی نهال گل محمدی دیم، نهال گل محمدی بدون خار، نهال گل محندی خار دار
نهال گوجه نهال گوجه بری
نهال گوجه سبز نهال گوجه سبز دبه‌ی ،نهال گوجه سبز مراغه، نهال گوجه سبز برغانی
نهال سنجد نهال سنجد حاج رحیمی، نهال سنجد غزل، نهال سنجد محلی
نهال زینتی اقاقیا، بید خشک ، بید مجنون
نهال بلوبری نهال بلوبری نلسون،  نهال بلوبری دوک، نهال بلوبری کراپ
نهال انگور نهال انگور صاحبی، نهال انگور لعل، نهال انگور قزیل اوزوم
نهال ازگیل نهال ازگیل ژاپنی، نهال ازگیل جنگلی، نهال ازگیل قرمز
نهال انار نهال انار سیاه دانه اصل، نهال انار رباب، نهال انار ساوه میکس
نهال زغال اخته نهال زغال اخته محلی، نهال زغال اخته فومینا،  نهال زغال اخته سیاه
نهال شلیل نهال شلیل سان گلد، نهال شلیل سفید شیشه‌ای، نهال شلیل قرمز بهاره
نهال هلو نهال هلو نادری، نهال هلو ردتاپ، نهال هلو داوودی
نهال عناب نهال عناب ژاپنی، نهال عناب ارمنی
نهال زرد آلو نهال زردآلو خورشتی، نهال زردآلو رکسانا، نهال زردآلو بخارا
نهال زیتون نهال زیتون ماری، نهال زیتون سیاه، نهال زیتون خوراکی
نهال توت نهال توت چتری، نهال توت موزی سیاه ، نهال توت موزی سفید
نهال تمشک نهال تمشک ویلسون، نهال تمشک ماموت
نهال زرشک نهال زرشک بی‌دانه پفکی، نهال زرشک پلویی، نهال زرشک قرمز

خرید نهال بادام در کومله

بادام و گردو جزو محصولاتی هستند که در مناطق مرتفع از رشد و کیفیت بالایی برخوردار خواهند بود با توجه به آن که امروزه انواع گونه‌های نهال بادام پرورش یافته‌اند که ساختار آن‌ها با شرایط اقلیمی شمال کشور و شهر کومله تناسب دارد می‌توان پی برد که شرایط برای احداث باغ بادام در این مناطق فراهم شده اما الزامی است که حتماً برای خرید نهال بادام در کومله مرکزی متخصص را انتخاب کنید تا از هر نوع مشکل و ضرر و زیان مالی پیشگیری کنید.

کلام اخر

در مناطق شمالی کشور بارش باران به صورت متوالی و دورانی ادامه دارد همین امر باعث شده است تا باغداران و کشاورزان این منطقه از نظر تامین آب برای درختان و مزارع با مشکل و کمبود آب روبرو نباشند. جهت خرید نهال گردو که نیاز به تحقیقات گسترده و انتخاب آگاهانه دارد شما را مرجوع به صفحه خرید نهال گردو در کومله می‌کنیم. همچنین شما عزیزان برای مطالعه ارقام نهال های گردو دیگر که در شهر کومله می توان کاشت کرد، به صفحه  خرید نهال گردو در کومله مراجعه کنید.

مقالات مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
ارتباط با برترنهال