خرید نهال در نازک علیا✔️ قیمت نهال میوه + نهالستان نازک علیا

نازک علیا روستایی که قدمت آن به بیش از 1000 سال قبل می­رسد یکی از روستاهای بسیار خوش آب و هوا از توابع شهرستان پلدشت استان آذربایجان غربی است، در این روستای تاریخی پیشه­ی مردم از گذشته کشاورزی و دامداری بوده و است اما باغداری توسعه­ی چندانی پیدا نکرده با وجود اینکه شرایط بسیار مناسبی برای احداث باغات تجاری و سود بخش در این روستا وجود دارد، در این مقاله قصد داریم شرایط احداث باغات میوه در نازک علیا را بررسی کنیم، بنابراین اگر به فکر احداث باغات میوه­ی سود بخش در نازک علیا هستید مطالعه­ی این مقاله را از دست ندهید.

از کاشت تا برداشت همراه شما هستیم

آدرس دفتر مرکزی : میاندواب خیابان ۲۴ متری نرسیده به مسجد فاطمه زهرا (س) شرکت برتر نهال

آدرس گلخانه : شهرستان میاندوآب، کمربندی شمالی، میدان ولایت، اتوبان ولایت

ساعات پشتیبانی : 24 ساعته

خرید نهال در نازک علیا

اگر به فکر احداث باغ در نازک علیا باشید اولین سوالی که برای شما مطرح می­شود این است که خرید نهال در نازک علیا را باید چگونه انجام دهید و یا از چه مرکزی خرید خود را انجام دهید؟ در این زمینه باید دو مورد بسیار مهم را مورد توجه خود قرار دهید، اول اینکه انواع درخت میوه­ای را که برای کاشت در منازک علیا مناسب هستند باید انتخاب کنید و دوم اینکه مرکزی را برای خرید انتخاب کنید که قابل اطمینان باشد، در ادامه به توضیح هر دو مساله خواهیم پرداخت.

مطالعه بیشتر : خرید نهال در ارومیه

نهالستان نازک علیا

در پاسخ به این سوال که خرید خود را باید از چه مرکزی انجام دهید؟ پاسخ ما از نهالستان نازک علیا است، نهالستانی که یا در نازک علیا وجود داشته باشد و یا در یکی از شهرهای نزدیک به نازک علیا و یا اینکه نهالستانی را انتخاب کنید که حتی با وجود بعد مسافت نسبت به نازک علیا بتوانید به راحتی خرید خود را از آنجا انجام دهید.
نهالستان برتر نهال می­تواند فروش نهال را به سرتاسر ایران انجام دهد و باغداران نیاز به مراجعه­ی حضوری به نهالستان ندارندف خرید خود را به صورت اینترنتی انجام داده و در تاریخی که پس از دریافت مشاوره تعیین می­شود نهال­های خود را در شهر خود تحویل می­گیرند، به همین سادگی.

باغداری در نازک علیا

اگر بخواهید بدانید که چه انواع درختانی را می­توانید در نازک علیا بکارید می­توانید به سابقه­ی باغداری در نازک علیا مراجعه کنید، ببینید در این روستا چه درختان میوه­ای از قبل کاشته می­شده است، قطعا با درختانی مانند سیب، گلابی، بادام یا گردو مواجه می­شوید اما خبر خوب برای شما این است که شما مجبور به انتخاب از بین این چند درخت میوه نیستید و درختان میوه­ی دیگری نیز هستند که قابلیت کاشت در نازک علیا را داشته باشند.

نهال فروشی در نازک علیا

برای باغداران در روستاها ممکن است امکانات بسیاری برای احداث باغ وجود نداشته باشدف به عنوان مثال نهال فروشی در نازک علیا وجود نداشته و شما باید به نهال فروشی در شهرهای دیگر و یا نهالستان­های معتبر در شهرهای اطراف مراجعه کنید، این مساله نباید برای شما محدودیت ایجاد کند چرا که در نهایت شما می­توانید نهال سالم را در زمان مشخص در روستای خود تحویل گرفته و کار احداث باغ را بدون مانع انجام دهید.

فروش نهال در نازک علیا

همانطور که می­دانید فروش نهال در نازک علیا به ندرت به صورت مستقیم انجام می­شود و بهترین روش برای تهیه نهال این است که به نهالستان­های معتبر در شهرهای دیگر مراجعه کنید، برای خرید نهال از نهالستان برتر نهال اما نیازی به مراجعه­ی حضوری نخواهید داشت، با کلیک کردن بر روی لینک دریافت مشاوره در صفحه­ی اصلی سایت می­توانید از جزئیات نحوه­ی خرید نهال با مشاوران فروش صحبت کنید.

قیمت نهال در نازک علیا

نکته­ ی بسیار مهمی را که باید در مورد انتخاب نهال و رقم آن باید بدانید این است که قیمت نهال در نازک علیا بسته به نوع میوه و رقم آن متفاوت بوده و شما باید پیش از هر چیز بودجه­ی خود را در نظر گرفته و بر اساس مساحتی که قرار است برای باغ خود در نظر بگیرید اقدام به انتخاب نهال میوه کنید، در این مسیر باید سایر هزینه ­ها مانند هزینه­ی راه اندازی سیستم آبیاری، چاله زنی و خاک ورزی زمین پیش از کاشت نهال را نیز در نظر گرفته باشید.

خرید نهال میوه در نازک علیا

همانطور که پیش­تر نیز به آن اشاره کردیم انواع نهال میوه را شما می­توانید برای احداث باغ در نازک علیا در نظر بگیرید چرا که شرایط اقلیمی در این روستا برای کاشت بسیاری از درختان میوه مساعد است، قیمت نهال میوه نیز بسته به نوع و رقمی که انتخاب کرده­اید متفاوت بوده و در نهایت شما در زمان خرید نهال میوه باید انتظار خود از باغداری در این روستا و همینطور چشم اندازی که از آینده­ی باغداری خود دارید اقدام به انتخاب نوع و رقم درخت میوه کنید.
در ادامه انواع درخت میوه­ای که می­توانید انتخاب کنید همراه با برخی از ارقام در قالب یک جدول آورده شده است، توجه داته باشید ارقام نام برده تنها تعداد معدودی از ارقامی است که می­توانید انتخاب کنید، بنابراین برای انتخاب رقم بهتر است مشاوره دریافت کنید.

نوع نهال ارقام نهال
نهال سیب نهال سیب زرد و قرمز لبنانی، نهال سیب جرومین، نهال سیب قرمز فرانسوی
نهال گلابی نهال گلابی بلادی جونیو، نهال گلابی ویلیام دوشیز، نهال گلابی مشو
نهال هلو نهال هلو دماوندی، نهال هلو انجیری زعفرانی، نهال هلو جوادی
نهال گیلاس نهال گیلاس بارلت، نهال گیلاس بینگ، نهال گیلاس رژینا
نهال انگور نهال انگور حسینی بارماغی، نهال انگور جوین، نهال انگور ترکمن 4،
نهال آلبالو نهال آلبالو متنور، نهال آلبالو کلریس 14، نهال آلبالو خوشه­ای مورلو
نهال شلیل نهال شلیل رد گلد، نهال شلیل بیگ تاپ، نهال شلیل ایفری
نهال آلو نهال آلو قطره طلا، نهال آلو کهربا، نهال آلو قرمز شایرو
نهال به نهال به شاهرودی، نهال به قرمز، نهال به آناناسی
نهال فندق نهال فندق گانسل برت، نهال فندق سگروب، نهال فندق بارسلونا
نهال گوجه سبز نهال گوجه قرمز دبه­ای، نهال گوجه سبز برغانی، نهال گوجه سبز ملایر
نهال پسته نهال پسته اکبری، نهال پسته هیبرید آمریکایی، نهال پسته اوحدی
نهال عناب نهال عناب گلابی، نهال عناب قائنات، نهال عناب ارمنی
نهال ازگیل نهال ازگیل قرمز، نهال ازگیل ژاپنی
نهال گل محمدی نهال گل محمدی بدون خار، نهال گل محمدی دیم
نهال بلوبری نهال بلک بری ، نهال بلوبری دوک، نهال تمشک بدون خارف نهال تمشک کشت بافت
نهال سنجد نهال سنجد حاج حسینی، نهال سنجد محلی
نهال توت نهال توت سیاه مینیاتور، نهال توت کاکوزا، نهال شاه توت
نهال درختان زینتی نهال کبوده تبریزی، نهال پالونیا شن توک، ، نهال بیدمجنون غیر پیوندی
نهال زرشک نهال زرشک قائنات، نهال زرشک بیدانه پفکی
نهال زغال اخته نهال زغال اخته فومینا، نهال زغال اخته محلی
نهال زردآلو نهال زردآلو نوری، نهال زردآلو نادری، نهال زردآلو رجبعلی
نهال بادام نهال بادام شکوفه، نهال بادام پسته­ای، نهال بادام یلدا

خرید نهال بادام در نازک علیا

بادام یکی از درختان میوه­ای است که در کمتر شهر و روستایی در ایران کاشته نشده است، درخت بادام در بیشتر منتاطق معتدله گرمسیری تا سردسیری کاشته می­شود و باردهی مطلوبی هم دارد، نازک علیا یکی از روستاهایی است که بادام را می­توان به صورت دیم و آبی در آن کاشت و از باردهی آن سود کافی را به دست آورد، تنها کاری که باید بکنید این است که رقم مناسب را خریداری کرده و باغ خود را بر مبنای اصول هم احداث کنید.

کلام اخر

ممکن است برای انتخاب نوع و رقم درخت میوه دچار شک شده باشید، شاید حتی چشم انداز درستی از آینده­ی باغدای خود نداشته و نیاز به راهنمایی داشته باشید، شما می­توانید به راحتی با مشاوران ما در تماس بوده و از راهنمایی­ های ایشان در زمینه ی انتخاب درخت میوه و یا نحوه­ی احداث باغ استفاده کنید، این مشاوران همچنین می­توانند محاسبه­ی تقریبی از هزینه ­احداث هر نوع باغ میوه به شما بدهند تا بر اساس بودجه­ ی خود به راحتی برنامه ریزی کنید. همچنین شما عزیزان برای مطالعه ارقام نهال های گردو دیگر که در شهر نازک علیا می توان کاشت کرد، به صفحه  خرید نهال گردو در نازک علیا مراجعه کنید.

مقالات مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
ارتباط با برترنهال